» Hodinky Lorus

Hodinky LORUS

Lorus je jedna ze značek celosvětově známé společnosti Seiko Watch Corporation, která také vyrábí hodinky Pulsar a Seiko. Hodinky značky Lorus se v  Evropě poprvé začaly prodávat v roce 1982 jako součást již populárních značek Pulsar a Seiko.

Lorus

Lorus si získal okamžitý úspěch. Nabízel nejen cenově dostupné modely, ale hlavně vytříbený vzhled a kvalitní zpracování. Výhodou této značky je technické zázemí mateřské společnosti Seiko Watch Corporation. Lorus tak dnes nabízí i hodinky s kinetickým nátahem společně se všemi standardními funkcemi hodinek jako solární napájení, digitální hodinky, hodinky s duálním displejem, alarmem nebo chronografem.

Lorus

 

 

Kontakty

tel: 800 365 365
Volejte zdarma Po-Pá: 10-18h
info@hodinky-365.cz
Ptejte se. Rádi Vám poradíme a pomůžeme.

Naše prodejna v Ostravě

Sirotčí 10, Ostrava
Otevřeno Po-Pá 10-18h
Zobrazit klasickou verzi
FacebookInstagramYouTube

Bezpečný nákup a nadstandardní servis pro naše zákazníky

dTest
důvěrobody Spokojenost našich zákazníků ověřena! dTest certifikace obchodních podmínek. Certifikát bezpečného nákupu. Premium Service k hodinkám nad 2000 Kč zdarma. 365 dní na vrácení nepoužitého zboží. Akceptuje úhradu pomocí platební karty. Volejte ZDARMA
na 800 365 365
(Po-Pá: 10-18h)
Opravy hodinek od vyučeného hodináře. Hodinky, které jsou skladem a vy je objednáte do 13h dostanete další pracovní den.