» Robert de Niro nosí ve filmu Limitless

Robert de Niro nosí ve filmu Limitless hodinky Breguet

Hodinky BreguetNadšenci hodinek, kteří nedávno shlédli americký thriller Limitness, si mohli všimnout, že Robert De Niro má na svém zápěstí hodinky značky Breguet. Hodinky Breguet Classique Automatic 5197BA lze v tomto novém akčním filmu snadno a zblízka rozpoznat na zápěstí postavy Carla Van Loona, bohatého investora, kterou zde ztvárnil Robert De Niro. Výraznými rysy těchto hodinek je elegantní bílé zlato stejně jako 18karátový postříbřený displej s římskými číslicemi. Značka Brequet je v hodinářském průmyslu od roku 1775 a představuje tyto hodinky s elegantním černým koženým řemínkem.

Breguet

Značka hodinek Breguet je pojem vrcholného luxusu hodinek a hodinářské kvality spojenou s tradicí. Inovace hodinkových mechanismů posunuly dokonalost hodinkového strojku o pěkný kus dopředu. Hodinky Brequet patří do pětice nejlepších hodinek světa. Značka Breguet byla založena Abrahamem Louisem Breguetem v roce 1775 v Paříži. Tento skvělý hodinář tak právem určil Francii jako kolébku hodinářského řemesla. Breguet zavedl rubínová ložiska a nové tvarování vlásku v hodinkách s posledním závitem vyhnutým nad rovinu spirály, čímž dosáhl stejnoměrnějšího chodu. Vynalezl tourbillon, otáčivou klec, v níž je setrvačka. Tourbillon se dodnes používá v luxusních kapesních a náramkových hodinkách. Vyrobil také první samonatahovací hodinky a pružné nárazuvzdorné uložení čepů setrvačky. Více o značce Breguet včetně videí a kompletní nabídky si můžete prohlédnout zde.

Kontakty

tel: 800 365 365
Volejte zdarma Po-Pá: 10-18h
info@hodinky-365.cz
Ptejte se. Rádi Vám poradíme a pomůžeme.

Naše prodejna v Ostravě

Sirotčí 10, Ostrava
Otevřeno Po-Pá 10-18h
Zobrazit klasickou verzi
FacebookInstagramYouTube

Bezpečný nákup a nadstandardní servis pro naše zákazníky

dTest
důvěrobody Spokojenost našich zákazníků ověřena! dTest certifikace obchodních podmínek. Certifikát bezpečného nákupu. Premium Service k hodinkám nad 2000 Kč zdarma. 365 dní na vrácení nepoužitého zboží. Akceptuje úhradu pomocí platební karty. Volejte ZDARMA
na 800 365 365
(Po-Pá: 10-18h)
Opravy hodinek od vyučeného hodináře. Hodinky, které jsou skladem a vy je objednáte do 13h dostanete další pracovní den.