» Blog » Garmin

Garmin Connect – Průvodce mobilní aplikací

Tagy: Návody | Garmin | Chytré

Dominik Hok | 14.6.2022 | 6 MIN | 56x komentář

Aplikace Garmin Connect slouží ke spárování chytrých hodinek Garmin s mobilním telefonem. Doteď si tuto aplikaci stáhly milióny uživatelů a jedná se o jednu z nejoblíbenějších sportovních aplikací jak na Google Play, tak App Storu. Tento článek slouží k představení této aplikace a zlepšení orientace v ní.

K čemu je vlastně aplikace Garmin Connect?

Pomocí aplikace Garmin Connect propojíte vaše chytré hodinky Garmin s mobilem. Bere si informace o příchozích zprávach, hovorech a pomocí Bluetooth je přeposílá do hodinek.

Zároveň se díky ní odesílají na virtuální zálohu vašeho účtu. I kdybyste třeba hodinky ztratili, koupili si jiné, vždy budete mít svá data zálohovaná a samozřejmě v bezpečí.

Ačkoliv vše monitorují hodinky, zde se vše ukládá a zobrazuje podrobněji – grafy vašich kroků, tepové frekvence, spánku... Nebo třeba podrobná analýza sportovní aktivity.

Obecně platí pravidlo, že čím máte jednodušší hodinky, tím více budete muset využívat Garmin Connect. Například nejvyšší model Fenix 7 skoro vše zobrazuje přímo v hodinkách, ale jednoduchý chytrý náramek Vívosmart 5 naopak většinu zobrazuje v mobilní aplikaci.

Hlavní strana "Můj den"

Tady se odehrává to hlavní. Vše, co hodinky nasbírají během dne, se zobrazí v "Můj den". Kdo by to byl čekal, co?

Vaše tepová frekvence, počet kroků, spánek, stres, aktivity, vystoupaná patra... Prostě vše na jednom místě s možností detailního zobrazení po kliknutí.

Když v tomto seznamu sjedete úplně dolů, uvidíte shrnutí předchozího dne. Úplně dole najdete možnost úpravy karty "Můj den". Můžete si tedy úplně nahoru dát data, která vás nejvíce zajímají.

Úplně nahoře naopak najdete sekci Oznámení, váš profil, stav připojených hodinek a dvě šipky spouští manuální synchronizaci hodinek s aplikací Garmin Connect.

Jak upravit spodní lištu v Garmin Connectu?

Co spousta uživatelů neví, dá se upravit i spodní lišta.

iOS:

Klikněte na vpravo dole. Nahoře vpravo se objeví možnost "Upravit".

Android:

Klikněte na tři čárky vlevo nahoře. Dole máte možnost "Upravit karty".

Jak se vyznat v kalendáři Garmin Connect? Co znamenají ty barvevné proužky?

Docela dost se toho odehrává v kalendáři, který je bohatý na barevné proužky.

Co znamenají jednotlivé barevné proužky v Garmin kalendáři:

  • zelená – manuálně spuštěný monitoring sportovní aktivity
  • šedá – automatický zaznamenaná aktivita (Move IQ)
  • červená – údaje o srdečním tepu
  • modrá – splněný cíl denního počtu kroků
  • přerušovaná modrá – nesplněný cíl denního počtu kroků
  • růžová – zaznamenaný spánek
  • světle růžová (potažmo fialová) – zaznamenané zhodnocení spánku

Číslo pod proužky pak značí další proužky, které se nevlezly a jsou ukryté.

Přehled – mějte přehled o ostatních

Garmin Connect funguje jako sociální síť. V přehledu vidíte veškeré sportovní aktivity uživatelů se kterými jste ve spojení.

Co je super, tak pokud jste s člověk ve spojení, vidíte veškeré údaje o jejich tréninku. Úplně stejně jako to vidí oni. Dozvíte se tedy vše o tepovce, trase, tempu... Prostě o všem. A ano, může to být trochu nebezpečné, dávejte si tedy pozor, s kým se dáváte do spojení!

