» Hodinky » Pánské » Seiko » Sportura

Hodinky Seiko Sportura Perpetual Solar Chronograph SSC429P1

5 let záruka
Prodej ukončen
Seiko Sportura Perpetual Solar Chronograph SSC429P1 Seiko Sportura Perpetual Solar Chronograph SSC429P1
Hodnocení: 5,0 - 1 recenze
Pánské hodinky - plastový řemínek, ocel pouzdro, safírové sklíčko. Veškeré technické parametry naleznete níže
Číslo zboží: 111928

Technické parametry

Obecné
ZnačkaSeiko (Japonsko)
potvrzení originality
Modelová řadaSportura
Určení (pro koho)Pánské
Voděodolnost100M - plavání
Záruka24 měsíců
+ 5 let záruka na strojek zdarma
Ciferník
Ciferníkanalogový
Lunetas tachymetrickou stupnicí
Stupnicetachymetrická
Luminiscenceručičky a indexy
Řemínek
Materiál řemínkukaučuk
Typ zapínánístandardní přezka
Pouzdro
Materiál pouzdraocel s PVD úpravou
Sklíčkosafírové
Osazenínení
Tvar pouzdrakulatý
Šířka a výška42 x 42mm (velké)
tisk v reálné velikosti
Tloušťka12mm
Pohon / strojek
Pohonquartz solární
Původjaponsko
StrojekSeiko V198
Funkce
24 hodinový ciferník Datumovka Alarm Chronograf Stopky Tachymetr

Recenze

(muž, 55 a více let), 2.10.2017
Zakoupil jsme výše uvedené náramkové hodinky. Byl jsem velmi příjemně překvapený vstřícným a profesionálním přístupem Vašich pracovníků. Hodinky samotné jsou velmi přesné a splňují všechny popsané funkce. Jsem velmi spokojen a další hodinky budu kupovat u Vaší firmy Jiří Míček
Byl komentář užitečný? ANO | NE

Seznamte se - Hodinky Seiko Sportura Perpetual Solar Chronograph SSC429P1

Pánské hodinky Seiko Sportura SSC429P1 Vás zaručeně dostanou. Tento exklusivní kousek je spojením sportovního designu a moderních technologií. Hodinky kombinují ocelové pouzdro s černou povrchovou úpravou a kaučukový řemínek. Na černém ciferníku vynikají světlé ručičky a indexy a modré detaily. Subciferníky zobrazují chod chronografu a 24 hodin. Hodinky jsou napájeny solární energií, což nadchne zejména ekologicky smýšlející muže. Hodinky jsou vhodné pro každodenní nošení i do společnosti.

Vlastnosti

Stopky (1/5 sec, 60 min)

Stopky slouží k odměřování kratších časových intervalů, které lze měřit s přesností až na 1/5 sec a maximálním dobou stopovaného intervalu 60 min. Stopky můžeme snadno využít v kuchyni při vaření, sportovních aktivitách, nebo při bláznivých sázkách s přáteli…

Elektrické osvětlení

Standardní osvětlení ciferníku hodinek s funkcí afterglow, která udržuje po krátký čas ciferník osvětlen.

Denní alarm

Denní alarm vám připomene události, které se opakují každý den, tím, že vydává zvukový signál v nastaveném čase.Tato funkce může například upozornit na pravidelné užívání léků.

Užijte si plavání i vodní sporty

Hodinky s voděodolností 100M zvládnou všechny vodní sporty provozované na hladině a mělké potápění, nebo šnorchlování. I pár metrů pod vodou zůstanou hodinky stále "v suchu".

Safírové sklíčko

V hodinářském průmyslu se využívá safír syntetický, získávaný z korundu. Safírové sklíčko je odolné vůči poškrábání. K podření safírového sklíčka však může dojít, a to dostane-li se do kontaktu se stejně tvrdým nebo tvrdším materiálem. Nevýhodou safírových skel je jejich křehkost.

Řemínek z kaučuku

Tahy z kaučuku jsou v současnosti hodinářským trendem. Jsou poddajné, voděodolné a nevyvolávají alergické reakce. Kaučukový pásek na ruce nestudí a na rozdíl od těch plastových nebo silikonových také dobře sedí, přizpůsobí se zápěstí a hodinky se netočí.

Standardní přezka

Standardní přezka je určena pro řemínky kožené, gumové a silikonové. Jedná se o nejrozšířenější zapínání. Oblíbené je především pro svou spolehlivost, nenáročnost a jednoduchou obsluhu.

Datumovka

Datumovka zobrazuje aktuální datum pomocí čísla. Může být automatická a bývá umístěna v malém okénku na ciferníku nebo formou ciferníku s čísly, na které ukazuje ručička.

Plně automatický kalendář

Plně automatický kalendář pozná přesné datum, bez ohledu na délce měsíce. Tento systém je naprogramován na několik let dopředu.

Šroubovací dýnko

Šroubovací dýnko je jedním z prvků hodinek, které intenzifikují jejich ochranu. Šroubovací víčko eliminuje vniknutí vlhkosti, vody, prachu a nečistot do hodinkového pouzdra. Doporučované pravidelné revize strojku díky tomuto prvku stačí provádět po uplynutí delšího časového intervalu. Aby ale dobře plnilo svou funkci, je nutné dbát na jeho pevné dotažení při uzavírání pouzdra.

Solární napájení

Do hodinek s tímto typem napájení jsou integrovány tzv. fotovoltaické (solární) články, které dovedou jak umělé, tak sluneční světlo, přeměňovat na elektrickou energii a hodinky tak nepřetržitě dobíjet. Životnost solárního článku je oproti tomu stanovena přibližně na 10 let.

Související skupiny: módní, voděodolné, japonské

O značce Seiko Sportura

Hodinky Seiko jsou dodávány v originální krabičce. Součástí balení je mezinárodní záruční list a návod.
Krabička
Značka Seiko
Japonská značka Seiko má na trhu s hodinářským zbožím silné postavení a dlouholetou tradici. Za toto postavení vděčí mimo jiné odvahou experimentovat a zkoušet inovativní technologie, což také vedlo ke vzniku zcela prvních quartzových hodinek, přičemž tuto technologii později převzaly další firmy. Hodinky Seiko charakterizuje spolehlivost a přesnost, díky čemuž se s nimi můžeme setkat na množství sportovních akcí, jako je například Mistrovství světa v lehké atletice. Krom výše zmíněných vlastností jsou hodinky Seiko výjimečné také propracovaným designem, díky kterému je můžete využít pro každodenní nošení i do společnosti.
Modelová řada Sportura
Modelová řada Seiko Sportura nabízí dokonalé sportovní časoměřiče pro muže, které dostojí i těm nejnáročnějším požadavkům. Hodinky jsou uzpůsobeny sportovnímu využití a nabízejí kvalitní zpracování a propracovaný design.