» Blog

Krásný vánoční dárek se jménem Axcent of Scandinavia

16.12.2011

Stále sháníte vánoční dárky a nevíte, co byste vymysleli? Máme pro vás skvělý nápad – kupte pro své blízké hodinky Axcent of Scandinavia. Tato švédská značka nabízí velmi široký výběr dámských i pánských hodinek za skvělé ceny. V jejich prospěch mluví také to, že je nosí stále více celebrit, které značce propůjčili své jméno. Víte, která celebrita si hodinky Axcent of Scandinavia oblíbila? Ze zahraničních hvězd můžeme jmenovat Hugha Jackmana či Willa Smithe a z českých zvučných jmen to je např. Jan Kraus, Jan Čenský či Taťána Kuchařová.

Pokud máte rádi originalitu, se značkou Axcent of Scandinavia nešlápnete vedle. V několika nabízených řadách naleznete originální kousky, které jsou výjimečné nejen materiálem, ale také designem, který severskou značku výrazně odlišuje od konkurence. Je to hlavně zásluhou designera Daniela Jakobssona, díky kterému se Axcent proslavila po celém světě během několika málo let a dostala se do podvědomí odborníků i zákazníků.

Převážnou část sortimentu tvoří unisex hodinky, které mají odvážný design a jsou z moderních materiálů. Získávají tak dojem lehkosti a praktičnosti. Do skupiny unisexových modelů patří také díky své výraznosti. Axcent tak poskytuje svým zákazníkům prostor pro individualitu a nechává výběr ukazatelů času na každém z nich. Firma svou nabídku obměňuje třikrát do roka v pěti základních řadách, které jsou zároveň ve třech až pěti barevných odstínech.

Axcent of Scandinavia obrázek 1 - modelová řada ExoticPoslední novinkou je modelová řada Axcent of Scandinavia Exotic, která zaujme každého milovníka hodinek a barev. Nese se v duchu aktivního a mladého způsobu života a nabízí více než 15 originálních modelů. Liší se barevným provedením i použitým materiálem. Pouzdro i řemínek jsou z kvalitního silikonu a do pouzdra je vsazeno tělo z kvalitní leštěné ocele. Hodinky pohání starý známý strojek Quartz a ručičky s indexy jsou skryty pod minerálním sklem. Celý tento skvost korunují skleněné kamínky, které lemují jednoduchý, ale krásný ciferník.

A aby toho nebylo málo, jednotlivé barevné kombinace využívají klasickou leštěnou ocel, nebo ocel pozlacenou, která hodinkám dodává luxusní vzhled. Všechny modely Axcent jsou navýsost elegantní a poslouží jako skvělý doplněk vašeho outfitu. Hodinky Axcent jsou opravdu univerzální. Mají dokonce otočnou lunetu, kterou využijete při sportu. Pokud se rozhodnete je darovat pod stromeček, obdarovaný dostane kvalitní a působivé hodinky a vy budete pochváleni za skvělý výběr i vkus.

Modelová řada Axcent of Scandinavia