» Blog

Hodinky Charles Delon

Hodinky Charles DelonV roce 1979 jsme začali s mechanickými a s LED hodinkami jako společnost QUEST. Abychom udrželi tempo s dobou, pokročili jsme k hodinkám automatickým, LED hodinkám a nakonec ke quartzovým neboli křemenným hodinkám. V roce 1989 jsme se přejmenovali na značku Charles Delon.

Dnes je na trhu Charles Delon společností s úžasným tvůrčím potenciálem a vyrábí hodinky vysoce módní i klasické. Hodinky jsou vyrobeny z nejlepší mosazi a nerezové oceli s příležitostným použitím slitiny. V současné době v nabídce naleznete nejen hodinky, ale také šperky, psací potřeby, peněženky, opasky a další módní doplňky.

Hodinky Charles Delon drží krok s nejnovějšími trendy v oblasti výroby, technologie a designu.  Naši pracovníci se neustále snaží přizpůsobit vývoji trhu a posouvat hranice svého působení. Nezapomínáme na žádný typ zákazníků: máme hodinky pro společenské události, nejnovější módní trendy i klasický styl hodinek s použitím kvalitní nerezové oceli. Za rozumnou cenu nabízíme širokou škálu hodinek pro každodenní použití, které můžete měnit podle příležitosti nebo ročního prostředí.

Hodinky značky Charles Delon Vám řeknou říct víc než jen čas.

Hodinky Charles Delon