» Hodinky » Pánské » TomTom » Runner 3

Hodinky TomTom Runner 3 Cardio + Music Black/Green (L)

Prodej ukončen
TomTom Runner 3 Cardio + Music Black/Green (L) TomTom Runner 3 Cardio + Music Black/Green (L)
Unisex hodinky - plastový řemínek, plast pouzdro, plastové sklíčko. Veškeré technické parametry naleznete níže
Dotaz na zboží

Technické parametry

Obecné
Číslo zboží152109
ZnačkaTomTom (Ostatní)
Modelová řadaRunner 3
Určení (pro koho)Unisex
Voděodolnost50M - sprchování
Hmotnost49g (lehké)
Záruka24 měsíců
Ciferník
Ciferníkdigitální
Luminiscencenení
Řemínek
Materiál řemínkuplast
Obvod20cm
Min.obvod14,5cm
Typ zapínánípřezka
Pouzdro
Materiál pouzdraplast
Sklíčkoplast
Osazenínení
Tvar pouzdrahranatý
Tloušťka12mm
Pohon / strojek
PohonQuartz, baterie
Funkce
Automatický kalendář Režim 12/24 Alarm Akcelerometr Gyroskop Měření denních aktivit Monitoring spánku Krokoměr Srdeční tep Vibrační upozornění Výpočet spotřeby kalorií GPS navigace Kompas Bluetooth Osvětlení V češtině Stopky (Chronograf)

Seznamte se - Hodinky TomTom Runner 3 Cardio + Music Black/Green (L)

Unisex sportovní hodinky TomTom Runner 3 Cardio + Music Black/Green (L) jsou moderním sporttesterem pro všechny novodobé sportovce či sportovnkyně. Mají řemínek i pouzdro z vysoce odolného tvrzeného plastu v atraktivní černé a zelené barevné kombinaci, aby mohly odolávat negativním vlivům z každodenního používání. Velmi přehledný displej o rozměrech 22x25 mm disponuje ochranou proti poškrábání. Praktický a velmi přizpůsobivý řemínek se vyrábí ve dvou velikostech, varianta S má délku 12-17,5 cm, varianta L má délku 14,5-20 cm. Hodinky jsou odolné proti vodě do 40m, což je 5 ATM.

Hodinky představují širokou škálu funkcí, které využijete během svých tréninků a outdoorových aktivit. Disponují GPS lokátorem, který slouží pro sledování času, tempa, vzdálenosti a spálených kalorií. Díky tomu lze sledovat Vaší aktivitu během celého dne, mějte přehled o krocích, aktivně stráveném čase a spálených kalorií. Funkce automatického sledování spánku Vám dá přehled o tom, zda máte dostatek spánku. Součástí hodinek je integrovaný monitor srdečního tepu, čímž budete mít přehled o aktuální výši srdečného tepu při dané zátěži.

S hodinkami lze zkoumat ještě neprozkoumané trasy, které se ukládají do paměti hodinek. Bez obav si tak můžete objevovat nové trasy a nebát se, že byste se ztratili.

Hodinky lze propojit s Vaším chytrým telefonem a synchronizovat data pomocí aplikace Mysports. Můžete si zde nastavit síle, kterých chcete dosáhnout ať už denní nebo týdenní. Počet kroků, počet spálených kalorií, ušlá vzdálenost a aktivně strávený čas můžete srovnávat mezi jednotlivými dny, díky otmu budete mít přehled o svých pokrocích.

Lze si nastavit různé režimy sportů, tyto hodinky nabízejí režimy běh, kolo, plavání, posilovna a běžecký pás. Hodinky jsou zaměřené především na běžecké sporty a s tím souvisí i funkce závodního režimu, která Vám umožní vybrat si jeden ze svých předchozích běžeckých výkonů s nímž můžete soupeřit. Tato funkce jistě zvýši motivací všech sportovců prahnoucích po dokonalosti.

