» Blog » Garmin

Garmin – návody a nejčastěji kladené otázky (FAQ)

Tagy: FAQ | Garmin | Chytré

Dominik Hok | 11.1.2021 | 1 MIN | 431x komentář

Základní nastavení zařízení Garmin

Doplňky, vzhledy a podpora aplikací třetích stran

Sportovní a bezpečnostní funkce

Hudební přehrávač

Bezkontaktní placení

Mapy a navigace

Líbil se vám článek?

Každou středu vám e-mailem zasíláme přehled nových článků a soutěží.

Komentáře

Milanpřed 747 dny, reagovat
Děkuji za velmi rychlou odezvu ,přesně to jsem potřeboval doufám že to zvládnu s pozdravem Milan
Milanpřed 712 dny, reagovat
Ahoj Dominiku prosím o radu jak se orientovat v kalendáři connect garmin v barvách a co udává +3.Je možné při uložení aktivity ji použít jako navigaci jako kopie stejného okruhu a možnost porovnat výsledcích předem děkuji Milan
Dominik Hokpřed 709 dny
Ahoj, Milane. Barvičky v jednotlivých dnech značí, co všechno během toho dne hodinky zaznamenaly - např. modrá jsou kroky (přerušovaná při nesplňení denního cíle, plná při splnění), růžová spánek, červená klidová tepová frekvence, zelená sportovní aktivity spuštěná vámi, šedá automaticky zaznamenaná aktivita hodinkami, světle modrá údaje o Body Battery, oranžová údaje o stresu. Pokud tam máte např. +3, tak to označuje, kolik dalších záznamů z tohoto dne hodinky mají. Pokud hodinky zaznamenaly spánek, tepovou frekvenci, kroky a stres, tak tam nebudete mít žádné číslo s plusem, jelikož zaznamenaly jen 4 údaje. Pokud však v tomto dni ještě půjdete běhat a večer ještě na procházku, tak je to celkově 6 zaznamenaných údajů. Takže budete mít v tomto konkrétním dní 4 barvičky a pod nimi ještě +2. Co se týče navigace, tak pokud máte zařízení s navigací, je možné se nechat navigovat podle příslušné aktivity (nevím, jaké máte přesně zařízení). Pro porovnání výsledků na určitém úseku doporučuji vytvořit segmet. Posílám návod, jak se to dělá. :)
Milanpřed 709 dny, reagovat
Ahoj Dominiku děkuji za velmi rychlou odpověď s vyčerpávajícím návodem Milan
Taťánapřed 677 dny, reagovat
Dobrý den, sdílím Garmin Connect s několika přáteli, takže můžu sledovat na přehledu jejich aktivity i denní počet kroků. Nedopatřením jsem si přehled kroků odstranila a nevím jakým způsobem toto napravit. Můžete mně prosím poradit?
Matěj Urbaczkapřed 673 dny
Zdravím Taťáno, v aplikaci Garmin Connect v telefonu stačí kliknout dole na ikonku "upravit můj den" a tam vybrat zobrazování kroků a na PC vybrat dole na obrazovce prázdný rámeček se znakem "+" uprostřed a taktéž přidat kroky.:-)
Taťánapřed 673 dny, reagovat
Zdravím Matěji, my si asi úplně nerozumíme, svoje kroky na ikoně můj den vidím, ale na ikoně přehled vidím pouze aktivity přátel a svoje, ale nevidím kroky přátel za dnešní a minulé dny, což jsem před tím viděla. Možná to špatně chápu :(
Zuzkapřed 661 dny
Dobrý den, také nevidím u svých kontaktů v přehledu kroky jen aktivity. Vyřešilo se to nějak?
Matěj Urbaczkapřed 660 dny
Zdravím Zuzko, bohužel problém je v tom, že Garmin tento přehled odstranil při jedné z aktualizací Garmin Connectu.:-(
Janapřed 658 dny, reagovat
Dobrý den,prosím o radu. Mám nové hodinky Garmin venu sq a nastavila jsem si český jazyk. Druhý den během dne jsem zjistila,že se přeply zpět do angličtiny . Chtěla jsem je přepnout zase na češtinu ,ale nabídka jazyku mi v menu zmizela a zůstala jen angličtina. Zkusila jsem je dát do tov. nastavení ,ale žádná nabídka jiných jazyků jako zprvu se tam už neukázala. Nevím jak dál postupovat Děkuji za radu.
Dominik Hokpřed 657 dny
Zdravím, Jano. Zkoušela jste nastavit jazyk v mobilní aplikaci Garmin Connect? Je tam ta možnost? Klikněte v aplikaci na obrázek hodinek vpravo nahoře → Obecné → Jazyk. Popřípadě to jde přímo v hodinkách → Otevřete Menu hodinek (delší podržení spodního tlačítka) → Systém → Jazyk.
Janapřed 657 dny, reagovat
Dobrý den Dominiku. Mobilní aplikace mi jde český,ale hodinky nejdou přepnout na češtinu . Není v nabídce žádný jiný jazyk. Znovu jsem vše dala do tov. nastavení . Uvítací hlášky a jazyk je jen v angličtině,není možný jiný výběr jazyka. Děkuji
Dominik Hokpřed 657 dny
Dobrý den, nemyslel jsem, ať si přepnete aplikaci do češtiny, ale že v mobilní aplikaci máte možnost nastavení jazyka hodinek. Podle tohoto postupu by to mělo jít. Pokud ale ani toto nepomůže, určitě doporučuji hodinky aktualizovat přes počítačový program Garmin Express. Posílám návod.
Janapřed 657 dny, reagovat
Tak problém s instalací českého jazyka je už v pořádku . Šlo to až v programu Garmin express . Moc vám děkuji za ochotu a radu. Přeji pěkný večer Jana
Renatapřed 653 dny, reagovat
Dobrý den,ráda bych si koupila Garmin fenix6S, chci aby fungovaly bez problémů pro mé potřeby, pročítám furt co které mají či nemají a nevím který typ mi bude stačit. Mám dotaz - k čemu je zapotřebí v hodinkách Wifi? Pro jaké funkce je zapotřebí? Děkuji moc za odpověď, Renata
Dominik Hokpřed 652 dny
Zdravím, Renáto. Wi-Fi je nejčastěji úzce spojena s hudebním přehrávačem, protože se hodinky prostředníctvím Wi-Fi synchronizují se streamovacími službami jako je třeba Spotify. Když si tedy chcete stáhnout své playlisty ze Spotify, je potřeba Wi-Fi.
Adélapřed 650 dny, reagovat
Děkuji za zprávu, ano, všechno, včetně oznámení mám povoleno. Ještě dodám, že mám systém iOS.
Zuza Otáhalovápřed 639 dny, reagovat
To je pro mě už vyšší dívčí . Poradíte ? Máme iPhone SE. Zdravím, Zuzko. Podle mě bude problém v tom, že aplikace Garmin Connect neběží v pozadí telefonu. Máte v nastavení telefonu aplikace Garmin Connect nastavenou tak, aby běžela i v pozadí?
Dominik Hokpřed 639 dny
Určitě poradím. Najeďte do aplikace Garmin Connect → Klikněte vpravo dole na více → Nastavení → Oprávnění pro telefon → Spravovat oprávnění → Vše povolte (Poloha vždy a ať je vše zelené). Pokud by toto nepomohlo, určitě doporučuji aktualizovat software hodinek pomocí počítače. Posílám návod. Pokud máte připojených více telefonů k hodinkám, určitě ostatní odpojte. :)
Ivopřed 638 dny, reagovat
Dobrý den, mám dotaz ohledně přátel v Garmin connect. S kamarádkou jsme se přidali a ona vidí mé aktivity (kolo, běh atd..), ale já její nevidím. Vidím pouze celkové statistiky. Oba máme soukromí nastaveno stejně a to, že se vše zobrazí přátelům. Já toto nastavení měl už od začátku, ona ho změnila až po mém přidání mezi přátele a po její poslední aktivitě. Mlže to být tím a její aktivity uvidím až od teď, když přidá nové? Zpětně se na její aktivity kouknout nemohu? Děkuji předem za odpověď.
Dominik Hokpřed 638 dny
Zdravím, je dost možné, že to tak je. Abych řekl pravdu, osobně to nemám odzkoušené, protože používám jako sociální síť spíše Stravu. Nicméně, zkuste mrknout ne do přehledu, ale přímo na tohoto člověka tam si zobrazit jeho aktivity. Tam by to teoreticky mělo jít. Nicméně, pokud si teď kamarádka upravila nastavení soukromí, mělo by už to jít.
Jakubpřed 630 dny, reagovat
Dobrý den, na hodinkách Garmin Venu SQ mi vyskočila hláška, že je plná paměť. Zkoušel jsem hledat, co s tím, ale o moc moudřejší po přečtení pár vláken nejsem. Moc děkuji za radu, co vyzkoušet
Matěj Urbaczkapřed 629 dny
Zdravím Jakube, místo v hodinkách můžete udělat tak, že odstraníte všechny aktivity z hodinek přes menu - systém - obnovit - odstranit všechny aktivity. Ale nejdříve se ubezpečte, že máte všechny aktivity již v Garmin Connect.:-)
Jakubpřed 629 dny
Paráda, moc děkuji Matěji.
Monikapřed 618 dny, reagovat
Dobrý den, Dominiku . Koupila jsem si přes český internetový obchod Garmin venu S2 a není tam čeština, co s tím ?
Matěj Urbaczkapřed 617 dny
Zdravím Moniko, připojte hodinky ke Garmin Express v počítači a proveďte aktualizaci. Poté budou hodinky v češtině.
Monikapřed 617 dny
děkuji Matěji
Leošpřed 616 dny, reagovat
Poprvé se to stalo před půl rokem. Přenastavit . Díky za odpovědi L.
Lenkapřed 602 dny, reagovat
Zdravím, mám Forerunner 745 a od včerejška mi hodinky najednou přestali správně počítat kalorie při aktivitách, v aplikaci v mobilu se vůbec neukazuje BodyBatery, nezaznamenávají spánek atd. nějakou radu co teď?
LenkaBpřed 600 dny, reagovat
dobrý den, prosím o radu. mám GARMIN VENU SQ, občas se mi stane, že při použití nějaké funkce na telefonu, mám Xiaomi redmi note 7, se hodinky odpojí a už nespárují zpět. třeba když otevřu interntet nebo fcb a tak různě. Nevíte čím by to mohlo být? Děkuji za odpověď Lenka
Matěj Urbaczkapřed 597 dny
Zdravím Lenko, mne se to také stávalo teď na mých Forerunner 945 s telefonem Samsung. Na hodinky vyšla aktualizace při které se to zlepšilo a také jsem měl na mobilu zapnutý režim úspory baterie, který reguloval aplikaci. Také si zkontrolujte nastavení aplikace Garmin Connect v mobilu, jestli ji máte povelou na pozadí, aby mohla běžet i přes facebook atp.:-)
Lenkapřed 589 dny
děkuji Matěji, teď to ještě správně najít v telefonu
Janpřed 597 dny, reagovat
Moc děkuji Matěji, je jich tam více, tak vyzkouším více:-)
Pavelpřed 592 dny, reagovat
Zdravim, dekuji za uzitecne rady, ale prece jen poprosim jeste o par navic, mam venu 2 a nejde mi tam nainstalovat aktivitu tenis, ze to muj typ nepodporuje. Mam si vytvorit aktivitu vlastni, nebo je nejaka univerzalni. Celkem me to prekvapilo, ze tam nic takoveho neni predinstalovane. Dale jsem se chtel zeptat, byl jsem behat se sluchatkama niceboy hive podsie 21 samozrejme pripojene pres hodinky a poslouchal stahnute mp3, behem behu se vsak zvuk sekal. Predpokladam, ze je to temi sluchatky, resp. tim jak jsem v pohybu a poskakuji nemate zkusenosti nebo tip na lepsi sluchatka. Bezdratova jsem jeste nemel a vzdy jsem behal s kabely a tel, ale ted s hodinkami uz mobil nenosim. Dekuji
Matěj Urbaczkapřed 592 dny
Zdravím, jelikož jsou Venu 2 úplně nové hodinky, tak na ně ještě není tolik aplikací uděláno, takže bych vyčkal, až bude anebo vytvořil svou přímo v hodinkách. Co se týče Vaší druhé otázky, tak to bude asi sluchátky. Já mám jedny z Aliexpressu a mám podobné zkušenosti. Se sluchátkami afteshokz však vše funguje, jak má.:-)
Lubošpřed 590 dny, reagovat
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat na hodinky Venu 2. Trochu mě u nich zlobí počasí, když mi např. nyní ukazuje 17°, i když je venku i podle telefonu 26°. Ono i hodinky po rozkliknutí počasí ukazují, že za cca hodinu bude 26° atd., ale jako hlavní ukazatel tam pořád svítí 17°. Tato hodnota se pak přepisuje i do ciferníku, hodinky jsem se snažil odpojit od tel a znovu připojit, píše, že je vše synchronizované a hodinky nechcou ani žádné aktualizace, nevíte čím by to mohlo být. Je to taková blbost :-), ale
Dominik Hokpřed 590 dny
Zdravím, Luboši. Zkontroloval bych nastavení aplikace Garmin Connect, jestli máš veškerá práva, aby běžela na pozadí. Měl byste to najít v nastavení aplikace pod "Oprávnění". Zároveň bych se také podíval do "Nastavení"→"Nastavení uživatele"→"Poloha pro počasí" a zkontroloval, jestli je vše v pořádku nastaveno. Ideální je nastavit polohu telefonu.
Lubošpřed 590 dny
Děkuji za odpověď Dominiku, všechno mám nastaveno, oprávnění pro polohu vždy i počasí mám dle polohy telefonu, nevím jestli se tam zobrazuje průměrná teplota za den, nebo proč tomu tak je. Z původních 19 to nyní stouplo na 20°, ale reálně je prostě 26°. Ale jak píšu jsou to malé věci
Dominik Hokpřed 589 dny
Zdravím, Luboši. I malé věc se můžeme pokusit vyřešit. :) Bohužel jsem ale prozatím v koncích. Vezmu si to jako domácí úkol a kdybych přišel na řešení, dám vědět. :)
Martinapřed 21 dny
Dobrý den, zprovoznil jste počasí? Mám všechno povoleno. Děkuji za info.
Ivopřed 585 dny, reagovat
Dobrý den, mám dotaz ohledně hodinek Garmin Venu sq, konkrétně se jedná o dotaz směřující na plavání v moři. Je nějaký způsob, jak si takové plavání zaznamenat? Pokud vím, tak co se týká plavání, je možnost jen měření bazénové aktivity, nikoliv plavání venku.. Ať už v moři, rybníku nebo přehradě.. Děkuji předem za odpověď.
