Kazeta na hodinky Friedrich Lederwaren Redford 20546-2

Kazeta na hodinky Friedrich Lederwaren Redford 20546-2 Kazeta na hodinky Friedrich Lederwaren Redford 20546-2
1 860 Kč včetně DPH

Zboží je momentálně nedostupné.
Naposledy prodáno 13.12.2017 17:00. Pokud chcete být o obnovení prodeje tohoto zboží informováni, pak nám na sebe zanechte email:

Hlídat
+ prodlužujeme možnost vrácení do 365 dnů zdarma
Přidat k porovnání Číslo zboží: 112355

Technické parametry

Obecné
ZnačkaFriedrich Lederwaren (Ostatní)
Záruka24 měsíců
Materiál
Interiérsemiš
Exteriérkoženka
Technické
Šířka a výška205 x 180mm
Tloušťka90mm
Kapacita8 ks

Seznamte se - Kazeta na hodinky Friedrich Lederwaren Redford 20546-2

Kazeta na hodinky Friedrich Lederwaren Redford 20546-2 je veli elegantní a užitečný doplněk pro Vaše hodinky. Kazeta vyniká černým koženým designem s šedým interiérem. Kazeta je opatřena úložnou kapsou. Tento skvělý interiérový doplněk využije každý milovník hodinek.

Značka Friedrich Lederwaren

Německý výrobce šperkovnic, kazet na hodinky a natahovačů Friedrich Lederwaren nabízí svým zákazníkům tu nejvyšší kvalitu produktů, díky které si získal celosvětové uznání. Produkty této značky vynikají jedinečným designovým zpracováním, využitím kvalitních materiálů a nejnovějších technologií. Nejširší kategorii produktů tvoří dnes již proslulé luxusní šperkovnice, které krom praktičnosti a systematického členění vynikají také precizním zpracování nejrůznějších materiálů, což z každého kousku dělá v podstatě umělecké dílo, vhodné do každého interiéru. Stejnými vlastnostmi se pak mohou pyšnit také kazety na hodinky a natahovače automatických hodinek.