» Hodinky » Pánské » Suunto » Spartan » Spartan Sport Wrist HR

Hodinky Suunto Spartan Sport Wrist HR Blue + hrudní pás

Akce -20%
Suunto Spartan Sport Wrist HR Blue + hrudní pás Suunto Spartan Sport Wrist HR Blue + hrudní pás
Unisex hodinky - silikonový řemínek, plast pouzdro, minerální sklíčko. Veškeré technické parametry naleznete níže
Doprava ZDARMA
11 960 Kč včetně DPH
Původní cena: 14 950 Kč.
Akce platí do 1.7.2019 nebo do vyprodání zásob.

Zboží je momentálně nedostupné.
Naposledy prodáno 15.4.2019 10:59. Pokud chcete být o obnovení prodeje tohoto zboží informováni, pak nám na sebe zanechte email:

Hlídat
+ premium service (v hodnotě 1 196 Kč) zdarma
+ prodlužujeme možnost vrácení do 365 dnů zdarma
Přidat k porovnání Dotaz na zboží

Technické parametry

Obecné
Číslo zboží152159
ZnačkaSuunto (Finsko)
potvrzení originality a osvědčení původu
Modelová řadaSpartan / Spartan Sport Wrist HR
Určení (pro koho)Unisex
Voděodolnost100M - plavání
Hmotnost74g (lehké)
Záruka24 měsíců
Ciferník
Ciferníkdigitální
Luminiscencenení
Řemínek
Materiál řemínkusilikon
Typ zapínánípřezka
Pouzdro
Materiál pouzdraplast
Sklíčkominerální
Osazenínení
Tvar pouzdrakulatý
Průměr50mm (velké)
tisk v reálné velikosti
Tloušťka17mm
Pohon / strojek
PohonQuartz, baterie
Funkce
Duální čas Automatický kalendář Režim 12/24 Alarm Odpočítávací stopky Krokoměr Měření denních aktivit Smart notifikace Srdeční tep Vibrační upozornění Výpočet spotřeby kalorií GPS navigace Kompas Výškoměr Bluetooth Osvětlení Dotykový displej ISO 6425 DIVERS V češtině Stopky (Chronograf)

Seznamte se - Hodinky Suunto Spartan Sport Wrist HR Blue + hrudní pás

Unisex hodinky Suunto Spartan Sport Wrist HR Blue jsou velice chytrým kouskem, který ocení nejeden nadšený sportovec či sportovkyně a vyznavači zdravého životného stylu. Hodinky kombinují polyamidové pouzdro společně se silikonovým řemínkem. Pouzdro je navíc opatřeno ocelovou lunetou s černou povrchovou úpravou. Do pouzdra je vsazeno minerální sklíčko, které je opatřeno barevným dotykovým displejem.

Hodinky disponují nespočetným množstvím chytrých funkcí, které využijete během každodenního nošení, ale především při sportu. Díky Suunto Spartan Sport Wrist HR Blue můžete dosahovat svých nastavených cílů. Pomocí denního monitorování Vaší aktivity budete mít přehled o dosažených výsledcích. A to je jen střípek z toho, co tyto chytré hodinky dokáží. Dále disponují vestavěným snímačem tepové frekvence na zápěstí, čímž odpadá povinnost hrudního pásu a Vaše hodnoty naměřené tepové frekvence se budou neustále aktualizovat.

Hodinky je možné propojit se smartphonem pomocí aplikace Movescount. Jsou kompatibilní s iPhone 4S a vyšším, a také se smartphony s operačním systémem Android 4.3 a vyšším.

Výdrž baterie při běžném používání se odhaduje na 10h. Při aktivní GP se doba výdrže baterie zkracuje.

Součástí balení je také hrudní pás, který je určen pro ještě přesnější měření tepové frekvence.

Vlastnosti

Stopky (1/100sec, 24hr)

Stopky slouží k odměřování kratších časových intervalů, které lze měřit s přesností až na 1/100sec a maximálním dobou stopovaného intervalu 24hr. Stopky můžeme snadno využít v kuchyni při vaření, sportovních aktivitách, nebo při bláznivých sázkách s přáteli…

Cílový srdeční tep

Hodinky vydají tón, jakmile dosáhnete předdefinovaného srdečního tepu. To usnadňuje trénink a není tak třeba stále sledovat hodinky a kontrolovat jestli už jsme v optimální tepové frekvenci.

Krokoměr

Krokoměr je užitečná funkce pro turistiku a sportovní chůzi. Tato funkce je užitečná těm, kteří se chtějí hýbat a dohnat tak třeba pohyb po sedavém zaměstnání. Stačí si jen nastavit limit, který má být splněn.

Monitor srdečního tepu

Hodinky zobrazují aktuální tepovou frekvenci v úderech za minutu. Tuto funkce je neocenitelná pro sportovce, kteří se chtějí pohybovat v určitém tepovém frekvenčním pásmu.