Matěj Urbaczkapřed 580 dny
Zdravím Ivo, možnost je ta, že budete monitorovat plavání v moři jako aktivitu "jiné" která je úplně poslední na výběr. Jediné o co přijdete je vyhodnocení stylů plavání, ale jinak budete mít záznam úplně stejný. Zkusil bych se podívat i na Garmin Connect IQ, jestli již někdo aktivitu plavání na otevřené vodě neudělal i pro hodinky Venu Sq.:-)
Tomášpřed 583 dny, reagovat
Dobrý den, omylem jsem si po nahrání aktivity z hodinek Garmin Instinct smazal v app Connect aktuální aktivitu. Lze ji zpět nějak vrátit/nahrat? Dekuji moc
Matěj Urbaczkapřed 580 dny
Zdravím, tuto aktivitu lze dohledat v počítači v kořenové složce hodinek. Po připojení rozklikněte v průzkumníku souborů vaše hodinky, přejeďte na složku garmin a v ní najdětě složku "activities". Tam už najdete GPX soubor s Vaší aktivitou. Tento soubor pak můžete ručně vložit do Garmin Connect.:-)
Zuzana Majdyšovápřed 576 dny, reagovat
Zdravím vás Matěji, manžel má hodinky Forerunner 735 XT, donedávna měl nastavený jazyk češtinu, ale, že po aktualizaci je v hodinkách jen angličtina. Když se dívám do nastavení, jiný jazyk než angličtinu nenabízí. Zkusila jsem přes aplikaci Garmin Express hodinky znovu akualizovat, ale problém přetrvává. Poradíte nám, prosím? Děkuji Zuzana
Matěj Urbaczkapřed 575 dny
Zdravím Zuzano, zkuste se podívat do nastavení v Garmin Connect, zda nenajdete češtinu tam. Jestli ne, doporučil bych provést obnovu do továrního nastavení.
Tomášpřed 559 dny, reagovat
Škoda. I tak Vám děkuji za odpověď.
Matějpřed 556 dny, reagovat
Zdravím, lze prosím někde v aplikaci Garmin Connect dohledat měsíční souhrn aktivity? Například cyklistika za měsíc červenec a tam by se vyfiltrovaly všechny dané aktivity a celkový součet km. Dohledal jsem souhrn za poslední 4 týdny, ne ale za kalendářní měsíc. Přímo v hodinkách je měsíční souhrn aktivity za kalendářní měsíc, ale v aplikaci jsem ho nedohledal :-( Děkuji za radu :-)
Dominik Hokpřed 555 dny
Zdravím, Matěji. Sám jsem se teď díval a skutečně to nejde. :/ Vyfiltrovat se to dá pouze za poslední 4 týdny.
Radarpřed 122 dny
Opravdu to jde... ! Hledal jsem to opravdu dlouho ( není přece možné, aby nebylo možné vyhodnotit měsíc jako celek :D) Řešením je , že si musíte otevřít aktivitu a vybrat období jeden rok. Pak dole najdete rozepsané měsíce, které jdou dále otevřít... Taková informace pěkně schovaná ... :)
Josefpřed 555 dny, reagovat
Dobrý den nevím jestli si mám vybrat Garmin Forerunner 55 nebo Garmin vivoactive 4 nebo jaké byste mi doporučil do 7000 Kč si koupit
Dominik Hokpřed 555 dny
Zdravím, Josefe. Tyto dva modely jsou hodně rozdílné – Forerunner 55 má více sportovních funkcí, ale zase téměř žádné chytré. Oproti tomu Vívoactive 4 je takový univerzální model, který kombinuje obě kategorie – má ty sportovní, ale zároveň má hudební přehrávač a bezkontaktní placení. Jestli jste sporťák, sáhněte po Forerunneru 55. Pokud chcete i chytré funkce, sáhněte po Vívoactive 4. Za mě jste vybral dobře. Jedině bych pak ještě doporučil Venu SQ, které je na podobné vlně jako Vívoactive 4.
Josefpřed 555 dny, reagovat
Děkuji za odpověď
Michaelapřed 554 dny, reagovat
Dobrý den, prosím o radu, koupit teď Vivoactive 4snebo počkat na novější (Vivoactive 5s)?
Dominik Hokpřed 554 dny
Zdravím, Michaelo. Těžko říct, protože datum vydání Vívoactive 5 ještě není známo. Určitě se vyplatí si koupit Venu 2, protože je novější než Vívoactive 4. Dá se předpokládat, že by Vívoactive 5 mohl vyjít ještě letos nebo na začátku tohoto roku, ale jsou to všechno předpoklady. Záleží na vás, jak moc na koupi spěcháte.
Pavlínapřed 551 dny, reagovat
Dobrý den, mám hodinky vivoactive 4S. Šlo by je spárovat/nahrát do nich aplikaci mapmyrun od UA, abych ji mohla při běhu využít? Děkuji
Dominik Hokpřed 548 dny
Zdravím, přímo při aktivitě tuto aplikaci využít nemůžete, ale můžete si propojit aplikaci Garmin Connect a MapMyRun. Tyto aplikace se pak automaticky synchronizují. Tudíž, vše, co se objeví v aplikaci Garmin Connect, se objeví také v MapMyRun.
Evžen Umlaufpřed 549 dny, reagovat
Dobrý den.Hodinky Garmin Fenix 3 HR nechtějí vyhledat signál z družice.Psal jsem do servisu,kde mi navrhli abych aktualizoval software, (verze 5.6 ?) načež uvedl hodinky do továrního natavení.Nicméně hodinky si astále vedou své a signál nechytají.Takže asi bude nutná oprava?Za případnou odpověď děkuji.
Dominik Hokpřed 548 dny
Zdravím, toto je opravdu hodně specifický problém, který takto na dálku asi nedokážu vyřešit. Proto doporučuji navštívit nějaký servis.
Vladanpřed 537 dny, reagovat
Dobrý den, Informací a odpovědí ju to požehnaně, za což velké díky. Mám otázku ohledně senzorů tepu u Fénix 6. Občas problikávají červeně. Trošku mě to znepokojuje, protože předtím jsem to nezaznamenal. Poradíte mi, prosím, zda-li je v něčem problém. Děkuji
Matěj Urbaczkapřed 534 dny
Zdravím, Vladane, zkuste mrknout do nastavení, jestli nemáte spuštěné celodenní měření pulzním oxymetrem. To by mohlo být to občasné probliknutí červeně. Pokud je to vážně jen milivteřina, tak mohu potvrdit, že se mi to stávalo na FR945 také. Po posledním updatu tento problém ale zmizel.:-)
Romanpřed 530 dny, reagovat
Dobrý den, chtěl bych Vám moc poděkovat, že tak pečlivě a okamžitě na všechny dotazy odpovídáte, také bych dva měl: 1) Chtěl bych zakoupit Garmin Fénix 6x Pro Saphirre, ale stále se nemohu rozhodnout, zda mám zakoupit i verzi Titanium, o peníze mi nejde, líbí se mi na nich o hodně nižší hmotnost, ale nemohu dohledat, jestli je odolnější "klasická" verze s ocelovou lunetou nebo je odolnější titanová verze, chtěl bych, aby mi hodinky vydrželi co nejdéle bez poškrábání. Dočetl jsem se, že obecně je méně odolný titan, ale po nějakých speciálních úpravách může být i odolnější oproti oceli. Máte s tímto zajisté hodně zkušenosti...která verze je tedy odolnější proti poškrábání atd.? 2) Mezi mé nejčastější sporty patří koloběžka s inline bruslemi, ale dočetl jsem se, že v hodinkách tyto sporty chybí, vím, že je možnost stáhnout monitoring těchto aktivit přes Connect IQ. Otázka zní: Jaký je rozdíl mezi tím, když už je nějaká aplikace na sport v hodinkách přímo od Garminu nebo když ji stáhnu od jiných vývojářů? Měření nebude tak přesné? Nebo bude nějaká "osekaná"? Docela mě mrzí, že tyto sporty Garmin do hodinek nedává přímo od něj, protože nepředpokládám, že od vývojářů z třetích stran nebude tak kvalitní... :-( Proto mě zajímá Váš názor. Předem moc děkuji za odpověď
Matěj Urbaczkapřed 530 dny
Zdravím Romane, co se týče první otázky, tak odolnější bude rozhodně ocel. Titanové Fenixy jsem sám testoval a nebylo to úplně nejlepší co se týče odolnosti proti nárazům. Nebyl jsem první tester a zub času na něm byl bohužel hodně vidět. U ocelových to je o hodně lepší. Titan je lehčí, ale bohužel i měkčí materiál. Druhá otázka se týče koloběžky a bruslí. U koloběžky bych se nebál využít aplikaci kolo, která měří rychlost, vzdálenost a tep úplně stejně, jako aplikace na koloběžku. U bruslí bych doporučil teoreticky to samé anebo vytvořit vlastní sport se svými datovými poli. U aplikace na Garmin Connect IQ, která je pro brusle placená je navíc ještě kadence, což nevím, jak moc je pro Vás důležité.:-)
Romanpřed 530 dny, reagovat
Super, ještě jednou děkuju! :-)
HONZApřed 530 dny, reagovat
Dobry den, Jiz skoro dva roky kazdy den mam minimalne 10000 kroku. Bohuzel vcera poprve jsem zapomnel a mam jen 9944 kroku. Jeste jsem hodinky forerunner 35 nesynchronizoval. Zadnou aktivitu jsem vcera nemel. Jen chuzi bez aktivity. Da se nejak upravit. FIT soubor pred synchronizaci? Jak se scitaji kroky s kroky z aktivit? Kdyz bych si nahral. FIT SOUBOR vcerejsiho data aktivity (beh ci chuzi) od nekoho jineho a pote synchronizival, bude fungovat? Nebo mam navzdy serii 10 000 kroku prerusenou. Pripadne jine možnosti? A vseobecny dotaz. Jak se tedy ty kroky scitaji normalni plus z aktivit? Protote z gps souboru nahranych od kamaradu to appka nebere v potaz. Dekuji moc za reakce. JS
Matěj Urbaczkapřed 530 dny
Zdravím Honzo, tohle má Garmin bohužel/bohudík moc dobře ošetřené, a tak pokud nahrajete jakoukoli aktivitu ručně, tak Vám kroky nebudou přičteny. Je to přesně kvůli tomu, aby nemohl někdo takto "podvádět" při různých challengích atp.:-)
HONZApřed 530 dny
Prave to nebude a nechci delat rucne. Ja tomu rozumim, a vlastne podvadet chci. Proto, kdyz ma kolega stejne hodinky a nahraji si do slozky activities jeho. FIT soubor tak by mohlo fungovat? Dokonce jsem se docetl, ze pokud mame na jedne ruce vice hodinek, garmin se se synchronizaci nevyporada, dalsi moznosti je konvertovat fit soubor do csv a tam upravit, nasledne konvertovat zpet do fit souboru a sychronizovat. Jenze to se mi taky nedari.... Takze mame asi smulu...
Pavelpřed 519 dny, reagovat
Dobrý den, Garmin Fenix 6x Pro umožňují synchronizaci kalendáře z telefonu. Všechna oprávnění v telefonu jsou povolená, ale události v hodinkách po synchronizaci nejsou. Dále jak přiřadit tlačítku "down" jinou funkci než ovladače hudby, a jako poslední, lze v app. Garmin Connect zobrazovat Mapy.cz, např. při vytváření trasy. Děkuji za pomoc PD
Matěj Urbaczkapřed 518 dny
Zdravím Pavle, píšete, že jsou povolená v telefonu, tak tuto skutečnost zkuste zkontrolovat i přímo v Garmin Connectu u nastavení hodinek.:-) Co se týče Vašeho druhého problému tak musíte do menu - systém - zkratky a zde zvolíte kombinaci tlačítek nebo spodní tláčítko a vyberete, co chcete místo hudby. Na poslední odpověď musím napsat, že bohužel to není možné a mapy.cz nelze zobrazit na Garmin Connectu, ačkoliv bych si to moc přál.:-) Já vytvářím trasu ma mapách, pak ji vyexportuju a nahraju ručně do Garmin Connectu.
Matejpřed 512 dny, reagovat
Dobry den, mohli by ste mi poradit ako v aplikacii garmin connect nastavit aby sa v kalendari tyzden zacinal v pondelok a nie v nedelu.Dakujem
Matěj Urbaczkapřed 512 dny
Zdravím Matěji, toto musíte nastavit v Garmin Connect v zařízení - obecné - první den v týdnu.:-)
Matejpřed 512 dny
Ja tam mám len formát dátumu a takú možnosť že nastaviť prvy deň v týždni tam nemám
Matěj Urbaczkapřed 511 dny
Zdravím, další možností, kde to nastavit v Garmin Connect je Garmin Connect - nastavení - nastavení uživatele - první den v týdnu.:-)
Matejpřed 511 dny
Mám to. Ďakujem
Ivapřed 489 dny, reagovat
Dobrý den, mám hodinky Instinct a nechtějí se mi připojit ke Garmin Express. Mé aktivity se mi zobrazí a vše ostatní, ale ukazuje se mi že nejsem připojená a nejde stáhnout aktualizace.
Matěj Urbaczkapřed 488 dny
Zdravím, zkuste prvně překontrolovat v menu - systém - Režim USB - Velk. pam. zař. - Pokud místo posledního zmiňovaného máte režim USB - Garmin, tak přepněte a mělo by to fungovat. Pokud ne, tak bych resetoval do původního nastavení a pak znova připojil.
Monikapřed 486 dny, reagovat
Zdravím, mám Fénix 6s a před pár dny mi z ničeho nic zmizel v aplikaci Connect widget s informací o stavu tréninku (produktivní, udržování atd). Když jsem si chtěla upravit Můj den, že to tam zase přidám, nemám to ani v nabídce na přidání. Nevíte co s tím? Moc děkuji. Monika
Matěj Urbaczkapřed 485 dny
Zdravím, a není to tím, že už dlouho nezískaly data o vašem tréninku? Například, že jste dlouho neběhala?
Eva Mikesovapřed 484 dny, reagovat
Dobrý den, mám prosbičku. Mám garmin venu a na hodinkách se snažím vyhledat telefon....na hodinkách se ukazuje, že se vyhledává ale mobil nereaguje. Vše mám připojené i z aktualizované. děkuji moc Eva
Dominik Hokpřed 484 dny
Zdravím, Evo. Ověřte v nastavení telefonu, že aplikace Garmin Connect má oprávnění, aby běžela na pozadí. Toto by to teoreticky mělo vyřešit.
Miroslavpřed 290 dny
Dobrý den, appku Connect mám nastavenou na pozadí bez omezení a stejně mobil pri hledání "nehraje".. Nenašla jste způsob, jak povolit v telefonu nebo v appce? Mám Venu 2, ale to bude asi stejné.. Díky
Veronika Mindlovapřed 484 dny, reagovat
V mapy.cz.......
