» Blog

Festina Tour de France 2012 Chrono Bike

4.4.2012

Tour de France – nejslavnější cyklistický závod

Mapa Tour de FranceNejvětší cyklistická událost roku, Tour de France, se opět blíží. Letošní 99. ročník bude mít 3 479 km, bude se startovat v Belgii ve městě Liège a celý závod skončí na Champs-Elysées v Paříži. Budou vynechány legendární vrcholy, závod bude obsahovat méně hor a dvě dlouhé časovky. Závodníci budou muset zvládnout 20 etap – 9 rovinatých, 4 lehčí horské, pět náročných a dvě dlouhé trasy (38 a 52 km). Bojovat se začne 30. června a skončí 22. července.

Festina opět oficiálním partnerem

Hodinářská značka Festina podporuje národní i mezinárodní cyklistiku více než 20 let. Jejich filozofií je odvaha, výkonnost, přesnost, úspěch a chuť překonávat sám sebe. Všechny tyto hodnoty v sobě odrážejí nejen hodinky, ale také aktivity společnosti. Festina dokonce v roce 1990 založila vlastní profesionální cyklistický tým, který v roce 1994 vyhrál týmové hodnocení Tour de France. A o čtyři roky později se Festina stala oficiálním partnerem časomíry tohoto legendárního závodu, kterým je dodnes. Stalo se tak díky unikátním technologiím a špičkovým hodinkám.

Nové kolekce hodinek Festina Tour de France 2012

Jako každý rok se i letos k soutěži hlásí hrdý partner Festina s novou kolekcí hodinek, které nesou název nejslavnější evropské cyklistické události. Novinky z modelové řady Tour de France 2012 zaujmou dynamickým designem i barevnými kombinacemi. Všechny časomíry jsou laděny do sportovního stylu a jsou vyvedeny v těch nejkvalitnějších materiálech.

Modely Festina Tour de France 2012 Chrono Bike jsou z kvalitní ocele, quartz strojky jsou kryty pouzdrem s PVD povlakem a na zápěstí vše drží ocelový či kaučukový řemínek. Všechny modely disponují vodotěsností do 100 m a přesnými stopkami. Modely mají ukazatel data na pozici třetí hodiny a barevně odlišené ciferníky. V hodinkách se jasně odráží láska a vášeň k cyklistickému prostředí.

Festina Sport Chrono Bike Tour De France 2012 Black Limited Edition 16602/1Neodolatelná designovka ve formě limitované edice

Zajímavou novinkou jsou hodinky Festina Black Limited Edition, které jsou určeny pro sportovně založené muže, ale také pro ty, kteří dávají větší váhu elegantní společnosti. Hodinky zaujmou svým výjimečným a atraktivním designem. Disponují vodotěsností do 100 m, silikonovým řemínkem, pouzdrem se speciální povrchovou úpravou IP super black a vysoce odolným safírovým sklíčkem. Dodávány jsou v dárkové krabičce s náhradním řemínkem.