» Hodinky » Dámské »

Hodinky Elle EL20291B06C

Doživotní výměna baterie
Prodej ukončen
Elle EL20291B06C Elle EL20291B06C
Dámské hodinky - keramický řemínek, ocel pouzdro, minerální sklíčko. Veškeré technické parametry naleznete níže
Číslo zboží: 061049

Technické parametry

Obecné
Určení (pro koho)Dámské
Voděodolnost30M - umývání rukou
Hmotnost66g (lehké)
Záruka24 měsíců
Ciferník
Ciferníkanalogový
Luminiscencenení
Průměr ciferníku24mm
Řemínek
Materiál řemínkukeramika
Obvod19cm
Min.obvod13cm
Typ zapínánímotýlové zapínání s pojistkou
Šířka řemínku11-12 mm
Pouzdro
Materiál pouzdraocel
Sklíčkominerální
Osazenízirkony
Tvar pouzdrakulatý
Šířka a výška31 x 31mm (středně velké)
tisk v reálné velikosti
Tloušťka11mm
Pohon / strojek
PohonQuartz, baterie
Funkce
Bez speciálních funkcí

Správnost parametrů garantujeme. Našli jste chybu? 500Kč pro Vás. více

Seznamte se - Hodinky Elle EL20291B06C

Dámské analogové hodinky Elle EL20291B06C jsou velmi elegantní kousek, který zaujme především použitím kvalitních materiálů a precizním zpracováním a budou imponovat především ženám se smyslem pro detail. Hodinky jsou kombinací ocelového pouzdra s bílou lunetou a keramického řemínku. Na stříbrném ciferníku se středem vykládaným zirkony vynikají stříbrné ručičky a indexy v podobě čirých zirkonů. Zajímavým detailem je také červený zirkon vsazený do levého boku pouzdra.

Vlastnosti

Držte se 30 metrů od vody

U vodotěsnosti 30M se s nadsázkou říká: "Držte se 30 metrů od vody". Hodinky snesou běžnou vlhkost, déšť a nějaký ten stříkanec, ale do vody opravdu nepatří.

Minerální sklíčko

Minerální sklíčko je dnes díky svým vlastnostem nejčastěji používaným typem hodinkového skla. Je velice tvrdé, zejména díky vysokému obsahu křemíku a povrchovému tvrzení. To z něj dělá materiál vysoce odolný vůči oděru. Minerální sklíčko je mnohem tvrdší než plastové. I na minerálním sklíčku se ale mohou objevit škrábance nebo vryp. Tvrdost tohoto skla odpovídá stupni 6 na Mohsově stupnici tvrdosti.

Keramický náramek

Keramika je tvrdší než ocel a je vysoce odolná vůči poškrabání. Nevyvolává alergické reakce, takže se hodí i pro citlivější kožní typ. S tvrdostí tohoto materiálu se ale také pojí jeho křehkost. Při silném nárazu může dojít k nalomení keramických komponentů.

Motýlové zapínání s pojistkou

Motýlové zapínání se otevírá tahem na obě strany a po jejím otevření vypadá profil jako motýl v letu. Bezpečnost proti rozepnutí zajišťuje pojistka.

Quartz

Elektronický strojek využívající elektronický oscilátor, nejčastěji řízený křemenným výbrusem (krystalem). Obchodní označení quartz. Energii dodává vložená baterie.

Související skupiny: módní