» Hodinky » Pánské » Casio » Collection

Hodinky Casio Collection SGW-300H-1AVER

Doživotní výměna baterie
Casio Collection SGW-300H-1AVER Casio Collection SGW-300H-1AVER
Hodnocení: 4,5 - 2 recenze
Pánské hodinky - pryskyřicový řemínek, pryskyřicové pouzdro, plastové sklíčko. Veškeré technické parametry naleznete níže
2 390 Kč včetně DPH

Zboží je momentálně nedostupné.
Naposledy prodáno 5.5.2018 08:21. Pokud chcete být o obnovení prodeje tohoto zboží informováni, pak nám na sebe zanechte email:

Hlídat
+ doživotní výměna baterie zdarma
+ premium service (v hodnotě 239 Kč) zdarma
+ prodlužujeme možnost vrácení do 365 dnů zdarma
Přidat k porovnání Číslo zboží: 023455

Technické parametry

Obecné
ZnačkaCasio (Japonsko)
potvrzení originality
Modelová řadaCollection
Určení (pro koho)Pánské
Voděodolnost100M - plavání
Hmotnost47g (lehké)
Záruka24 měsíců
Ciferník
Ciferníkdigitální
Luminiscencenení
Průměr ciferníku30mm
Řemínek
Materiál řemínkupryskyřice
Obvod21.5cm
Min.obvod14,5cm
Typ zapínánístandardní přezka
Šířka řemínku18-24 mm
Pouzdro
Materiál pouzdrapryskyřice
Sklíčkoplast
Osazenínení
Tvar pouzdrakulatý
Šířka a výška50 x 49mm (velké)
tisk v reálné velikosti
Tloušťka14mm
Pohon / strojek
Pohonquartz
Původjaponsko
StrojekCasio 3202
Přesnost±30s za měsíc
BaterieCR2016 (životnost 3 roky)
Funkce
Plně automatický kalendář Režim 12/24 Světové časy Alarm Odpočítávací stopky Stopky Barometr Teploměr Výškoměr Osvětlení

Správnost parametrů garantujeme. Našli jste chybu? 500Kč pro Vás. více

Video - Casio Collection SGW-300H-1AVER

Recenze

(muž, 25-34 let), 12.5.2013
S hodinkami jsem velice spokojen. Velmi se mi u nich líbí výškoměr, i přestože hlavní důvod, proč sem si vybral tento model je , že mají teploměr,.Akorát že u teploměru je třeba počkat nějakou chvíli než se zobrazí aktuální teplota. (čidlo teploty je nejspíš umístěno ze spodu). Ale všeobecně jsem s nimi spokoje .
Byl komentář užitečný? ANO (7) | NE (0)
(muž, meně než 18 let), 30.10.2015
Jsem kluk co rád jezdí po výletech, na vodu nebo třeba do hor a tak sem uvítal když jsem zjistil že hodinky nemusí sloužit jen na ukazování času, ale můžou být i užitečným pomocníkem jak na cestách tak třeba doma. byl jsem si ale také vědom toho že nejsem zrovna ke svým věcem dvakrát šetrný a že potřebuji něco co už nějakou tu ránu vydrží a hned se nepoškodí. tyhle hodinky splnily oba dva moje požadavky. bytelná konstrukce a plastové sklíčko(z vlastní zkušenosti vím že skleněné u mě vydrží tak měsíc) zaručují že se hodinkám nic nestane ani v těch nejextrémnějších situací a když k tomu připočtu hafo funkcí, no kdo by neodolal že? :) ale tak začněme od začátku. "hlavní" obrazovka mě docela překvapila množstvím displejů, na starých hodinkách sem musel vždy zmáčknout tlačítko abych se podíval co je za den či za datum.(btw nevýhoda podvícení tkví v to že kdykoliv zapnete podsvícení, jakékoliv tlačítko zmáčknuté poté způsobí zhasnutí osvětlení, což není zrovna uživatelsky příjemné :) ) na těchto hodinkách je všechno hezky poskládané u sebe takže se nemusíte nějakým mačkáním tlačítek vůbec zdržovat! na druhou stranu musím podotknout že displej se čte nejlépe pod úhlem cca 70 stupnů a ne pod 90 stupnů jak sem býval zvyklý u starých hodinek(pravděpodobně výrobce počítá spíše s letmým pohledem na hodinky při práci než s upřením plné pozornosti na hodinky :) ). jako první funkci jsem vyzkoušel teploměř. u něho musíte počítat s vaší tělesnou teplotou (samosebou za předpokladu že je máte na sobě) která vám bude zvyšovat teplotu asi o 3 stupně výš. dále bych zmínil barometr neboli měřič tlaku, ten se mi osvědčil výborně disponoval překvapivou přesností a musím říct že za dobu co mám hodinky na sobě jsem ho nemusel ani jednou seřizovat. ve funkci barometru je i kromě údaje o tlaku na displeji čas(ten je tam vlastně pořád :D ), teploměr a "grafické zpracování tlaku v uplynulých několika hodinách. nevím jak si výrobce představuje grafické zpracování ale je to vlastně neco jako tohle . displej, tedy pokud to tak chceme nazývat disponuje možností ukazovat pět hodnot(šipek) na každou stranu. podle toho byste tedy měli zjistit jestli se tlak vzduchu zvyšuje či snižuje a nasledně tak předpovídat počasí. zkutečnost je taková že displej málokdy ukáže víc jak jednu šipku na každou stranu a v drtivé většině času zůstává na prostředku. jako třetí z těch nejduležitějších funkcí tu je výškoměr. ten funguje na stejném čidle jako barometr a od toho se také dá odvozovat jeho kvalita a přesnost. bohužel jeho hodnota skáče po pěti metrech takže ho asi v parku moc nevyužijete :) dalším mínusem, se kterým sem sice počítal ale stejně me to mrzí je již zmiňované propojení s barometrem takže se docela často stává že večer usnete ve 360 metrové výšce a ráno se probudíte někde na půl kilometru. ze začátku sem je každé ráno trpělivě seřizoval, po týdnu jsem se na to ale vybodl a nechal výškoměr výškoměrem. mezi další funkce se řadí například stopky, odpočítávač(
Reakce obchodu:
Děkujeme za tak obsáhlou recenzi. Máte pravdu, že některé funkce u hodinek nejsou ještě 100% "vychytané" a může docházet k nepřesnostem.
Byl komentář užitečný? ANO (2) | NE (0)

