Hodinky Axcent of Scandinavia President X23033-237

Doživotní výměna baterie
Prodej ukončen
Axcent of Scandinavia President X23033-237 Axcent of Scandinavia President X23033-237
Pánské hodinky - kožený řemínek, ocel pouzdro, minerální sklíčko. Veškeré technické parametry naleznete níže
Číslo zboží: 069980

Technické parametry

Obecné
ZnačkaAxcent of Scandinavia (Švédsko)
potvrzení originality
Určení (pro koho)Pánské
Voděodolnost30M - umývání rukou
Hmotnost66g (lehké)
Záruka24 měsíců
Ciferník
Ciferníkanalogový
Luminiscenceindexy
Průměr ciferníku42mm
Řemínek
Materiál řemínkukůže
jak pečovat o řemínek
Obvod19cm
Min.obvod13cm
Typ zapínánístandardní přezka
Šířka řemínku20-22 mm
Pouzdro
Materiál pouzdraocel
Sklíčkominerální
Osazenínení
Tvar pouzdrakulatý
Šířka a výška45 x 52mm (velké)
tisk v reálné velikosti
Tloušťka12mm
Pohon / strojek
PohonQuartz, baterie
Funkce
24 hodinový ciferník Chronograf Stopky

Správnost parametrů garantujeme. Našli jste chybu? 500Kč pro Vás. více

Video - Axcent of Scandinavia President X23033-237

Seznamte se - Hodinky Axcent of Scandinavia President X23033-237

Pánské hodinky Axcent of Scandinavia President X23033-237 jsou velmi elegatní kousek, který bude vynikat na každém pánském zápěstí. Hodinky jsou vyrobeny v kombinaci ocelového pouzdra a kvalitního koženého řemínku. Na černém ciferníku vynikají stříbrné ručičky a indexy. Disponují třemi subciferníky, které znázorňují chod chronografu a ukazatele 24 hodin. Tento model Vám budou závidět v každé společnosti.

Vlastnosti

Stopky (1/1sec, 60 min)

Stopky slouží k odměřování kratších časových intervalů, které lze měřit s přesností až na 1/1sec a maximálním dobou stopovaného intervalu 60 min. Stopky můžeme snadno využít v kuchyni při vaření, sportovních aktivitách, nebo při bláznivých sázkách s přáteli…

Držte se 30 metrů od vody

U vodotěsnosti 30M se s nadsázkou říká: "Držte se 30 metrů od vody". Hodinky snesou běžnou vlhkost, déšť a nějaký ten stříkanec, ale do vody opravdu nepatří.

Minerální sklíčko

Minerální sklíčko je dnes díky svým vlastnostem nejčastěji používaným typem hodinkového skla. Je velice tvrdé, zejména díky vysokému obsahu křemíku a povrchovému tvrzení. To z něj dělá materiál vysoce odolný vůči oděru. Minerální sklíčko je mnohem tvrdší než plastové. I na minerálním sklíčku se ale mohou objevit škrábance nebo vryp. Tvrdost tohoto skla odpovídá stupni 6 na Mohsově stupnici tvrdosti.

Kožený řemínek

Kůže je oblíbený materiál pro výrobu hodinkových řemínků. Hodinkám dodává eleganci a příjemně se nosí, protože nestudí. Nevýhodou může být fakt, že kožené pásky absorbují vlhkost, tedy i pot. Pásek začne po určité době čpět a bude nutno jej vyměnit. Životnost koženého řemínku se odhaduje na 2 - 4 roky.

Standardní přezka

Standardní přezka je určena pro řemínky kožené, gumové a silikonové. Jedná se o nejrozšířenější zapínání. Oblíbené je především pro svou spolehlivost, nenáročnost a jednoduchou obsluhu.

Quartz

Elektronický strojek využívající elektronický oscilátor, nejčastěji řízený křemenným výbrusem (krystalem). Obchodní označení quartz. Energii dodává vložená baterie.

Související skupiny: módní

O značce Axcent of Scandinavia

Hodinky Axcent of Scandinavia jsou dodávány v originální krabičce. Součástí balení je záruční list a návod.
Krabička
Značka Axcent of Scandinavia
Značka, kterou do světa i k nám zavály větry ze severu udává směr módnímu proudu již od svého zrodu v 90. letech. Svůj přístup prezentuje následujícím mottem: "Když se hodinky stanou uměním, bez toho, aniž by stály majlant." Jedinečný design z dílen věhlasných švédských návrhářů v kombinaci s příznivou cenou a vysokou kvalitou, vytvořil z hodinek této značky doplněk vyhledávaný celebritami. V českých vodách jimi své zápěstí ozdobily např. slavice Helena Vondráčková, Miss World Taťána Kuchařová, světově proslulá top modelka Simona Krainová a další.