» Blog » Soutěže

SOUTĚŽ: Rozdáváme 6 dárkových poukazů

Tagy: Soutěže

Eliška Měrková | 23.8.2023 | 1 MIN

Soutěž byla ukončena

Zanechte nám e-mail a už vám žádná soutěž neunikne.

Prohlédněte si následující soutěže

Už odebíráte náš newsletter? Ještě ne? Tak alou kliknout na odběr – jako odběratelé totiž máte nejen přehled o veškerých novinkách a zajímavostech, ale můžete také vyhrát dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč. A protože pětistovky na stromech nerostou, věříme, že potěší vás a možná i vaše hodinky – za tuto cenovku jim totiž můžete koupit třeba nový řemínek. :)

Newsletter posíláme každých 14 dní a dozvíte se v něm vše, co je důležité. Jaké novinky u nás máme, co nás zaujalo a na jaké hodinky si naši recenzenti posvítili tentokrát. A taky můžete pokaždé něco vyhrát, někdy třeba hodinky a někdy dárkový poukaz, jako právě teď.

Co rozdáváme?

Termín soutěže:

Soutěž probíhá v termínu od středy 23.8. do neděle 03. 9. 2023.

Kdo vyhrál?

Roman V., Martin B., Roman F., Petra W., Pavel K. a Ivana J. Gratulujeme a s výhrou se vám co nevidět ozveme.

Výherci minulé soutěže

V minulé soutěži jste mohli vyhrát hodinky Diesel za váš názor na trend zmenšování hodinek. A vítězem se stal Ladislav Krajl! Gratulujeme a budeme se vám ozývat s podrobnostmi.

A jak vidí Láďa ideální velikost hodinek? "Trend se zmenšováním hodinek je velice příjemný. Avšak velikost hodinek dle mého určuje pocit každého kdo hodinky nosí. Vyzkoušel jsem několik velikosti a typu hodinek a za sebe musím říci, že pokud jdu sportovat, tak čím menší hodinky, tím lepší, neboť mi při jakémkoliv sportu na ruce nic nepřekáží. Ale zase na druhou stranu když jsem oblečen v běžném oblečení, tak vzhledem k tomu, že mám silnější zápěstí, tak preferuji větší velikost. Osobně jsem si oblíbil velikost 52 mm a větší. Pro běžné nošení do práce využívám hodinky Garmin 7 pro a pokud jdu třeba na výlet či na volnočasové aktivity s rodinnou, používám hodinky Len.nox, které mají velikost pouzdra 56mm. A zase je to o tom, že se s takovouto velikosti cítím líp."

Komentáře