»

Seiko QXA597A

Prodej ukončen
Seiko QXA597A Seiko QXA597A
Hodnocení: 5,0 - 1 recenze
Číslo zboží: 071789

Technické parametry

Obecné
Hmotnost563g
Záruka24 měsíců
Ciferník
Ciferníkanalogový
Luminiscencenení
Průměr ciferníku236mm
Pouzdro
Materiál pouzdraplast
Sklíčkoplast
Tvar pouzdrakulatý
Šířka a výška282 x 282mm
tisk v reálné velikosti
Tloušťka40mm
Pohon / strojek
PohonQuartz, baterie

Správnost parametrů garantujeme. Našli jste chybu? 500Kč pro Vás. více

Video - Seiko QXA597A

Recenze

(muž, 35-54 let), 5.11.2015
Jsem s nimi zatím velice spokojen, líbí se mi druh ciferníku. Byl jsem překvapen že hodiny netikají ale vidím v tom nyní výhodu že se netlučou s tikotem druhých hodin v téže místnosti (ložnici)
Byl komentář užitečný? ANO (1) | NE (0)

Seznamte se - Seiko QXA597A

Nástěnné hodiny Seiko QXA597A jsou ideálním kouskem pro vyzdobení vašeho interiéru. Hodiny jsou vyrobené z plastu s rámem, který imituje dřevo. Světlý ciferník je velmi přehledný a disponuje černými římskými číslicemi. Hodiny jsou opatřeny velmi tichým sweep strojkem, který zaručí Vaší spokojenost.

Značka Seiko

Japonská značka Seiko má na trhu s hodinářským zbožím silné postavení a dlouholetou tradici. Za toto postavení vděčí mimo jiné odvahou experimentovat a zkoušet inovativní technologie, což také vedlo ke vzniku zcela prvních quartzových hodinek, přičemž tuto technologii později převzaly další firmy. Hodinky Seiko charakterizuje spolehlivost a přesnost, díky čemuž se s nimi můžeme setkat na množství sportovních akcí, jako je například Mistrovství světa v lehké atletice. Krom výše zmíněných vlastností jsou hodinky Seiko výjimečné také propracovaným designem, díky kterému je můžete využít pro každodenní nošení i do společnosti.