» Hodinky » Pánské » Prim

Hodinky Prim W01C.10001.L

Prim W01C.10001.L Prim W01C.10001.L
Hodnocení: 4,5 - 2 recenze
Pánské hodinky - silikonový řemínek, ocel pouzdro, minerální sklíčko. Veškeré technické parametry naleznete níže
Doprava ZDARMA
5 180 Kč včetně DPH

Zboží je momentálně nedostupné.
Naposledy prodáno 3.11.2017 17:10. Pokud chcete být o obnovení prodeje tohoto zboží informováni, pak nám na sebe zanechte email:

Hlídat
+ premium service (v hodnotě 518 Kč) zdarma
+ prodlužujeme možnost vrácení do 365 dnů zdarma
+ možnost gravírování (vyrytí věnování)
Přidat k porovnání Číslo zboží: 007385

Technické parametry

Obecné
ZnačkaPrim (Česká republika)
potvrzení originality
Určení (pro koho)Pánské
Voděodolnost100M - plavání
Hmotnost90g (středně těžké)
Záruka24 měsíců
Ciferník
Ciferníkanalogový
Lunetajednosměrně otočná, potápěčská
Luminiscenceručičky a indexy
Průměr ciferníku32mm
Řemínek
Materiál řemínkusilikon
Obvod19cm
Min.obvod14cm
Typ zapínánístandardní přezka
Šířka řemínku17-20 mm
Pouzdro
Materiál pouzdraocel
Sklíčkominerální
Osazenínení
Tvar pouzdrakulatý
Šířka a výška41 x 48mm (velké)
tisk v reálné velikosti
Tloušťka14mm
Pohon / strojek
PohonMechanický s automatickým nátahem
Funkce
Datumovka Otočná luneta

Správnost parametrů garantujeme. Našli jste chybu? 500Kč pro Vás. více

Video - Prim W01C.10001.L

Recenze

(muž, 35-54 let), 21.1.2017
Hodinky se skvěle nosí, jejich velikost je optimální....ani obrovské...ani malé. Zpracování je špičkové úrovni. Cenově velice dostupné"funkční" automaty s příjemným sportovním vzhledem....
Byl komentář užitečný? ANO (11) | NE (4)
(žena, 25-34 let), 20.2.2017
Hodinky byly kupovány jako dárek. Slavily veliký úspěch, jsou perfektní. Jedinou vadou na kráse byl příliš krátký řemínek, který je spíš určen pro velice štíhlá zápěstí, což může být u mužů celkem problém. Jinak hodnotím vše v tom nejlepším směru, co jen lze.
Byl komentář užitečný? ANO (7) | NE (4)

Seznamte se - Hodinky Prim W01C.10001.L

Pánské sportovní hodinky Prim W01C.10001.L jsou kombinací ocelového pouzdra a silikonového řemínku. Pouzdro hodinek je opatřeno černou otočnou lunetou s arabskými číslicemi a průhledným zadním víčkem. Ciferník hodinek je černý a vynikají na něm zelené indexy a červené ručičky. Silikonový řemínek dobře sedí na zápěstí a je opatřen ocelovou standartní sponou. Hodinky jsou poháněny automatickým strojkem. Tento model je vhodný na běžné denní nošení. Tyto sportovní hodinky jsou dodávány spolu se záručním listem v luxusní krabičce.

Vlastnosti

Užijte si plavání i vodní sporty

Hodinky s voděodolností 100M zvládnou všechny vodní sporty provozované na hladině a mělké potápění, nebo šnorchlování. I pár metrů pod vodou zůstanou hodinky stále "v suchu".

Minerální sklíčko

Minerální sklíčko je dnes díky svým vlastnostem nejčastěji používaným typem hodinkového skla. Je velice tvrdé, zejména díky vysokému obsahu křemíku a povrchovému tvrzení. To z něj dělá materiál vysoce odolný vůči oděru. Minerální sklíčko je mnohem tvrdší než plastové. I na minerálním sklíčku se ale mohou objevit škrábance nebo vryp. Tvrdost tohoto skla odpovídá stupni 6 na Mohsově stupnici tvrdosti.

Silikonový řemínek

Silikon je pružný, lehký, voděodolný, snadno omyvatelný a pružný. Navíc je také hypoalergenní, tzn., že nezpůsobuje žádné neadekvátní reakce organismu, lehký.

Standardní přezka

Standardní přezka je určena pro řemínky kožené, gumové a silikonové. Jedná se o nejrozšířenější zapínání. Oblíbené je především pro svou spolehlivost, nenáročnost a jednoduchou obsluhu.

Datumovka

Datumovka zobrazuje aktuální datum pomocí čísla. Může být automatická a bývá umístěna v malém okénku na ciferníku nebo formou ciferníku s čísly, na které ukazuje ručička.

Luneta bez možnosti zpětného otočení

Tuto lunetu lze otáčet pouze v jednom směru (proti směru hodinových ručiček). Po otočením lunety k minutové ručučce, můžete měřit dobu ponoru a kontrolovat tak při něm zbývající čas pro vynoření a případnou dekompresi.

Mechanický strojek s automatickým nátahem

Jde o mechanický strojek, který je doplněn o rotorovou nadstavbu. Rotor se při pohybu ruky otáčí a tím natahuje pérko, které pohání celý mechanismus hodinek. Pro různé typy kalibrů je typická různá rezerva chodu.

Jednosměrně otočná luneta

Luneta s jednostranně otočným mechanismem, který brání otáčení do protisměru.

Sčítací luneta se stupnicí 0-60

Desetinné dělení rozděluje lunetu tak, aby bylo snadnější odečítat uplynulý čas, např. při potápění. Tuto lunetu lze také využít i jinak, například k počítání skleniček v baru, či počtu vyhraných her atd.

Související skupiny: sportovní, voděodolné, automaty, české

O značce Prim

Hodinky Prim jsou dodávány v originální krabičce. Součástí balení je český záruční list a návod.
Krabička
Značka Prim
Česká hodinářská legenda Prim nabízí prvotřídní kvalitu s mnohaletou tradicí, která nadchne každého milovníka hodinek. Prim nabízí širokou škálu hodinek pro muže, ženy i děti, které vynikají precizním zpracováním, využitím kvalitních materiálů a jedinečným designem. Prim nabízí dostupné quartzové hodinky, kvalitní mechanické a automatické kousky i designové modely, vzniklé za spolupráce českých i zahraničních umělců. Devízou Prim jsou také luxusní kapesní hodinky, které svým zpracováním dosahují světové kvality. Prim je také tradičním podporovatelem českého týmu Rally Dakar, pro nějž navrhuje speciálně upravené hodinky s designovými prvky odkazující na tento slavný závod.