» Nabídka práce » Redaktor a konzultant sportovních hodinek (HPP)

Redaktor a konzultant sportovních hodinek (HPP)

Výběrové řízení ukončenoHPP

Hledáme vášnivého sportovce (nejlépe vrcholového cyklistu, nebo triatlonistu) se zálibou pro sportovní hodinky, který by nám pomohl vytvářet užitečný obsah ve formě článků do našeho magazínu a videí pro náš youtube kanál.

Věříme, že když člověk v práci dělá to, co ho opravdu baví, je to výhra. Hledáme proto do našeho teamu vášnivého nebo dokonce vrcholového sportovce, který sporttestery aktivně používá, vyzná se v nich a rád o nich hledá nové informace. Předpokladem ale není, abys byl odborník, stačí abys měl o téma sportovních hodinek přirozený zájem.

Koho přesně hledáme?

Pokud splňuješ následující předpoklady, budu moc rád, když se nám ozveš (formulářem níže).

  1. Jsi vášnivý sportovec - pravidelně se věnuješ sportu. Ne protože aktuálně chceš shodit pár kilo, ale protože to je tvůj životní styl.
  2. Zajímají tě sporttestery - už jsi jich pár vyzkoušeli, rád o nich čteš a rád se o nich bavíš.
  3. Umíš dobře psát a kamera ti nevadí - umíš se dobře a srozumitelně vyjadřovat jak slovem tak písmem. Zkušenosti před kamerou nejsou potřeba. Stačí, když z kamery nebudeš mít fóbii.
  4. Umíš anglicky - většinu informací o novinkách je třeba studovat z anglických blogů.

Náplň práce

  • Testování chytrých hodinek.
  • Psaní recenzí, návodů a průvodců výběrem.
  • Tvorba video obsahu.
  • Tvorba rozhovorů pro náš podcast.
  • Studium informací ze stránek výrobců, z diskuzních fór a z online magazínů (vše v angličtině).
  • Poradenství na prodejně.

Mzda

Po vyplnění formuláře se ti telefonicky ozveme, probereme naše společné očekávání a domluvíme se na mzdovém ohodnocení.

Zaujalo tě to?

Pomocí formuláře níže se můžeš přihlásit do výběrového řízení. Do pole pro "motivační text" mi, prosím, popiš tvůj vztah ke sportu a také sportovním hodinkám. Klidně se trochu rozepiš :-)

Naše povídání o práci:

Základní parametry nabízené práce

  • Název pozice: Redaktor a konzultant sportovních hodinek (HPP)
  • Pracovní vztah: HPP
  • Nástup: ihned nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Sirotčí 605/10, Ostrava
  • Pracovní doba: Ranní směny (plný úvazek)
  • Kontaktní osoba: Dominik Hok, vedoucí redakce

Naše vize

Doručovat spokojenost a dělat práci na kterou můžeme být hrdí.

Naše hodnoty

  • otevřenost a upřímnost
  • zájem
  • překonávat očekávání
  • skvěle nebo vůbec
  • odbornost

Naše adresa:

Sirotčí 605/10
703 00 Ostrava - Vítkovice
zobrazit na mapě