» Hodinky » Pánské » Casio » G-Shock » MT-G & MR-G

Hodinky Casio G-Shock MTG-S1000D-1AER Limited Edition

Casio G-Shock MTG-S1000D-1AER Limited Edition Casio G-Shock MTG-S1000D-1AER Limited Edition
Pánské hodinky - ocel řemínek, ocel pouzdro, safírové sklíčko. Veškeré technické parametry naleznete níže
Doprava ZDARMA
22 990 Kč včetně DPH

Zboží je momentálně nedostupné.
Naposledy prodáno 8.1.2018 16:31. Pokud chcete být o obnovení prodeje tohoto zboží informováni, pak nám na sebe zanechte email:

Hlídat
+ premium service (v hodnotě 2 299 Kč) zdarma
+ prodlužujeme možnost vrácení do 365 dnů zdarma
Přidat k porovnání Číslo zboží: 058970

Technické parametry

Obecné
ZnačkaCasio (Japonsko)
potvrzení originality
Modelová řadaG-Shock / MT-G & MR-G
V prodeji odSrpen 2013
Určení (pro koho)Pánské
Voděodolnost200M - potápění
Hmotnost190g (těžké)
Záruka24 měsíců
Ciferník
Ciferníkanalogový
StupniceGMT
Luminiscenceručičky a indexy
Průměr ciferníku34mm
Náramek
Materiál náramkuocel
Obvod21.5cm
Min.obvod10,5cm (upravíme zdarma)
Šířka náramku20-27 mm
Typ zapínánípřeklápěcí spona s bočním otevíráním
Pouzdro
Materiál pouzdraocel
Sklíčkosafírové
Osazenínení
Tvar pouzdrakulatý
Šířka a výška54 x 59mm (velké)
tisk v reálné velikosti
Tloušťka16mm
Pohon / strojek
Typ strojkuSolární
Model strojku5369
Rezerva chodu5 měsíců
Přesnost+/- 15 sekund za měsíc
Funkce
24 hodinový ciferník Alarm Datumovka Chronograf Kontrola stavu baterie Odpočítávací stopky Plně automatický kalendář Rádiem řízené Stopky Světové časy Ukazatel dní v týdnu

Správnost parametrů garantujeme. Našli jste chybu? 500Kč pro Vás. Za správnost odpovídá: Veronika Balcárková. více

Video - Casio G-Shock MTG-S1000D-1AER Limited Edition

Seznamte se - Hodinky Casio G-Shock MTG-S1000D-1AER Limited Edition

Pánské hodinky CASIO G-SHOCK MTG-S1000D-1AER Premium Aviation jsou druhým nejvýše postaveným modelem řady hodinek MT-G, která je prémiovou řadou hodinek G-SHOCK a celkově druhou nejvyšší v hierarchii modelových řad společnosti CASIO. Tento model je speciální edici a pro celou Českou Republiku je vyčleněno jen několik desítek kusů.

Ciferník modelu MTG-S1000D-1AER je černý s vyraženou kosočtvercovou strukturou. Ručičky u tohoto modelu jsou vyrobeny z karbonu. Ty hlavní, hodinová a minutová, jsou zvýrazněná bílou barvou a jsou opatřeny luminiscencí, vteřinová je zvýrazněná červenou barvou bez luminiscence. Ručičky ukazatele druhé časové zóny jsou zvýrazněny bílou barvou. Ty ostatní barvou červenou, kromě P/A ručičky, ta je zvýrazněna bílou ryskou. Indexy jsou vyvedeny ve stříbrnošedé barvě a plochy v horní části jednotlivých indexů jsou opatřeny luminiscencí. Na ciferníku samotném najdeme čtyři subciferníky. Prvním se nachází u třetího hodinového indexu a je ze všech nejvýraznější a je zvýrazněn šedostříbrným lemováním s černým tiskem indexů. Primárně znázorňuje čas ve druhé časové zóně, ve funkci stopek slouží jako vteřinový a minutový sčítací registr. Na pozici sedm má svůj vlastní P/A subciferník, který ukazuje, je-li v dané časové zóně před, či po poledni a ve funkci stopek slouží jako hodinový sčítací registr. Druhý se nachází u sedmé hodiny, v nativním stavu slouží jako ukazatel dne v týdnu. Při používání libovolné funkcí ukazuje ručička na její zkratku. Při stopování zase tento ukazatel slouží k zobrazení dvacetin vteřiny. Třetí a nejmenší subciferník se nachází na pozici desáté hodiny a slouží jako ukazatel čtyřiadvacetihodinového časového formátu v primární časové zóně. Na pozici půl páté najdeme okénko s ukazatelem dne v měsíci. V ciferníku dominuje šedostříbrný nápis, který informují nositele, že se jedná o hodinky spadající do rodiny G-SHOCK, červený nápis o kolekci MT-G a šedý o vybavení hodinek odolným pohonem.

