» Blog

Značka D&G definitivně končí

7.10.2011

Dolce&GabbanaNa jaře letošního roku obletěla svět zpráva, že pánové Dolce a Gabbana končí. Tehdy ani jeden ze světoznámé dvojice tento fakt nepotvrdil. A o pár měsíců později se dozvídáme, že D&G definitivně ukončuje svou výrobu. V polovině září měli svou poslední přehlídku v historii svého fungování.

D&G je mladší linie Dolce&Gabbana a návrháři ji ukončili z jednoho důvodu – chtějí se naplno věnovat své luxusnější původní značce, se kterou prorazili před šestadvaceti lety. Vyvstává otázka: je to dobře promyšlený tah? D&G byla mladá a dynamická značka. Dá se říci, že za ručičku táhla italské impérium Dolce&Gabbana, protože měla širší klientelu díky nižším cenám. Nezbývá, než pevně věřit, že Domenico a Stefano vědí, co dělají.

Určitě všichni z nás, kteří milujeme dvojici Dolce&Gabbana, uroní nejednu slzu. Z pultů zmizí formálnější a cenově dostupnější oblečení D&G. Doufejme, že si pánové uvědomí, o jaký zisk zrušením mladé linie přijdou, a pro věrné fanoušky budou kolekci nabízet pod jiným jménem. Než se tak stane, určitě se vyplatí pořídit si nějaký ten kousek z jejich poslední kolekce.

Kromě oděvů zmizí z obchodních domů také parfémy D&G, spodní prádlo, sluneční brýle a veškeré doplňky. Podle slavné dvojice se linie D&G stane součástí Dolce&Gabbana a tímto spojením získají novou sílu a energie pro další tvoření. Držme jim palce.

Využijte naší akce na hodinky D&G, které vám nabízíme se slevou 20 %.

 

Prohlédněte si poslední módní show D&G