» Blog

Hodinky Emporio Armani

2.8.2011

Emporio ArmaniKolekce Emporio Armani je určena pro muže a ženy, kteří vyznávají moderní životní styl a chtějí nosit do detailů propracované doplňky. Celá kolekce hodinek má nezávazný mladý duch. Moderní vzhled hodinek a použitý materiál je vyvážen klasickým stylem. Hodinky vám řeknou víc než jen čas – odhalí vám něco i o jeho majiteli.

Kolekce Classic

Široká škála klasických hodinek je k dispozici v kulatém nebo tvarovaném provedení pouzdra. Řemínek hodinek si můžete vybrat z pravé kůže nebo z masivní nerezové oceli. Pouzdra této kolekce vyrobené z masivní nerezové oceli jsou dostupné ve velkém, středním nebo malém provedení. Mezi další funkce hodinek patří kalendář, sekundová ručička ve vlastním poli, spona z nerezové oceli a tónované minerální sklíčko.

Sport

Kolekce sport je dostupná v mnoha tvarech a barvách. Tato kategorie obsahuje tři ručičky na ciferníku, chronograf a digitální hodinky. Řemínky mohou být z nerezové oceli, pravé kůže nebo gumy.

Donna

Tato kolekce představuje nejmodernější styl hodinek inspirovaný kolekcí Ready-To-Wear. Hodinky jsou k dispozici v mnoha tvarech, materiálech a barvách.

Meccanico

Mechanické čili automatické jsou hodinky kolekce Meccanico. Tradičně jsou zařazeny mezi špičkové výrobky na trhu. Jedinečnost řady hodinek Emporio Armani Meccanico je založena na vysoké úrovni technické propracovanosti a rafinovaného vzhledu za dostupnou cenu.

 

Emporio Armani

 

Kontakty

tel: 800 365 365
Volejte zdarma Po-Pá: 8-18h
info@hodinky-365.cz
Ptejte se. Rádi Vám poradíme a pomůžeme.

Naše prodejna v Ostravě

Sirotčí 10, Ostrava
Otevřeno Po-Pá 10-18h
Zobrazit klasickou verzi
FacebookInstagramYouTube

Bezpečný nákup a nadstandardní servis pro naše zákazníky

dTest
důvěrobody Spokojenost našich zákazníků ověřena! dTest certifikace obchodních podmínek. Certifikát bezpečného nákupu. Premium Service k hodinkám nad 2000 Kč zdarma. 365 dní na vrácení nepoužitého zboží. Akceptuje úhradu pomocí platební karty. Volejte ZDARMA
na 800 365 365
(Po-Pá: 8-18h)
Opravy hodinek od vyučeného hodináře. Hodinky, které jsou skladem a vy je objednáte do 13h dostanete další pracovní den.