Dominik Hokpřed 484 dny
Zdravím, je možné, že Garmin Venu (tím, že mají pouze jednoduchou navigaci) nepodporují externí GPS soubory. Zkuste vytvořit trasu v aplikaci Garmin Connect, jestli se objeví stejný problém.
Veronika Mindlovapřed 484 dny, reagovat
To je bohužel to samé. Stejná chybova hlaska
Dominik Hokpřed 482 dny
Zkusil bych ještě aktualizovat software hodinek. Návod je v tomto článku. Pokud ani to nepomůže, zvážil bych se obrátit na výrobce.
Liborpřed 482 dny, reagovat
Zdravím, prosím o radu, v aplikaci Garmin Connect mám jednotky v mílích, stopách a librách. V hodinkách v metrech a kg. Po spárování se nic nezmění, v aplikaci Garmin Connect to přepočítá do stop a liber. Lze to v aplikaci Garmin Connect změnit na metry a kg? Mně se to nedaří. Děkuji za odpověď
Dominik Hokpřed 482 dny
Zdravím Libore. Zkuste otevřít menu v aplikaci → Nastavení → Nastavení uživatele → Jednotky → Metrické. :)
Liborpřed 482 dny, reagovat
Zdravím Dominiku, děkuji za radu, která mi pomohla vyřešit můj problém.
Milan Vrábelpřed 479 dny, reagovat
Dobrý den. Mám Fénix S6 a mám drobný problém s tím, že při zapnuté aktivitě mi průběžné výsledky hlásí mobil v němčině. Na hodinkách zazní oznámení třeba na údaje o kole a mobil mi to přečte německý. Všude mám nastavenou češtinu a tohle najít nedokážu. Kde mám, prosím, hledat? Děkuji.
Matěj Urbaczkapřed 478 dny
Zdravím, zkusil bych se podívat do Garmin Express do PC, jestli není ještě tam nastavený jiný jazyk, a pak zkontroloval jazyk přímo v telefonu.
Michalpřed 478 dny, reagovat
Dobrý den, Prosím o radu, mám hodinky vivoactive4 , bohužel jsem hodinky někde zapomněl, nechal. Je tady možnost nějak určit poslední polohu hodinek, nebo nějaké informace k nalezení hodinek. Děkuji
Matěj Urbaczkapřed 478 dny
Dobrý den, bohužel, hodinky nelze žádným způsobem trackovat takto nadálku.:-(
Petrpřed 447 dny, reagovat
Mám starší hodinky Forerunner 15. Lze natvrdo nastavit, aby se aktivita ukládala jako kolo? Střídám běh s kolem a nemám čas neustále přepisovat kolo na běh, abych v segmentech nefiguroval jako světový rekorman. Stejně tak to má vliv na osobní rekordy. Jednou za čas bych to v klidu utřídil, nechci neustále někde chybně vyčnívat. Díky...
Dominik Hokpřed 447 dny
Zdravím, bohužel, změnit to v nastavení Garmin Connect je jediné možné řešení. :/
Petrpřed 447 dny, reagovat
Díky, ale o které konkrétní nastavení jde? Kde se to dá změnit? Nenašel jsem to zatím..
Dominik Hokpřed 447 dny
Ve webovém rozhrání Garmin Connect otevřete danou aktivitu a její typ změníte na "Jízda na kole". Natvrdo se to bohužel nastavit nedá, musíte to dělat pro každou aktivu vždy zvlášť.
Petrpřed 446 dny, reagovat
Jasné, děkuji. Je to celkem chyba, že nejde nastavit preferovaná aktivita. Běžecké segmenty jsou tak zahlceny "světovými rekordy" inlajnistů a cyklistů.. :(
Evapřed 442 dny, reagovat
Dobry den. chtela jsem se zeptat zda li je mozne nejak nadalku dohledat garmin venu, bohuzel se mi hodinky odeply kvuli zkazenemu zapinani. dekuji
Dominik Hokpřed 442 dny
Zdravím, v telefonu máte funkci "Najít mé hodinky", ale ta funguje pouze tehdy, když jsou hodinky v dosahu Bluetooth. Hodinky nemají LTE, takže nejsou schopné samovolně vysílat svou polohu. Pokud jste tedy ztratila hodinky a nemáte vůbec ponětí o jejich poloze, není cesta, jak je na dálku vyhledat.
Davidpřed 439 dny, reagovat
Dobrý den, prosím ukáže někde Garmin connect celkovou vzdálenost, kterou ujdu za den, týden, měsíc a rok? Jde mi o celkovou vzdálenost jak při aktivitě, tak i při běžné chůzi nebo jízdě na kole? Mimochodem uživatelsky nepříjemnou aplikaci jako je Garmin connect aby jeden pohledal.
Dominik Hokpřed 436 dny
Zdravím, souhrn počtu kroků za za den, týden, měsíc a rok najdete hned po rozkliknutí sekce "Kroky" na hlavní straně. Pokud se chcete podívat na ujeté kilometry na kole, musíte se přesunout do Menu → Aktivity → Cyklistika. Tam najdete souhrn.
Jaroslavpřed 436 dny, reagovat
Ahoj Dominiku mám hodinky garmin fėnix 6 pro solar,mám problém se zobrazením teploty v aplikaci počasí,vůbec mi to nenačte teplotu,zobrazí se mi tam čekání na data. Přitom mám blůtu na telefonu zapnutý.Jináč mi všechno funguje.
Dominik Hokpřed 435 dny
Zdravím, podle mě nemáte mobilní aplikaci Garmin Connect spuštěnou na pozadí. Klikněte na: Nastavení → Oprávnění pro telefon → Spravovat oprávnění a tam vše povolte. Snad to problém vyřeší.
Roman Šafaříkpřed 407 dny, reagovat
dobrý den, mám hodinky Garmin Venu 2 a v posledním týdnu se mi přestaly u aktivit zobrazovat mapy. Hodinky jsem aktualizoval, restartoval, vše jsem zkontroloval i na mobilu a vše mám nastavené. Prosím o radu, kde mám problém. Děkuji
Dominik Hokpřed 401 dny
Zdravím, použil jste k měření venkovní aktivitu? Pokud použijete indoor aktivitu, mapa se nezobrazí. Také je potřeba, aby GPS načetla ještě před zahájením aktivity (zelené slovo GPS).
Matejpřed 406 dny, reagovat
Dobry den, viete mi poradit ako sa kalibruje vyskomer na vivoactiv 4. Dakujem
Dominik Hokpřed 401 dny
Zdravím, otevřete menu (dlouhým podržením jednoho z tlačítek). Poté otevřete část "Snímače a příslušenství". Tam by měl být barometr a možnost kalibrace.
Honza Jpřed 394 dny, reagovat
Dobrý den, dcera má garmin forerunner 45s a ikona stavu baterie zobrazuje její ubývání pouze po celých 20%, lze nějak nastavit standardní ubývání po 1 procentu? Díky a mějte se
Matěj Urbaczkapřed 393 dny
Zdravím Honzo, bohužel po aktualizaci se baterka ubírá postupně, ale nelze nastavit přesné procento baterie.:-(
Marlenpřed 390 dny, reagovat
Dobrý den, uvažuji o koupi hodinek Garmin Venu 2s. Dá se u nich vypnout celodenní měření tepu a tep si sledovat a měřit jen při tréninku? Děkuji.
Matěj Urbaczkapřed 390 dny
Zdravím Marlen, ano, měření tepové frekvence přes den lze vypnout.:-)
Kateřinapřed 384 dny, reagovat
Zdravím, mám otázku ohledně připojení na Wi-Fi u hodinek Garmin Vívoactive 4S. Mám zadanou svou Wi-Fi ale při kontrole připojení hlásí nepřipojeno až po xxx pokusech se to podaří, hlásí ok, ale při kontrole prostřednictvím hodinek zase dlouho hledá síť a hlásí chybí připojení k internetu. Děkuji za info.
Matěj Urbaczkapřed 383 dny
Zdravím, Kateřino, zkusil bych úplně odebrat Wi-Fi z hodinek a znovu ji napárovat.
Jindra Vodehnalovápřed 383 dny, reagovat
Dobrý den, mám hodinky Garmin VivoActive 4s. Pokud se úplně vybiji, nejdou nabít klasicky přes nabíječku, ale musím je připojit přes USB port k počítači a synchronizovat přes Garmin Express. Potom se teprve hodinky začnou nabijet. Pokud nejde o úplné vybití, lze je nabít přes klasickou nabijecku v síti. Děkuji za radu. Hodinky mám cca 1 měsíc.
Dominik Hokpřed 380 dny
Zdravím, toto je upřímně tak specifický problém, že bych se spíše obrátil na Garmin. Pokud vás to bude hodně trápit, zvážil bych reklamaci.
Monikapřed 373 dny, reagovat
Dobrý deň chcem Vás poprosiť o radu Mám garmin venu 2S. V hodinkách mám nastavené jednotky na km ..aj napriek tomu mi v connecte stále ukazuje mile…prosím čo sa s tým da robiť lebo mi to maximálne ide na nervy už ..
Dominik Hokpřed 372 dny
Zdravím, v aplikace Garmin Connect postupujte takto: Nastavení → Nastavení uživatele → Jednotky měření → Metrické.
Renatapřed 365 dny, reagovat
Děkuji za odpověď. Vztahuje se na to reklamace? Hodinky mam ještě v záruce. Nebo čekat, ale jak dlouho? R.
Dominik Hokpřed 364 dny
Zdravím, toto je na posouzení Garminu. Je tam spousta faktorů, které v tomto problému mohou figurovat.
Irena Macákovápřed 350 dny, reagovat
Dobrý den, omylem jsem při ukládání aktivity a přidání fotografii k ní vymazala možnost přidat fotografie. Aplikace Garmin Connect nemá přístup k fotkám. Chtěla bych přístup obnovit, hledám, ale zatím marně. Děkuji za radu. Irena Macáková.
Dominik Hokpřed 350 dny
Dobrý den, pravděpodobně bude problém v oprávněních. Mrkněte do nastavení aplikace Garmin Connect a otevřete část "Oprávnění pro telefon". Tam povolte "Fotografie".
Hynekpřed 344 dny, reagovat
Pokud vám vadí, že Strava z Garmin nestahuje název a popis aktivit, tak zkuste https://async.somee.com/Help/cz
Janapřed 340 dny, reagovat
Dobrý den, prosím o radu, kde v aplikaci Garmin Connect můžu změnit statistiky tak, aby se mi zobrazoval aktuální kalendářní rok a ne dvanáct měsíců zpět. Děkuji za info????
Matěj Urbaczkapřed 338 dny
Zdravím Jano, tohle je velice zvláštní, že se Vám zobrazují data o rok zpět. Máte správně zadané datum jak v hodinkách, tak v aplikaci?
Janapřed 338 dny
Datum mám správně. Když si zadám aktivity-běh - mám na výběr 7dní, 4týdny a 1rok - rok mi nezačíná 1.1. ale zobrazuje se mi 12měsíců zpět (např 4/21-3/22). Jde mi o tuto statistiku, zda je možno nastavit datum od 1.1.
Matěj Urbaczkapřed 337 dny
Zdravím Jano, bohužel v tomhle zobrazení se s tím nedá nic dělat. Můžete se ale podívat do kategorie "přehledy insights", kde se dá nastavit přesně za jaké období a co chcete vidět.:-)
Romanpřed 82 dny
Dobrý den, taky mne trápilo jak zobrazit statistiku za kalendářní rok. Řešení nabízí webový "Garmin Connect". V menu Zvolím "Zprávy" a potom "Shrnutí postupu". Tady mám několik možností jak nastavit Filtr. 1. Shrnutí postupu - Letos - vyberu aktivitu, která mne zajímá 2. Seskupit podle roku - všechny dny - a zase vyberu aktivitu, která mne zajímá (tady se dá hezky porovnat jednotlivé roky mezi sebou. 3. Aktivita, Letos
Andrea Vodovápřed 335 dny, reagovat
Dobrý den, prosím o radu....mám Vivoactive3( naprostá spokojenost- naměřená vzdálenost zjištěna na běžeckém ovále).Manžel nové Vivoactive4... při společné uběhnuté vzdálenosti se dost lišíme- na každém kilometru má o90 m více.Hodinky reklamovány, zaktualizovány a přesto se to dnes opět stalo..Co s tím? Děkuji za odpověď.Andrea
Dominik Hokpřed 334 dny
Zdravím, Andreo. Důvodů může být více. Samozřejmě má manžel novější hodinky, tudíž pravděpodobně i lepší GPS přijímač. Máte s manželem nastaveném stejné přijímání? Třeba máte vy pouze GPS, ale manžel přijímá GPS + Galileo. Teď si nejsem jistý... Máte v hodinkách aktivitu "Běh na dráze"? Nemá ji třeba jen manžel a vy používáte klasický běh?
Andrea Vodovápřed 334 dny, reagovat
Běh máme nastavený stejný, ale v GPS (mám já, manžel +Galileo?!)se lišíme....přenastavím a uvidím...Děkuji vám Dominiku, za odpověď.
Václavpřed 328 dny, reagovat
Mužu se zeptat, co znamenají přesně cílové pruhy v denním kalendáři garmin. První jsou splněné kroky a poslední počet aktivit, ale ty mezi. Díky za odpověď.
Karolínapřed 328 dny
Zdravím Václave, pruhy znamenají jednotlivé denní přehledy, jako tepovka, body battery, stres, kroky atp... Pokud to rozkliknete, tak zjistíte že barevný pruh koresponduje s kategorií. Příklad, červená znamená tepovka. příkládám obrázek po rozkliknutí jednotlivého dne.
Václavpřed 328 dny, reagovat
Moc děkuji za odpověď, mrknu na to
Václavpřed 319 dny
Před pár dny jsem žádal o radu ohledně zobrazení pruhů v kalendáři. Dnes se.mi stalá jiná věc. Zobrazení kalendáře sedí až na to, že veškerý počet aktivit v každém dni se zmenšil o jednu, přičemž v přehledu ty aktivity jsou. Předem děkuji za odpověď. Samo že jsem několikrát restartoval jak telefon tak hodinky. Díky Václav. Synchronizace také proběhla
Matěj Urbaczkapřed 317 dny
Zdravím Václave, je pod těmi pruhy číslice, jako +1 nebo +2?
Gabrielapřed 321 dny, reagovat
Dobrý den, chtěla bych poradit ohledně displeje..mám Garminy Vivomove HR, pravda už asi tři roky, vše funguje, jen jakoby vyhasíná displej..už nelze nic přečíst. Notifikace chodí, nabitá baterie vydrží krásně pár dní....co s tím?
Dominik Hokpřed 321 dny
Zdravím, Gabrielo. Pravděpodobně to bude stářím, kdy se pixeyl tzv. vypálí. Podobný problém vzniká třeba u televizí. Bohužel si myslím, že s tím nic neuděláte.
