» Hodinky » Pánské » Fitbit » Charge 2

Hodinky Fitbit Charge 2 Blue Silver - Small FB407SBUS-EU

Fitbit Charge 2 Blue Silver - Small FB407SBUS-EU Fitbit Charge 2 Blue Silver - Small FB407SBUS-EU
Unisex hodinky - silikonový řemínek, ocel pouzdro, plastové sklíčko. Veškeré technické parametry naleznete níže
2 882 Kč včetně DPH

Zboží je momentálně nedostupné.
Naposledy prodáno 18.12.2018 12:51. Pokud chcete být o obnovení prodeje tohoto zboží informováni, pak nám na sebe zanechte email:

Hlídat
+ premium service (v hodnotě 288 Kč) zdarma
+ prodlužujeme možnost vrácení do 365 dnů zdarma
+ možnost gravírování (vyrytí věnování) 790 Kč
Přidat k porovnání Dotaz na zboží

Technické parametry

Obecné
Číslo zboží152795
ZnačkaFitbit (Ostatní)
Modelová řadaCharge 2
Určení (pro koho)Unisex
Voděodolnost30M - umývání rukou
Záruka24 měsíců
Ciferník
Ciferníkdigitální
Luminiscencenení
Řemínek
Materiál řemínkusilikon
Obvod17cm
Min.obvod14cm
Typ zapínánípřezka
Pouzdro
Materiál pouzdraocel
Sklíčkoplast
Osazenínení
Tvar pouzdrahranatý
Průměr22mm (malé)
tisk v reálné velikosti
Pohon / strojek
PohonQuartz, baterie
Funkce
Automatický kalendář Alarm Krokoměr Měření denních aktivit Monitoring spánku Smart notifikace Srdeční tep Výpočet spotřeby kalorií Výškoměr Bluetooth Dotykový displej

Seznamte se - Hodinky Fitbit Charge 2 Blue Silver - Small FB407SBUS-EU

Fitness náramek Fitbit Charge 2 je moderní kousek určený pro sport a monitoring Vaší denní aktivity. Tento náramek bude sledovat nejen Váš aktivní životní styl, ale také kontrolovat, jestli správně odpočíváte.

Ve spojení s mobilní aplikací je nepřekonatelným rádcem, hlídačem i společníkem při sportu i cvičení. Přitom vás zvládá spojovat se světem nebo pomůže s organizací dne. To všechno a ještě víc umí vzhledově mimořádně povedený kousek, který se může směle považovat za módní doplněk. Můžete si přikoupit řemínky různých barev a měnit vzhled náramku dle Vaší nálady.

Mezi základní přednosti náramku patří řada funkcí, které Vás budou doprovázet během cvičení. Nepřetržité měření tepové frekvence je specialitou náramků Fitbit, které tuto užitečnou funkci dovedly k dokonalosti. Díky ní máte dostatek dat a informací k optimalizaci tréninku i životního stylu, zvlášť ve spojení s personalizovanou funkcionalitou Cardio Fitness Level. Samozřejmostí je celá řada dalších důležitých statistik. Pro náramek není problém spočítat kroky či překonané vzdálenosti, oznámí vám počet spálených kalorií a další a další statistická data o vaší aktivitě. V pomoci se zdravým životním stylem jde tak daleko, že vás zvládá i upozornit ve chvíli, kdy je podle všeho čas na pohyb nebo naopak na odpočinek. Nemusíte se tak bát, že něco zanedbáte.

Výčet na sport zaměřených schopností náramku je úctyhodně dlouhý. Díky sportovním módům získáte ještě přesnější a podrobnější data. Náramek se však neomezuje jen na čísla a grafy. Díky GPS, které můžete čerpat ze svého smartphonu, si můžete například v reálném čase na mapě prohlédnout trasu svého kondičního běhu. Důležitý je i patřičný odpočinek, proto existují funkce pro správný spánkový režim. Na základě získaných dat vypočítá náramek optimální dobu spánku. Budík pak zastává šetrně k vašemu zdraví, kdy budí tiše, vibracemi. Pro odpočinek a zklidnění za dne se hodí funkce hlídající dechovou frekvenci. I s ní uděláte mnoho pro své zdraví. Pro běžné každodenní záležitosti umí zobrazit sms zprávy či oznámit příchozí hovor, takže budete neustále ve spojení.