Trocha zdravé soutěživosti – odznaky, výzvy a úrovně

Já na to moc nejsem, ale vím, že soutěžení o úrovně a odznaky je velice oblíbené. Každý uživatel totiž má v rožku své profilovky malé číslo, které značí jeho úroveň.

Úrovně se získávají pomocí odznaků. Některé odznaky získáte aktivním počínáním (například první maraton, první běh přes 50 km, 50 000 kroků za den aj.). Jiné zase tím, že brzy vstanete (odznak Skřivan), sdílením aktivity (odznak Podělím se) nebo třeba spánkem delší než 8 hodin (odznak Spi sladce). Ale to jsou jen příklady. Jsou jich tisíce.

Odznaky také můžete získat splněním různých výzev, kterých se cíleně zúčastníte. Například 300 tisíc kroků za měsíc) nebo třeba 300 kilometrů běžeckých sportovních aktivit za měsíc.

Způsobů jak získat odznaky je spousta a jsou na to různé návody na internetu.

Přehledy Insights – jak jsem na tom globálně?

Jestli výzvy jsou o soutěživosti, přehledy Insights jsou soutěžení na entou.

V přehledech Insights vás Garmin srovná s veškerými Garmin uživateli ve vašem věkovém rozmezí. Ale můžete se srovnat i se staršími. Já třeba hodně běhám, chodím, ale očividně málo spím. :)

Statistiky zdraví aneb zdravotní stav v kostce

Statistiky zdraví vlastně zobrazují úplně to stejné jako Můj den, ale máte to pěkně pod sebou v seznamu. To je vlastně jediný rozdíl.

Statistiky osobní – trénuji dobře?

Některé hodinky tréninkové statistiky zobrazují (přímo v hodinkách), ale některé to mají pouze v této části mobilní aplikace. Dozvíte se zde vše o všem tréninku.

Hodně fandím stavu tréninku. Na základě poměru tréninkové zátěže (Training Effect) vám hodinky řeknou, jestli je váš trénink produktivní, nebo ne. Pokud v nějaké zátěži (nízká aerobní, aerobní a anaerobní) trávíte většinu času nebo naopak málo, trénink se nepovažuje za produktivní.

Odhad hodnoty VO2 Max je pak maximální množství kyslíku, které je schopen člověk přijímat při sportovním výkonu. Obecně se to považuje za takový ukazatel kondice.

VŠE NA TÉMA: Stav tréninku v hodinkách Garmin
3.8.2021 - Matěj Urbaczka
VŠE NA TÉMA: Stav tréninku v hodinkách Garmin

Co je VO2 Max a jak jej zvýšit?
17.7.2020 - Agáta Vřeská
Co je VO2 Max a jak jej zvýšit?

S dalším příslušenstvím (powermetery, hrudní pásy aj.) získáte specifické sportovní metriky jako FTP (Funkčí limitní hodnota výkonu), výkon (watty) či hodnotu vašeho laktátového práhu.

Trénink – když to chcete dělat pořádně

Já osobně asi nejčastěji používám část "Tréninky", kde si můžete manuálně zadat veškeré kroky vašeho tréninku. Pokud tedy chcete intervalový běžecký trénink, zadáte si rozklus třeba 20 min a poté 5x opakování 3 minuty běhu a 3 minuty odpočinek. Na konec pak dám ještě 20minutový výklus. Tento tréninkový příklad si můžete libovolně pojmenovat a odeslat jej do hodinek. Trénink si pak spustíte v hodinkách a budou vás upozorňovat na střídání jednotlivých fází.

Tréninky si můžete vytvořit nejen pro běh, ale pro libovolnou sportovní aktivitu.

Pro ty, co se chtějí inspirovat nebo se doslova nechat vést, je ideální funkce "Najít trénink", kde si z velkého seznamu vyberete předdefinovaný trénink. Většina z toho se ale týká posilování či kardia.

