» Vrácení zboží

Vrácení zboží ve 365-ti denní lhůtě

Pokud nebudete se zbožím spokojeni, můžete ho bez udání důvodu vrátit do 365-ti dnů od převzetí zásilky nazpět a my Vám dle Vašeho výběru vrátíme peníze nebo vyměníme zboží za jiné.

Odstoupení od smlouvy

Při odstoupení od smlouvy budou peníze kupujícímu vráceny dle jeho přání buď hotově v kamenné prodejně na ulici Sirotčí 605/10, 703 00 Ostrava-Vítkovice, inkasní složenkou (od částky je odečteno 35,- Kč za poplatek České poště) nebo převodem na bankovní účet. Peníze budou vráceny dle zákona nejpozději do 30 dnů od momentu odstoupení od smlouvy.
Pokud spotřebitel zaplatil za zboží předem a objednávka nemůže být ze strany prodávajícího realizována, informuje o tom prodávající kupujícího telefonicky nebo na e-mail uvedený v objednávce. Nejpozději do 7 dnů od informování budou poté peněžní prostředky kupujícímu vráceny na bank. účet.

Výše vrácené částky

  • Dostanete nazpět 100% z ceny zboží, kterou jste zaplatili.
  • Pokud se rozhodnete o vrácení peněz pomocí složenky, bude Vám od vrácené částky strženo 35,- Kč jako poplatek české poště.
  • Pokud budete chtít zaslat peníze na účet, napište prosím číslo účtu do průvodního dopisu, který zašlete spolu s vráceným zbožím.
  • Náklady na poštovné jsou zákazníkovi rovněž vráceny.

Podmínky pro odstoupení od smlouvy

  • Pokud si objednáve více zboží, není nutné, abyste vraceli celou objednávku. Klidně můžete vrátit jen to zboží, se kterým nejste spokojeni.
  • Zašlete nám zpět zboží, spolu s kopií faktury (originál doporučujeme uschovat) a průvodním dopisem na adresu hodinky-365.cz, Sirotčí 605/10, 703 00 Ostrava-Vítkovice.
  • V průvodním dopise uveďte, že si přejete odstoupit od smlouvy a jakým způsobem si přejete vrátit peníze (např. číslo účtu, složenkou apod.).
  • Pokud jsme zboží ještě neexpedovali, je možné od smlouvy odstoupit i telefonicky, nebo emailem.
  • Odstoupit od smlouvy bez udání důvodu nelze, pokud bylo zboží již částečně spotřebováno, porušeno, nebo je viditelně opotřebené.
  • Zboží, na které chcete uplatnit nárok na odstoupení od smlouvy, neposílejte na dobírku. Zásilky na dobírku nemůžeme převzít.

Kontakty

tel: 800 365 365
Volejte zdarma Po-Pá: 8-20h
info@hodinky-365.cz
Ptejte se. Rádi Vám poradíme a pomůžeme.

Naše prodejna v Ostravě

Sirotčí 10, Ostrava
Otevřeno Po-Pá 10-18h
Zobrazit klasickou verzi
FacebookInstagramYouTube

Bezpečný nákup a nadstandardní servis pro naše zákazníky

důvěrobody důvěrobody Spokojenost našich zákazníků ověřena! dTest certifikace obchodních podmínek. Certifikát bezpečného nákupu. Premium Service k hodinkám nad 2000 Kč zdarma. 365 dní na vrácení nepoužitého zboží. Akceptuje úhradu pomocí platební karty. Volejte ZDARMA
na 800 365 365
(Po-Pá: 8-20h)
Opravy hodinek od vyučeného hodináře. Hodinky, které jsou skladem a vy je objednáte do 13h dostanete další pracovní den.