»

Suunto Movestick Mini - PC Pod

Suunto Movestick Mini - PC Pod Suunto Movestick Mini - PC Pod
Doručíme do pátku 29.6.  více o doručení a dopravě
Doručení dopravcem:doručíme do pátku 29.6.
Osobní odběr v naší ostravské prodejně:k vyzvednutí od čtvrtku 28.6.

Dodací lhůty platí při platbě kartou nebo na dobírku pro ČR.

765 Kč včetně DPH
+ prodlužujeme možnost vrácení do 365 dnů zdarma
Přidat k porovnání Číslo zboží: 061736

Technické parametry

Obecné
Záruka24 měsíců

Seznamte se - Suunto Movestick Mini - PC Pod

SUUNTO MOVESTICK MINI je doplněk pro přenos dat z t3, t4, M4, M5 nebo přímo z hrudního pásu do počítače. SUUNTO MOVESTICK MINI poskytuje možnost sledování tepové frekvence v reálném čase až 3 sportovců najednou bez tréninkového počítače na ruce. Připojení přístroje je přes USB. Dosah přístroje je 10 metrů.

O značce Suunto Suunto Doplňky

Hodinky Suunto jsou dodávány v originální krabičce. Součástí balení je i záruční list a návod.
Krabička
Značka Suunto
Značka Suunto je předním a uznávaným výrobcem sportovních a tréninkových hodinek, sporttesterů, kompasů a jiného sportovního vybavení, který sídlí a vyrábí většinu svých produktů ve Finsku. Produkty Suunto mají dlouholetou tradici a zaručují vysokou kvalitu a spolehlivost. Sortiment Suunto nabízí k dnešnímu dni desítky modelů outdoorových hodinek a sport-testerů, ze kterých si zaručeně vybere každý. Hodinky Suunto nabízejí špičkové uživatelské vlastnosti, intuitivní ovládání, vysokou výdrž baterie a odolnost či GPS lokaci. Značka Suunto udává směr i v současné době a získává mnohá ocenění v mezinárodních soutěžích.
Modelová řada Suunto Doplňky
Vaše hodinky můžete rozšířit o další funkce a to díky doplňkům společnosti Suunto. Díky těmto podům můžete z Vašich hodinek udělat například cyklopočítač, nebo perfektní tréninkový nástroj.