Gabrielapřed 317 dny, reagovat
Děkuji Dominiku, takže chápu dobře,že je to neopravitelná závada? ("vyhasínající" displej)
Matěj Urbaczkapřed 316 dny
Zdravím Gabrielo, bohužel jsem to teď řešil v několika případech a přímo Garmin psal, že je to neopravitelná závada.:-(
Jirka častapřed 316 dny, reagovat
Ahoj, jde na Garmin 5 nastavit trénink, kde se mi budou načítat patra, respektive lze nastavit nějakou funkci, kde se mi budou započítávat vybehy do schodů? Díky moc
Matěj Urbaczkapřed 316 dny
Zdravím Jirko, bohužel žádnou takovou funkci Garmin nemá.:-(
Luciepřed 302 dny
Zdravím, není na to určená aktivita Vystoupaná patra? Já takhle získala odznak za Virtuální lezení, a to jsem taky jen běhala nahoru a dolů schody :)
Gabrielapřed 316 dny, reagovat
Děkuju Matěji...ach jo????
Pavelpřed 309 dny, reagovat
Ahoj. Potřeboval bych radu. Uvažuji o koupi hodinek a váhám mezi Fenix 6 Pro a Venu 2 Plus. Ze sportů zejména kolo a chůze (tj. záznam trasy, nastoupáno metrů, vzdálenost atd.), dlouhá výdrž baterie při aktivitě (jedu třeba 10 hodin), plus základní notifikace z mobilu, abych viděl co se děje. Dáte mi prosím Vaše doporučení/tip? Děkuju :-)
Matěj Urbaczkapřed 302 dny
Zdravím Pavle, omlouváme se za pozdní odpověď. Byli jsme s kolegou oba na dovolené. Jelikož jste více cyklista, doporučil bych radši Fenix 6 z důvodu odolnosti hodinek, kdybyste náhodou spadnul.:-) Jinak funkčnostně budou samozřejmě dobře sloužit i Garmin Venu 2 Plus. U Fenixu získáte větší odolnost a o něco dělší výdrž baterie a přijdete o volání přímo z hodinek.
Karel Golasovskipřed 308 dny, reagovat
Vlastním hodinky Garmin vivoactiv 4 čtrnáct dní a nějak se nezdá barevnost displeje. Barvy jsou mdlé. Na fotkách paráda, ale ve skutečnosti vybledlé. Je to normální nebo se stím dá něco dělat. Děkuji za odpověď. Viz foto, ta desítka by měla být žlutá?!.
Matěj Urbaczkapřed 302 dny
Zdravím Karle, barvy jsou úplně normální. Jedná se totiž o transflektivní displej, který se může zdát trošku mdlý. Jeho výhoda je, že čím více je displej nasvícený sluncem, tím více je displej kontrastnější a čitelnější.:-)
Dominikpřed 306 dny, reagovat
Dobrý den, Mám hodinky Garmin Fénix 6 a řeším problém s ukazatelem počasí. Hodinky ukazujou jinou předpověď než je v rámci počasí v IPhonu. Polohové služby jsou zapnuté, opakované zapnutí a vypnutí jsem také zkoušel. Prosím o radu a předem noc děkuji.
Matěj Urbaczkapřed 302 dny
Zdravím Dominiku, podíval bych se ještě do Garmin Connect, jestli je zde povoleno počasí z iPhone nebo z jiného zdroje.
Michalpřed 302 dny, reagovat
Dobrý den, Podporuje app Garmin funkci, když svítí displej (je li telefon používán) nezobrazuj na hodinkách notifikace a nevibruj? Bohužel jsem tuto informaci nikde nenašel. Děkuji za odpověď
Matěj Urbaczkapřed 301 dny
Zdravím Michale, bohužel tohle Garmin neumí.:-(
Jan Steinbauerpřed 297 dny, reagovat
Na fenix6XPRO sapphire se nesprávně ukazuji BPM, teď jsem v IKEMu připojen na monitor kterÿ ukazuje 89 BPM a hodinky 47 BPM, co s tím Děkuji za radu
Filip Debrecenyipřed 295 dny
Zdravím Jane, je potřeba počítat s tím, že hodinky v meření nejsou tak přesné jako certifikované lékařské přístroje. Měření tepu ze zápěstí je vždy spíše orientační a není určitě tak přesné jako lékařské vybavení nebo třeba hrudní pás. Odchylka tepu, kterou zmiňujete je dosti odlišná a může to zapříčinit například nesprávné upevnění hodinek, poškození nebo znečištění snímače tepové frekvence či jiné mechanické poškození. :) Doporučuji rozhodně hodinky restartovat. S praxe sám vím, že hodinky vždy zobrazují lehce jiné hodnoty než přístroje využívané lékaři.
chorchepřed 294 dny, reagovat
Dobry den. k memu vyse popsanemu problemu fenix 6 +voda: hodinky jsem uvedl do tovarniho nastaveni ,pote synchronizace a vse nastavit znova a hodinky opet meri vsechny hodnoty vyhodnocujici plavani v bazenu.
Markétapřed 292 dny, reagovat
Dobrý den, mám takový dotaz. Již několikrát se mi stalo, že mi hodinky začaly vibrovat a hlásit že "byly zjištěn abnormální hodnoty srdečního tepu". Vždy se to stane když jsem v klidu a když se zpětně dívám na tepovou frekvenci, tak je v pořádku. Tak se chci zeptat, zda s tím máte někdo také zkušenost nebo se mám začít bát... :-) Díky
Filip Debrecenyipřed 292 dny
Zdravím Markéto, k nepřesnému měření srdečního tepu může dojít hned v několika případech. Například, když jsou hodinky špatně utaženy nebo je snímač třeba zanesený od nečistot. Druhou variantou je určitě možnost mechanického poškození, v tomto případě bych poté volil způsob reklamace či zaslání do servisu. :)
Davidpřed 292 dny, reagovat
Dobrý den, mají hodinky Garmin nějaký hlasový asistent,který do sluchátek hlásí uběhnutou vzdálenost a čas. Garmin vivoactive 4. Děkuji za odpověď
Dominik Hokpřed 292 dny
Zdravím, Davide. V aplikaci Garmin Connect otevřete menu → Zařízení Garmin → Zvolte Vívoactive 4 → Zvukové výzvy → Upozornění na okruh. Toto povolte. :)
Alešpřed 292 dny, reagovat
Dobrý den, mám hodinky Garmin Instinct 2 Solar a chtěl bych se zeptat, zda lze u nich nastavit, aby když mi někdo volá, tak aby hodinky vibrovaly stále po dobu zvonění a ne pouze jednou. Děkuji za odpověď. Aleš
Matěj Urbaczkapřed 289 dny
Zdravím Aleši, tohle bohužel nastavit nelze.:-(
Marekpřed 288 dny, reagovat
Zdravím mám vivoactive 4, ať koukám kam koukám nemůžu najít vypnutí upozornění pri rozsvíceném displeji, jde to vypnout, nebo mi budou hodinky vrnet i když rovnou odepisuji? Díky za odpověď.
Dominik Hokpřed 288 dny
Zdravím, Marku. V Garmin hodinkách takové nastavení není možné.
Stanislavpřed 286 dny, reagovat
Mohu se prosím zeptat jak udělat správně kalibraci kompasu na Fenix 6 pro? Již jsem zkoušel asi 100x a stale se nedaří. Děkuji moc
Dominik Hokpřed 285 dny
Zdravím, Stando. Pohybujete rukou ve směru osmičky? Já to udělám a vždy mám za vteřinu hotovo. Zkusil bych Garmin Express, jestli tam není nějaká aktualizace, která by to vyřešila.
Petrapřed 286 dny, reagovat
Dobry den, jde na hodinkach nastavit aby vibrovali po celou dobu co mi nekdo vola? Nyni to zavibruje jen 2x a ja s tim mam casto problem, treba pri chuzi, sportu atd. Konkretne mam Garmin venu2s. Dekuji
Dominik Hokpřed 285 dny
Zdravím, bohužel to není možné. Garmin to tak má už dlouhá léta a pravděpodobně to je z důvodu šetření baterie.
Pán s hodinkamapřed 283 dny, reagovat
Dobrý den, prosím neporadili by jste mi jak v hodinkach nastavit funkcni pocasi s aktualizaci treba po 15ti minutach, aby si bralo data treba z iPhone nebo jsem zaslechl neco o nejakem map API? Dekuji moc za Vas cas straveny nad odpovedi. Pan s hodinkama :-)
Dominik Hokpřed 282 dny
Dobrý den, vím, že velice oblíbená je aplikace AccuWeather MinuteCast. Zkusil bych tuto.
Davidpřed 282 dny, reagovat
Zdravim, mam hodinky Vivoactive 4S a nechce mi nabehnout interni GPS, aktivita nechyti GPS, dokud nesparuju s telefonem a jeho GPS, ale 4S maji mit svoji vlastni GPS, proto jsem si je poridil, abych nemusel tahat mobil, kdyz staci hodinky. Nevi nekdo, v cem je problem?
Matěj Urbaczkapřed 281 dny
Zdravím Davide, při spuštění aktivity čekáte, až se najde gps anebo se rovnou rozběhnete? Je zapotřebí při vyhledávání satelitů setrvat na jednom místě, ať hodinky mohou lokalizovat, kde jsou.
Alenapřed 272 dny
Mám stejný problém. Jedná se prý o systémovou chybu, která vznikla při aktualizaci softwaru. Přímo výrobce-Garmin mi radil smazat v PC souřadnicový soubor - EPO.bin nebo CPE.bin, a vyjít ven kvůli načtení GPS při aktivitě, kdy se může GPS načítat i několik desítek minut. Jako další možnost nápravy mi bylo nabídnuto uvedení zařízení do továrního nastavení.
Miroslav Rpřed 282 dny, reagovat
Dobrý den, mám hodinky Venu 2 a pri hledání telefonu mi pouze hodinky ukazují čárky podle toho, jak se blížím k telefonu, ale telefon nezvoni ani jinak nereaguje.. appku Connect mám nastavenou na pozadí bez omezení a stejně mobil pri hledání "nehraje".. Nemáte nápad, jak povolit v telefonu nebo v appce? Díky
Dominik Hokpřed 280 dny
Dobrý den, Miroslave. Radši bych ještě jednou zkontroloval, jestli aplikace Garmin Connect má skutečně všechna oprávnění, která jsou potřeba. Dále bych se v nastavení telefonu podíval do spořiče baterie, jestli neblokuje aktivitu aplikace Garmin Connect.
Jiřípřed 279 dny, reagovat
Zdravím, dotaz na odznaky - jiný sportovec, běžící a zaznamenající aktivitu v Čechách, vyzobal odznak Zlatý týden 2022 - patřící jen Japonsku. Nevíte, jak to mohl udělat? :-)
Matěj Urbaczkapřed 279 dny
Zdravím Jirko, omlouvám se, ale vážně nevíme.:-(
Václavpřed 251 dny, reagovat
Mohu poprosit o stručný návod jak dospět k odznaku "štěrk"? A ještě jedna maličkost, ve skupinové výzvě se mi nezobrazují moje kroky. Obojí na Fenix6. Díky moc za odpovědi.
Dominik Hokpřed 251 dny
Zdravím, Václave. Jak dospět k odznaku "Štěrk" opravdu netuším. :) Ohledně kroků ve výzve... Mrkněte do nastavení vašeho profilu, jestli máte povolené sdílení dat o vás.
Václavpřed 251 dny, reagovat
Díky za odpověď, zítra na to mrknu
Vlastapřed 247 dny, reagovat
Ahoj, mám dotaz dá se nějak v nastavení přičíst (nějaký přepočet) kroků z aktivity ciklistika? Mám pro příklad za den najeto 50km na kole ale jen 3000kroku.. Děkuji mam venu 2
Matěj Urbaczkapřed 246 dny
Zdravím Vlasto, tohle bohužel není možné.:-(
Vlastapřed 246 dny
Vím že jine hodinky mivaji nějaký prepocet. Vlastně je to škoda že to neni člověk je celý dwn na kole a pak ma skoro 0????
Matěj Urbaczkapřed 246 dny
Zdravím ještě jednou, prošel jsem mnoho hodinek a tento přepočet jsem neviděl nikde, protože by nedával smysl.:-) A já si nemyslím, že by byla škoda, být celý den na kole, užívat si aktivitu a pak mít zkažený den z toho, že jsem nesplnil denní limit kroků na přístroji.:-)
Stanislavpřed 231 dny
Dobrý den Romane, jak ste to prosím vyřešil? Mám stejný problém kroky i běh mi to ukazuje/nabízí ke schválení ale u plavání nic. Děkuji
Boženapřed 245 dny, reagovat
Měla bych dotaz. Hodinky garmin venus q. Jak nastavit displej, aby se hned nezhasnul. Nastavit nějakou prodlevu? Dale pak. Dala jsem si na plochu vlastní fotku. Ale pak to nabídne asi jen 5 ciferníku. Chci ciferník, kde uvid, čas digitální, datum, kroky a notifikace příchozích zpráv. Děkuji Božena
Dominik Hokpřed 244 dny
Zdravím, otevřete nastavení dlouhým podržením jednoho z tlačítek a postupujte: Systém → Podsvícení (Displej). Tam pak můžete navolit, aby byl displej vždy rozsvícený. Pokud chcete mít nastavený jako vzhled hodinek vlastní fotku, jste bohužel limitovaná omezeným množstvím zobrazení dat.
Boženapřed 244 dny
Děkuji. To je teda timeout a tam jde zadat krátké, střední, dlouhé? Vyzkouším.
Markétapřed 244 dny, reagovat
Super, už to mám. Díky za návod. M.
Taťánapřed 240 dny, reagovat
Děkuji za radu, vyzkouším
Sabinapřed 234 dny, reagovat
Zdravím, Dostala jsem hodinky garmin vivoactive 4s a po dvou dnech nošení mi začaly senzory červeně blikat. Vůbec nikde nemohu najít čím by to mohlo být. Můžete mi prosím poradit? Děkuji Sabina
Filip Debrecenyipřed 233 dny
Zdravím Sabino. Nebojte! To je u hodinek běžné, červené světlo snímačů měří vaše VO2 Max nebo-li maximální množství kyslíku v krvi. Barva pro snímání tepu je zelená, červená zase snímá výše zmíněné VO2 Max. :)
Sabinapřed 233 dny
Moc děkuji za odpověď.
Sabinpřed 231 dny
Zdravím, mám prosím ještě jeden dotaz. Omylem jsem si zrušila v hodinkách aktivitu. Dá se to ještě nějak zpátky vrátit? Moc děkuji za odpověď. Vivoactiv 4s
Filip Debrecenyipřed 230 dny
Ještě jednou zdravím, bohužel ta žádným způsobem vrátit nejde.
