E-shop funguje na 100 %. Ostravská prodejna otevřená.>> Více informací.
» Blog » Invicta

Fotogalerie Invicta Star Wars – Invicťácké impérium vrací úder

Eliška Měrková | 2.3.2021 | 3 MIN | 3x komentář

Kdysi dávno, v jedné předaleké galaxii... (tatata taaaa taaa ♪♫) V hodinkovém senátu vládne neklid. Hnutí designérských separatistů, vedených temným lordem Invictou, povstalo proti tradičnímu vzhledu hodinek se záměrem zhatit v hodinkové galaxii dosavadní mír a řád. Zveme vás na fotopřehlídku hodinek Invcita Star Wars.

Darth Vader – Luku, já jsem tvůj otec!

"Neeeeeeeeeee!" (nee opravdu nešlo začít méně klíšé hláškou). Imperátorův nejvěrnější služebník Darth Vader a bitevní stanice velikosti malé planety Hvězda smrti – to jsou jednoznačně nejikoničtější motivy celé naší Star Wars přehlídky.

Foto: Hodinky-365.cz

Boba Fett – Nejlepší lovec v galaxii

Boba Fett, nejobávanější nájemný lovec v galaxii v obouchané mandalorianské zbroji, ke kterému chová respekt i samotný Darth Vader. Nyní ukrytý a číhající na zápěstí lovené oběti.

R2-D2 – Roztomilý servisní droid a loajální přítel

Jak by to asi dopadlo, kdyby si Luke řekl, že jeho servisní robůtek je moc velký a chtěl by raději jeho kompaktnější verzi? Podle mě (a Invicty) nějak takhle.

C-3PO – Protokolární droid s vybranými způsoby

Když ještě na Tatooine vládly klidné časy a devítiletý Anakin si vesele skládal droida z pochybného haraburdí, určitě jej ani nenapadlo, že se z jeho výtvoru stane hrdina rebelského odboje... Nebo časomíra od Invicty.

Aurebesh – hodinky jako super-geekovská učební pomůcka

Aurek, besh, cresh, cherk, dorn, esk.... Však to znáte, vy, co jste se kdy pokoušeli naučit "basic", nejrozšířenější jazyk v galaxii. Už jste někdy na Koprconu chtěli zamachrovat a napsat tajemný vzkaz dívce, na kterou máte zálusk, ale ne a ne si vzpomenout na správné písmenko? S učební pomůckou v podobě hodinek od Invicty se vám to už nestane. A srdce vysněné dívky bude vaše... No, možná.

Zlatý model s Aurebesh pro vyznavače honosného stylu zdvořilého droida C-3PO.

Foto: Hodinky-365.cz

Tajemné písmo Sithů – hodinky jako super-geekovská učební pomůcka 2

"Klid je klam, je pouze vášeň. Díky vášni získám sílu... Síla mě osvobodí." Hodinky pro vášnivé vyznavače temné strany síly, před kterými se jednou (echm určitě) bude klanět celý vesmír. (Mimochodem toto písmo je mnohem jednodušší než pravý starodávný sithský jazyk ur-Kittat).

Foto: Hodinky-365.cz

Světlá verze je ještě o něco přehlednější a kombinace oceli a bílé barvy se bude perfektně hodit k doplňkům, jako je třeba stormtrooperovská helma, kterou ve svém šatníku jistě spousta z vás má. ;)

Foto: Hodinky-365.cz

Stormtroopeři – Špičkově vycvičení vojáci, kteří se nikdy netrefí

A když jsme u té temné strany síly a stormtrooperovských fan-předmětů, pro příznivce ikonického vzhledu vojenských jednotek imperiální síly je tu opravdu věrné převedení do hodinkové podoby.

Kapitánka Phasma – ranařka Brienne of Tarth ve stormtrooperovském brnění

Kapitánka Prvního řádu, která se objevila v nejnovější trilogii, je velitelkou stormtrooperovských oddílů. Její nelítostnost je pověstná. Co myslíte: symbolizuje rudé lanko na hodinkách červený pruh na její kápi? Nebo snad její krvelačnost?

Galaktické impérium – "Jsme impériem, které bude stát deset tisíc let!"

Tak pravil Palpatine... Ale trošku se seknul, protože vláda Impéra nakonec trvala jen 157 let. Invicta Galaktické Impérium reprezentovala motivem nejčastěji užívaného bojového letounu TIE/LN Starfighter s krátkým dosahem, který je považován za takovou "mouchu" vesmíru... Kvůli tomu charakteristickému bzučivému zvuku, který vydává, když prosviští kolem.

Povstalecká aliance a Millenium Falcon

Aliance rebelů pro obnovu republiky, která založila odbojové hnutí proti tyranii ztělesněné Impériem, je znázorněna tou nejslavnější hvězdnou lodí celého Star Wars univerza – Millenium Falcon, která patřila bývalému pašerákovi, později hrdinovi Nové republiky a v neposlední řadě neskutečnému frajerovi Hanu Solovi. A víte, že Elon Musk podle slavné lodi pojmenoval svou řadu raket Falcon?

Tak, to byly limitky Invicta Star Wars... Docela Síla, že?

Tagy: Fotogalerie | Invicta

Líbil se vám článek?

Každou sudou středu přehled nových článků a soutěže o hodinky na váš email.

Komentáře

Robert Vosáhlopřed 75 dny, reagovat
Budou v nabídce taky nějaké s Baby Yodou?
Eliška Měrkovápřed 74 dny
Dobrý den, Roberte. Mám pro Vás dobrou zprávu! :) Hodinky s Baby Yodou máme objednány a v nabídce tedy budou. Přesný termín dodání ale ještě není znám, předpokládá se konec března či začátek dubna.
Bulbasaurpřed 75 dny, reagovat
Tak R2-D2 je božíííí! Možná se ale nakonec nechám zlákat temnou stranou Síly... :D

Hodinky zmíněné v článku