» Nabídka práce » Odborný asistent prodeje klasických hodinek (HPP)

Odborný asistent prodeje klasických hodinek (HPP)

Probíhá příjem životopisůHPP40.000 Kč + provize

Zajímá vás svět hodinek? Dáváte přednost klasickým hodinkám před chytrými? Zvedne se vám tep pokaždé, když se objeví zajímavá novinka? A k tomu vám povídání si celý den o hodinkách zní jako práce snů? Tak to jste náš člověk!

Pro naši ostravskou prodejnu hledáme "chronomaniaka", který bude mít na starost sortiment tradičních hodinek. Starat se budete o řadu tradičních značek jako Seiko, Citizen, Tissot, Certina, Hamilton, Mido, Ball, Orient, MeisterSinger a další.

Naše vize je doručovat spokojenost a dělat práci, na kterou můžeme být hrdí. Proto do našeho týmu hledáme člověka, který má k tradičním hodinkám vztah a rád by jim věnoval svou profesní kariéru.

Koho přesně hledáme?

Hledáme lidi se zájmem o hodinky. Nemyslím tím pouze to, že hodinky rád nosíte. Jde mi o hlubší zájem. Například často o hodinkách čtete, porovnáváte je s přáteli, scházíte se s jinými nadšenci, sbíráte je, píšete o nich, zdá se vám o nich, chodíte na výstavy, testujete je... prostě cokoliv, díky čemu vás přátelé nazývají "nadšenec do hodinek".

Nemělo by vám dělat problém odpovědět na tyto otázky (nemusíte nám odpovědi psát, je to jen pro představu, co očekáváme):

  • Co je to ETA 2824-2 a Valjoux 7750?
  • Jaký je rozdíl mezi chronografem a chronometrem?
  • Který hodinkám se říká želvy?
  • Jak vypadají a co mají potápěčské hodinky?

Pokud splňujete následující předpoklady, budu rád, když se nám ozvete (formulářem níže).

  1. Hodinky jsou vašim koníčkem
  2. Rádi komunikujete s lidmi a máte týmového ducha.

Náplň práce

  • Obsluha zákazníků na prodejně
  • Poradenství
  • Tvorba obsahu pro náš magazín
  • Další vzdělávání a rozšiřování odbornosti

Zaujalo tě to?

Pomocí formuláře níže se můžete přihlásit do výběrového řízení. Do pole pro "motivační text" mi, prosím, popište váš vztah ke klasickým hodinkám. Zkuste mě přesvědčit, že jsou hodinky vaší vášní. Klidně se trochu rozepište. :-)

Základní parametry nabízené práce

  • Název pozice: Odborný asistent prodeje klasických hodinek (HPP)
  • Pracovní vztah: HPP
  • Nástup: ihned
  • Mzda: 40.000 Kč + provize
  • Místo výkonu práce: Sirotčí 10, Ostrava - Vítkovice
  • Pracovní doba: Po-Pá, ranní: 7:00 - 15:30, odpolední: 9:30 - 18:00
  • Kontaktní osoba: Martin Koňařík, majitel

Pokud máte o pozici zájem, vyplňte formulář níže

Naše vize

Doručovat spokojenost a dělat práci na kterou můžeme být hrdí.

Naše hodnoty

  • otevřenost a upřímnost
  • zájem
  • překonávat očekávání
  • skvěle nebo vůbec
  • odbornost

Naše adresa:

Sirotčí 605/10
703 00 Ostrava - Vítkovice
zobrazit na mapě