» Nabídka práce » Asistent prodeje (dlouhodobá brigáda)

Asistent prodeje (dlouhodobá brigáda)

Probíhá příjem životopisůbrigáda150Kč/hod.

Hledáme schopného kolegu či kolegyni pro naši ostravskou prodejnu Hodinky 365. Hlavní náplní práce bude obsluha na prodejně a péče o prostory prodejny. Budete komunikovat se zákazníky, vystavovat zboží, udržovat vše uklizené a čisté. Určitě vás nemine ani vychystávání či výdej objednávek, balení dárků a další drobné úkoly.

Požadavky na uchazeče

Pečlivost - práce s hodinkami  je krásná, ale taky vyžaduje pečlivost. Ať už během prodeje, kdy hodinky musíte pečlivě nastavit, nebo třeba během vychystávání objednávek či vystavování zboží. Pokud jste pečlivý, vyhovuje vám, když máte zadané úkoly splněné na 100 % a hledáte brigádu v příjemném prostředí, tahle nabídka je přesně pro vás.
Ochota - naší prioritou je spokojený zákazník, proto hledáme člověka, který toto s námi bude sdílet a vždy bude ochotný vyjít zákazníkovi maximálně vstříc a vždy najde řešení.

Náplň vaší práce

  • Obsluha na prodejně
  • Poradenství na prodejně i po e-mailu a telefonu
  • Vystavování hodinek
  • Příprava a výdej objednávek
  • Balení dárků
  • Úklid na prodejně

Jak často vás budeme potřebovat?

Máme práci klidně na 6 dní v týdnu, minimálně vás ale budeme potřebovat alespoň 3 dny v týdnu včetně soboty (podle domluvy), a to převážně na odpolední směny 9:30–18 hod.

Zaujalo vás to?

Pomocí formuláře níže se můžete přihlásit do výběrového řízení. Určitě nám podrobněji popište (1) proč máte o tuto pozici zájem, a (2) které dny a v jaký čas by vám brigáda vyhovovala. Životopis můžete přiložit v libovolném formátu, ale moc by nám pomohlo, když bude ve formátu PDF.

Základní parametry nabízené práce

  • Název pozice: Asistent prodeje (dlouhodobá brigáda)
  • Pracovní vztah: brigáda
  • Nástup: ihned
  • Mzda: 150Kč/hod.
  • Místo výkonu práce: Sirotčí 10, Ostrava-Vítkovice
  • Pracovní doba: Ranní směny Po-Pá 7-15:30, Odpolední Po-So 9:30-18
  • Kontaktní osoba: Miroslav Rek, provozní manažer

Pokud máte o pozici zájem, vyplňte formulář níže

Naše vize

Doručovat spokojenost a dělat práci na kterou můžeme být hrdí.

Naše hodnoty

  • otevřenost a upřímnost
  • zájem
  • překonávat očekávání
  • skvěle nebo vůbec
  • odbornost

Naše adresa:

Sirotčí 605/10
703 00 Ostrava - Vítkovice
zobrazit na mapě

Kontakty

tel: 800 365 365
Volejte zdarma Po-Pá 8-18h, So 10-18, 1.5. mimo provoz
info@hodinky-365.cz
Ptejte se. Rádi Vám poradíme a pomůžeme.

Naše prodejna v Ostravě

Sirotčí 10, Ostrava
Otevřeno Po-Pá 8-18h, So 10-18, 1.5. uzavřeno
FacebookInstagramYouTube

Bezpečný nákup a nadstandardní servis pro naše zákazníky

dTest
důvěrobody Spokojenost našich zákazníků ověřena! dTest certifikace obchodních podmínek. Certifikát bezpečného nákupu. Premium Service k hodinkám nad 2000 Kč zdarma. 365 dní na vrácení nepoužitého zboží. Akceptuje úhradu pomocí platební karty. Volejte ZDARMA
na 800 365 365
(Po-Pá 8-18h, So 10-18, 1.5. mimo provoz)
Opravy hodinek od vyučeného hodináře. Hodinky, které jsou skladem a vy je objednáte do 13h dostanete další pracovní den.