» Nabídka práce » Specialista na sportovní hodinky (HPP)

Specialista na sportovní hodinky (HPP)

Probíhá příjem životopisůHPP35.000 - 40.000 Kč

Hledáme kolegu (nebo kolegyni), který sportuje na závodní úrovni (běh, kolo, plavání nebo fitness) a chtěl by rozšířit náš tým sportovních odborníků.

Náplň práce

  • 75 % času - Poradenství a komunikace s našimi zákazníky, kteří vybírají sportovní hodinky (telefony, emaily, komentáře na soc. sítích)
  • 25 % času - Spolupráce s našimi sporťáky při vytváření obsahu pro náš youtube

Zákazník nebude mít kontakt přímo na vás. Dovolá se na naši centrálu. Kolegové na vás přepojí pouze zákazníky, kteří se zajímají o sportovní hodinky a zároveň nemají elementární dotazy typu "jak dlouho vydrží baterie, apod.". Takové snadné dotazy vyřeší přímo centrála. S emaily to bude fungovat analogicky. K vám se dostanou pouze takové, které vyžadují pozornost specialisty. Denně to může být kolem 15 telefonů a 10 emailů.

I když to vypadá, že by bylo možné tuto práci vykonávat z domova, potřebuji člověka, který může docházet interně.

Jak vypadá náš tým odborníků?

Možná už znáte naše sporťáky Dominika, Matěje a Filipa. Věřím, že vám budou dělat dobrou společnost :-)

Koho přesně hledáme?

Pokud splňujete následující předpoklady, budu moc rád, když se nám ozvete (formulářem níže).

  1. Jste vášnivý sportovec - věnujete se sportu na závodní nebo vrcholové úrovni.
  2. Zajímají vás sporttestery - už jste jich pár vyzkoušel. Nicméně nemusíte být odborník. Stačí váš zájem, vše se u nás doučíte.
  3. Umíte dobře a srozumitelně komunikovat - jak verbálně, tak psanou formou.

Mzda

  • Mzda je 35.000 - 40.000 Kč / měsíc
  • Další benefity: 5 týdnu dovolené, stravenky, 13. plat, sportovní hodinky dle vašeho výběru zdarma, ale hlavně skvělá parta lidí

Zaujalo vás to?

Pomocí formuláře níže se můžete přihlásit do výběrového řízení. Do pole pro "motivační text" mi prosím

  1. Popište svůj vztah ke sportu a na jaké úrovni ho provozujete. Pochlubte se svými úspěchy.
  2. Popište mi své zkušenosti se sportovními hodinkami.
  3. Napište mi, co je hlavním důvodem vašeho zájmu pracovat u nás.
  4. Uveďte datum možného nástupu k nám.
Klidně se trochu rozepište :-) Pokud máte profil na sociálních sítích (FB, Instagram, TikTok, Youtube), kde máte vaše sportovní fotky/videa, pošlete mi prosím odkazy.

Základní parametry nabízené práce

  • Název pozice: Specialista na sportovní hodinky (HPP)
  • Pracovní vztah: HPP
  • Nástup: ihned nebo dohodou
  • Mzda: 35.000 - 40.000 Kč
  • Místo výkonu práce: Sirotčí 605/10, Ostrava
  • Pracovní doba: Ranní směny, přesný čas dle domluvy
  • Kontaktní osoba: Martin Koňařík, majitel

Pokud máte o pozici zájem, vyplňte formulář níže

Naše vize

Doručovat spokojenost a dělat práci na kterou můžeme být hrdí.

Naše hodnoty

  • otevřenost a upřímnost
  • zájem
  • překonávat očekávání
  • skvěle nebo vůbec
  • odbornost

Naše adresa:

Sirotčí 605/10
703 00 Ostrava - Vítkovice
zobrazit na mapě