Seznamte se - Hodinky Casio Collection SGW-300H-1AVER

Pánské digitální hodinky Casio Collection SGW 300H-1AVER mají pouzdro vyrobeno ze syntetické pryskyřice. Díky tomu jsou velmi lehké a tudíž i pohodlné při nošení. Disponují řadou otdorových a sportovních funkcí (viz níže) a rovněž také atraktivním designiem, pro které se nadchne nejeden dobrodruh. Hodinky Casio Collection SGW 300H-1AVER vám budou na vašich výpravách užitečným společníkem, který nahradí hned několik nepostradatelných pomůcek ve výbavě každého poctivého horala.

Vlastnosti

Stopky (1/100sec, 24hr)

Stopky slouží k odměřování kratších časových intervalů, které lze měřit s přesností až na 1/100sec a maximálním dobou stopovaného intervalu 24hr. Stopky můžeme snadno využít v kuchyni při vaření, sportovních aktivitách, nebo při bláznivých sázkách s přáteli…

LED osvětlení

Osvětlení hodinek je zajišťováno LED diodami. Nasvíceno přitom bývá buď pozadí (je-li světlé), z něhož pak kontrastující časový údaj vystupuje, nebo v případě tmavého pozadí, diody podsvicují samotný ciferník.

Odolnost vůči mrazu -10°C

Hodinky jsou zkonstruovány tak, aby perfektně fungovaly i při teplotách do -10°C.

Barometr

Tyto hodinky mají zabudovaný tlakový senzor měřící atmosférický tlak. Tuto funkci navíc zpravidla doplňuje také grafika vývoje tlaku v několika posledních hodinách, která naznačuje vývoj počasí následujícího dne.

Teploměr (-10 / 60 °C)

Tyto hodinky dovedou spolehlivě změřit teplotu ovzduší a to v rozmezí -10 / 60 °C. Protože ale tělesná teplota může reálné hodnoty zkreslovat, pro dosažení stoprocentní správnosti se doporučuje hodinky sejmout ze zápěstí a nechat je pár chvil zadaptovat v daném klimatickém prostředí.

