» Lady GAGA a hodinky CASIO

Lady Gaga nosí ve svém videoklipu hodinky Casio

Lady GaGa - CasioVe videoklipech k hitům LoveGame a Eh Eh (Nothing Else I Can Say) má Lady Gaga na své ruce barevné hodinky Casio. Módní návrháři, kteří sledují módní trendy, chtějí vyzkoušet hodinky Casio poté, co se Lady Gaga v několika videoklipech ozdobila jednou ze značek hodinek. Tato americká zpěvačka ukazuje ve videoklipech LoveGame a Eh Eh (Nothing Else I Can Say) nápadně žluté digitální hodinky Casio Baby-G BG5602-9.

Jeden z přitažlivých znaků hodinek je display, který ukazuje čas a celé datum, stejně jako šmouhy žlutých tónů viditelné ve všech úhlech. Záběry na hodinky můžou být spatřeny ve videoklipech k těmto dvou singlům, které jsou součástí debutového alba The Fame Monster.

Veškerý zájem veřejnosti je nyní soustředěn na kontroverzní zpěvačku, která tento měsíc připravuje vydání své druhé desky Born This Way.

Kontakty

tel: 800 365 365
Volejte zdarma Po-Pá: 10-18h
info@hodinky-365.cz
Ptejte se. Rádi Vám poradíme a pomůžeme.

Naše prodejna v Ostravě

Sirotčí 10, Ostrava
Otevřeno Po-Pá 10-18h
Zobrazit klasickou verzi
FacebookInstagramYouTube

Bezpečný nákup a nadstandardní servis pro naše zákazníky

dTest
důvěrobody Spokojenost našich zákazníků ověřena! dTest certifikace obchodních podmínek. Certifikát bezpečného nákupu. Premium Service k hodinkám nad 2000 Kč zdarma. 365 dní na vrácení nepoužitého zboží. Akceptuje úhradu pomocí platební karty. Volejte ZDARMA
na 800 365 365
(Po-Pá: 10-18h)
Opravy hodinek od vyučeného hodináře. Hodinky, které jsou skladem a vy je objednáte do 13h dostanete další pracovní den.