Konečnou úrovní je funkce "Tréninkové plány", kde si vyberete několikatýdenní trénink běhu či cyklistiky s určitým cílem (např. maraton). Hodinky vám každý den při spuštění dané sportovní aktivity ukážou, co byste měli dělat.

V mobilní aplikaci Garmin Connect je těchto plánů omezené množství, většinu najdete na desktopové verzi Connectu.

Pokud jste hračička a chcete si vytvořit trasu dopředu, bude se vám líbit část "Trasy". Tam si můžete vytvořit trasu v rámci mapy přímo v Garmin Connectu nebo vyberete parametry, které by měla tato trasa splňovat (délka, směr, terén) a aplikace vám sama vygeneruje trasu.

Já osobně si ji předpřipravím v Mapy.cz a poté ji vyexportuji do aplikace Garmin Connect.


28.3.2022 -
Jak do hodinek Garmin nahrát trasu pro navigaci?

Pro každou trasu si můžete vytvořit strategii tempa (PacePro). Hodinky vám v reálném čase ukazují jakým byste měli běžet tempem, abyste doběhli v čase, který si sami zvolíte. PacePro bere v potaz i převýšení.

Vybavení – jak moc ojeté je moje kolo?

Do aplikace Garmin Connect si můžete zadat různé části svého vybavení a vysledovat tak jejich opotřebení. K různým běhům si můžete zadat různé boty a nebo třeba k různým jízdám různá kola.

Můžete si také zobrazit vyřazené vybavení a podle toho si vytipovat boty, které toho vydržely nejvíce a koupit si je znova.

Nastavení hodinek přes mobil

To je novinka, která je u Garminu čerstvě, ale je to perfektní. Doteď se vše nastavovalo přímo v hodinkách, ale teď to můžete udělat pohodlně v telefonu.

Za mě osobně je největším ušetřením času nastavení datových polí sportovní aktivity. Když otevřete "Aktivity a aplikace", vyberete sportovní aktivitu, můžete si ji přizpůsobít dle svého gusta.

A toť vše. Pokud by vám tady něco chybělo, napiště mi vaše poznatky do komentářů!

Líbil se vám článek?

Každou středu vám e-mailem zasíláme přehled nových článků a soutěží.

