» Hodinky » Pánské » Prim » Tourbillon

Hodinky Prim Tourbillon Karel IV. Silver + Natahovač Designhütte Optimus 1 70005/57

Prim Tourbillon Karel IV. Silver Prim Tourbillon Karel IV. Silver
Pánské hodinky - kožený řemínek, ocel pouzdro, safírové sklíčko. Veškeré technické parametry naleznete níže
Doprava ZDARMA
149 000 Kč včetně DPH

Zboží je momentálně nedostupné. Pokud chcete být o obnovení prodeje tohoto zboží informováni, pak nám na sebe zanechte email:

Hlídat
+ premium service (v hodnotě 14 900 Kč) zdarma
+ prodlužujeme možnost vrácení do 365 dnů zdarma
+ možnost gravírování (vyrytí věnování)
+ dárek: Natahovač Designhütte Optimus 1 70005/57
Natahovač na jedny hodinky. Materiál je plast, rozměr 13 x 15 cm, s adaptérem. Hodnota tohoto natahovače je 2 490,-Kč. Platí do vyčerpání skladových zásob.
Přidat k porovnání Číslo zboží: 113961

Technické parametry

Obecné
ZnačkaPrim (Česká republika)
potvrzení originality
Modelová řadaTourbillon
Určení (pro koho)Pánské
Voděodolnost50M - sprchování
Záruka24 měsíců
Ciferník
Ciferníkanalogový
Luminiscencenení
Řemínek
Materiál řemínkukůže
jak pečovat o řemínek
Typ zapínánímotýlové zapínání s pojistkou
Pouzdro
Materiál pouzdraocel
Sklíčkosafírové
Osazenídiamanty
Tvar pouzdrakulatý
Šířka a výška43 x 43mm (velké)
tisk v reálné velikosti
Tloušťka12mm
Pohon / strojek
PohonMechanický s automatickým nátahem
Funkce
Datumovka Indikátor natažení Viditelný strojek

Seznamte se - Hodinky Prim Tourbillon Karel IV. Silver

Pánské hodinky Prim Tourbillon Karel IV. Silver jsou jedinečný kousek, který vznikl při příležitosti 700 výročí narození krále Karla IV. Tento exklusivní kousek vyniká jedinečným designem a kvalitním zpracováním za využití technologie Tourbillon, která je využívána u nejluxusnějších kousků automatických hodinek. Design hodinek stojí na ocelovém pouzdře s vysokým leskem v kombinaci s kvalitním koženým řemínkem. Pouzdro je zdobeno výrazným vroubkováním po celém obvodu. Ciferník je opatřen modrými ručičkami a římskými číslicemi. Na místa indexů jsou vsazeny drobné diamanty. Ciferník také nabízí kulatý průzor do strojku hodinek. Pouzdro je opatřeno průhledným dýnkem. Tento exkluslivní model je součástí limitované edice a je dostupný pouze v omezeném množství kusů. Tyto luxusní hodinky jsou dodávány spolu s certifikátem a záručním listem ve vysoce leštěném luxusním dřevěném boxu.

Vlastnosti

Do sprchy ano, ale bazénům se vyhněte

Hodinky s vodotěsností 50M zvládnou běžnou vlhkost, mytí rukou a sprchu. Při koupání a plavání je ale raději sundejte ze zápěstí.

Safírové sklíčko

V hodinářském průmyslu se využívá safír syntetický, získávaný z korundu. Safírové sklíčko je odolné vůči poškrábání. K podření safírového sklíčka však může dojít, a to dostane-li se do kontaktu se stejně tvrdým nebo tvrdším materiálem. Nevýhodou safírových skel je jejich křehkost.

Kožený řemínek

Kůže je oblíbený materiál pro výrobu hodinkových řemínků. Hodinkám dodává eleganci a příjemně se nosí, protože nestudí. Nevýhodou může být fakt, že kožené pásky absorbují vlhkost, tedy i pot. Pásek začne po určité době čpět a bude nutno jej vyměnit. Životnost koženého řemínku se odhaduje na 2 - 4 roky.

Motýlové zapínání s pojistkou

Motýlové zapínání se otevírá tahem na obě strany a po jejím otevření vypadá profil jako motýl v letu. Bezpečnost proti rozepnutí zajišťuje pojistka.

Datumovka

Datumovka zobrazuje aktuální datum pomocí čísla. Může být automatická a bývá umístěna v malém okénku na ciferníku nebo formou ciferníku s čísly, na které ukazuje ručička.

Šroubovací dýnko

Šroubovací dýnko je jedním z prvků hodinek, které intenzifikují jejich ochranu. Šroubovací víčko eliminuje vniknutí vlhkosti, vody, prachu a nečistot do hodinkového pouzdra. Doporučované pravidelné revize strojku díky tomuto prvku stačí provádět po uplynutí delšího časového intervalu. Aby ale dobře plnilo svou funkci, je nutné dbát na jeho pevné dotažení při uzavírání pouzdra.

Mechanický strojek s automatickým nátahem

Jde o mechanický strojek, který je doplněn o rotorovou nadstavbu. Rotor se při pohybu ruky otáčí a tím natahuje pérko, které pohání celý mechanismus hodinek. Pro různé typy kalibrů je typická různá rezerva chodu.

Související skupiny: luxusní, voděodolné, automaty, české

Značka Prim

Česká hodinářská legenda Prim nabízí prvotřídní kvalitu s mnohaletou tradicí, která nadchne každého milovníka hodinek. Prim nabízí širokou škálu hodinek pro muže, ženy i děti, které vynikají precizním zpracováním, využitím kvalitních materiálů a jedinečným designem. Prim nabízí dostupné quartzové hodinky, kvalitní mechanické a automatické kousky i designové modely, vzniklé za spolupráce českých i zahraničních umělců. Devízou Prim jsou také luxusní kapesní hodinky, které svým zpracováním dosahují světové kvality. Prim je také tradičním podporovatelem českého týmu Rally Dakar, pro nějž navrhuje speciálně upravené hodinky s designovými prvky odkazující na tento slavný závod.
Modelová řada Tourbillon
Prim Tourbillon je exkluzivní řada hodinek nejvyšší kvality, které vyniká využitím technologie tourbillon. Tourbillon je dokonale propracovaný mechanismus, který vyrovnává vliv gravitační síly na mechanický strojek hodinek. Díky tomuto mechanismu je minimalizováno opotřebení strojku hodinek. Hodinky Prim Tourbillon vynikají také precizním zpracováním a do detailu propracovaným designem, což z každého kousku této řady dělá jedinečný umělecký skvost, který uspokojí požadavky toho nejnáročnějšího jedince.