Výpočet spotřeby kalorií

Hodinky zobrazují počet spálených kalorií. Tuto funkci ocení zejména ti, kteří si chtějí hlídat vyvážený příjem a výdej kalorií.

Kompas

S pomocí kompasu ve vašich hodinkách snadno detekujete polohu jednotlivých světových stran. Tuto funkci tedy bezesporu uvítají všichni vášniví horalové a dobrodruzi. Aby ovšem kompas fungoval spolehlivě, doporučujeme jej před jeho „plným zatížením“ zkalibrovat.

Východ/Západ slunce

Na základě zeměpisné délky a šířky dovedou hodinky stanovit přesný čas východ a západu Slunce dle vaší aktuální polohy. Díky tomu si můžete dobře naplánovat začátek a konec cesty na delším treku.

Výškoměr

Výška je stanovena ze zjištěného atmosférického tlaku, který hodinky přepočítají a vzhledem k výsledku mu přiřadí odpovídající nadmořskou výšku. Jestliže se atmosférický tlak sníží, nadmořská výška se zvýší a naopak.

Duální čas

Hodinky s funkcí duálního času zobrazují čas dvou nebo více různých časových zón. Užitečná pro ty, kteří často cestují do zahraničí, nebo naopak v zahraničí mají blízkou osobu, vždy tak třeba ví zda-li je vhodný čas na zavolání.

Režim 12/24

Čas může být zobrazován ve 12-ti nebo 24 hodinovém formátu. Např. 1:35 AM/PM, nebo 13:35.

Denní alarm

Denní alarm vám připomene události, které se opakují každý den, tím, že vydává zvukový signál v nastaveném čase.Tato funkce může například upozornit na pravidelné užívání léků.

Vibrační alarm

Slouží jako tichý alarm. Hodinky místo vydávání zvuku začnou vibrovat.

Bluetooth 4.0

Bluetooth nabízí propojení hodinek s chytrými telefony, díky čemuž se jejich majiteli v prvé řadě zobrazuje aktuální čas. Nabízí se možnost nastavení alarmu a převzetí dalších funkcí přímo ze smartphonu, která eskaluje provozuschopnost hodinek na nebývale vysokou úroveň.

Upozornění na příchozí e-mail

Symboly na ciferníku Vás upozorní na nový e-mail ve vaší elektronické schránce.

Upozornění na příchozí hovor

Pokud někdo volá na váš chytrý telefon, hodinky vás na tuto skutečnost upozorní.

Užijte si plavání i vodní sporty

Hodinky s voděodolností 100M zvládnou všechny vodní sporty provozované na hladině a mělké potápění, nebo šnorchlování. I pár metrů pod vodou zůstanou hodinky stále "v suchu".

Minerální sklíčko

Minerální sklíčko je dnes díky svým vlastnostem nejčastěji používaným typem hodinkového skla. Je velice tvrdé, zejména díky vysokému obsahu křemíku a povrchovému tvrzení. To z něj dělá materiál vysoce odolný vůči oděru. Minerální sklíčko je mnohem tvrdší než plastové. I na minerálním sklíčku se ale mohou objevit škrábance nebo vryp. Tvrdost tohoto skla odpovídá stupni 6 na Mohsově stupnici tvrdosti.

Silikonový řemínek

Silikon je pružný, lehký, voděodolný, snadno omyvatelný a pružný. Navíc je také hypoalergenní, tzn., že nezpůsobuje žádné neadekvátní reakce organismu, lehký.

Standardní přezka

Standardní přezka je určena pro řemínky kožené, gumové a silikonové. Jedná se o nejrozšířenější zapínání. Oblíbené je především pro svou spolehlivost, nenáročnost a jednoduchou obsluhu.

Plně automatický kalendář

Plně automatický kalendář pozná přesné datum, bez ohledu na délce měsíce. Tento systém je naprogramován na několik let dopředu.

Quartz

Elektronický strojek využívající elektronický oscilátor, nejčastěji řízený křemenným výbrusem (krystalem). Obchodní označení quartz. Energii dodává vložená baterie.

O značce Suunto

Krabička
Značka Suunto
Značka Suunto je předním a uznávaným výrobcem sportovních a tréninkových hodinek, sporttesterů, kompasů a jiného sportovního vybavení, který sídlí a vyrábí většinu svých produktů ve Finsku. Produkty Suunto mají dlouholetou tradici a zaručují vysokou kvalitu a spolehlivost. Sortiment Suunto nabízí k dnešnímu dni desítky modelů outdoorových hodinek a sport-testerů, ze kterých si zaručeně vybere každý. Hodinky Suunto nabízejí špičkové uživatelské vlastnosti, intuitivní ovládání, vysokou výdrž baterie a odolnost či GPS lokaci. Značka Suunto udává směr i v současné době a získává mnohá ocenění v mezinárodních soutěžích.