Hodinky Casio G-Shock Mudmaster GWG-1000-1A9ER

Casio G-Shock Mudmaster GWG-1000-1A9ER Casio G-Shock Mudmaster GWG-1000-1A9ER
Pánské hodinky - pryskyřicový řemínek, pryskyřicové pouzdro, safírové sklíčko. Veškeré technické parametry naleznete níže
Doprava ZDARMA
19 490 Kč včetně DPH

Zboží je momentálně nedostupné.
Naposledy prodáno 23.4.2018 14:25. Pokud chcete být o obnovení prodeje tohoto zboží informováni, pak nám na sebe zanechte email:

Hlídat
+ premium service (v hodnotě 1 949 Kč) zdarma
+ prodlužujeme možnost vrácení do 365 dnů zdarma
Přidat k porovnání Číslo zboží: 106132

G-Shock GWG1000-1A9 technické parametry

Obecné
ZnačkaCasio (Japonsko)
potvrzení originality
Modelová řadaG-Shock / Master of G
Určení (pro koho)Pánské
Voděodolnost200M - potápění
Hmotnost117g (středně těžké)
Záruka24 měsíců
Alternativní označeníG-Shock GWG-1000-1A9
GShock GWG1000 1A9
Ciferník
Ciferníkkombinovaný
StupniceGMT
Luminiscenceručičky a indexy
Průměr ciferníku36mm
Řemínek
Materiál řemínkupryskyřice
Obvod21.5cm
Min.obvod15cm
Šířka řemínku21-27 mm
Typ zapínánístandardní přezka
Pouzdro
Materiál pouzdrapryskyřice
Sklíčkosafírové
Osazenínení
Tvar pouzdrakulatý
Šířka a výška51 x 59mm (velké)
tisk v reálné velikosti
Tloušťka16mm
Pohon / strojek
Pohonquartz solární
Původjaponsko
StrojekCasio 5463
Funkce
Plně automatický kalendář Režim 12/24 Světové časy Alarm Odpočítávací stopky Stopky Barometr Kompas Teploměr Výškoměr Kontrola stavu baterie Osvětlení Rádiem řízené Šroubovací korunka

Video - Casio G-Shock Mudmaster GWG-1000-1A9ER

Seznamte se - Hodinky Casio G-Shock Mudmaster GWG-1000-1A9ER

Pánské hodinky CASIO G-SHOCK GWG-1000-1A9 MUDMASTER jsou členem druhé nejvyšší řady z kolekce hodinek MASTER OF G, do které spadají řady hodinek G-SHOCK určené profesionálům, na jejichž vývoji se sami profesionálové podíleli.  Díky své odolnosti se staly standardním vybavením amerických hasičských paravýsadkových jednotek, takzvaných US Smokejumpers spadající pod US Forrest Service, které jsou vysazovány na odlehlých místech, kde bojují s požáry, kácením stromů a kopáním protipožárních příkopů.

Ciferník modelu GWG-1000-1A9 je černý s jemnou kosočtvercovou strukturou. V jeho dolní polovině dominuje obdélníkový LCD displej, který nativně ukazuje den v týdnu a datum. V případě zvolených módů se na displeji objeví informace o dané hodnotě, jako je například nadmořská výška, nebo aktuální teplota, či mód stopek a jiných funkcí, které hodinky nabízí. Displej je invertní, to znamená, že má černé pozadí a údaje se zobrazují bíle. Dominantou ciferníku jsou čtyři hlavní hodinové indexy na pozici dvanáct, tři, šest a devět, které jsou opatřeny luminiscenčním nátěrem pískové barvy. Vedlejší hodinové indexy jsou rovněž luminiscenční a u tohoto modelu mají šedou barvu. Hlavní ručičky jsou rovněž opatřeny luminiscencí. Hodinová a minutová ručička jsou opatřeny nátěrem pískové barvy s lemováním bílé barvy, zatímco vteřinová je natřena bíle. Mezi desátým a jedenáctým hodinovým indexem se nachází jediný subciferník hodinek, který slouží jako ukazatel aktuálně zvolené funkce.  V nativní poloze je směřuje ukazatel červené barvy k šedé značce na pomyslné pozici dvanáct. V protisměru hodinových ručiček se nachází značení dvou hlavních funkcí barometru a teploměru, které jsou rovněž značeny pískovou barvou. Zbývající funkce jsou zvýrazněny bílým písmem na černé, lesklé čtvrtkruhové výseči. V ciferníku se nachází několik nápisů. Bílým je vyznačeno, že hodinky patří do rodiny G-SHOCK, světle šedou je logo výrobce a informace, že hodinky jsou vybaveny odolným pohonem a technologií Triple Senzor a nad LCD displejem se nachází žlutý nápis s názvem kolekce, do které tento model patří.

