» Nabídka práce » Video-maker a fotograf (HPP)

Video-maker a fotograf (HPP)

Výběrové řízení ukončenoHPP30.000 - 40.000 Kč / měsíc

Na hlavní pracovní poměr hledáme kolegu, který nám pomůže s produkcí foto a video obsahu.

Náplň práce

Vaším úkol bude úzce spolupracovat s naší redakcí (odborníci na hodinky) a vytvářet video, audio i foto obsah. Konkrétně to znamená:

  • Příprava techniky pro natáčení (kamera, světla, mikrofony)
  • Natáčení a editace videa a také audia pro podcasty
  • Produktové focení a video
  • Neustálé studium oboru a zvyšování úrovně našeho obsahu

Troufnu si napsat, že jde o velmi zajímavou a zábavnou práci v přátelském kolektivu, ve které můžete načerpat spoustu zkušeností a také se přímo podílet na vytváření obsahové strategie naší firmy.

Většinu času tedy bude trávit:

  • Natáčením a focení
  • Stříháním a postprodukcí video obsahu
  • Úpravou fotografií
  • Konzultacemi naši obsahové strategie s vedoucím redakce a vedoucím marketingu
  • Studiem foto a video tvorby

Vašimi pracovními nástroji budou: počítač, kamera, foťák, video editor, grafický program, ale hlavně vaše hlava plná kreativních nápadů. Na našem youtube kanále můžete poznat naše redaktory (Dominik, Matěj, Agáta, Eliška), se kterými bude spolupracovat a taky si udělat představu o tom, jak by měl vypadat výsledek vaší práce.

Máme v plánu vytvářet obsah také venku v krásné přírodě (např. při recenzích sportovních hodinek), takže nebudete veškerý čas trávit pouze ve studiu nebo v kanceláři.

Práci si užijete nejen ve studiu, ale i v krásné přírodě

Cílem redakce je vytvářet zajímavý obsah a naplňovat tak naši vizi: "Doručovat spokojenost a dělat práci, na kterou můžeme být hrdí". Na to, co přesně to znamená a jak přesně to provádět, budete mít podstatný vliv.

Obsah, na jehož vytváření se bude podílet, uvidí statisíce lidí, napříč všemi sociálními sítěmi.

Mzda

  • cca 30.000 Kč / měsíčně
  • Záleží hlavně na vašich znalostech a zkušenostech v oboru

Požadujeme

  • Znalosti a zkušenosti v oblasti foto a video produkce (škola v tomto oboru je velkou výhodou)
  • Dobré porozumění v anglickém jazyce (pro další vzdělávání)
  • Zájem o další vzdělávání v oboru foto-video produkce
  • Pečlivost a zodpovědnost

Základní parametry nabízené práce

  • Název pozice: Video-maker a fotograf (HPP)
  • Pracovní vztah: HPP
  • Nástup: ihned nebo dohodou
  • Mzda: 30.000 - 40.000 Kč / měsíc
  • Místo výkonu práce: Sirotčí 10, Ostrava Vítkovice
  • Pracovní doba: dohodou
  • Kontaktní osoba: Martin Koňařík, majitel

Naše vize

Doručovat spokojenost a dělat práci na kterou můžeme být hrdí.

Naše hodnoty

  • otevřenost a upřímnost
  • zájem
  • překonávat očekávání
  • skvěle nebo vůbec
  • odbornost

Naše adresa:

Sirotčí 605/10
703 00 Ostrava - Vítkovice
zobrazit na mapě