» Blog » Garmin

Garmin a možnost telefonování? Je tady Garmin Venu 2 Plus!

Tagy: Zprávy | Garmin | Chytré

Dominik Hok | 25.11.2021 | 1 MIN

Na internetu kolují informace, že by Garmin mohl vydat upgradovanou verzi Garmin Venu 2. Nesla by název Garmin Venu 2 Plus a podle fotek to vypadá, že bude mít mikrofon. Budou to první Garminy s hlasovým asistenem a ještě lépe... První s možností telefonování?

Jeden ze znamých tech-spotterů Dave Zatz na svém Twitteru zveřejnil velice zajímavou informaci – na trh by měl přijít vylepšený kousek Garmin Venu 2 Plus. Prozatím to vypadá, že má 3 tlačítka a dokonce i mikrofon (ačkoliv na fotce nejde vidět). Ve sféře chytrých hodinek by to mohlo spustit lehkou revoluci, protože hlasový asistent a možnost telefonování v hodinkách Garmin by pěkně zamíchala kartami. Stěžejní funkce Applu, Samsungu a několika čínských modelů by najednou dostal americký kanonýr. Jak by trh reagoval?

Garmin Venu 2 recenze – Nejlepší chytré hodinky do 10 000 Kč?
9.6.2021 - Dominik Hok
Garmin Venu 2 recenze – Nejlepší chytré hodinky do 10 000 Kč?

Na pravé straně světlého šedého modelu vidíme tři tlačítka. Na displeji toho prostředního pak vidíme dosud neviděnou funkci, která působí jako hlasový asistent. Omlouvám se za kvalita, ale skutečně žádná lepší fotka není. :)

Na pravé straně světlého šedého modelu vidíme tři tlačítka. Na displeji toho prostředního pak vidíme dosud neviděnou funkci, která působí jako hlasový asistent. Omlouvám se za kvalitu, ale skutečně žádná lepší fotka není. :)

Venu 2 jsme už teď považovali za nejlepší hodinky do 10 000 Kč. Uvidíme tedy, co přinese verze Plus a jestli nějakým způsobem ovlivní cenu toho staršího.

Nejlepší pánské chytré hodinky roku 2021
17.9.2021 - Dominik Hok
Nejlepší pánské chytré hodinky roku 2021

Kdy tento model očekávat?

Samotný Dave Zatz odpověděl 17.11. na otázku ohledně vydání tohoto modelu:

Pokud tento model nevyjde do příští středy, pravděpodobně si to nechají až na rok 2022. Dodavatelský řetězec, nedostatek čipů a všechno ostatní, co se děje, mnoho společností zdrželo...

Smutné je, že ona středa už byla (píšu článek 25.11.). Tak pod stromečkem nikdo Garmin Venu 2 Plus už bohužel nenajde. Ale aspoň máme pěkné vyhlídky na příští rok!

Líbil se vám článek?

Každou sudou středu přehled nových článků a soutěže o hodinky na váš email.

Komentáře

Hodinky zmíněné v článku