Komentáře

Alnypřed 227 dny, reagovat
Super článok, vďaka!
Martinpřed 204 dny, reagovat
Zdravím. Na základě vaší recenze jsem si koupil Garmin 255 :-) Mám dotaz ohledně nastavení hodinek v aplikaci, při párování se nastavuje kdy většinou spíte, no a tady je ten zádrhel, já dělám na směny a tak dva dny spím v noci a pak další dva dny ve dne dopoledne. Napadlo mě, že nastavím dobu kdy většinou spím od např. 22 hod až do 14 hod, abych časově pokryl jak noční směnu, tak denní směnu. Jenže když mám denní a nespím přes den, tak si hodinky myslí, že spím a teď jsem třeba měl volno a šel jsem spát normálně v noci, ale aplikace Connect v telefonu mi ukazuje, že jsem spal 16 hodin. Dále jsem zjistil, že mi to neukazuje ranní report, protože si hodinky myslí, že do 14 hodiny spím, takže musím ručně v hodinkách ukončit spánek a pak mi hned naskočí ranní report. Tohle nemají dobře vyřešené, výrobce garmin vůbec nepočítá s tím, že by někdo mohl dělat na směny. Třeba do teď jsem měl hodinky Withings a tam se žádná doba spánku nenastavuje a prostě jdu spát a je jedno jestli ve dne nebo v noci a hodinky mi správně změří spánek. Takže asi budu Garminy vracet, protože to asi nemá řešení, nebo vás něco napadá? Díky za případnou odpověď.
Matěj Urbaczkapřed 202 dny
Zdravím Martine, se spánkem je to bohužel u Garminu těžší a u tohoto modelu to nastavit nejde. Na Fenixech 7 už se toto nastavit dá, ale bohužel tady prozatím ne.:-(
Alnypřed 202 dny, reagovat
Je možné si nastaviť v iPhone svetlé pozadie apky? V tom dark mode nevidím dobre na niektoré údaje, napr. v tej Insigts sekcii. Nikde som však takú možnosť nenašiel.
Dominik Hokpřed 201 dny
Zdravím, bohužel, aplikace Garmin Connect je pouze s tmavým pozadím.
Alnypřed 201 dny
To je vopruz :-)
Matějpřed 197 dny, reagovat
Zdravím, rád bych se zeptal ohledně toho spánku jestli je stejný problém jako 255 i u 955? Plánuji je pořídít , ale mám také práci na směny. Díky za odpověď
Matěj Urbaczkapřed 195 dny
Zdravím Matěji, ve FR955 lze upravit monitoring každého dne na konkrétní hodinu, kdy půjdete spát a kdy se přibližně probudíte.
D.u.bpřed 184 dny, reagovat
Zdravím, v první řadě super článek a video. Moc díky! Měl bych ale dotaz. Mám Fenixy 6 Pro a Androidí telefon s garmin connectem. Bohužel se mi nedaří najít možnost nastavování datových polí u aktivit přímo v telefonu. Nevíte není toto omezeno například jen pro iOS nebo novější hodinky?
Matěj Urbaczkapřed 181 dny
Zdravím, toto je možné nastavit až v novějších hodinkách jako Instinct 2, Fenix 7, Forerunner 955 nebo 255.
Kateřinapřed 178 dny, reagovat
Prosím o radu.. používám hodinky Vivome 3S, aktivně během, chodím - sportuj.. příjmu výzvu o odznáček a např. zaběhnu 3km.. vůbec se mi do výzvy neevidují, jako bych nic nedělala.. nebo mapa - jak dostanu do přehledu mapu, že jsem běhala/jak jsem běhala? ???? Děkuju..
Matěj Urbaczkapřed 174 dny
Kateřino, máte hodinky bez GPS, které bohužel samy nemohou zaznamenat trasu a mapu. Musíte připojit k hodinkám telefon při sportování, abyste získala záznam trasy a mohla odznáčky sbírat.
Martinpřed 149 dny, reagovat
Zdravím. Mám dotaz, v nastavení aplikace Connect v nastavení zařízení v sekci obecné je nastavení "Nahrávání dat" a na výběr je "Inteligentní" a "Každou 1 sekundu". Co se rozumí pod pojmem inteligentní? Díky moc za odpověď.
Matěj Urbaczkapřed 149 dny