Pouzdro modelu MTG-S1000D-1AER je vyrobeno ze dvou odlišných materiálů, přední a zadní díl je vyroben z oceli s broušenou povrchovou úpravou, zatímco střed je vyroben z černé kompozitní pryskyřice, které má za úkol chránit jádro hodinek. Celý tento korpus je pevně spojen čtyřmi tubusovými spoji pro zajištění ještě vyšší tuhosti. Hodinky mají pevnou lunetu pouze s vyraženým nápisem G-SHOCK  u dvanácté hodiny a SHOCK RESISTANT u šesté hodiny, které jsou zvýrazněny černou barvou. Na vnitřní straně lunety jsou na černém podkladu vytištěny bílým textem zkratky zastupující hlavní města časových zón. Smart Acces korunka i obě tlačítka jsou vyvedeny v černé barvě. Na dýnku je vygravírováno Triple G logo a doprovodné údaje k hodinkám. Ciferník kryje safírový krystal, který je vybaven vnitřní antireflexní vrstvou pro minimalizaci odlesků. Pouzdro samotné je utěsněno proti vnikání vody odpovídající hloubce 200 metrů.

Náramek hodinek je ve stejném barevném provedení jako pouzdro samotné. Je vyroben z oceli s broušenou povrchovou úpravou. Vnitřní část náramku je opatřena vložkou z červené kompozitní pryskyřice, která zajišťuje pohodlné nošení a příjemnější pocit při dotyku s pokožkou. Spona je překlápěcí s bočním štípacím mechanismem pro otevření. Na její spodní straně jsou malé plošky z černé pryskyřice zajišťující ochranu před poškrábáním a nárazy. Mezi těmi můžeme spatřit vyražený nápis G-SHOCK. Náramek je k pouzdru připevněn dvěma masivními šrouby. Každý z těchto šroubů je tvořen dvěma částmi, které jsou spojeny závitem.

Strojek v těchto hodinkách je quartzový, je tedy poháněn baterií. O posuv ručiček se stará pět elektromotorů z toho ten hlavní pro hodinovou, minutovou a vteřinovou ručičku je zdvojen pro co nejrychlejší posuv při nastavování. Strojek samotná je ještě uložen v nárazuvzdorné ochraně z Alpha Gelu, který minimalizuje přenos vibrací směrem od pouzdra k útrobám.

Hlavní funkcí hodinek CASIO G-SHOCK MTG-S1000D-1AER je určování času za pomocí příjmu pozemního rádiového signálu a to ze všech šesti pozemích vysílačů, které jsou rozmístěny po celé planetě (Německo, Velká Británie, Severní Amerika, Čína a dvakrát Japonsko).  Díky této technologii je udržován maximálně přesný čas.  Samozřejmostí jsou funkce jako stopky s přesností měření na 1/20 vteřinu a 120-ti minutového úseku, odpočet s opakováním v rozmezí 1 minuty až 120 minut (odpočet po vteřinách), denní alarm (může upozorňovat na pravidelné užívání léků). Hodinky jsou rovněž vybaveny solárním napájením, odpadá tak pravidelná výměna baterie.

Vlastnosti

Stopky (1/20sec, 2hr)

Stopky slouží k odměřování kratších časových intervalů, které lze měřit s přesností až na 1/20sec a maximálním dobou stopovaného intervalu 2hr. Stopky můžeme snadno využít v kuchyni při vaření, sportovních aktivitách, nebo při bláznivých sázkách s přáteli…

Odolnost vůči otřesům

Hodinky jsou zkonstruovány tak, aby odolávaly vibracím, otřesům a nárazům a strojek tak neutrpěl nezvratné poškození.