Alžbětapřed 224 dny, reagovat
Dobrý den, máme od vás hodinky Carneo Gard 4g a bohužel nám WiFi stále píše problém s ověřením. Jinak na WiFi vše ostatní funguje. Hodinky nejdou připojit k žádné WiFi síti. Jak to spravit? A jak spustit na hodinkách data? To jsem taky nikde napsáno nenašla. Děkuji
Tomáš Mrázekpřed 222 dny, reagovat
Hezký den, existuje nějaké menu (v mobilu či webu) u Garminu, kde by šlo zobrazit kolik hodin/minut člověk spal za "poslední rok"? Abych viděl nějaký průměr. Našel jsem jen "den" nebo "týden". U skóre spánku se to v mobilu zobrazí i třeba za ten rok, ale délka spánku ne... Jinak - Hodinky asi nemají jak poznat, že třeba ležím, ale nespím? Vím, že sledují tep a tak, a určují,jak hluboký spánek, snění atd. mám... Ale teď v noci jsem byl tak 1-2h vzhůru jelikož kluk plakal, ale byla u něj manželka... Já ležel "jak zabitej", ale nespal. Hodinky to nepoznaly a určily "nepřetržitý spánek". Mám Garmin Forerunner 945. Případně - lze očekávat nějaké zlepšení v novém 955? :)
Matěj Urbaczkapřed 216 dny
Zdravím Tomáši, bohužel tato hodnota se nedá nijak zobrazit.:-( Co se týče toho neklidu při spánku, dá se v Garmin Connect pozuze přes statistiky zdraví - spánek, dole zobrazit kolonku bdění/neklid, kde by mělo jít vidět, jestli jste jen tak ležel anebo spal.:-)
Michaelapřed 222 dny, reagovat
Dobrý den, moc prosím o radu ohledně přidání aktivit turistika, plavání, fitness, posilování,... Mám Garmin Forerunner 45s a mám tam pouze základní aktivity jako je běh, cyklistika, chůze. Aktivity, které bych chtěla přidat nevidím ani v aplikaci Garmin connect v zobrazených aktivitách. Předem moc děkuji za odpověď
Matěj Urbaczkapřed 216 dny
Zdravím Michaelo, bohužel pro Vás nemám dobrou zprávu. Tyto hodinky dané aktivity, které popisujete bohužel neumí a nelze je nijak dohrát.:-(
Luciepřed 221 dny, reagovat
Dobrý den, potřebovala bych poradit. Když si dam pauzu během aktivity, naskočí mi na hodinkách automatické vypnutí,.. já ale s aktivitou ještě neskončila. Snažila jsem se to v nastavení vypnout, ale vyskakuje mi to na nich stále. Mám garmin VIVO aktiv 4S. Děkuji
Matěj Urbaczkapřed 216 dny
Zdravím Lucie, u těchto hodinek se dá aktivita pouze pozastavit a bohužel se po 25 minutách sama uloží. Toto nelze nijak ovlivnit.:-(
Barborapřed 221 dny, reagovat
Dobrý den, nemohu v aktivitách nikde v aplikaci najít turistiku. Spustila jsem si turistickou výzvu, vyrazila, spustila jako aktivitu chůzi a po skončení zjistila, že chůze se v rámci této výzvy zřejmě do aktivit nepočítá. Ale přímo turistiku aktivitu nenacházím. Jen horskou turistiku, ake nikoli normální "po rovině ". Lze ji nějak doinstalovat? Děkuji
Matěj Urbaczkapřed 216 dny
Zdravím Barboro, co máte za hodinky? Aktivita chůze se bohužel do turistické výzvy nepočítá. A Garmin má pouze aktivitu "Turistika" a ne "Horská turistika".:-)
Katerinapřed 219 dny, reagovat
Dobry den, u aktivity cyklistika (kolo) se mi nezobrazuje vzdalenost, mam stale 0 km. U jine aktivity napr. chuze se ukazuje bez problemu. Cim by to mohlo byt?dekuji
Matěj Urbaczkapřed 216 dny
Zdravím Kateřino, ukazuje se Vám načítání GPS?
Hanapřed 201 dny
také se mi ukazuje ujetý čas, ale ne km :( načítání GPS se mi zdá neukazuje
Dominik Hokpřed 201 dny
Zdravím, Kateřino. Podívejte se do nastavení aktivity, jestli máte povolené načítání GPS.
Monikapřed 215 dny, reagovat
Zdravím. Mam jen spotify a jeden nebo dva vzhledy. Jinak nic :). Muze to mit vliv?
Matěj Urbaczkapřed 215 dny
Vzhledy mohou mít vliv jak na baterku, tak na další funkce. Zkusil bych tedy hodinky opět restartovat do základního nastavení a poté bych nedohrával vzhledy z Garmin Connect IQ.
Andreapřed 211 dny, reagovat
Dobrý den, mám hodinky vivoactiv 3, aktivity se mi bez problému nahrají do Connectu, ale nenahrají se mi už do aplikace Strava. Mělo by se to nahrát automaticky při synchro.,ale nahraje se mi vše pouze do Connectu. Ke stravě jsem připojena. Už nevím jak to poladit, aby to šlapalo a já nemusela nahrávat aktivity na stravu ručně přes PC. Nevíte jak to vyřešit? Děkuji Andrea
Dominik Hokpřed 210 dny
Zdravím, Andreo. Osobně bych se podíval přímo do aplikace Strava, jestli je i tam spárovaný Garmin Connect. Všude to kdyžtak odpojte a připojte znova.
Martin P.před 205 dny, reagovat
Díky, jen mě napadá. co to udělá s Garmin Pay? Nebude to potřeba vše znova nastavit? Je 100% jistota jak se to zachová? To bych radši obětoval těch 180 dní splněných kroků a 8 bodů co jsem měl dostat.
Matěj Urbaczkapřed 204 dny
Zdravím Martine, ano, Garmin Pay bude potřeba znova nastavit.:-) Pokud obětujete kroky, nechte to tak a nemusíte to alespoň řešit.:-)
Milanpřed 204 dny, reagovat
Dobrý den,ano hodinky takto vypnu,ale při opětovném startu mi to opět skočí do testovacího režimu.Zapínám je opět tlačítkem LIGHT.
Matěj Urbaczkapřed 203 dny
Zdravím Milane, projeďte tedy celý test. Projíždí se tlačítky nahoru dolů a tlačítkem start / stop. Pokud se zasekává spodní tlačítko, tak je zapotřebí hodinky poslat na reklamaci.
Milanpřed 204 dny, reagovat
Ještě jednou,přišel jsem na to,že se zasekává spodní tlačítko Down,proto to nešlo najet,ale problém stále přetrvává,dá se tlačítko nějakým způsobem rozhýbat,uvolnit ke své plné funkci ??
Petrapřed 204 dny, reagovat
Dobrý den, ráda bych se zeptala na hodinky vivomove HR - byly nějaký čas vybité, a když jsem je chtěla znovu nabít - svítí pouze bílý trojúhelník. Myslíte, že je nějaká šance, že se hodinky rozjedou? Nebo baterka byla příliš dlouho vybitá a už ji nenabiji? Moc děkuji za odpověď
Dominik Hokpřed 203 dny
Zdravím, Petro. Je možné, že během nečinnosti hodinek vznikl nějaký problém. Pokud by problém přetrvával, tak jedině zkusit servis.
Janpřed 203 dny, reagovat
Dobrý den, mám dotaz ohledně hodinek Garmin Fenix 7 standart. Hodinky mají dle parametrů vydržet ve funkci chytrých hodinek 18 dní.... Jak to , že od nákupu hodinek po úplném dobití mi vydrží 15 dnů??? Mám i zašlou funkci jak dlouho mají vydržet a mám tam 15 dní... Kam se ty tři dny schovaly ?? A druhá otázka zda máte zapnutý všechny GPS lokátory ( satelity ) nebo jenom samotnou GPS Děkuji za odpověď.
Matěj Urbaczkapřed 202 dny
Zdravím, Jane, výdrž baterie velice záleží na množství spuštěných funkcí, na intenzitě podsvícení, které máte zvolené a například na režimu měřením pulzním oxymetrem po celý den. Co se týče GPS, tak je lepší mít zapnuté veškeré satelitní systémy kvůli přesnosti GPS.
Michalpřed 198 dny
Ja mám Fenix 7X pro solar sapphire titan. Bohužel recenze byly asi o 50% lepsi jak realita. Baterka je super, vydrží fakt hodně, ale zbytek bohužel celkem zklamání. Přesnost GPS, i když jsou zapnuté všechny satelity nic moc. Srovnal jsem hodinky Samsung a Garmin. Bez mobilu byly lepší Garmin cca o 20%, ale jakmile jsem měl u sebe mobil, což je tak z 95%, Garmin dost kulhá. Mohli by se zamyslel a udělat to tak, že když bude v dosahu mobil, tak to bude brát i GPS z mobilu, tohle umí i hodinky za pár tisíc... Fakt jsem čekal víc...
Pipapřed 195 dny, reagovat
Dobrý den, měl bych dotaz manželka má GF5S Sapphire. Po aktivitě HORSKÉ KOLO, CHŮZE, BĚH se v aplikaci Connect nezobrazí mapa trasy. Já mám GF5X Plus Sapphire a mě se mapa zobrazuje.
Dominik Hokpřed 194 dny
Zdravím, Pipo. Má manželka v rámci nastavení aktivity zapnutou GPS? A má v aplikaci Garmin Connect aktivní mapový podklad?
Pipapřed 194 dny, reagovat
Dobrý den, GPS zapnutá a zelená. V aplikaci nevím kde je funkce-Zapnutí mapové podklady. Děkuji za info Pipa
Dominik Hokpřed 191 dny
Dobrý den, myslel jsem přímo v rámci dané aktivity tlačítko, kde si vybíráte jaké chcete mapové podklady. Každopádně, když máte název aktivity. Je tam napsané, kde jste vaši aktivitu provozoval? Například.. Když běžím v Ostravě, aktivita se jmenuje "Ostrava-Běh". Máte v názvu aktivity nějaké místo?
Pipapřed 191 dny, reagovat
Dobrý den, aktualizoval jsem dnes hodinky i aplikaci. Zkusil jsem aktivitu a už se mě mapa zobrazila. Každopádně dík za pomoc. Pipa
Marekpřed 188 dny, reagovat
Dobrý den, prosím o radu. Z aplikace garmin connect mi zmizel ,,můj den'' a místo toho tam je moje zařízení (nic jsem neměnil). Hodinky jsem dal do továrního nastavení a i přesto to nejde. Díky za odpověď
Matěj Urbaczkapřed 184 dny
Zdravím, Marku, klepněte v Garmin Connect na "tři čárky" pod sebou a úplně vespod zvolte "upravit karty". Zde si klepněte na "můj den". Resetovat hodinky bohužel nebylo třeba. Jedná se pouze o aplikaci.
Radekpřed 185 dny, reagovat
Dobrý den, je možné mít jedny hodinky propojené s více účty Garmin? Děkuji za odpověď.
Dominik Hokpřed 184 dny
Zdravím, propojení s více účty sice jde, ale bude to dělat neplechu, protože hodinky nebudou vědět ke kterému účtu přidružit jednotlivé aktivity. Pokud chcete využívat jedny hodinky ve větším počtu, doporučuji hodinky vůbec nepárovat a aktivity pak do účtu Garmin Connect importovat ručně. Normálně připojíte hodinky k počítači, otevřete složku "Activity" a poslední soubor si stáhnete do počítače a pak naimportujete na connect.garmin.com.
Karelpřed 184 dny, reagovat
Dobrý den , mám hodinky vivoactive4 a stále se peru s nastavením počasí. Buď hlásí čekej na počasí , nebo ukazují teplotu , ale řekl bych z úplně jiného koutu republiky. Z jaké apky v telefonu berou data. V connectu jsem podrobnější nastavení nenašel. Děkuji za odpověď
Matěj Urbaczkapřed 183 dny
Zdravím, Karle, máte povolenou polohu na telefonu?
Zonpřed 105 dny
Stejný problém, po spárování počasí ukazovaly, z ničeho nic přestaly, poloha povolená, zapnutá, počasí neukazuje u žádného vzhledu. Našel jste řešení? Díky
Marek Zacpalpřed 182 dny, reagovat
Dobrý den , v záři vyrážím na vicedenní trek na Mallorcu a zajímalo by mě, zdali jsem schopen nějakým způsobem sloučit jednotlivá data nasbiraná z více dnu do jedné aktivity(trasy). Díky
Matěj Urbaczkapřed 182 dny
Zdravím tato funkce je dostupná přímo v Garmin Connect anebo lze využít i externí softwary (např. caltopo) importovat všechny trasy a následně exportovat do GPX a a nahrát do Connectu zpět.:-)
Petra Jermanpřed 182 dny, reagovat
Dobrý den, mám Vivoactive Ss a vzhled Fusion, místo počasí se mi zobrazuje BLT? Aktivovala jsem si účet u openweathermap.org a klíč přenesla do aplikace vzhledu hodinek v Garmin Express, ale pořád to nefunguje. Nevíte proč nebo co mám udělat? Děkuji
Matěj Urbaczkapřed 181 dny
Zdravím Petro, upřímně, tento vzhled z Garmin Connect IQ nepoužívám, a tak nevím, jak Vám pomoci. Pokud jste od té doby nespouštěla GPS signál, zkusil bych načíst GPS signál. Když to nepomůže zkusil bych reinstalovat vzhled.
Danapřed 174 dny, reagovat
Dobrý den, měla bych dotaz ohledně monitorování spánku. Mám necelý měsíc hodinky Vivomove Sport a neměří mi vůbec Skóre spánku (měření kvality spánky od 0 do 100). Režim spánku měří ok, všechny fáze i délku, ale jak mrknu v aplikaci Connect do Skóre spánku, tak mi to hlásí, že žádná data nebyla zaznamenána. Důvod je možná prostý, ale já ho nevím. :-) Díky.
Dominik Hokpřed 173 dny
Zdravím, Dano. Důvod je bohužel jednoduchý. Vívomove sport nepodporují skóre spánku. To podporují až vyšší modely od Garminu. :)
Stanislavpřed 171 dny, reagovat
Dobrý den, můžete mi prosím poradit jak nahraju ciferník který mám vytvořený ve formátu .prg na Connect IQ i pro ostatní uživatele? Popřípadě jak nastavím třeba i zpoplatnění přes PayPal. Moc a moc děkuju
Dominik Hokpřed 170 dny
Zdravím, Stando. Asi vás nepotěším, ale tohle jde úplně mimo mě. Zkusil bych kontaktovat někoho přímo ze správy Connect IQ nebo zkusil pohledat na netu. Nebo kontaktovat nějaké vývojáře.
