» Hodinky Nautica

Hodinky Nautica

Nautica bannerPrestižní americká značka NAUTICA se stala ikonou jachtařského sportu. Představuje spojení kvality a designu s aktivním a dobrodružným životním stylem.

Značka Nautica byla založena roku 1983 v USA a do podvědomí vešla kolekcí pánského oblečení. Od té doby rozšířila svou škálu produktů na dámské, pánské i dětské oblečení a doplňky.

První kolekce hodinek byla představena v roce 1994. Hodinky Nautica jsou kombinací nejlepšího amerického stylu a módního evropského designu. Sport a zejména jachting inspiruje funkce hodinek, které jsou určeny pro životní styl plný energie a aktivity. Výrobci hodinek kladou velký důraz nejen na funkčnost a detail, ale také využívají nejnovější trendy světové módy. Výroba hodinek je podrobena celou řadou testů na voděodolnost, simulace stárnutí, teplotní šoky či odolnost používaných materiálů. Nautika používá pro své hodinky pouze značkové švýcarské nebo japonské strojky jako je Eta, Ronda, Citizen nebo Seiko.

Panské řada hodinek spojuje nadčasovost a design moderní klasiky. Dámské hodinky Nautika mají sportovní vzhled a zachovávají si kouzlo ženskosti.

Zajímavostí hodinek je patentovaný systém nočního osvětlení Indiglo, který rovnoměrně osvětluje celý číselník hodinek pro pohodlné zjištění času ve špatných světelných podmínkách. Aktivuje se jednoduchým stisknutím tlačítka a bezvýznamně ovlivňuje životnost baterie. Funkci osvětlení poznáte podle označení Indiglo na analogovém nebo digitálním displeji.

Hodinky Nautica jsou samozřejmě vodotěsné. Stupeň odolnosti vůči vodě je označen na zadní straně hodinek. Hodinky označené Water resistant snesou kontakt s vodou nebo deštěm. Do vody je však neponořujte. S označením 3atm/30m/100ft se můžete s hodinkami sprchovat nebo vyjít na déšť, ovšem ani v tomto případě je neponořujte. Déšť, sprchování a plavání snesou hodinky s označením 5atm/50m/165ft. Pokud k vašim koníčkům patří plavání, plachtění, šnorchlováni a rekreační potápění, jistě vás osloví hodinky Nautica s označením 10atm/100m/330ft.

Banner Nautica

Kontakty

tel: 800 365 365
Volejte zdarma Po-Pá: 10-18h
info@hodinky-365.cz
Ptejte se. Rádi Vám poradíme a pomůžeme.

Naše prodejna v Ostravě

Sirotčí 10, Ostrava
Otevřeno Po-Pá 10-18h
Zobrazit klasickou verzi
FacebookInstagramYouTube

Bezpečný nákup a nadstandardní servis pro naše zákazníky

dTest
důvěrobody Spokojenost našich zákazníků ověřena! dTest certifikace obchodních podmínek. Certifikát bezpečného nákupu. Premium Service k hodinkám nad 2000 Kč zdarma. 365 dní na vrácení nepoužitého zboží. Akceptuje úhradu pomocí platební karty. Volejte ZDARMA
na 800 365 365
(Po-Pá: 10-18h)
Opravy hodinek od vyučeného hodináře. Hodinky, které jsou skladem a vy je objednáte do 13h dostanete další pracovní den.