Hodinky Samsung Gear Sport, Blue SM-R600NZBAXEZ

Samsung Gear Sport, Blue SM-R600NZBAXEZ Samsung Gear Sport, Blue SM-R600NZBAXEZ
Unisex hodinky - silikonový řemínek, plast pouzdro, gorilla glass sklo. Veškeré technické parametry naleznete níže
Doprava ZDARMA
6 000 Kč včetně DPH

Zboží je momentálně nedostupné.
Naposledy prodáno 10.1.2019 15:22. Pokud chcete být o obnovení prodeje tohoto zboží informováni, pak nám na sebe zanechte email:

Hlídat
+ premium service (v hodnotě 600 Kč) zdarma
+ prodlužujeme možnost vrácení do 365 dnů zdarma
Přidat k porovnání Dotaz na zboží

Technické parametry

Obecné
Číslo zboží158925
ZnačkaSamsung (Ostatní)
Určení (pro koho)Unisex
Voděodolnost50M - sprchování
Hmotnost50g (lehké)
Záruka24 měsíců
Ciferník
Ciferníkdigitální
Lunetaobousměrně otočná, žádná
Luminiscencenení
Řemínek
Materiál řemínkusilikon
Typ zapínánípřezka
Pouzdro
Materiál pouzdraplast
SklíčkoGorilla glass
Osazenínení
Tvar pouzdrakulatý
Průměr42,9mm (velké)
tisk v reálné velikosti
Tloušťka11,9mm
Rozpětí nožek20mm
Pohon / strojek
PohonQuartz, baterie
Funkce
Alarm Alarm na neaktivitu Automatický kalendář Bluetooth Datum Den v týdnu Dotykový displej GPS navigace Kontrola stavu baterie Krokoměr Měření denních aktivit Monitoring spánku Odpočítávací stopky Osvětlení Smart notifikace Srdeční tep Stopky (Chronograf) Světové časy Ukazatel měsíce V češtině Vibrační upozornění Výpočet spotřeby kalorií Výškoměr WiFi

Seznamte se - Hodinky Samsung Gear Sport, Blue SM-R600NZBAXEZ

Zůstaňte motivovaní. Více se hýbejte, jezte zdravěji a dbejte na zdravější životní styl. S hodinkami Gear Sport snadno sledujte své pokroky jak v oblasti pohybu, tak správné výživy. Jděte vytrvale za svými cíli. Množství funkcí, které vám pomáhají nevzdat se na cestě za vašimi cíli, se ukrývá ve stylovém těle.

Hodinky Gear Sport jsou k dispozici ve dvou barevných variantách. Vyberte si mezi nadčasovou černou nebo výraznou modrou. Slaďte hodinky s vaším outfitem, ať už se chystáte do fitness centra nebo vás čeká běžný pracovní den. Hodinky mají odolné sklíčko Gorilla Glass.

Stanovte si své fitness cíle a začněte sledovat, jak si vedete v jejich plnění, a to přímo z vašeho zápěstí: uvidíte, že s Gear Sport hodinkami je mnohem snadnější sledovat příjem a výdej kalorií a udržet je v rovnováze. Navíc vám budou nabízet užitečné tipy a doporučení, jak si udržet motivaci po celý den.

Získejte maximum ze svého tréninkového plánu s aplikací, která bude fungovat jako váš osobní trenér. Na výběr máte z 60 typů tréninků, v jejichž průběhu vás Gear Sport hodinky provedou každým vaším pohybem a pohlídají i správnou úroveň srdečního tepu.

Pokud milujete plavání nebo vás zastihl déšť ve chvíli, kdy běháte, můžete být bez obav. Hodinky Gear Sport jsou certifikovány pro voděodolnost až do 5 ATM nebo 50 m a zaznamenají každou vaši aktivitu. Po skončení můžete své výsledky snadno synchronizovat pomocí nové plavecké aplikace Speedo On. Aplikace vám poskytne přehled všech důležitých detailů o vašem výkonu.

Pokud absolvujete dlouhý let, nejspíš oceníte chytrou funkci Gear Sport hodinek s návrhy cviků vhodných k protažení, které můžete provést přímo na místě, kde sedíte. Hodinky jsou dokonce tak inteligentní, že rozpoznají, jestli právě neřídíte a soustředíte se na cestu. Poznají, že neodpočíváte, a nebudou vás vybízet k protahování.

Změnit nastavení nebo si prohlédnout upozornění dokážete jediným pohybem prstu po displeji ciferníku nebo otočením lunety. Posouvejte prst směrem nahoru nebo dolů pro přístup k nastavitelné liště, upravujte hlasitost, kontrolujte kapacitu baterie a dělejte mnohem více. Pokud přijmete zprávu, odpovězte jediným otočením lunety.

Vlastnosti

Bezdrátový přenos dat

Do hodinek a z hodinek je možné bezdrátově přenést data, která pak můžeme následně analyzovat a ukládat do databáze.

Monitor srdečního tepu

Hodinky zobrazují aktuální tepovou frekvenci v úderech za minutu. Tuto funkce je neocenitelná pro sportovce, kteří se chtějí pohybovat v určitém tepovém frekvenčním pásmu.

Výškoměr

Výška je stanovena ze zjištěného atmosférického tlaku, který hodinky přepočítají a vzhledem k výsledku mu přiřadí odpovídající nadmořskou výšku. Jestliže se atmosférický tlak sníží, nadmořská výška se zvýší a naopak.

Denní alarm

Denní alarm vám připomene události, které se opakují každý den, tím, že vydává zvukový signál v nastaveném čase.Tato funkce může například upozornit na pravidelné užívání léků.

Vibrační alarm

Slouží jako tichý alarm. Hodinky místo vydávání zvuku začnou vibrovat.

Ovladač hudebního přehravače

Díky této funkci můžete pohodlně ovládat hudební přehrávač ve vašem smarhphonu prostřednictvím tlačítek na hodinkách. Kdykoliv můžete hudbu zapnout, vypnout, přeskočit na další písničku a nebo si přizpůsobit hlasitost. Hudební přehrávač reaguje po stisku tlačítek na hodinkách.

Upozornění na příchozí e-mail

Symboly na ciferníku Vás upozorní na nový e-mail ve vaší elektronické schránce.

Upozornění na příchozí hovor

Pokud někdo volá na váš chytrý telefon, hodinky vás na tuto skutečnost upozorní.

Standardní přezka

Standardní přezka je určena pro řemínky kožené, gumové a silikonové. Jedná se o nejrozšířenější zapínání. Oblíbené je především pro svou spolehlivost, nenáročnost a jednoduchou obsluhu.

Quartz

Elektronický strojek využívající elektronický oscilátor, nejčastěji řízený křemenným výbrusem (krystalem). Obchodní označení quartz. Energii dodává vložená baterie.

Krabička