Zdravím Martine, inteligentní znamená, že se data nenahrávají pokud se nemění tepová frekvence, akcelerometr neznaznamená pohyb anebo při aktivitě GPS se nezmění poloha. Dá se říct, že to je o trošku méně přesné než snímaní každou sekundu, ale více to šetří baterii.
Rosťapřed 139 dny, reagovat
Dobrý den, měl jsem hodinky Garmin venu a v telefoně Lenovo Z90a40 aplikaci Garmic connect. Vše fungovalo v pořádku. Po roce a půl jsem za koupil hodinky Garmin venu 2 plus. Nejde hodinky s aplikací nijak spárovat a tak jsem aplikaci vymazal a že ji znovu nainstaluji. Nejde nainstalovat a píše mi to že zařízení není kompatibilní s touto verzí aplikace. Otázka zní. Je výše zmíněný telefon android Lenovo skutečně nekompatibilní když před nedávnem ještě byl? Děkuji moc za odpověď a radu.
Matěj Urbaczkapřed 138 dny
Dobrý den Rosťo, bohužel kompatibilita s telefony Lenovo (také např. Honor nebo Huawei) může být špatná. Opravdu se mohlo stát, že po reinstalaci a aktualizaci má aplikace větší nároky.
Markétapřed 124 dny, reagovat
Dobrý den, mám hodinky vivoactive 3 a vždy když chci přijmout nový rekord tak mi to napíše že došlo k chybě. Můžete mi prosím poradit? Poslední aktualizaci aplikace mám. Dekuji
Dominik Hokpřed 124 dny
Zdravím, Markéto. A poté tam rekord k přijetí zůstane nebo úplně zmizí? Zkusil bych rekord přijímat v prohlížeči na connect.garmin.com.
Markétapřed 124 dny, reagovat
Dobrý den Dominiku, právě v prohlížeči connect garmin rekord stále zůstane a čeká na odpověď odmítnout přijmout, po přijetí opět zprava došlo k chybě, ale přitom na hodinkách rekordy přijaté jsou spravne.
Dominik Hokpřed 122 dny
Zdravím, Markéto. Teď jsem našel informaci, že tato chyba vzniká právě přes browserové rozhrání Garmin Connect. V mobilní aplikaci by to mělo fungovat. Zkuste jít přes Aktivity, poté vyberte danou aktivitu a nechte si zobrazit osobní rekordy. Tam je přijměte. Poté už asi nevím, co jiného poradit. :) Jedině pak zkusit podporu Garminu.
Karelpřed 122 dny
Zdravim...a nemate tel. Xiaomi a neaktualizovala jste pred par dny system na novejsi, myslim 13?...mam totiz stejny problem a nepomaha nic...
Karelpřed 122 dny, reagovat
Dobry den...mam instincty...v app Connect kdyz chci u aktivity "prijmout novy rekord", tak to napise "doslo k chybe"...zkusil sem uz vse- restart hodinek i telefonu,odinstalovat aplikaci a stale nic...mohlo by to byt od doby co se mi na telefonu aktualizoval system (ale to je potreba udelat)...poradite??? diky
Matěj Urbaczkapřed 121 dny
Zdravím, Karle, bohužel v tomto případě nemáme jak poradit, protože telefony ovlivnit neumíme. Počkal bych na další aktualizaci telefonu anebo se podívat na obchod play, jestli nevyšla aktualizace pro aplikaci Garmin.
Markétapřed 121 dny
Dobrý den, nene mám Samsung, zkusím aktualizaci telefonu. Na hodinkách rekord přijaty je ale v mobilu ne
Zuzanapřed 117 dny
Mám také stejný problém. Mám hodinky Venu 2S. Rekord nejde ani prijmout ani odmítnout. Aktualizace proběhla a nic se nezměnilo. Máte někdo bližší informace?
Dominik Hokpřed 116 dny
Zdravím Zuzano. S tímto problémem nám teď píše spousta lidí. Pravděpodobně to bude problém přímo na straně Garminu, který určitě brzy vyřeší.
Radarpřed 112 dny
Venu 2 ve spojení s androidem 13 (Pixel 6) hlásím stejný problém... Žádný z rekordů nelze přijmout - Došlo k chybě. Viz obrázek
Petr L.před 120 dny, reagovat