Pouzdro modelu GWG-1000-1A9 je vyrobeno z černé kompozitní pryskyřice, u kterého bylo dbáno na co možná nejvyšší odolnost. Proto je vyrobeno z jednoho kusu. Dýnko je vyrobeno z oceli a je na něm vygravírováno logo G Shock Resistant a doprovodné údaje k hodinkám. Celé dýnko je přišroubováno čtyřmi tubusovými šrouby, které procházejí skrz celé pouzdro hodinek a jsou vidět na přední straně, kde vystupují tmavošedé hlavičky šroubení protikusů. Hodinky jsou vybaveny pěti rozměrnými, kovovými tlačítky s výraznou protiskluzovou texturou matné ocelové barvy. Dvě a dvě se nachází po stranách hodinek, zatímco to páté se nachází na úrovni šesté hodiny. Hodinky mají černou šroubovací korunku, která je na straně směrem k pouzdru vybavena červeným proužkem, kterému byly inspirací zbraňové pojistky, kdy červený proužek značí „armed", tedy připraveno k použití a jako varování, že korunka je vytažená, tudíž hrozí prosak vody a nečistot. Na pouzdře se nachází několik nápisů. Prvním z nich je nápis G-SHOCK u dvanácté hodiny, který je zvýrazněný šedou barvou. Druhý se nachází u druhé hodiny s šipkou ukazující k tlačítku a značí spouštění funkce elektronického kompasu. Třetí nápis se nachází u čtvrté hodiny, opět s šipkou k tlačítku a značí spouštění funkce výškoměru. Poslední nápis se nachází na pozici deváté hodiny a říká, že hodinky jsou osazeny technologií Triple Senzor. Pod tímto nápisem lze vidět samotný senzor, který je nenápadné tmavošedé barvy. Posledním výrazným prvkem je vnitřní černá, leštěná luneta s bíle vytištěnými zkratkami zastupující hlavní města časových zón. Ciferník je překryt safírovým krystalem, který je velmi odolný vůči poškrábání. Celé pouzdro je utěsněno proti vnikání vody a nečistot až do tlaku odpovídajíc 200 metrové hloubce.

Pásek hodinek je vyroben ze stejného materiálu jako pouzdro hodinek, tedy z kompozitní pryskyřice, kontrastní žluté „rescue" barvy. Má v sobě vytlačeno lehké texturování, které usnadňuje lepší manipulaci. Zapínání je jednoduché, vyrobené z oceli, má trnovou sponu ocelové barvy, která je kvůli šířce pásku vybavena dvojitým trnem. Ten zapadá do dvojřadu hranatých dírek, kterých je na pásku jedenáct. Hodinky tak lze upnout i na tenčí zápěstí o obvodu sedmnácti centimetrů. Na pásku se nachází ještě jedno poutko pro zasunutí přečnívající části, je rovněž vyrobeno z oceli a ve stejné barvě jako zapínání a na jeho spodní straně je vyraženo: Protection G-SHOCK WR 20 BAR. Pásek je k pouzdru připevněn dvěma masivními šrouby. Každý z těchto šroubů je tvořen dvěma částmi, které jsou spojeny závitem.