Výhodou oproti jiným modelům z řady Runner 3 je hudební úložiště s kapacitou až 3GB. Zpříjemněte si svůj trénink poslechem oblíbených písniček, které si můžete nahrát a spustit přímo z Vašeho sporttesteru.

Vlastnosti

Krokoměr

Krokoměr je užitečná funkce pro turistiku a sportovní chůzi. Tato funkce je užitečná těm, kteří se chtějí hýbat a dohnat tak třeba pohyb po sedavém zaměstnání. Stačí si jen nastavit limit, který má být splněn.

Monitor srdečního tepu

Hodinky zobrazují aktuální tepovou frekvenci v úderech za minutu. Tuto funkce je neocenitelná pro sportovce, kteří se chtějí pohybovat v určitém tepovém frekvenčním pásmu.

Výpočet spotřeby kalorií

Hodinky zobrazují počet spálených kalorií. Tuto funkci ocení zejména ti, kteří si chtějí hlídat vyvážený příjem a výdej kalorií.

Kompas

S pomocí kompasu ve vašich hodinkách snadno detekujete polohu jednotlivých světových stran. Tuto funkci tedy bezesporu uvítají všichni vášniví horalové a dobrodruzi. Aby ovšem kompas fungoval spolehlivě, doporučujeme jej před jeho „plným zatížením“ zkalibrovat.

Režim 12/24

Čas může být zobrazován ve 12-ti nebo 24 hodinovém formátu. Např. 1:35 AM/PM, nebo 13:35.

Měření intervalu

S touto funkcí si můžete individuálně nastavit odpočty. Měření intervalu je dobré například pro trénování (3 minuty běh, 2 minuty chůze, 1 minuta odpočinek atd.)

Denní alarm

Denní alarm vám připomene události, které se opakují každý den, tím, že vydává zvukový signál v nastaveném čase.Tato funkce může například upozornit na pravidelné užívání léků.

Ovladač hudebního přehravače

Díky této funkci můžete pohodlně ovládat hudební přehrávač ve vašem smarhphonu prostřednictvím tlačítek na hodinkách. Kdykoliv můžete hudbu zapnout, vypnout, přeskočit na další písničku a nebo si přizpůsobit hlasitost. Hudební přehrávač reaguje po stisku tlačítek na hodinkách.

Zobrazení rychlosti

Zadáte vzdálenost k cíli a stisknete tlačítko stopek, aktuální rychlost se Vám zobrazí na displeji.

Plastové sklíčko

Plast (akrylát) je měkký a pružný materiál. Právě pružnost z něj činí materiál velmi dobře odolný vůči prasknutí. Plastové sklíčko ale také bohužel kvůli nízké tvrdosti materiálu snadněji podřete. Ze všech nabízených alternativ hodinkových skel je ovšem právě akrylátové sklíčko nejlevnější variantou.

Plastový řemínek

Plastové řemínky vynikají svojí lehkostí, pružností a voděodolností. Právě díky těmto vlastnostem jimi nejčastěji disponují sportovní a outdoorové modely. Plast nevyvolává alergické reakce a je nenáročný na údržbu. Po nějaké době plast ztvrdne, tím pádem i zkřehne a začne praskat.

Standardní přezka

Standardní přezka je určena pro řemínky kožené, gumové a silikonové. Jedná se o nejrozšířenější zapínání. Oblíbené je především pro svou spolehlivost, nenáročnost a jednoduchou obsluhu.

Plně automatický kalendář

Plně automatický kalendář pozná přesné datum, bez ohledu na délce měsíce. Tento systém je naprogramován na několik let dopředu.

Quartz

Elektronický strojek využívající elektronický oscilátor, nejčastěji řízený křemenným výbrusem (krystalem). Obchodní označení quartz. Energii dodává vložená baterie.

Související skupiny: DigitálníSportovníSporttestery
Krabička