» Blog

Nové trendy v hodinkách

20.6.2011

Možná jste nikdy nezvažovali koupi nových trendů, které se objevily v hodinkách, protože jste si mysleli, že neodpovídají vašemu stylu. Možná byste měli vyrazit do obchodu a vyměnit vaše klasické hodinky za nejnovější novinky na trhu. Určitě najdete něco, co se vám mezi nejnovějšími typy hodinek zalíbí a podtrhne vaši osobnost. Čtěte dále a dozvíte se více o nových trendech v hodinkách a můžete si tak vybrat hodinky, které Vám nejlépe vyhovují.

Starožitné hodinky

Co je staré, je opět nové u stylových starožitných hodinek. Perleť a letitě vypadající stříbro jsou hlavní znaky těchto dokonalých hodinek. Na výběr je z několika druhů. Na trhu je několik současných hodinek ve starožitném stylu, takže je jednoduché vybrat si ty, které odpovídají Vaší osobnosti. Zkuste starožitné hodinky, pokud váš styl vyžaduje jedinečnost nebo oceňujete vše, co je staromódní.

Silikonové hodinky

Nebojte se slova „silikon", protože na těchto hodinkách není nic falešného. Zkuste silikonové hodinky, které budou stále s vámi a jsou nezničitelné při jakémkoli sportu. Silikonové hodinky jsou vyráběny v různých barvách a přinášejí hravost do vašeho šatníku. Hodinky navíc mohou zdobit krystalky a zirkony. Pro podmanivý vzhled vyzkoušejte černé nebo bílé hodinky, které se hodí k čemukoli.

Dámské hodinky inspirovány pánskou módou

Dámské oblečení inspirováno klasickým pánským střihem nadměrné velikosti je nyní nejžhavější novinkou ve světě módy. Takže vyzkoušejte hodinky inspirované pánským stylem, které oživí Váš šatník. Většina těchto hodinek se vyznačuje velkým displejem a robustním páskem z ušlechtilé oceli, aby působily mohutným dojmem, ale stále se hodí na dámské zápěstí. Vyzkoušejte luxusní hodinky, které podtrhnout váš styl.

Módní hodinky

Pokud váháte, zda koupit tradiční hodinky, módní hodinky budou to pravé pro Vás. Tyto hodinky jsou vyráběny v několika stylech, ale jedno mají společné: Spojují módní náramek s praktickou funkcí hodinek. Vyzkoušejte hodinky s jedinečným kouzlem ryzího stříbra, které půvabně visí z náramku nebo hodinky s kloubovým zapínáním a mnoho dalších jedinečných hodinek, které můžete měnit podle Vaši nálady a oblečení.