Strojek v těchto hodinkách je quartzový, je tedy poháněn baterií. O posuv ručiček se starají dva elektromotory. Strojek samotný je ještě uložen v nárazuvzdorné ochraně z Alpha Gelu, který minimalizuje přenos vibrací směrem od pouzdra k útrobám.

Hlavní funkcí hodinek CASIO G-SHOCK GWG-1000-1A9 je příjem pozemního rádiového signálu s přesnou časovou informací. Hodinky se dorozumí se všemi šesti stanicemi rozmístěnými po celé planetě, jsou tak maximálně přesné a umí samy aktualizovat letní a zimní čas. Další zásadní funkce hodinek vychází z integrované technologie Triple Senzor, která hodinkám umožňuje měřit barometrický tlak v rozmezí 260 až 1100hPa, měřit teplotu okolního prostředí v rozsahu -10 až +60°C a měřit výšku v rozsahu -700 až 10000m.  Další užitečnou funkcí je elektronický kompas ukazující magnetický sever. Samozřejmostí jsou funkce jako stopky s přesností měření na s 1/100s a délkou měřeného intervalu 24h, funkce až pěti denních alarmů, funkce odpočtu až 60 minut. Hodinky jsou rovněž vybaveny dvojitým LED osvícením jak pro LCD displej tak pro ciferník, který má lehce namodralý nádech. Hodinky jsou rovněž napájeny skrze integrovaný solární panel.

Vlastnosti

Stopky (1/100sec, 24hr)

Stopky slouží k odměřování kratších časových intervalů, které lze měřit s přesností až na 1/100sec a maximálním dobou stopovaného intervalu 24hr. Stopky můžeme snadno využít v kuchyni při vaření, sportovních aktivitách, nebo při bláznivých sázkách s přáteli…

Dvojité osvětlení

Po stisku tlačítka LIGHT se zapne osvětlení jak analogové části ciferníku tak i podsvícení digitálního displeje. Ta zajišťuje výbornou čitelnost všech údajů.

Odolnost vůči otřesům

Hodinky jsou zkonstruovány tak, aby odolávaly vibracím, otřesům a nárazům a strojek tak neutrpěl nezvratné poškození.

Odolnost vůči prachu

Hodinky mají utěsněné pouzdro proti vnikání a prachu a nečistot.Tuto užitečnost ocení především aktivně založení jedinci, kteří se často pohybují v přírodě, nebo prašném prostředí jako je například stavba.

Odolnost vůči vibracím

Hodinky jsou vyrobené tak, aby odolávaly vibracím pomocí alpheGELu.

Rádiově řízené (EU, USA, Japan, China)

Rádiově řízené hodinky jsou vybaveny systémem, který plošně zajišťuje seřizování elektronických přístrojů. Zařízení opatřená tímto systémem jsou nosiči tzv. atomového času, což pro jejich majitele znamená, že se mohou spolehnout na jejich bezvýhradnou přesnost. Tyto hodinky přijímají signál z vysílačů, které leží na území Velké Británie (Anthorn), Německa (Mainflingen), Číny (Shangqiu), USA (Fort Collins) a Japonska (Fukušima a Fukuoka).

Barometr

Tyto hodinky mají zabudovaný tlakový senzor měřící atmosférický tlak. Tuto funkci navíc zpravidla doplňuje také grafika vývoje tlaku v několika posledních hodinách, která naznačuje vývoj počasí následujícího dne.

Kompas

S pomocí kompasu ve vašich hodinkách snadno detekujete polohu jednotlivých světových stran. Tuto funkci tedy bezesporu uvítají všichni vášniví horalové a dobrodruzi. Aby ovšem kompas fungoval spolehlivě, doporučujeme jej před jeho „plným zatížením“ zkalibrovat.