Luciepřed 169 dny, reagovat
Dobrý den, sice už jsem psala jednou, ale bohužel se mi nepodařilo nastavit cyklistiku (v connect samozřejmě je) do hodinek Vivomovie HR. V hodinkách je pouze toto: Ikona Symbol chůze, běh, kardio aktivitu, silový trénink, ostatní typy aktivit. Ráda bych v hodinkách místo silového tréninku měla cyklistiku. Psali jste mi, že mohu mít jenom omezený počet aktivit, ale oni nejdou smazat, nebo spíš nevím jak :-). Nikde v návodu, ani na you tube žádný návod. Předem Vám moc děkuji za radu a podrobný návod, jak to nastavit.
Dominik Hokpřed 169 dny
Zdravím, bohužel cyklistiku do hodinek nedostanete. Jediná cesta je, že budete monitorovat daný sport a pak to až v aplikaci Garmin Connect změníte na cyklistiku.
Martinapřed 169 dny, reagovat
Dobrý den, mám hodinky Garmin Venu, po nastaveni aktivity cyklistika a umistnění hodinek na říditka, displej po nekolika sekundach zhasne. Snazila jsem se je nastavit ale bohuzel zatim neuspesne. Vite jak na to? Dekuji za info
Dominik Hokpřed 168 dny
Dobrý den, otevřete si nastavení hodinek (dlouhé podržení spodního tlačítka) → Systém → Displej → Během aktivity a nastavte "Vždy zapnuto". :) Poté už nebude displej v rámci aktivity zhasínat.
Vandapřed 167 dny, reagovat
Dobrý den, vlastním hodinky Garmin Venu 2s, zakoupené v březnu a fungovaly bez problémů. Poslední dva týdny mi několikrát během dne vyskočí na displayi modrý obrys trojúhelníku. Po jeho zmizení hodinky fungují normálně ale vymaže to poslední naměřené hodnoty. Už jsem zkoušela hodinky dát do výchozího nastavení i obnovu továrních dat. Bohužel problém přetrvává.
Matěj Urbaczkapřed 163 dny
Zdravím Vando, máte nahrané nějaké aplikace z obchodu Garmin Connect IQ? Pokud ano, vyprázdněte je, ať se znova při resetu nenainstalují a zkuste resetovat ještě jednou.
Danapřed 162 dny, reagovat
Dobrý den, lze sdílet aktivitu pouze jednomu člověku? Děkuji.
Vandapřed 162 dny, reagovat
Zdravím Matěji, jste nejlepší, vypadá to, že je po problému. Děkuji a přeji hezký den ????
Markétapřed 161 dny, reagovat
Dobrý den, totálně mi zamrzly hodinky vivoactive3 a nevím co s nimi. Nevím jak restartovat, protože nereagují vůbec na nic. Nevíte zda to jde nějak "rozchodit" nebo se s nimi mám rozloučit Děkuji
Filip Debrecenyipřed 160 dny
Dobrý den Markéto, zkuste hodinky připojit k počítači a otevřít si je v aplikaci Garmin Express. Mohla by být dostupná nějaká aktualizace, která by mohla pomoct s restartováním hodinek. Pokud by ani tohle nepomohlo, je to možná znamení přesedlat na nový model.
Jiri Grossmannpřed 160 dny, reagovat
Mám garmin fenix 8 měsíců a dobíjí se baterka 8 hodin nechápu proč tak dlouho
Filip Debrecenyipřed 160 dny
Zdravím Jirko, zde je určitě něco špatně, jelikož normálně hodinkám stačí 2 hodiny na nabíječce. Jednoznačně bych vyhledal servis nebo zkontroloval, zda máte aktuální software a hodinky nevyžadují žádnou aktualizaci, mohlo by to být i tímto. :)
Lukášpřed 159 dny, reagovat
Dobrý den, mám problém s instinct solar po aktualizaci na verzi 17.50 mi ukazují hodinky špatně nastoupané metry při aktivitě horské kolo eště týden zpátky s verzí 17.00 vše v pořádku odchylka cca 5-10 metru teď mám na trase kde se má nastoupat 1450 m o cca 1800 m více ???????? tak se chci zeptat jestli leze nahrát zpět straší verzi aktualizace děkuji
Matěj Urbaczkapřed 156 dny
Zdravím Lukáši, bohužel starší verzi sw do těchto hodinek nelze nahrát. Je třeba vyčkat na opravnou aktualizaci anebo hodinky reklamovat.
Stanislavpřed 155 dny, reagovat
Dobrý den, mohu požádat o radu jak z Connectu vymažu určité osobní rekordy.? Chtěl bych smazat komplet cyklistiku, běh, plavání a ponechat si rekordy a statistiky pouze z chůze. Děkuji moc Stanislav
Dominik Hokpřed 154 dny
Zdravím, Stando. Našel jsem, že v rámci každé aktivity (sekce Aktivity) můžete přijmout a odmítnout jednotlivé rekordy. Bohužel jsem ale nenašel, kde je smazat. Jedině můžete kompletně zrušit zobrazování osobních rekordů v rámci nastavení vašeho profilu, ale tím pádem zmizí i chůze.
Sklendapřed 152 dny
Dobrý den. Částečně to půjde v Connect ve web prohlíčeči na PC. V odkazu Osobní rekordy se u Cyklistiky zobrazuje ikonka "koše", u Kroků se ikonka nezobrazuje.
Luciepřed 151 dny, reagovat
Dobrý den. Mám Garmin Forerunner 255 a (nejspíš) od poslední aktualizace softwaru se mi hodinky nedokážou nabít nad 85%. Už jsem zkoušela nabíjet i přes chybějící informaci o nabíjení na displeji, a taky soft reset. Nic nepomohlo. Může to mít něco společného s aktualizací? Nevíte, co s tím? Děkuji.
Matěj Urbaczkapřed 149 dny
Zdravím Lucie, pokud je problém krátkodobý, může ho vyřešit aktualizace (stejné to teď bylo na Tactix 7), pokud bude problém přetrvávat, reklamujte u obchodníka.
Miloslavpřed 149 dny, reagovat
Dobrý den,prosím o radu...Mam Venu2 a hodinky nezobrazují rekordy v plavání i když mám vše zafajfkované,tak bohužel nic..u kola,běhu atd. vše v pořádku,ale u plavání v bazénu bohužel nic...poraďte,moc děkuji...
Dominik Hokpřed 148 dny
Zdravím, pokud se nepletu, Garmin na profilu zobrazuje pouze základní sporty jako běh, chůze, cyklistika aj. Pro plavání sice máte rekordy, ale nezobrazuje je.
Miloslavpřed 148 dny, reagovat
Tak to opravdu nevím,ale na Venu2 to tu je...
Miloslavpřed 148 dny, reagovat
Každopádně moc děkuji..
Petrpřed 148 dny, reagovat
Dobrý den, manželka si dala dnes nabít hodinky, během nabijeni6probehla aktualizace. Na displeji hodinek se zobrazil modrý trojúhelník, aplikace hlásí, že nejsou připojené. Hodinky na nic nereagují, v telefonu v aplikaci nejdou připojit, Bluetooth zapnuté, ale připojit hodinky nejde. Poradí prosím někdo, co se stalo a jak problém vyřešit? Děkuji za odpovědi
Dominik Hokpřed 148 dny
Dobrý den, o jaký model se jedná?
Petrpřed 148 dny, reagovat
Má hodinky Garmin vivoactive 4S
Dominik Hokpřed 147 dny
Zdravím, zkuste na 15 vteřin podržet jedno z tlačítek. Mělo by to restartovat hodinky.
Petrpřed 147 dny
Děkuji za radu, hodinky zase fungují
Jirkapřed 134 dny, reagovat
Mám hodinky Foterunner 935 a v poslední době se nějak zbláznily- při zapnutí sami spustí aplikaci kolo- vypnu stopky a za chvilku se zase sami spustí aplikaci jako bych jel na kole. Nevím co se s tím dá dělat- hodinky mám třetím rokem.
Dominik Hokpřed 134 dny
Zdravím, zkusil bych reset. To vždy pomůže. :)
Jirkapřed 134 dny, reagovat
Děkuji a jak se to resetuje?
Dominik Hokpřed 132 dny
Zdravím, tady je návod.
Silviepřed 133 dny, reagovat
Dobrý den, mám týden staré hodinky Venu Sq 2, vše fungovalo, ale teď mám problém v "Minutách intenzivní aktivity". Neustále tam naskakuje"došlo k chybě", včera se aktivity vůbec nenačetly, dnes ano...Můžete mi prosím poradit ? Děkuji
Matěj Urbaczkapřed 132 dny
Zdravím, doporučil bych reset do základního nastavení.
Kristýnapřed 132 dny, reagovat
Dobrý den, chci se zeptat. Dneska při běhu se mi zdálo, že GPS měří špatně km, nejprve rychle a pak zase pomalu. Cesta tam 4km, cesta zpět 3km a po ukončení aktivity mi to hodilo úplně mimo mapu, kde jsem vůbec neběžela. Co s tím?
Matěj Urbaczkapřed 131 dny
Zdravím, zkusil bych nastavit v menu - systém - nahrávání dat - každou sekundu. A ještě zkontrolovat dle hodinek nastavení přesnosti satelitů na GPS + GLONASS nebo Galileo.
Kristýnapřed 131 dny
Děkuju, vyzkouším. GLONAS mám nastaveno od počátku..vždy to měřilo dobře, až do včerejška.. :-/
Matěj Urbaczkapřed 131 dny
Spíše mrkněte na to nahrávání dat každou sekundu.:-)
Adélapřed 131 dny, reagovat
Zdravím, mám dotaz k dobíjení hodinek (Garmin 5S) během spuštěné aktivity - aktivita se mi při dobíjení hodinek stopne, jak tomu lze zabránit? Nastavení bych měla mít správně - režim USB mám nastavený jako Garmin a při posledním závodě mi aktivita po nabití zmizela a musela jsem spustit znovu...
Matěj Urbaczkapřed 128 dny
Zdravím Adélo, slyším poprvé, že by se hodinky zastavily a nešlo je nabíjet při spuštěné aktivitě. Zkusila jste připojit na Garmin Express a hodinky aktualizovat?
Adelapřed 128 dny
Dobíjení hodinek funguje i pri aktivitě, problém je, že aktivita se mi potom po ukončení dobíjení stopne a musím na závodě hodinky zapnout znovu, na ultra docela blbý
Matěj Urbaczkapřed 128 dny
Zkusil bych tedy připojit ke Garmin Express a mrknul se na nejnovější software. Jelikož už jsem Pětky nějakou dobu neviděl, nedokážu tvrdit, jestli to je jejich "přirozenost" anebo chyba v softwaru. Co se týče vyšších řad, tam už vše funguje bez zastavení. Ale i při ultra není tak hrozné po vyndání z nabíječky zmáčknout opět tlačítko start, byť se okradete o asi vteřinu záznamu.:-)
Vašekpřed 129 dny, reagovat
Dobrý den, chci se zeptat na problém v aktivitě Turistika, kdy jsem si všiml, že se mi načítá vzdálenost i když se nepohybuji. Mám Fenix 5 a používám je už roky bez jakýchkoliv problémů, až do teď, kdy při chození v Krkonoších mi hodinky ukázaly v aktivitě Turistika o cca 30% větší vzdálenost, než je skutečnost.
Matěj Urbaczkapřed 128 dny
Zdravím Vašku, pokud se nepohybujete, doporučuji aktivitu stopnout, protože hodinky stále načítají družice, a tak se načítají i mírně kilometry. Zkusil bych mrknout na nastavení, jestli nemáte spuštěnou 3D rychlost a 3D vzdálenost, to bych vypnul, a pak připojit na Express, jestli nevyšly nějaké aktualizace pro tyto hodinky.
Luciepřed 124 dny, reagovat
Zdravím. Mám hodinky Vivomove HR, které se mi při každém nabíjení odpojí od telefonu a nejsou vidět - jediné co funguje je odebrat zařízení z aplikace a pak ho opět přidat, nicméně provádět to každé tři až 4 dny mě nebaví. Nemáte prosím nějaké jiné schůdnější řešení? Díky. Lucie.
Matěj Urbaczkapřed 123 dny
Zdravím, Lucie, zkuste prosím překontrolovat, jestli jsou hodinky spárovány i v nastavení Bluetooth v telefonu. Poté bych doporučil aktualizaci hodinek přes aplikaci Garmin Express v PC.
Luciepřed 121 dny
Díky, zkusím přes aktualizaci přes Express.
Davidpřed 116 dny, reagovat
Zdravim. Mam dotaz tykajici se v navigaci okruzni trasy. Proc nelze nastavit okruzni trasu pro chuzi? Jde to jen pro beh a kolo. Dekuji za pripadne info. David
Matěj Urbaczkapřed 114 dny
Zdravím Davide, bohužel Vám na tuto otázku nejsem schopen odpovědět, protože to sám nechápu. Garmin to nemá nastavené ani pro horské kolo a ani pro trailový běh. Bohužel, zatím to není optimalizované pro tolik sportů a asi si budeme muset počkat na update.
Tomášpřed 114 dny, reagovat
Hezký den, mám Forerunner 945, cca rok a kousek. Praskla mi ta malá sponka na pásku u hodinek. Je to běžná závada? Docela mě to (nemile) překvapilo, že to vydrželo jen cca rok. Lze ji sehnat? Nebo je nutné koupit případně celý pásek? Děkuji.
Matěj Urbaczkapřed 114 dny
Zdravím, Tomáši, bohužel je to běžná zálěžitost. Dá se sehnat pouze poutko a není to problém. A upřímně, v závislosti na používání jsou poutka a řemínky jen spotřební materiál.
Tomášpřed 112 dny
Ha, už mám i ten správný - https://www.hodinky-365.cz/garmin-keeper-forerunner-945-black-cerne-poutko-k-reminku-pro-forerunner-945-2ks-x1202989. Je to tak? :)
Dominik Hokpřed 112 dny
Zdravím, ano. Pokud chcete nějaké levnější poutko. Bude na to sedět i klasické poutko o šířce 22 mm. Jen tam není logo Garmin a je trochu měkčí. :)
Denisapřed 113 dny, reagovat
Dobrý den, mám dotaz ohledně hodinek Garmin Fénix 6 pro. Nevím proč, ale najednou mi přestaly měřit vzdálenost v bazénu. Stopky a tep fungují a u ostatních aktivit (kolo, turistika, běh) vše měří normálně. Jedinou změnu, kterou jsem udělala, byl ta, že jsem hodinky vypnula, protože se mi rychle vybíjely a po vypnutí už byla výdrž zase normální. A také jsem povolila aktualizaci systému. Od té doby mi měření v bazénu nefunguje. Předem moc děkuji za radu. Denisa
Matěj Urbaczkapřed 112 dny
Zdravím, zkuste překontrolovat nastavení plavání, jestli máte správně nastavený bazén a popřípadě uveďte hodinky do základního nastavení.
