» Blog

Návrháři hodinek Axcent of Scandinavia

5.10.2011

Hodinky Axcent of ScandinaviaZnačka Axcent of Scandinavia vstoupila do celosvětového povědomí v roce 1996, kdy oslovila designera Daniela Jakobssona, který se ve Švédsku umisťoval na předních příčkách v soutěžích návrhu bytových interiérů. Jeho první model SPEEDSTER se stal celosvětovým trhákem. Hodinky se dvěma časy, celonerezovým pouzdrem, vlastnoručním podpisem designera na spodní straně, páskem z nejlepší italské kůže a specifickým seřizováním, ohromily odbornou veřejnost. Daniel Jakobsson je známý pro svůj mimořádný talent a jeho kolekce hodinek se objevuje ve všech světových módních časopisech. Daniel je ovlivněn od italských a japonských filmů z šedesátých a sedmdesátých let až po špičkovou módu, moderní architekturu a elektronickou hudbu.

Po tomto úspěchu oslovila mateřská firma Klockgrossisten skandinávskou návrhářskou elitu - návrháře, kteří za práci ve svém oboru získávali a získávají významná světová ocenění a jejich jména jsou známá v galeriích po celém světě.

Designerské studio No Picnic, které je známé pro svou spolupráci s gigantem na poli mobilních telefonů firmou Ericsson, navrhlo pro Axcent of Scandinavia velmi osobitý model FROST. No Picnic je jedním z předních návrhářských studií ve Skandinávii specializující se na vývoj výrobků a průmyslový design.

Návrháři studia Summer Design se inspirují závodními vozy, silným výkonem, vůní motorového oleje a ledovým dotekem leštěné oceli.  Hodinky jsou navrženy na každodenní použití s lehce sportovním vzhledem, který zvýrazní Vaše zápěstí v práci, na večírku nebo za volantem klasického sportovního auta.

Hodinky Axcent of Scandinavia