Teploměr (-10 / 60°C)

Tyto hodinky dovedou spolehlivě změřit teplotu ovzduší a to v rozmezí -10 / 60°C. Protože ale tělesná teplota může reálné hodnoty zkreslovat, pro dosažení stoprocentní správnosti se doporučuje hodinky sejmout ze zápěstí a nechat je pár chvil zadaptovat v daném klimatickém prostředí.

Výškoměr

Výška je stanovena ze zjištěného atmosférického tlaku, který hodinky přepočítají a vzhledem k výsledku mu přiřadí odpovídající nadmořskou výšku. Jestliže se atmosférický tlak sníží, nadmořská výška se zvýší a naopak.

Výškoměr s pamětí

Výškoměr s pamětí dovede hodnoty barometrického tlaku převést na stupně nadmořské výšky. Funkce „výškoměr s pamětí“ ovšem nenabízí jen holé změření výšky, ale podobně jako GPSky, i grafické zobrazení výstupu/sestupu. Navíc máte možnost si uložit do paměti hodinek až 24 výškových dat.

Režim 12/24

Čas může být zobrazován ve 12-ti nebo 24 hodinovém formátu. Např. 1:35 AM/PM, nebo 13:35.

Světové časy

Světové časy zobrazují aktuální čas v hlavních městech a předdefinovaných oblastech naší planety.

Odpočítávací stopky (1hr / 1sec.)

Stopky, které počítají pozpátku. Pokud stopky dosáhnou času 0, vydají hodinky desetisekundový tón. Stopky jdou nastavit maximálně na 1hr, s odpočtem po 1sec.. Hodinky tak dokážou zastoupit minutku v kuchyni.

5x denní alarm, hodinový signál

Denní alarm upozorňuje každý den ve stejnou dobu, kterou sami nastavíte. Hodinky mají 5x alarm. Hodinový signál vás upozorní každou celou hodinu.

Kontrola stavu baterie

S touto funkcí se setkáte u modelů se solárním napájením. Indikátor stavu baterie informuje majitele hodinek o aktuálním stavu baterie, tedy do jaké míry je nabita. To závisí na přísunu světelné energie.

Automatická korekce ručiček

Tato funkce kontroluje pozici ručiček každou hodinu a v případě potřeby ji upravuje (např. po posunu v důsledku otřesu či magnetismu).

Tlačítko tón on/off

Podržením jediného tlačítka vypnete nebo zapnete všechny tóny. Velmi užitečná funkce pro jednání, kino, či divadlo.

Neobrite

Luminiscenční vrstva, která zajišťuje, i po krátkém nasvícení, dlouhodobě dobrou čitelnost ve zhoršených světelných podmínkách.

Pod vodou vydrží víc jak vy

Hodinky se stupněm voděodolnosti 200M zůstanou v suchu i při hlubokém potápění. Do 30-ti metrů pod vodou můžete být úplně v klidu.

Safírové sklíčko

V hodinářském průmyslu se využívá safír syntetický, získávaný z korundu. Safírové sklíčko je odolné vůči poškrábání. K podření safírového sklíčka však může dojít, a to dostane-li se do kontaktu se stejně tvrdým nebo tvrdším materiálem. Nevýhodou safírových skel je jejich křehkost.

Řemínek z pryskyřice

Řemínky z umělé pryskyřice se dovedou ideálně přizpůsobit Vašemu zápěstí. Pryskyřice je pružná, odolná a má poměrně dlouhou životnost. Tento materiál neabsorbuje pot a jeho povrch je snadno omyvatelný. Disponují jím především sportovní modely hodinek.

Standardní přezka

Standardní přezka je určena pro řemínky kožené, gumové a silikonové. Jedná se o nejrozšířenější zapínání. Oblíbené je především pro svou spolehlivost, nenáročnost a jednoduchou obsluhu.