Výškoměr

Výška je stanovena ze zjištěného atmosférického tlaku, který hodinky přepočítají a vzhledem k výsledku mu přiřadí odpovídající nadmořskou výšku. Jestliže se atmosférický tlak sníží, nadmořská výška se zvýší a naopak.

Režim 12/24

Čas může být zobrazován ve 12-ti nebo 24 hodinovém formátu. Např. 1:35 AM/PM, nebo 13:35.

Světové časy

Světové časy zobrazují aktuální čas v hlavních městech a předdefinovaných oblastech naší planety.

Odpočítávací stopky (24hr / 1sec)

Stopky, které počítají pozpátku. Pokud stopky dosáhnou času 0, vydají hodinky desetisekundový tón. Stopky jdou nastavit maximálně na 24hr, s odpočtem po 1sec. Hodinky tak dokážou zastoupit minutku v kuchyni.

5x denní alarm, hodinový signál

Denní alarm upozorňuje každý den ve stejnou dobu, kterou sami nastavíte. Hodinky mají 5x alarm. Hodinový signál vás upozorní každou celou hodinu.

Životnost baterie 3 roky

Je výrobcem daná minimální doba, po kterou by lithiová baterie měla být schopna dodávat energii hodinkovému strojku a zajistit tak přesný chod hodinek. Pozn.: Většinu modelů odesíláme do Vašich rukou již v chodu a proto, dojde-li k vybití lithiového článku ještě před uplynutím garantované doby životnosti, jeho výměnu vám uhradíme.

Tlačítko tón on/off

Podržením jediného tlačítka vypnete nebo zapnete všechny tóny. Velmi užitečná funkce pro jednání, kino, či divadlo.

Užijte si plavání i vodní sporty

Hodinky s voděodolností 100M zvládnou všechny vodní sporty provozované na hladině a mělké potápění, nebo šnorchlování. I pár metrů pod vodou zůstanou hodinky stále "v suchu".

Plastové sklíčko

Plast (akrylát) je měkký a pružný materiál. Právě pružnost z něj činí materiál velmi dobře odolný vůči prasknutí. Plastové sklíčko ale také bohužel kvůli nízké tvrdosti materiálu snadněji podřete. Ze všech nabízených alternativ hodinkových skel je ovšem právě akrylátové sklíčko nejlevnější variantou.

Řemínek z pryskyřice

Řemínky z umělé pryskyřice se dovedou ideálně přizpůsobit Vašemu zápěstí. Pryskyřice je pružná, odolná a má poměrně dlouhou životnost. Tento materiál neabsorbuje pot a jeho povrch je snadno omyvatelný. Disponují jím především sportovní modely hodinek.

Standardní přezka

Standardní přezka je určena pro řemínky kožené, gumové a silikonové. Jedná se o nejrozšířenější zapínání. Oblíbené je především pro svou spolehlivost, nenáročnost a jednoduchou obsluhu.

Plně automatický kalendář

Plně automatický kalendář pozná přesné datum, bez ohledu na délce měsíce. Tento systém je naprogramován na několik let dopředu.

Značka Casio

Hodinářská firma Casio patří dnes již ke stálicím s garancí kvality na trhu s hodinářským zbožím. Tato firma se může pyšnit mnoha prvenstvími, která přinesla na trh s osobními časoměřiči potřebu pokroku a vývoje v moderních technologiích. Od prvního modelu hodinek s digitálním zobrazením věčného času ušla firma Casio ve vývoji hodinek dlouhou cestu a stále spěje k vytváření kvalitních a funkčních kousků za využití nejmodernějších technologií a moderního designu. Casio nabízí širokou škálu modelových řad hodinek od klasických analogových quartzových hodinek v elegantním stylu, až po vysoce odolné kousky se solárním pohonem a GPS signálem, z nichž si vybere opravdu každý. Díky své tradici na trhu s hodinkami se u této značky vždy můžete spolehnout, že dostanete kvalitní produkt, který Vám bude dlouho spolehlivě sloužit.
Modelová řada Collection
Modelová řada Casio Collection obsahuje dámské i pánské hodinky v klasickém stylu, které disponují propracovaným designem a standardními funkcemi. Tato řada je nejširší z nabízených řad firmy Casio, je velmi univerzální a obsahuje hodinky digitální i analogové. Díky těmto specifikům se jedná o hodinky velmi dostupné a rozšířené, které však pod záštitou firmy Casio zaručují spolehlivost a kvalitu.