» Hodinky Storm

Hodinky STORM

Londýnská módní značka STORM je známá pro své osobité hodinky a výrazné módní doplňky.  Díky svému inovativnímu vzhledu nabízejí hodinky STORM širokou škálu stylů od současné nekonvenčnosti až po elegantní rafinovanost.Hodinky Storm

STORM je světová značka, která se prodává ve více než 45 zemích po celém světě a má samostatné obchody v mnoha zemích včetně České republiky.

STORM posouvá hranice tak, aby zákazníci byli vždy nadšeni novým a originálním vzhledem hodinek.  STORM je vize, futurismus a budoucnost. STORM, to je značka, která představuje výzvu pro všechny, kteří se zabývají inovativním designem. STORM udává tón, boří hranice a mění pravidla.

Filozofie

STORM věří v kult individualismu. Od stylově sportovních po odvážné moderní, všechny výrobky STORM spojují jedinečné funkce s technickými prvky, zabalené do široké škály barev a tvarů. STORM se neustále snaží o nové výzvy v designu.  Specializovaní návrháři značky STORM se inspirují ve světě kolem sebe a kombinují netradiční materiály s precizním zpracováním.

Budoucnost

Osobité kolekce značky STORM se neustále vyvíjejí, aby splnily očekávání zákazníků a podtrhly jejich vlastní individualitu.  Každý výrobek je unikátní, registrovaný a chráněný autorskými právy.  Jen originální hodinky STORM mají oficiální známku zaručující originalitu jejich původu. Hodinky STORM jsou umělecké dílo, které jsou i nadále průkopníkem v hledání osobitého stylu a proto jsou vyhledávanou značkou, ikonou stylu a osobnosti.

Hodinky Storm

Kontakty

tel: 800 365 365
Volejte zdarma Po-Pá: 10-18h
info@hodinky-365.cz
Ptejte se. Rádi Vám poradíme a pomůžeme.

Naše prodejna v Ostravě

Sirotčí 10, Ostrava
Otevřeno Po-Pá 10-18h
Zobrazit klasickou verzi
FacebookInstagramYouTube

Bezpečný nákup a nadstandardní servis pro naše zákazníky

dTest
důvěrobody Spokojenost našich zákazníků ověřena! dTest certifikace obchodních podmínek. Certifikát bezpečného nákupu. Premium Service k hodinkám nad 2000 Kč zdarma. 365 dní na vrácení nepoužitého zboží. Akceptuje úhradu pomocí platební karty. Volejte ZDARMA
na 800 365 365
(Po-Pá: 10-18h)
Opravy hodinek od vyučeného hodináře. Hodinky, které jsou skladem a vy je objednáte do 13h dostanete další pracovní den.