» Hodiny

Seiko QXA597B

Prodej ukončen
Seiko QXA597B Seiko QXA597B
Číslo zboží: 061421

Technické parametry

Obecné
Hmotnost563g
Záruka24 měsíců
Ciferník
Ciferníkanalogový
Luminiscencenení
Průměr ciferníku236mm
Pouzdro
Materiál pouzdraplast
Sklíčkoplast
Tvar pouzdrakulatý
Šířka a výška282 x 282mm
Tloušťka40mm
Pohon / strojek
PohonQuartz, baterie

Správnost parametrů garantujeme. Našli jste chybu? 500Kč pro Vás. Za správnost odpovídá: Klára Lichovníková. více

Seznamte se - Seiko QXA597B

Nástěnné hodiny Seiko QXA597B jsou ideálním kouskem pro vyzdobení vašeho interiéru. Hodiny jsou vyrobené z plastu s rámem, který imituje dřevo. Bílý ciferník je velmi přehledný a disponuje černými arabskými číslicemi. Hodiny jsou opatřeny velmi tichým sweep strojkem, který zaručí Vaší spokojenost.

Značka Seiko

Japonská značka Seiko má na trhu s hodinářským zbožím silné postavení a dlouholetou tradici. Za toto postavení vděčí mimo jiné odvahou experimentovat a zkoušet inovativní technologie, což také vedlo ke vzniku zcela prvních quartzových hodinek, přičemž tuto technologii později převzaly další firmy. Hodinky Seiko charakterizuje spolehlivost a přesnost, díky čemuž se s nimi můžeme setkat na množství sportovních akcí, jako je například Mistrovství světa v lehké atletice. Krom výše zmíněných vlastností jsou hodinky Seiko výjimečné také propracovaným designem, díky kterému je můžete využít pro každodenní nošení i do společnosti.

Kontakty

tel: 800 365 365
Volejte zdarma Po-Pá: 8-18h
info@hodinky-365.cz
Ptejte se. Rádi Vám poradíme a pomůžeme.

Naše prodejna v Ostravě

Sirotčí 10, Ostrava
Otevřeno Po-Pá 10-18h
Zobrazit klasickou verzi
FacebookInstagramYouTube

Bezpečný nákup a nadstandardní servis pro naše zákazníky

dTest
důvěrobody Spokojenost našich zákazníků ověřena! dTest certifikace obchodních podmínek. Certifikát bezpečného nákupu. Premium Service k hodinkám nad 2000 Kč zdarma. 365 dní na vrácení nepoužitého zboží. Akceptuje úhradu pomocí platební karty. Volejte ZDARMA
na 800 365 365
(Po-Pá: 8-18h)
Opravy hodinek od vyučeného hodináře. Hodinky, které jsou skladem a vy je objednáte do 13h dostanete další pracovní den.