Všechna data zpracovává přehledná a velice komplexní aplikace pro telefony i počítače. Rozumí si se systémy Android, iOS i Windows a náramek se k nim připojí pomocí Bluetooth 4.0 s dosahem až 6 metrů. Jeho baterie vydrž až 5 dní na jedno nabití a komfortu používání přispívá také odolnost proti potu či dešti. Funguje bez problémů při teplotách -10 až 45 °C.

Velikost Small je 14-17 cm. Velikost Large je 16,5-20,5 cm.

Vlastnosti

Krokoměr

Krokoměr je užitečná funkce pro turistiku a sportovní chůzi. Tato funkce je užitečná těm, kteří se chtějí hýbat a dohnat tak třeba pohyb po sedavém zaměstnání. Stačí si jen nastavit limit, který má být splněn.

Monitor srdečního tepu

Hodinky zobrazují aktuální tepovou frekvenci v úderech za minutu. Tuto funkce je neocenitelná pro sportovce, kteří se chtějí pohybovat v určitém tepovém frekvenčním pásmu.

Výpočet spotřeby kalorií

Hodinky zobrazují počet spálených kalorií. Tuto funkci ocení zejména ti, kteří si chtějí hlídat vyvážený příjem a výdej kalorií.

Výškoměr

Výška je stanovena ze zjištěného atmosférického tlaku, který hodinky přepočítají a vzhledem k výsledku mu přiřadí odpovídající nadmořskou výšku. Jestliže se atmosférický tlak sníží, nadmořská výška se zvýší a naopak.

Měření intervalu

S touto funkcí si můžete individuálně nastavit odpočty. Měření intervalu je dobré například pro trénování (3 minuty běh, 2 minuty chůze, 1 minuta odpočinek atd.)

Denní alarm

Denní alarm vám připomene události, které se opakují každý den, tím, že vydává zvukový signál v nastaveném čase.Tato funkce může například upozornit na pravidelné užívání léků.

Bluetooth 4.0

Bluetooth nabízí propojení hodinek s chytrými telefony, díky čemuž se jejich majiteli v prvé řadě zobrazuje aktuální čas. Nabízí se možnost nastavení alarmu a převzetí dalších funkcí přímo ze smartphonu, která eskaluje provozuschopnost hodinek na nebývale vysokou úroveň.

Upozornění na nadcházející událost

Na ciferníku se zobrazí plánovaná schůzka, událost, nebo např. nadcházející narozeniny některé z osob ve vašich kontaktech.

Upozornění na příchozí e-mail

Symboly na ciferníku Vás upozorní na nový e-mail ve vaší elektronické schránce.

Upozornění na příchozí hovor

Pokud někdo volá na váš chytrý telefon, hodinky vás na tuto skutečnost upozorní.

Držte se 30 metrů od vody

U vodotěsnosti 30M se s nadsázkou říká: "Držte se 30 metrů od vody". Hodinky snesou běžnou vlhkost, déšť a nějaký ten stříkanec, ale do vody opravdu nepatří.

Plastové sklíčko

Plast (akrylát) je měkký a pružný materiál. Právě pružnost z něj činí materiál velmi dobře odolný vůči prasknutí. Plastové sklíčko ale také bohužel kvůli nízké tvrdosti materiálu snadněji podřete. Ze všech nabízených alternativ hodinkových skel je ovšem právě akrylátové sklíčko nejlevnější variantou.

Silikonový řemínek

Silikon je pružný, lehký, voděodolný, snadno omyvatelný a pružný. Navíc je také hypoalergenní, tzn., že nezpůsobuje žádné neadekvátní reakce organismu, lehký.

Standardní přezka

Standardní přezka je určena pro řemínky kožené, gumové a silikonové. Jedná se o nejrozšířenější zapínání. Oblíbené je především pro svou spolehlivost, nenáročnost a jednoduchou obsluhu.

Plně automatický kalendář

Plně automatický kalendář pozná přesné datum, bez ohledu na délce měsíce. Tento systém je naprogramován na několik let dopředu.

Quartz

Elektronický strojek využívající elektronický oscilátor, nejčastěji řízený křemenným výbrusem (krystalem). Obchodní označení quartz. Energii dodává vložená baterie.

Související skupiny: DigitálníSportovníChytré
Krabička