Evapřed 111 dny, reagovat
Dobrý den, Mám hodinky vivofit 4 a nejde mi po výměně baterie nastavit správný čas a datum. Již jsem udělala několik synchronizací a stále špatný čas a datum. Prosím o radu. Dekuji
Dominik Hokpřed 110 dny
Zdravím Evo. Zkusil bych klasiku. Dát do továrního nastavení a znova spárovat. Podle mě se nějak narušilo spárování.
Jiřípřed 108 dny, reagovat
Dobrý den, mám od vás hodinky Fenix 5x , když chci přidat novou aktivitu, tak mi hodinky napíši: " Nelze přidat další sportovní profil. Odstraňte profil a opakujte pokus." Nevím jak odstranit sportovní profil, děkuji za odpověď .
Matěj Urbaczkapřed 107 dny
Zdravím Jirko, máte hodinky Fenix 6X a jinak kolik již máte vytvořených aktivit v hodinkách? Doporučuji promazat pamět čili menu - systém - obnovit - odstranit všechny aktivity.
Jiřípřed 106 dny
Dobrý den, už jsem problém vyřešil menu - systém - aktivity a aplikace, tam jsem nepotřebnou Aktivitu vymazal z hodinek a potom přidal vlastní, už to šlo bez problémů. Děkuji
Davidpřed 106 dny, reagovat
Zdravím vážení, včera jsem si pořídil hodinky Garmin Fenix 5 a po celkovém nastavení měl za to, že vše bude fungovat. Hodinky jsem měl v noci na zápěstí a ráno jsem nenašel v aplikaci žádná data o spánku, ale ani o tepu (v tabulce). Přitom na hodinkách vidím, že tep měří. V aplikaci je ale stran spánku a tepu nula informací - tedy "žádné údaje o spánku" a "žádné údaje o srdeční tep". Přitom spánek mám nastavený s ulehnutím i probouzením. Tep se měří pouze na hodinkách, ale v grafice žádné údaje. Dnes jsem dokonce i změnil umístění hodinek na druhé zápěstí a také nic. Poradíte, prosím co s tím, aby vše správně fungovalo?
Matěj Urbaczkapřed 106 dny
Zdravím Davide, jelikož Fenixy 5 jsou již starší hodinky, nejprve doporučuji aktualizovat přes PC přes program Garmin Express.
Davidpřed 106 dny, reagovat
Děkuji za tip, Matěji, zkusím to.
Bárapřed 105 dny, reagovat
Dobrý den,mám Garmin vivoactiv 4. A mám problém,když odpovím na hodinkách na zprávu nebo na hovor přednastavenou zprávou tak ta zprava danému člověku přijde 6x. Co s tím? Děkuji za odpověď ????
Matěj Urbaczkapřed 104 dny
Zdravím Báro, bohužel Vám nejsem v tuhle chvíli pomoct. Vypadá to, že má problém někde Garmin, který nejsme schopni z naší strany vyřešit. Mohu pouze doporučit klasický postup resetování hodinek do základního nastavení a následnou aktualizaci přes Garmin Express.
Zonpřed 105 dny, reagovat
Dobrý den, jak zprovoznit počasí na hodinkách vivoactive 4? Tel.Samsung s22, v telefonu vše povoleno... V čem by to mohlo být? A lze nastavit interval měření tepu, popř.mohu si tep změřit v určitý cas, kdy chci já? Původní Amazfit toto uměly. Děkuji za odpověď.
Dominik Hokpřed 104 dny
Zdravím, vím, že často dělá problém, že musíte nastavit, aby aplikace Garmin Connect běžela neustále v pozadí. U telefonů Samsung se to nejčastěji dělá tak, že otevřete nastavení vašeho telefonu a v seznamu aplikací najdete Garmin Connect. Tam poté nastavté výjimku pro Garmin Connect, aby fungovala nezávisle na úsporném režimu baterie, atd. Myslím, že toto nastavení by se mělo jmenovat přímo "Baterie", tam to najdete. :) Tento spořič totiž vypíná aplikaci Garmin Connect v pozadí a počasí se tedy pak neaktualizuje.
Zonpřed 99 dny, reagovat
Dobrý den, kde mohu vyčíst jaký je udáván dosah Bluetooth? Mám nyní Vivoactive 4, které mají ve stejných prostorách cca 3x menší dosah než předchozí Samsungy ( a 2x kratší než Amazfit). Jsou na tom některé Garminy lépe? nebo mám vadný kus? Je to pro mě důležitý parametr. Děkuji za odpověď.
Dominik Hokpřed 98 dny
Zdravím, Zone. Pravděpodobně to bude tím, že Vívoactive 4 se na trhu bjevil už v roce 2019 a používá tedy starší verzi Bluetooth. Osobně používám nové Garminy a oproti jiným značkám nevidím rozdíl v dosahu Bluetooth. Často to ovlivňuje i telefon, nemáte jiný telefon než jste třeba míval s hodinkami Samsung?
Zonpřed 95 dny
Děkuji za odpověď. Telefon stejný. Kde se dají vyčíst parametry - verze BT a dosah? Které Garminy zvolit? Díky
Dominik Hokpřed 93 dny
Zdravím, Zone. Bohužel, Garmin to nikde neudává. Co jsem ale tak našel na internetu, tak Vívoactive 4 používá starší Bluetooth 4.0, všechny novější Garminy by měly používat 5.0 a vyšší.
homipřed 98 dny, reagovat
Mam Venu 2 plus, lze nastavit, aby mi pri volani vyzvanely (nejen vibrovaly)? Lze toto nastavit i pro volani ze soc.siti (Telegram, Signal...)? Dekuji
Dominik Hokpřed 97 dny
Zdravím, zkoušel jsem, ale pouze vibrují. :/
Míšapřed 94 dny, reagovat
Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli je možné spojit 3 zaznamenané aktivity v jednu. Jde o aktivitu turistika, kdy jsem místo spuštění aktivity v pauze tuto ukončila (ano, povedlo se mi to dvakrát ????). Děkuji za případnou radu/návod.
Dominik Hokpřed 93 dny
Zdravím, Míšo. To bohužel není možné. Pokud budete chtít spojovat aktivitu, je potřeba použít aktivitu Multisport. Jinak se zaznamenají zvlášť a spojit je už nejde. :/
Petr Mikešpřed 93 dny, reagovat
Dobrý den mám nově garmin fenix 7x pro saphire vše funguje jak má kromě zaznamenávání spánku. Hodinky mám na ruce již 3tí noc a stále mi spánek nezaznamenávají. A ať se mi spánkový mód zapíná automaticky (dle nastavených hodin) nebo si ho zapnu a vypnu ručně vždy je ráno napsáno nezaznamenány žádné údaje o spánku. Nemohli byste mi prosím poradit čím by to mohlo být? Všechny ostatní senzory zdá se fungují bez problémů jen ten spánek nic. Vše by mělo být aktualizováno na nejnovější verzi. Jop a ještě jeden dotaz nedají je kcalpřepnout na Kj? Předem díky.
Dominik Hokpřed 93 dny
Zdravím, Petře. Vím, že je to normální a častý problém u Garminu. Pravděpodobně to ale není problém jako spíše typický proces. Hodinky vás musí poznat. Jak to máte se stresem, jakou máte tepovou frekvenci či jak vypadá váš spánek. Až poté, co mají patřičná data, jsou schopná vám ukázat hodnocení spánku. Vydržte a spraví se to. :)
Petr Mikešpřed 82 dny
Tak už vím kde je problém. V základním nastavení je režim spánku nastaven na úsporný režim tudíž jsou všechny senzory vypnuté. Stačí režim vypnout a hodinky začnou měřit vše tak jak mají.
Tomášpřed 93 dny, reagovat
Ahoj. Garmin Forerunner 945 vrací údaj "Tréninková zátěž". Našel jsem popis, co to znamená, ale nevím od/do jakých hodnot může nabývat? Třeba 0 až 1000? Krátký výklus mi dal "53". Zápas ve florbale 3x15' mi dal 88 a 94. Svižná 10ka, 118. Klidný 1/2maraton 151. Závodní 1/2maraton "455".
Matěj Urbaczkapřed 92 dny
Zdravím, Tomáši, tréninková zátěž je kumulativní číslo, které vám počítá jednotlivé zatížení v tréninku do jednoho čísla. Buď se tato zátěž ukazuje sedmidenně anebo za 4 týdny. Garmin pak sám dle Vašich výsledků vyhodnocuje, jaká zátěž je pro vás optimální.
Tomášpřed 86 dny
Hezký den, Matěji. Děkuji... Mně šlo o to, že trochu bojuji, jaké hodnoty zadávat pak do MySASY. Ta pracuje se Stravou, bohužel ne přímo s Garminem. Tak se si říkal, že toto číslo bych nějak převáděl do MySasy, ale říkal sem si právě, že někdo zjistím, že to je něco jako 0-10. Nebo 0-1024 apod. Teoreticky to zvrchu tedy není omezeno...
Matěj Urbaczkapřed 86 dny
Zdravím, Tomáši, je to přesně, jak říkáte, zvrchu toto číslo není nijak omezeno. Do Stravy ani do MySasy se tato hodnota bohužel přenést nijak nedá.:-(
Mírapřed 88 dny, reagovat
Zdravím, chci se zeptat jestli jde na Instinct 2 vypnout počítání kroků a pater. Nepotřebuji tyto funkce a rád bych ušetřil baterii...
Matěj Urbaczkapřed 86 dny
Zdravím, Míro, bohužel tato funkce nejde vypnout, ale tolik to zase "nežere".:-)
Zuzanapřed 88 dny, reagovat
Ahoj . Problém s grafom pri cezpolnombehu mi graf (beh/chôdza/nečinnosť ) vyhodnotil cca 38 minút beh-modrým ( stúpanie) a zvyšok asi 40 minút ako chodzu-zeleným pričom som klesala vo vyššom tempe a mala som tam aj 1km rovinu na záver. Čo sa týka tepov nehovoria otom že by slo o chodzu v druhej polovici Pri súhrne som ale našla že chôdza bola cca 1:15 čo vlastne hodinky vyhodnotili správne.Mala som na kopci pozastavenú aktivitu a opätovne som ju spustila a mám pocit že odvtedy mi v grafe hodilo chôdzu .Teda graf je úplne z mimo .Deň predtým som mala beh po rovine (cez aktivitu beh) a tam graf bol bezchybný .Mám garmin fenix 7s .A prvý krát som absolvovala trail keďže ich mám 2. Deň Na garmin fenix 6 som stymito grafmi nemala vôbec problém ani na trailoch bolo úplne presne
Matěj Urbaczkapřed 86 dny
Zdravím, Zuzano, Garmin si teď bohužel hraje s aktualizacemi a bohužel mu to prozatím nejde.:-( Bude třeba počkat, až tento problém výrobce opraví.:-(
Michal Porubänpřed 84 dny, reagovat
Pozdravujem vsetkych. Mam Garmin fēnix® 7X Sapphire Solar Edition od konca augusta 2022. Dnes, druhy krat za tie 4 mesiace sa mi stalo ze pocas aktivity (beh) sa mi hodinky same od seba restartovali. Pocas aktivity mam blokovany displej. Nasledne po restarte a spusteni pozastavenej aktivity nezaznamenali hodinky ani GPS suradnice, ani rychlost, Nasledne bol vobec problem report dostat z hodiniek cez connect do telefonu (S22) aj ked pripojenie bolo OK. Musel som to spravit az cez Garmin Express po pripojeni na kabel. Posielam obrazok z reportu kde je to vidiet...stalo sa to na 6,17 km...bezal som potom este dalsi km, ktory uz GPS nenaznamenalo..ani rychlost ...tempo bolo nasledne vyhodnotene podla casu ked som dobehol cca 37:15 min . Cim moze byt sposobene taketo samovolne restartovanie? Bateria bolo aj v tomto aj predch pripade cez 50% nabita. Vdaka za akukolvek radu. Vsetko mam aktualizovane samozrejme :)
Matěj Urbaczkapřed 82 dny
Zdravím Michale, bohužel, takovéto "bugy" se staly i mně počas používání těchto hodinek.:-( Nedokážu říct, jestli je to vždy nějakou slabou aktualizací, špatným dočtením mezidat anebo ničím jiným. Teď se mi to už ale pár měsíců nestalo. Ještě mě napadá, jestli jste neměl přeplněnou pamět v hodinkách anebo moc aplikací stažených z Connect IQ.:-(
Pawlikpřed 82 dny, reagovat
Dobrý deň. Nemáte prosím vy, alebo niekto z komunity overenú kompatibilitu - Garmin Running Dynamics POD ( Bezdrátový senzor pro měření běžecké dynamiky ) s hodinkami radu Fenix 6. Na webe sú rôzne informácie. Ďakujem
Matěj Urbaczkapřed 82 dny
Zdravím, kompatibilitu máme ověřenou a POD s hodinkami funguje.
Tomášpřed 71 dny, reagovat
Ahoj, zajímalo by mě, k čemu všemu garmin fenix 6Pro používá snímač pulsniho oxymetru? Respektive co se stane, když ho vypnu? Nezmění se tím například přesnost sledování aktivit, regenerace, výkonu, stavu tréninku a dalších doplňkových metrik, které garmin sleduje i v režimu chytrých hodinek? Při vypnutí pulsniho oxymetru se markantně zvýší výdrž baterie a to je lákavé.
Matěj Urbaczkapřed 70 dny
Zdravím, Tomáši, režim pulzního oxymetru po celý den můžete mít zajisté vyplý a zvýšit tím výdrž baterie. Pulzní oxymetr může vyhodnocovat výškovou nemoc, spánkovou apnoe anebo přicházející nemoc, ale na toto vyhodnocení stačí měřit ručně jen, když se třeba necítíte dobře. Jinak nemá vliv na žádné jiné metriky.:-)
Luckapřed 70 dny, reagovat
Zdravim kluci. Chtěla jsem se zeptat na kalibraci běžícího pásu a hodinek. V návodu se píše uběhnout 1,5km a zadat do hodinek. Ale ať se snažím sebevíc, nemohu přijít na to, jak vzdálenost upravit v hodinkách a ne až v aplikaci. Mám Venu 2s. Můžete prosím poradit? Díky
Matěj Urbaczkapřed 70 dny
Zdravím, Lucko, našel jsem pro Vás video, které dokonale popisuje jak provést kalibraci.:-) www.youtube.com/watch?v=vE25_re6_3o
Luckapřed 70 dny
Děkuji, to jsem také viděla, ale mě hodinky žádnou možnost nastavení nenabízejí. Mám tam pouze zahodit aktivitu, uložit aktivitu nebo v ní pokračovat. Zkoušela jsem prstem přejet po displeji nahoru nebo dolů, dlouze podržet obě tlačítka, ale nikde nic :-( je možné, že to tam zapomněli dát?
