» Blog

 

 

Hodinky Jet Set, to je půvab a přitažlivost.

15.9.2011

Hodinky Jet SetSpolečnost Jet Set vznikla v roce 2006 s posláním navrhnout odlišnou kolekci, navrženou a vytvořenou pro výjimečné jedince, kteří vědí, jak si užívat života. Od té doby je Jet Set uznávanou značkou prodávající se ve více než 50 zemích, kde získala věrnou a širokou škálu zákazníků.

Hodinky Jet Set se staly módním doplňkem, který Vašemu stylu dodává sebevědomí, postoj a půvab. Jeden den jste v Paříži, příští týden odlétáte do Říma, jen abyste potkali své přátele na večírku. Tento okouzlující životní styl Vám přináší uspokojení s luxusními výrobky Jet Set, které každou sezónu kombinují inovace s posledními trendy.

Hodinky kolekce San Remo přitahují pozornost svou velikostí, masivní ocelí, řemínkem z pravé kůže a třpytivými kamínky. Přinášejí Vám tak výjimečný vzhled, sílu a sebevědomí.

WB30 je nejnovější kolekce hodinek se silikonovým řemínkem, který objímá pouzdro z nerezové oceli a ukazuje tak jedinečné kouzlo hodinek.

Exklusivní a třpytivá kolekce Beverly Hills je kolébkou celebrit a VIP osobností. Hodinky jsou vyrobeny z nerezové oceli a ozdobeny krystalky Swarowski.


Tvar a styl hodinek Addiction je inspirován posledními trendy s okouzlujícím vzhledem. Hodinky jsou souhrou krásných barev, třpytivých kamínků, umělé hmoty a zlata. Staňte se hvězdou obklopenou půvabem a třpytem.

Hodinky kolekce Monza představují akci na závodní draze. Chronograf, provedení v nerez oceli, řemínek připomínající gumy pneumatik Formule 1, voděodolnost do 100 ATM, ciferník s nádechem červené a černobílé kombinace stejně jako závodní dráha a vlajky - to jsou hodinky Monza pro šampióny.

Pro některé lidi slunce nikdy nezapadá.

Hodinky Jet Set