Rádiově řízené (EU, USA, Japan, China)

Rádiově řízené hodinky jsou vybaveny systémem, který plošně zajišťuje seřizování elektronických přístrojů. Zařízení opatřená tímto systémem jsou nosiči tzv. atomového času, což pro jejich majitele znamená, že se mohou spolehnout na jejich bezvýhradnou přesnost. Tyto hodinky přijímají signál z vysílačů, které leží na území Velké Británie (Anthorn), Německa (Mainflingen), Číny (Shangqiu), USA (Fort Collins) a Japonska (Fukušima a Fukuoka).

Světové časy

Světové časy zobrazují aktuální čas v hlavních městech a předdefinovaných oblastech naší planety.

Odpočítávací stopky (120min / 1sec)

Stopky, které počítají pozpátku. Pokud stopky dosáhnou času 0, vydají hodinky desetisekundový tón. Stopky jdou nastavit maximálně na 120min, s odpočtem po 1sec. Hodinky tak dokážou zastoupit minutku v kuchyni.

Denní alarm

Denní alarm vám připomene události, které se opakují každý den, tím, že vydává zvukový signál v nastaveném čase.Tato funkce může například upozornit na pravidelné užívání léků.

Automatická korekce ručiček

Tato funkce kontroluje pozici ručiček každou hodinu a v případě potřeby ji upravuje (např. po posunu v důsledku otřesu či magnetismu).

Smart Access technologie

Systém Smart Access Technology (tzv. inteligentní korunka) poskytuje rychlý a intuitivní přístup ke všem klíčovým funkcí hodinek prostřednictvím elektronického koruny. Jedná se o zcela revoluční technologii. Tato korunka reaguje na zmáčknutí a otáčení.

Zámek korunky

U modelů, které nabízejí širokou škálu inteligentních funkcí, je jedním z hlavních ovládacích prvků jejich korunka. Funkce „zámek korunky“ pak zabraňuje nevyžádanému přechodu hodinek do jiného módu následkem náhodného zmáčknutí korunky.

Neobrite

Luminiscenční vrstva, která zajišťuje, i po krátkém nasvícení, dlouhodobě dobrou čitelnost ve zhoršených světelných podmínkách.

Voděodolnost 200M (20BAR)

Hodinky disponující vodotěsností 200M jsou zkonstruovány tak, aby odolaly již poměrně vysokému tlaku vody, aniž by přitom došlo k jejímu vniknutí dovnitř hodinkového pouzdra. Hodinky mohou disponovat specifickými těsnícími prvky, mezi které patří například šroubovací korunka či dýnko. Tyto hodinky lze využít také při hlubinném potápění. Při časté zátěži doporučujeme u tohoto modelu preventivně provádět jednou ročně kontrolu voděodolnosti.

Safírové sklíčko

V hodinářském průmyslu se využívá safír syntetický, získávaný z korundu. Safírové sklíčko je odolné vůči poškrábání. K podření safírového sklíčka však může dojít, a to dostane-li se do kontaktu se stejně tvrdým nebo tvrdším materiálem. Nevýhodou safírových skel je jejich křehkost.

Náramek z nerezové oceli

Nerezová ocel (Stainless steel) je pevná, odolná proti mechanickému i chemickému poškození, nepodléhá korozi, co se týče životnosti, je prakticky nezničitelná. K jejím nevýhodám se řadí vyšší hmotnost, která může snižovat uživatelský komfort, a náchylnost ke vzniku vlásečnicových škrábanců, které jdou poměrně snadno rozleštit. Takovému náranku se říká tah.

Překlápěcí spona s bočním otevíráním

Překlápěcí spona je nejrozšířenější model zapínání, který se používá u hodinek. Jedná se o spolehlivý, jednoduchý a velice praktický typ zapínání. Při jeho náhodném rozepnutí nedochází ke spadnutí hodinek z ruky. Náhodné rozepnutí je složitější, protože spona má boční otevírání.

Datumovka a ukazatel dne

Datumovka zobrazuje aktuální datum pomocí čísla a ukazatel dne v týdnu zobrazuje cizojazyčnou zkratku aktuálního dne. Ukazatelé můžou být automatické a bývájí umístěné v malém okénku na ciferníku nebo formou ciferníku, na které ukazuje ručička.