Plně automatický kalendář

Plně automatický kalendář pozná přesné datum, bez ohledu na délce měsíce. Tento systém je naprogramován na několik let dopředu.

Šroubovací korunka

Šroubovací korunka zajišťuje vodotěsnost a prachotěsnost hodinek. Díky ní se do hodinek nedostává jemný mikroprach a citelně se tak prodlužuje interval mezi jednotlivými pravidelnými revizemi strojku. U hodinek se šroubovací korunku je velmi nutné dbát na to, aby byla korunka během nošení pečlivě zašroubována. Zůstane-li nedotažena (k čemuž může dojít zejména při nedbalém přenastavování času), hrozí, že do hodinkového pouzdra vnikne vlhkost nebo voda.

Solární napájení

Do hodinek s tímto typem napájení jsou integrovány tzv. fotovoltaické (solární) články, které dovedou jak umělé, tak sluneční světlo, přeměňovat na elektrickou energii a hodinky tak nepřetržitě dobíjet. Životnost solárního článku je oproti tomu stanovena přibližně na 10 let.

Značka Casio

Hodinářská firma Casio patří dnes již ke stálicím s garancí kvality na trhu s hodinářským zbožím. Tato firma se může pyšnit mnoha prvenstvími, která přinesla na trh s osobními časoměřiči potřebu pokroku a vývoje v moderních technologiích. Od prvního modelu hodinek s digitálním zobrazením věčného času ušla firma Casio ve vývoji hodinek dlouhou cestu a stále spěje k vytváření kvalitních a funkčních kousků za využití nejmodernějších technologií a moderního designu. Casio nabízí širokou škálu modelových řad hodinek od klasických analogových quartzových hodinek v elegantním stylu, až po vysoce odolné kousky se solárním pohonem a GPS signálem, z nichž si vybere opravdu každý. Díky své tradici na trhu s hodinkami se u této značky vždy můžete spolehnout, že dostanete kvalitní produkt, který Vám bude dlouho spolehlivě sloužit.
Modelová řada G-Shock
Casio G-Shock je vlajkovou lodí značky Casio, která se rozhodla vytvořit hodinky, které budou splňovat vysokou míru odolnosti proti vnějším vlivům i neopatrnému zacházení. Hodinky podstupují náročné testování a jejich devízou je odolnost proti nárazům, barometrickému tlaku a gravitačnímu působení. Díky těmto vlastnostem jsou tyto hodinky vhodné téměř na všechny druhy aktivit, ale díky sportovnímu vzhledu jsou určeny především pro muže, kteří dávají přednost funkčnosti před elegancí. Hodinky G-Shock se také velmi často objevují v akčních filmech na zápěstí hvězd filmových pláten jako Bradleyho Coopera v “Americkém sniperovi“ či Chrise Pratta v “Jurském Světě“. Díky velkému množství designových provedení si v této řadě vybere svého oblíbence snad každý muž.

Kontakty

tel: 800 365 365
Volejte zdarma Po-Pá: 8-18h
info@hodinky-365.cz
Ptejte se. Rádi Vám poradíme a pomůžeme.

Naše prodejna v Ostravě

Sirotčí 10, Ostrava
Otevřeno Po-Pá 10-18h
Zobrazit klasickou verzi
FacebookInstagramYouTube

Bezpečný nákup a nadstandardní servis pro naše zákazníky

dTest
důvěrobody Spokojenost našich zákazníků ověřena! dTest certifikace obchodních podmínek. Certifikát bezpečného nákupu. Premium Service k hodinkám nad 2000 Kč zdarma. 365 dní na vrácení nepoužitého zboží. Akceptuje úhradu pomocí platební karty. Volejte ZDARMA
na 800 365 365
(Po-Pá: 8-18h)
Opravy hodinek od vyučeného hodináře. Hodinky, které jsou skladem a vy je objednáte do 13h dostanete další pracovní den.