» Hodinky Charles Delon

 

Hodinky Charles Delon

18.10.2011

Hodinky Charles DelonV roce 1979 jsme začali s mechanickými a s LED hodinkami jako společnost QUEST. Abychom udrželi tempo s dobou, pokročili jsme k hodinkám automatickým, LED hodinkám a nakonec ke quartzovým neboli křemenným hodinkám. V roce 1989 jsme se přejmenovali na značku Charles Delon.

Dnes je na trhu Charles Delon společností s úžasným tvůrčím potenciálem a vyrábí hodinky vysoce módní i klasické. Hodinky jsou vyrobeny z nejlepší mosazi a nerezové oceli s příležitostným použitím slitiny. V současné době v nabídce naleznete nejen hodinky, ale také šperky, psací potřeby, peněženky, opasky a další módní doplňky.

Hodinky Charles Delon drží krok s nejnovějšími trendy v oblasti výroby, technologie a designu.  Naši pracovníci se neustále snaží přizpůsobit vývoji trhu a posouvat hranice svého působení. Nezapomínáme na žádný typ zákazníků: máme hodinky pro společenské události, nejnovější módní trendy i klasický styl hodinek s použitím kvalitní nerezové oceli. Za rozumnou cenu nabízíme širokou škálu hodinek pro každodenní použití, které můžete měnit podle příležitosti nebo ročního prostředí.

Hodinky značky Charles Delon Vám řeknou říct víc než jen čas.

Hodinky Charles Delon

 

Kontakty

tel: 800 365 365
Volejte zdarma Po-Pá: 8-18h
info@hodinky-365.cz
Ptejte se. Rádi Vám poradíme a pomůžeme.

Naše prodejna v Ostravě

Sirotčí 10, Ostrava
Otevřeno Po-Pá 10-18h
Zobrazit klasickou verzi
FacebookInstagramYouTube

Bezpečný nákup a nadstandardní servis pro naše zákazníky

dTest
důvěrobody Spokojenost našich zákazníků ověřena! dTest certifikace obchodních podmínek. Certifikát bezpečného nákupu. Premium Service k hodinkám nad 2000 Kč zdarma. 365 dní na vrácení nepoužitého zboží. Akceptuje úhradu pomocí platební karty. Volejte ZDARMA
na 800 365 365
(Po-Pá: 8-18h)
Opravy hodinek od vyučeného hodináře. Hodinky, které jsou skladem a vy je objednáte do 13h dostanete další pracovní den.