Nejlepší dámské chytré hodinky roku 2021 (cenově dostupné)

Tagy: Výběr nejlepších | Dámské | Chytré

Dominik Hok | 20.11.2021 | 4 MIN

To nejchytřejší, nejlepší, nejkrásnější a s cenovkou do 5 000 Kč. Rozkaz zněl jasně! Nebudu zbytečně zdržovat a jdeme hned na výběr cenově dostupných dámských chytrých hodinek.

V tomto článku jsme se omezili pětitisícovou částkou, ale máme i článek, kde jsme si trochu povolili cenovou uzdičku.

Nejlepší dámské chytré hodinky roku 2021
1.12.2020 - Dominik Hok
Nejlepší dámské chytré hodinky roku 2021

Garmin Venu SQ – Sportovní duše v hranatém kabátku

Hrany teď frčí, o tom žádná. Tento trend pravděpodobně rozjel Apple, ale Garmin nemohl být pozadu a nabídl model Garmin Venu SQ, který splňuje hned několik hlavních atributů – je líbivý, hranatý, dost chytrý a cenově velice dostupný.

Venu SQ nemá jen hranaté pouzdro, ale nese se tak celkové pojetí tohoto modelu – pracuje totiž na hraně sportu a chytrosti. Sportovní střeva (ať už funkčně nebo senzorovou výbavou) krásně vyvažují městské funkce jako je třeba bezkontaktní placení. Jestli si připlatíte pár stovek za verzi Music, můžete mít i hudební přehrávač, který podporuje streamovací služby jako je třeba Spotify.

Také bych mohl říct, že tento model má pětidenní výdrž baterie, slušně propracovaný LCD displej nebo střízlivé rozměry i pro útloručky, ale bylo by to úplně zbytečné psát. Hlavně, že je tento kousek hranatý, pěkný a dost chytrý!

Mezi plusy a mínusy tohoto modelu patří:

hranatý moderní design
sportovní funkce typické pro Garmin
verze s hudebním přehrávačem i bez něj

dotykový displej může trochu vadit při sportu

Mrkněte na naše video.

Amazfit GTR 3 – Na velikosti záleží

Proboha, vždyť ty hodinky mají průměr 46 milimetrů, co by s takovým obrem dělala žena? Průměr je ale jeden z hlavních důvodů, proč tady tyto hodinky jsou. Spousta žen totiž preferuje velké hodinky. Amazfit GTR 3 tu ale nejsou jen kvůli průměru. Své místo si vydobyly hlavně svou neskutečnou výbavou a až nechutně nepřiměřenou cenovkou (v tom dobrém).

3 890 Kč skladem

Jestli vás neočaruje vzhled, určitě vás uchvátí displej, který má asi stejně pixelů jako český stát schodek ve státní pokladně. Takže hodně.

Ovládání je pohodlně řešené otočnou korunkou, což je ve světě Amazfitu úplnou novinkou.

Já osobně bych doporučil PRO verzi, která má navíc možnost telefonování, hudební přehrávač a také o 4 dny delší výdrž baterie (oproti standardním šesti dnům).

Mezi plusy a mínusy tohoto modelu patří:

výdrž baterie
nádherný AMOLED displej
telefonování a hudební přehrávač (PRO verze)

na dámské zápěstí nemusí sednout

Garmin Lily – Ženskost sama

"Pojďme udělat chytré hodinky, které se dají nosit téměř jako šperk," řekli si v Garminu těsně předtím než vznikl Garmin Lily. A tady je.

Je potřeba k tomuto smartwatchi vůbec něco psát? Řeknu vám to narovinu – nezaznamenají vám trasu, nezaplatíte s nimi. No a co? Jinak splňují všechny základní parametry chytrých hodinek a nabídnou ještě něco navíc. Neotřelý a asi nejženštější design ve světě smartwatchů.

Garmin Lily recenze – špica elegance mezi chytrými hodinkam
25.2.2021 - Dominik Hok
Garmin Lily recenze – špica elegance mezi chytrými hodinkam

Samozřejmě vám ale tyto hodinky zobrazí veškeré notifikace, sledují vaše denní (i noční) aktivity... No, prostě všechno, co by slušný smartwatch měl umět!

Přímo v číselníku najdeme zajímavou strukturu, která se liší pro každou barevnou variantu. Módní nádech ale vytváří hlavně atypické uchycení řemínku k hodinkám.

Mezi plusy a mínusy tohoto modelu patří:

velice originální design
struktura číselníku

někomu může vadit chybějící GPS

Huawei Watch Fit – Titěrně, hranatě a levně

A máme tady nejlevnějšího a nejtitěrnější hranáče našeho výběru – Huawei Watch Fit. Pokud chcete nenápadný, ale přesto přitažlivý chytrý kousek, tady je.

Svou cenovkou nepřesahuje částku lepšího páru obuvi a zároveň nabízí nadstandardní výbavu v podobě snímače tepovky, pulzního oxymetru a dokonce i GPS.

I přes svou velikost (průměr 30 milimetrů) se jim v Huawei povedlo dostat na 10 denní výdrž baterie. Tento model je vlastně hodně kontrastní. Nabízí mnoho vychýtavek a chtějí za to opravdu málo korun.

Huawei Watch Fit recenze – Prcek s velkou kapsou překvapení
3.1.2022 - Dominik Hok
Huawei Watch Fit recenze – Prcek s velkou kapsou překvapení

Mezi plusy a mínusy tohoto modelu patří:

cena
sytě barevný displej
výdrž baterie

vzhledem k cenovce žádné

Garmin Vívomove 3 – Cesta vpřed s nádechem cesty vzad

A máme tady něco pro fanoušky klasiky – Garmin Vívomove 3. Tento model má totiž jako jeden z mála chytráku klasické ručičky a pod nimi důmyslně ukrytý dotykový displej. Na první pohled tedy někdo nemusí vůbec poznat, že máte chytré hodinky.

Hned po Garmin Lily jsou tady tyto jedny z nejženštějších dámských chytrých hodinek. Najdeme v nich snímač tepové frekvence, pulzní oxymetr a samozřejmě vám zobrazí i upozornění z vašeho telefonu.

klasický design
verze s bezkontaktním placením i bez něj
mnoho barevných kombinací

ovladatelnost dotykového displeje

Stále nevíte? Tak nám napište do komentářů, co od hodinek potřebujete a my vám poradíme. Nebo pro nás máte nějaký tip na chytré hodinky, které bychom určitě neměli ve výběru opomenout? Taky nám to napište do komentářů.

Líbil se vám článek?

Každou středu vám e-mailem zasíláme přehled nových článků a soutěží.

Komentáře

Hodinky zmíněné v článku