» Hodinky » Chlapecké » Ostatní

Hodinky IntelioWATCH W268Č s GPS lokátorem a telefonem

Doživotní výměna baterie
Prodej ukončen
IntelioWATCH W268Č s GPS lokátorem a telefonem IntelioWATCH W268Č s GPS lokátorem a telefonem
Chlapecké hodinky - silikonový řemínek, silikon pouzdro, plastové sklíčko. Veškeré technické parametry naleznete níže
Dotaz na zboží

Technické parametry

Obecné
Číslo zboží127486
ZnačkaOstatní (Ostatní)
Určení (pro koho)Chlapecké
Voděodolnost30M - umývání rukou
Záruka24 měsíců
Ciferník
Ciferníkdigitální
Luminiscencenení
Řemínek
Materiál řemínkusilikon
Typ zapínánípřezka
Pouzdro
Materiál pouzdrasilikon
Sklíčkoplast
Osazenínení
Tvar pouzdrahranatý
Průměr28mm (středně velké)
tisk v reálné velikosti
Tloušťka13mm
Pohon / strojek
PohonQuartz, baterie
Funkce
GPS navigace

Seznamte se - Hodinky IntelioWATCH W268Č s GPS lokátorem a telefonem

Dětské hodinky intelioWATCH W268Č komunikují a nastavují se pomocí aplikací pro iOS a Android telefony. Do hodinek je třeba pořídit SIM kartu s telefonním a datovým tarifem. Poté si do svého telefonu stáhnete aplikaci WhereCom, díky které můžete sledovat, kde se Vaše dítko zrovna nachází. Tato moderní aplikace je určená pro chytré telefony a nabízí rychlý přehled o poloze zařízení Vašeho dítěte, upozornění na pohyb nebo dlouhou nehybnost. Dále disponuje záznamem trasy, komunikací se zařízením, nastavením požadovaných funkcí a správou uživatelů.

Díky hodinkám intelioWATCH budete se svým dítětem v neustálem kontaktu. Ať půjde do školy nebo s jen s odpadkovým košem, vždy se dozvíte kde se právě nachází. To vše díky GPS lokátoru, který se nachází v hodinkách. Sledování polohy využívá GPS + LBS duální režim vyhledávání. Můžete vymezit i bezpečostní zónu, na jejíž opuštění budete upozorněni aplikací v telefonu. Z hodinek intelioWATCH lze volat na 2 telefonní čísla, která vyberete v aplikaci WhereCom z až 20-ti přednastavených čísel členů rodiny. Dítě tak může jedním stiskem tlačítka mluvit se svými rodiči, prarodiči nebo paní na hlídání. V případě pocitu ohrožení může dítě zmáčknout na 5 sekund velké tlačítko s funkcí SOS a intelioWATCH tím automaticky zašlou upozornění na všechny přednastavené členy rodiny (až 20 telefonních čísel). Zároveň je zaznamenán 15 vteřinový záznam zvuku. Lze tak zjistit více o situaci, dítě uklidnit nebo vyloučit planý poplach. Důležitou vlastností je i to, že na hodinky mohou volat jen přednastavení členové rodiny. Díky tomu se nikdo neoprávněný na hodinky nedovolá.

Hodinky fungují na jedno nabití cca 5 dní. Vhodné pro děti od 4-12 let.

Vlastnosti

Držte se 30 metrů od vody

U vodotěsnosti 30M se s nadsázkou říká: "Držte se 30 metrů od vody". Hodinky snesou běžnou vlhkost, déšť a nějaký ten stříkanec, ale do vody opravdu nepatří.

Plastové sklíčko

Plast (akrylát) je měkký a pružný materiál. Právě pružnost z něj činí materiál velmi dobře odolný vůči prasknutí. Plastové sklíčko ale také bohužel kvůli nízké tvrdosti materiálu snadněji podřete. Ze všech nabízených alternativ hodinkových skel je ovšem právě akrylátové sklíčko nejlevnější variantou.

Silikonový řemínek

Silikon je pružný, lehký, voděodolný, snadno omyvatelný a pružný. Navíc je také hypoalergenní, tzn., že nezpůsobuje žádné neadekvátní reakce organismu, lehký.

Standardní přezka

Standardní přezka je určena pro řemínky kožené, gumové a silikonové. Jedná se o nejrozšířenější zapínání. Oblíbené je především pro svou spolehlivost, nenáročnost a jednoduchou obsluhu.

Quartz

Elektronický strojek využívající elektronický oscilátor, nejčastěji řízený křemenným výbrusem (krystalem). Obchodní označení quartz. Energii dodává vložená baterie.

Krabička