Zdravím, prosím o radu - mám Fenix 7X (maximální spokojenost). Na sport, na treky atd. super. Ale přes den do práce bych raději něco "městského". Lehčího, menšího, a s možností telefonování z ruky. Už delší dobu koukám na Venu 2 Plus. Můj dotaz: jak se pak chová Garmin Connect Mobile, když by se k němu párovali dvoje hodinky a každé kapku jiné, byť obě Garmin? Bude v mobilu veškeré přehledy dávat dohromady z obou hodinek? Co když na jedny hodinky udělám za den např.10k kroků, na druhé ve stejný den 8k kroků... apka to nejspíše sečte. Ale pak by ukazovala apka výsledný stav kroků a hodinky nejspíše jen to, co skutečně naměřeli... nebo? Děkuji za radu.
Matěj Urbaczkapřed 118 dny
Zdravím Petře, dá se používat dvoje hodinky připojené na jeden účet, kdy si vyberete, které nosíte primárně přes den (počitadlo kroků atp.) a pak ty co nosíte na sport. Přes den se budou počítat kroky, tepovka, kalorie atp z primárního modelu a večer, po tréninku, se vám započte do vyhodnocení i trénink. Ty součty se pak denně synchronizují i s hodinkami, takže ve výsledku vidíte i například kroky z Fenixu 7 ve zmiňovaném Venu 2 Plus
Petr L.před 118 dny, reagovat
Zdravím Matěji, no měl jsem půjčené na 3dny Venu 2 Plus, spároval na můj současný účet s Fenix 7X a stejně to nesčítalo údaje dohromady. Vrtalo mi to hlavou, kde je zakopaný pes. Hledal na zahraničních forech... až jsem narazil na Garmin funkci Physio TrueUp. Ta je nutná být aktivní (zapnutá). V Garmin Connect: 3čárky zcela vlevo nahoře (nastavení) => Zařízení Garmin (skoro dole) => vybrat hodniky (např.Fenix 7X) => Obecné (skoro dole) => aktivovat funkci Physio TrueUp => synchronizovat. To samé nastavit na druhých hodinkách (Venu 2 Plus). Pak to začalo fungovat korektně. Jinak díky za odpověď i za videa na youtube, co děláte.
Matěj Urbaczkapřed 118 dny
Zdravím ještě jednou, počítal jsem s tím, že Physio TrueUp je zapnuté. Většinou bývá již defaultně nastavené od začátku na zapnuto.:-)) Tak snad je bude s hodinkami už jen dařit a moc děkujeme za pochvalu! :-)
Jaroslav Z.před 104 dny, reagovat
Ahoj Matěji,nemáš náhodou zkušenost s aplikací kinomap.V diskuzích jsem se dočetl, že je možné aktivitu z teto aplikace odeslat do garmin connect. Bohužel nevím jak, protože, aplikace kinomap ani cyklotrenažér který používám není kompatibilní s Garmin edgge 530.
Matěj Urbaczkapřed 103 dny
Ahoj, Zdravím, co se týče Kinomap, tak nemám bohužel žádné zkušenosti, ale jak tak čtu na jejich stánkách, tak mají psáno, že zkoušeli několikrát se dostat do ekosystému Garminu ale vždy bezúspěšně.:-( Bylo to tedy před 5 měsíci ten článek, ale myslím, že je to stále akutální.
Jaroslav Zpřed 103 dny
Díky za rychlou odpověď. Budu tedy muset u aktivity Kolo uvnitř, doplnit data ručně a nebo vyměnit cyklotrenažér od Garminu. To vím že je v pohodě.
Ondřejpřed 104 dny, reagovat
Zdravím. Nevíte někdo, proč mi nejdou přijmout nové rekordy? Dříve to normálně šlo, teď když na kliknu na přijmout mi to napíše DOŠLO K CHYBĚ..
Matěj Urbaczkapřed 103 dny
Zdravím, Ondřeji, zkuste přijmout svůj rekord na internetové platformě Garmin Connect v PC a ne v telefonu.
Josefpřed 96 dny, reagovat
Zdar,prosím o radu...jak při vytváření tréninku žádám opakování několika kroků? Snažím se udělat 30/45/60s s 2m meziklusama a dát to celé 5x...ale při zadání opakování mi jde opakovat jen jeden z kroků...díky za rady a ať to běhá ????
Matěj Urbaczkapřed 96 dny
Zdravím Josefe, bohužel ani mně se tento trénink nedaří udělat dle Vašich představ.:-( Bohužel to vypadá, že Garmin toto není schopen "naprogramovat".:-(
