» Platby

Způsoby platby

Dobírka

Způsob doručení zboží, při kterém zaplatíte za zboží kurýrovi nebo poštovnímu doručovateli v hotovosti penězi. Za dobírku je účtováno 30 Kč, při objednávce nad 2000 Kč je zdarma.

Platba převodem

Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet. Údaje k platbě Vám budou zobrazeny po odeslání objednávky, kdy budou také automaticky odeslány na Váš email. Expedice zboží je možná až po přijetí platby na náš účet.

Platba kartou online

Přijímáme karty VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro. Vydavatelské banky umožňují používání embosovaných (reliéfních) karet. Použití elektronických karet VISA Electron a Maestro je možné pouze v případě, že to umožňuje Vaše vydavatelská banka. Dále některé banky vydávají tzv. virtuální karty, které jsou určeny výhradně k nákupu na internetu. INFORMUJTE SE U SVÉ BANKY O MOŽNOSTI POUŽÍVÁNÍ VAŠÍ KARTY K PLACENÍ NA INTERNETU.

Platba po vyzkoušení - Twisto

Zboží Vám zasíláme zdarma a platíte až po vyzkoušení. Více o této službě na www.twisto.cz . Je možné použít pro objednávky nad 2500 Kč.

Splátky Cofidis

Nákup vámi vybraného zboží můžete realizovat i bez potřebných peněžních prostředků. Stačí si vybrat zboží, zvolit způsob platby "na splátky Cofidis", vyplnit online formulář žádosti o úvěr a podepsat úvěrovou smlouvu. Je možné použít pro objednávky nad 3000 Kč.