» Blog

FC Barcelona a SEIKO uzavřely celosvětové partnerství

11.8.2011

Hodinky SeikoFotbalový klub FC Barcelona byl založen v roce 1899 a stal se nejúspěšnějším klubem na národním i mezinárodním poli. FC Barcelona vyhrál dvacetkrát španělskou ligu, pětadvacetkrát Copa del Rey a třikrát byl vítězem Ligy mistrů UEFA. V roce 2009 se klub stal poprvé vítězem FIFA Club World Cup.

Oba partneři Seiko i FC Barcelona jsou ambiciózní a usilují o dokonalost ve svém oboru. Jak FC Barcelona, tak Seiko dosáhly svých úspěchů investováním do dlouhodobého vnitřního vývoje a oba partneři jsou stále přesvědčeni, že tato cesta povede ke světovému úspěchu i v následujících letech.

Začátkem partnerství Seiko – FC Barcelona je nová kolekce hodinek Sportura. Klub si zvolil chronograf Sportura za své týmové hodinky. Každý hráč týmu dostane hodinky se znakem FC Barcelona na číselníku.

Jako oficiální partner FC Barcelona pro časomíru bude mít SEIKO mimo jiné právo na umístění značky na časomíře na výsledkových tabulích na domácím stadionu, umístění na webových stránkách klubu, umístění značky na tabuli nastaveného času, kterou používá při ligových zápasech čtvrtý rozhodčí a licenční právo ke značkovým hodinkám.

Od letošního léta bude nová kolekce hodinek Sportura na pozadí snímků FC Barcelona.

Hodinky Seiko