» Blog » Soutěže

SOUTĚŽ: 6 dárkových poukazů pro odběratele

Tagy: Soutěže

Agáta Vřeská | 18.10.2023 | 1 MIN | 3x komentář

Soutěž byla ukončena

Zanechte nám e-mail a už vám žádná soutěž neunikne.

Prohlédněte si následující soutěže

Dárkový poukaz vždy potěší. A my jej rozdáváme jen tak, pro radost. Získat ho může každý, kdo odebírá náš newsletter. Takže pokud vám ještě nechodí pravidelný mail s novinkami, na konci článku se můžete přihlásit.

Co rozdáváme?

Termín soutěže:

Soutěž probíhá v termínu od středy 18. 10. do neděle 29. 10. 2023.

Podmínky soutěže:

Jakýkoli odběratel našeho newsletteru Hodinky 365 se automaticky zařazuje do slosování o dárkový poukaz. K odběru se můžete přihlásit na konci článku. Pokud už newsletter odebíráte, ve slosování jste automaticky.

Kdo vyhrál?

Šťastný los padnul na Ilonu, Michala, Petra, Antona, Lenku a Lukáše. Výhercům gratulujeme a posíláme dárkový poukaz – čekejte, až vás kontaktují naši skvělí kolegové z oddělení Péče o zákazníky.

Výherci minulé soutěže

V minulé soutěži jsme se ptali, kterou značku budeme prezentovat na výstavě hodinek SEW 2023. Správná odpověď byla Orient Star. Správně odpověděli Lenka, Tomáš, Roman, Lukáš Machala a Mojmír (kterého prosíme o kontaktování na mail redakce@hodinky-365.cz, protože neuvedl svůj e-mail). Výhercům gratulujeme a posíláme dárkový poukaz.

Komentáře

Ladislav26před 280 dny, reagovat
Tak to jsem opravdu nečekal. Blahopřeji vítězům. L
Petr Jandapřed 279 dny, reagovat
Prosím, proč jste prezentovali právě tuto značku? Děkuji za uvedení důvodů a odpověď.Petr
Agáta Vřeskápřed 275 dny
Dobrý den, Petře. Značku Orient Star máme jako Hodinky 365 v oficiální distribuci pro Česko. :) Letos jsme měli tedy možnost ji prezentovat i na výstavě SEW.