Josefpřed 96 dny
Už to mám,ty kroky se dají pomocí myši přetahovat do toho opakování,akorát je to špatně vidět,je tam takove velice slabé pozadí,téměř neviditelné...i tak děkuji za odpověď:)
Sandrapřed 27 dny, reagovat
Zdravím, existuje u Garminu zálohování a obnovení, jako to je třeba u Apple Watch? Tedy když udělám factory reset nebo si pořídím nové hodinky, tak obnovím nastavení z předchozích? Děkuji.
Matěj Urbaczkapřed 26 dny
Sandro, pokud obnovíte hodinky do základního nastavení, Garmin si po spárování hodinek přetáhne veškerá data z connectu do nových nebo obnovených hodinek.
Sandrapřed 26 dny
Jéé, moc děkuju, to je bezva zpráva. A platí to i pro doinstalované ciferníky a aplikace? Seřazení aktivit a tak? Když mám v aktivitách běh na pásu, veslování uvnitř a chůzi, po obnovení to taky bude takhle?
Dominik Hokpřed 26 dny
Zdravím, Sandro. Bohužel, Garmin si přinese jen historii aktivit a nasbíraná data jako je tepovka, stres, spánek, aj. Různá nastavení, aplikaci či ciferníky se bohužel nepřenesou. :/
Petrapřed 12 dny, reagovat
Ahoj, video super, ale mám prosbu jak do přehledů insights dostanu do grafu oranžový sloupec mých aktivit, abych viděla porovnání ani mi tam nepíšou tu větu "Ušli jste více kroků než x% ostatních uživatelů." Děkuji za radu jste skvělí.
Dominik Hokpřed 12 dny
Zdravím, asi jsem moc nepochopil dotaz, ale v přehledu insights vidíte jen to, co tam mám Garmin nastavené. Nedá se tam nic přidat.
Josefpřed 12 dny
Zkuste zkontrolovat,zda máte nastavené povolení ke zpracovávání dat do Insight...
Petrapřed 12 dny
Kde najdu prosím to povolení? Díky
Petrapřed 12 dny, reagovat
V grafu není vyznačen oranžově můj souhrn viz. foto. Nastavení povolení ke zpracování dat povolím kde, prosím?
Dominik Hokpřed 11 dny
Zdravím, Petro. Zkuste kliknout tři tečky vpravo nahoře a tam by mělo být "Data a soukromí". Souhlásíte tam se zpracováním dat?
Petrapřed 11 dny
Bohužel to nefunguje, pod třemi tečkami jsem souhlas už odklikla a stále oranžový sloupec v grafu není :-(
Matěj Urbaczkapřed 10 dny
Zdravím, Petro, jak dlouho máte hodinky? Já si své teď musel resetovat do základního nastavení a po rozkliknutí oranžové zprávy nahoře mi Garmin řekl, že to bude nějakou dobu trvat, než mě začne vyhodnocovat mezi ostatní.:-)) Tak je třeba asi ještě chvíli vyčkat, a pak to samo naskočí.:-)
Petrapřed 10 dny
Garminky mám od roku 2016 teď mám rok Venu 2s, zkusím restart a uvidím, díky za rady
Soňapřed 7 dny, reagovat
Dobrý den, co prosím znamená číslo u profilové fotky vpravo dole? Já tam mám 2, kamarádka 1 a jiná zase 5. Děkuji. Soňa
Matěj Urbaczkapřed 6 dny
Zdravím, Soňo, jsou to pomyslné "levely" na kterých jste u Garminu. Tyto levely počítají odznáčky. Pokud rozkliknete u pod svou profilovou fotkou odznáčky, zjistíte, kolik vám chybí do dalšího "levelu" = čísla.
Soňapřed 7 dny, reagovat
Dobrý den, když nezaznamenám = nespustim aktivitu (zapomenu nebo špatně zmáčknu tlačítko), např. běh/chůze, ale hodinky mám na ruce a bežím/jdu spočítaji se spálené kalorie stejně, jakobych konkrétní aktivitu zapnula? Děkuji. Soňa
Matěj Urbaczkapřed 6 dny
Zdravím, pokud máte spuštěnou funkci Move IQ hodinky zaznamenají Vaší aktivitu a zpětně ji vyhodnotí v grafu jako běh / chůze. Ale pokud by to byla aktivita, kterou Move IQ neumí, tak se kalorie budou počítat stejně, protože jeden z hlavních parametrů u počítání kalorií je tepová frekvence.