Plně automatický kalendář

Plně automatický kalendář pozná přesné datum, bez ohledu na délce měsíce. Tento systém je naprogramován na několik let dopředu.

Solární napájení

Do hodinek s tímto typem napájení jsou integrovány tzv. fotovoltaické (solární) články, které dovedou jak umělé, tak sluneční světlo, přeměňovat na elektrickou energii a hodinky tak nepřetržitě dobíjet. Životnost solárního článku je oproti tomu stanovena přibližně na 10 let.

O značce Casio G-Shock

Hodinky Casio G-Shock jsou zasílány v originální kožené krabičce s potiskem značky. Součástí balení je záruční list a návod.
Krabička
Značka Casio
Hodinářská firma Casio patří dnes již ke stálicím s garancí kvality na trhu s hodinářským zbožím. Tato firma se může pyšnit mnoha prvenstvími, která přinesla na trh s osobními časoměřiči potřebu pokroku a vývoje v moderních technologiích. Od prvního modelu hodinek s digitálním zobrazením věčného času ušla firma Casio ve vývoji hodinek dlouhou cestu a stále spěje k vytváření kvalitních a funkčních kousků za využití nejmodernějších technologií a moderního designu. Casio nabízí širokou škálu modelových řad hodinek od klasických analogových quartzových hodinek v elegantním stylu, až po vysoce odolné kousky se solárním pohonem a GPS signálem, z nichž si vybere opravdu každý. Díky své tradici na trhu s hodinkami se u této značky vždy můžete spolehnout, že dostanete kvalitní produkt, který Vám bude dlouho spolehlivě sloužit.
Modelová řada G-Shock
Casio G-Shock je vlajkovou lodí značky Casio, která se rozhodla vytvořit hodinky, které budou splňovat vysokou míru odolnosti proti vnějším vlivům i neopatrnému zacházení. Hodinky podstupují náročné testování a jejich devízou je odolnost proti nárazům, barometrickému tlaku a gravitačnímu působení. Díky těmto vlastnostem jsou tyto hodinky vhodné téměř na všechny druhy aktivit, ale díky sportovnímu vzhledu jsou určeny především pro muže, kteří dávají přednost funkčnosti před elegancí. Hodinky G-Shock se také velmi často objevují v akčních filmech na zápěstí hvězd filmových pláten jako Bradleyho Coopera v “Americkém sniperovi“ či Chrise Pratta v “Jurském Světě“. Díky velkému množství designových provedení si v této řadě vybere svého oblíbence snad každý muž.
Podřada MT-G & MR-G
Exkluzivní prémiová řada hodinek Casio MT-G snoubí kvalitativní prvky řady G-Shock se stylovým designem nejvyšší kvality, což nadchne i toho nejnáročnějšího muže. Casio navrhlo řadu hodinek, které posouvají celý koncept odolných hodinek G-Shock na tu nejvyšší úroveň a to především využitím nejnovějších technologií, kvalitní oceli a jedinečného designového zpracování. Ambassadorem této řady se stal hudební manažer Scott MacLachlan, který zastupuje hvězdy jako Lorde, Sol3 Mio a Thomston.

Kontakty

tel: 800 365 365
Volejte zdarma Po-Pá: 10-18h
info@hodinky-365.cz
Ptejte se. Rádi Vám poradíme a pomůžeme.

Naše prodejna v Ostravě

Sirotčí 10, Ostrava
Otevřeno Po-Pá 10-18h
Zobrazit klasickou verzi
FacebookInstagramYouTube

Bezpečný nákup a nadstandardní servis pro naše zákazníky

dTest
důvěrobody Spokojenost našich zákazníků ověřena! dTest certifikace obchodních podmínek. Certifikát bezpečného nákupu. Premium Service k hodinkám nad 2000 Kč zdarma. 365 dní na vrácení nepoužitého zboží. Akceptuje úhradu pomocí platební karty. Volejte ZDARMA
na 800 365 365
(Po-Pá: 10-18h)
Opravy hodinek od vyučeného hodináře. Hodinky, které jsou skladem a vy je objednáte do 13h dostanete další pracovní den.