» Hodinky Jet Set

 

 

Hodinky Jet Set, to je půvab a přitažlivost.

Hodinky Jet SetSpolečnost Jet Set vznikla v roce 2006 s posláním navrhnout odlišnou kolekci, navrženou a vytvořenou pro výjimečné jedince, kteří vědí, jak si užívat života. Od té doby je Jet Set uznávanou značkou prodávající se ve více než 50 zemích, kde získala věrnou a širokou škálu zákazníků.

Hodinky Jet Set se staly módním doplňkem, který Vašemu stylu dodává sebevědomí, postoj a půvab. Jeden den jste v Paříži, příští týden odlétáte do Říma, jen abyste potkali své přátele na večírku. Tento okouzlující životní styl Vám přináší uspokojení s luxusními výrobky Jet Set, které každou sezónu kombinují inovace s posledními trendy.

Hodinky kolekce San Remo přitahují pozornost svou velikostí, masivní ocelí, řemínkem z pravé kůže a třpytivými kamínky. Přinášejí Vám tak výjimečný vzhled, sílu a sebevědomí.

WB30 je nejnovější kolekce hodinek se silikonovým řemínkem, který objímá pouzdro z nerezové oceli a ukazuje tak jedinečné kouzlo hodinek.

Exklusivní a třpytivá kolekce Beverly Hills je kolébkou celebrit a VIP osobností. Hodinky jsou vyrobeny z nerezové oceli a ozdobeny krystalky Swarowski.


Tvar a styl hodinek Addiction je inspirován posledními trendy s okouzlujícím vzhledem. Hodinky jsou souhrou krásných barev, třpytivých kamínků, umělé hmoty a zlata. Staňte se hvězdou obklopenou půvabem a třpytem.

Hodinky kolekce Monza představují akci na závodní draze. Chronograf, provedení v nerez oceli, řemínek připomínající gumy pneumatik Formule 1, voděodolnost do 100 ATM, ciferník s nádechem červené a černobílé kombinace stejně jako závodní dráha a vlajky - to jsou hodinky Monza pro šampióny.

Pro některé lidi slunce nikdy nezapadá.

Hodinky Jet Set

 

Kontakty

tel: 800 365 365
Volejte zdarma Po-Pá: 10-18h
info@hodinky-365.cz
Ptejte se. Rádi Vám poradíme a pomůžeme.

Naše prodejna v Ostravě

Sirotčí 10, Ostrava
Otevřeno Po-Pá 10-18h
Zobrazit klasickou verzi
FacebookInstagramYouTube

Bezpečný nákup a nadstandardní servis pro naše zákazníky

dTest
důvěrobody Spokojenost našich zákazníků ověřena! dTest certifikace obchodních podmínek. Certifikát bezpečného nákupu. Premium Service k hodinkám nad 2000 Kč zdarma. 365 dní na vrácení nepoužitého zboží. Akceptuje úhradu pomocí platební karty. Volejte ZDARMA
na 800 365 365
(Po-Pá: 10-18h)
Opravy hodinek od vyučeného hodináře. Hodinky, které jsou skladem a vy je objednáte do 13h dostanete další pracovní den.