Matěj Urbaczkapřed 70 dny
Lucko, podle fotky to vypadá, že ta kalibrace nemůže vyjít, protože není naměřena žádná vzdálenost dle Garminu ani podle akcelerometru. Na Garminech musí být více než 1,5km. Dle návodu je třeba mít odběhnuto na hodinkách alespoň 1,5km dle akcelerometru a poté až kalibrovat. Na hodinkách s dotykovým displejem to je třeba ukončit aktivitu a poté stisknout horní tlačítko po kterém vám nabídne Garmin kalibraci.:-) Ale přiznám se, že na páse neběhám a kalibraci jsem nikdy neprováděl, takže to mám naučené jen z teoretické roviny.:-(
Luckapřed 70 dny
Aha dobře já to zkusim, já jsem běžela dopo a má to právě uplně stejnou obrazovku jen třeba místo dvou km mi to ukazuje 0,16km což je hloupost no. V návodu píšou ten postup co jsem uváděla výše, já teda zkusím kalibrovat při dalším běhu a když to neklapne tak smolda a rekordy budu mít v hlavě :-) Mnohokrát děkuji za odpověď a přeji hezký den :-)
Michalpřed 70 dny, reagovat
Dobrý den, stupidní dotaz. Umí hodinky Fénix6 sdilet data, napr. update pravě dokončené aktivity do appl Garmin Connect v telefonu bez WIFI? Tato komunikace mi funguje jen kdyz jsem na WIFI. Diky.
Matěj Urbaczkapřed 70 dny
Dobrý den, Michale, jelikož je to webová stránka, ke které je udělána aplikace na telefonu. Bohužel tato aplikace přijímá data jen z internetu z telefonu (WiFi, data). Takže pokud si nahrajete trénink přes internet, pak je možné jej shlédnout bez dat.:-)
Michalpřed 70 dny, reagovat
Diky za potvrzení. Přijde mi to jako dost hloupé rešení.
Matěj Urbaczkapřed 70 dny
Michale, ono je to jediné možné řešení. Fungují tak veškeré aplikace v telefonu.:-) Email taky nepošlete bez dat nebo WiFi z telefonu.:-)
Radonpřed 68 dny, reagovat
DD, lze mazat oznámení hromadně? Příklad, mám 5 nových oznámení. Přečtu si jejich nadpisy a usoudím, že je ani nemusím otevírat a po jednom mazat, u každého řádku tedy mávnu prstem doleva a objeví se vpravo křížek. Pět mávnutí = pět křížků. A teď by to chtělo jedním kliknutím všech pět oznámení smazat ... a já nevím jak :-(
Matěj Urbaczkapřed 68 dny
Zdravím, Radone, zatím tato funkce není v Garminu možná a je třeba mazat po jedné zprávě.:-(
Zdeněkpřed 68 dny, reagovat
Dobrý večer, potřebuji poradit. Manželka má Garmin Forerunner 255S a po poslední aktualizaci (ve středu) hodinky nejdou zapnout. Pouze opakovaně se snaží spustit. Na displeji se ukáže trojúhelník a při hlášce loading FIT files se neustále restartuje.
Matěj Urbaczkapřed 65 dny
Zdravím, Zdeňku, pokud problém stále přetrvává. Zmáčkněte startovací tlačítko na tak dlouho, dokud se hodinky úplně nevypnout. Poté hodinky nastartujte a držte obě tlačítka naproti. Měl byste slyšet jedno mechanické pípnutí. Po něm pusťte horní tlačítko a po druhém mechanickém pípnutí pusťte i to spodní. Hodinky by se měly kompletně resetovat a mělo by to pomoct s nastartováním.
Zdeněk O.před 65 dny, reagovat
Dobrý večer Matěji, zkoušel jsem vás postup. Vypnout hodinky se mi podařilo. Ale po spuštění a držení obou protějších tlačítek žádné mechanické pípnutí nenastalo. Jen se hodinky opět neustále restartovaly.
Dominik Hokpřed 64 dny
Zdravím, Zdeňku. Zkuste tlačítko START/STOP a BACK/LAP držet už předtím než stisknete tlačítko LIGHT k aktivaci hodinek. Poté dodržte úplně stejný postup. Při prvním pípnutí pustít tlačítko START/STOP, po druhém pustit i druhé. Pokud to nepomůže, zkuste zvolit stejný postup, ale držte u toho také tlačítko DOWN. Tudíž spustíte hodinky a už držíte tlačítka START/STOP, BACK/LAP a DOWN. Při prvním pípnutí pustíte START/STOP a při druhém zbývající dvě.
Zdeněk O.před 64 dny, reagovat
Dobrý den Dominiku i Matěji. Včera jsem to zkoušel snad 100x. Nakonec se mi to podařilo zmáčknout tak jak píšete. Asi jsem to vždycky předtím zmáčkl ve špatný okamžik. Ještě jednou moc děkuji za pomoc..... Podpora Garminu mi doporučila hodinky reklamovat. Jsem rád, že nemusím a že opět fungují jak mají.
Zdeňkapřed 57 dny, reagovat
Dobrý den, mám hodinky vivoactive 4s. Bohužel mi nejde přihlásit se k WIFI. Píše to chybovy kod 010. Zkoušela jsem síť několikrát odpojit, resetovat hodinky i dát je do továrního nastavení a nic. Píše že se nepodařilo pripojit. I Wi-fi jsem odpojila ze zásuvky. V práci se mi normálně na wifi připojili. Už nevím co dál... děkuji za odpověď
Matěj Urbaczkapřed 57 dny
Zdravím, Zdeňko, jak píšete, tak to vypadá spíše problém s WiFi routerem doma, pokud Vám funguje připojení na pracovní WiFi, a tak bych se spíše obrátil na poskytovatele internetu.
Zdeňkapřed 57 dny, reagovat
Tak nakonec za to opravdu mohla wifi. Pán z hotlinky mi wifi na dálku aktualizoval, prý sme tam měli nějaký už stařší software, a tedko už hodinky běží jak mají. Děkuji
Marco Kupecpřed 52 dny, reagovat
Zdravím, Ahoj. Nedávno jsem koupil Fenix 7 solar. Mám dotaz. Když mi někdo volá, tak má hodinky jenom 2x zavibrují a tím to končí. Tohle je normální? Nemělo by to vibrovat po celou dobu, když mi někdo volá? Děkuji za odpověď :-)
Eliška Měrkovápřed 48 dny
Marco, toto je naprosto normální a hodinky opravdu zavibrují jen 2x :) trápí to spousty uživatelů, ale Garmin to bohužel zatím nezměnil. A mimochodem, pěkná košile ;)
Pavelpřed 48 dny, reagovat
Dobrý den, mám hodinky viviactive3, fungovali dobře, ale v poslední době musím při každé platbě zadávat opakovaně PIN. Kde se prosím stala chyba? Děkuji
Dominik Hokpřed 48 dny
Dobrý den, to je zajímavé. Možná bych zkusil reset do továrního nastavení. Nic jiného mě nenapadá.
homipřed 48 dny, reagovat
Mám stejný problém, mám Venu 2 plus
Ladislavpřed 47 dny, reagovat
dobry den potreboval bych poradit garmin fenix 6 zacalo se samovolne vypinat ,hodiky bylo pak obtizne zapnout ,ted uz nejdou vube zapnout ,baterie nabita da se nejak resit ?diky
Matěj Urbaczkapřed 42 dny
Zdravím, zkusil jste aktualizovat přes Garmin Express přes PC?
Janapřed 44 dny, reagovat
Dobrý den, mám Fenix 6s a od 10/2022 se aktivity, po propojení s usb do PC, nesynchronizovaly s Garmin Connect. Poslední aktivitu mám zaznamenanou z 09/2022, ale od té doby jsem měla spoustu dalších. Také se mi nezobrazují příchozí hovory a SMS. V mobilu mám veškeré oprávnění povoleno. Děkuji
Matěj Urbaczkapřed 42 dny
Zdravím, Jano, zkuste připojit k PC a hodinky aktualizovat přes Garmin Express. Pokud Vám také nechodí zprávy, doporučil bych následně udělat reset do základního nastavení a hodinky znova od začátku nastavit. O aktivity nepřijdete, měly by se přehrát právě při synchronizaci s Garmin Express v PC.
Davidpřed 43 dny, reagovat
Dobrý den, rád bych se zeptal na jeden trouble, který se mi včera objevil. Mám nové fenix 7x sapphire solar po zapnutí jsem je propojil s telefonem. Dva dny v pořádku komunikovali, poté jsem si nainstaloval do pc garmin express a aktualizoval software, od té doby mi nekomunikují s aplikací v garmin mobile. Když se je pokouším znovu spárovat, telefon je normálně najde ale spárování se nepodaří, hodinky vůbec neukáží párovací kód. Obnovení hodinek do továrního nastavení jsem zkoušel, ale nepomáhá. Nenapadá vás jak tento problém vyřešit, děkuji. David
Matěj Urbaczkapřed 42 dny
Zdravím, Davide, trouble bude v tom, že máte v Bluetooth v telefonu stále hodinky zapamatované. Zkuste hodinky zapomenout v nastavení v Bluetooth v telefonu a pak znova připojit.:-)
Davidpřed 42 dny
Děkuji moc za radu, bohužel tento krok jsem také provedl a stále nic. Pokud by jste měl jinčí radu v rukávu, budu za ni rád. Spíše čekám na nějakou novou aktualizaci. Díky David
Matěj Urbaczkapřed 41 dny
Zdravím, Davide, vím, že to je pošetilá otázka, ale přihlásil jste se stejným účtem v Garmin Express, jako v Garmin Connect. Pokud byste měl dva účty, pak by to nemuselo fungovat. Pokud ano, můžete ještě zkusit hard reset, kdy musíte vypnout hodinky (do černa), poté zmáčknout tlačítko start a při rozsvícení modrého trojúhelníku zmáčknout obě tlačítka na druhé straně. Po jednom mechanickém pípnutí, pusťte spodní a po druhém mechanickém pípnutí, pusťte horní.
Davidpřed 33 dny
Dobrý den, rád bych sem napsal feedback po 10 dnech boje s aplikací garmin connect mobile. Feedback píši, protože jsem z boje vzešel jako vítěz i přes to, že jsem mezi tím vzteky málem rozbil jak hodinky tak i telefon a také protože jsem na fórech a mnoha diskuzích našel spousty lidí co mají stejný problém právě s novým modelem Fénix 7X. Zaprvé jsem musel dostat do mého starého telefonu, pro který již aktualizace androidu nevycházejí, neoficiální android 12, v tuto chvíli mi začaly hodinky komunikovat alespoň s bluetooth v telefonu. Tedy u mě bylo potřeba nejprve spárovat hodinky s telefonem (ne s aplikací) a poté až v aplikaci, která se ale z počátku nemohla chytnout a párování se seklo tak v 1/5. To že se mi podařilo doladit párování poté i s aplikací, bylo o doladění správného přístupu oprávnění aplikace. Veškerá oprávnění garmin mobile jsem povolil až na určování polohy, to v mém případě musí být vyloženě zakázané, protože jinak párování nebo poté i synchronizaci přeruší. Dále stejný vliv platí i pro wifi v mém telefonu, je potřeba ji nechat vypnutou jinak opět přeruší párování i synchronizaci spárovaných hodinek. Tedy pokud by se někdo pral s párováním podobně jako já, doporučuji nejprve, pokud vám jde spárovat hodinky alespoň s bluetooth v telefonu, zkusit vylučovací metodou udělovat oprávnění aplikaci a přitom nechat vypnutou WIFI. Případně po té až přejít k tak radikálnímu přístupu jako je root telefonu a přehrávání neoficiálního systému. (U mě nezáleželo ani na tom zdali je WIFI připojena k 2.4 GHz nebo 5.8 GHz) Tak přeji hodně zdaru pevné nervy do nového ruku. David
Lukášpřed 43 dny, reagovat
Dobrý den, rád bych měl v mobilní Garmin Connect v přehledu Aktivit i Běžecké lyžování, ale nejde mi to žádným způsobem nastavit (přidat do přehledu). Poradíte? V přehledu pod záložkou Aktivity jsou jen Kroky, Chůze, Běh, Cyklistika a cca 7 dalších aktivit. Lyžařský běh mi hodinky zaznamenají, ale v aplikaci to vidím jen jako jednotlivou aktivitu, nemůžu si rozkliknout dlouhodobější souhrn této aktivity. Na jakousi statistiku této aktivity se dostanu jen přes web přes záložku Zprávy, ale v mobilce vůbec. Lze tedy přidat Běžky do přehledu Aktivit, abych mohl sledovat obdobně jako třeba při Běhu přehledy za posledních 7 dní, 4 týdny atp.? Díky moc za radu.
Matěj Urbaczkapřed 42 dny
Zdravím, Lukáši, obávám se, že tohle Garmin neumí.:-( Jako alternativu bych Vám doporučil si udělat Stravu a sledovat tyto hodnoty na Stravě, kde to lze lépe rozdělit.:-)
Monika Koupilovápřed 41 dny, reagovat
Dobrý den. Potřebuji poradit. Mé hodinky Garmin mi ukazují o dvě hodiny více, i když mám hodinky spárované s aplikací Garmin conect. I když je ručně nastavím (a to se fakt špatně nastavuje) po chvíli zase ukazují od dvě hodiny více. Zkoušela jsem dát do továrního nastavení nepomohlo. Mám je rok a přítel někde založil doklad o zaplacení a nemůžeme ho najit. Snažím se najít jinou cestu jak hodinky spravit.Nevíte čím by to mohlo být? Děkují za odpověd.
Dominik Hokpřed 37 dny
Zdravím, Moniko. To je opravdu zvláštní. I když nastavíte možnost nastavení času na manuálně, tak se čas automaticky přepne? Synchronizaci času podle GPS jste zkoušela?
Kubčákpřed 41 dny, reagovat
Ahoj kluci. Mám nově Garmin 7x SOLAR saphire. Vše funguje skvěle, akorát spánek a stav VST ukazuje “žádné údaje” první noc hodinky spánek změřily, od té doby nehlásí žádný údaj (mám je pouze 5 dni). Vždy když jdu spát, dlouze podržím tlačítko light a zapnu režim spánku. Nevíte co by mohlo být špatně? Děkuji
Dominik Hokpřed 37 dny
Zdravím, osobně bych ručně nezapínal režim spánku. Nechte to na hodinkách, ony ví, když spíte. :) Podle mě to tam nenaskočilo, protože vás hodinky ještě neznají. Zkuste ještě chvíli počkat, určitě se to objeví.
Milušepřed 38 dny, reagovat
Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu… Přátelé mě nemohou vyhledat ve vyhledávači. Kde mám co upravit, aby tomu tak už nebylo? Moc děkuji za odpověď.
Matěj Urbaczkapřed 37 dny
Zdravím Miluše, upravte v Garmin Connectu nastavení vašeho profilu v sekci "profil a soukromí".
homipřed 37 dny, reagovat
Poradite nejakou apku na stolni tenis? Nasel jsem jen tenis, ale asi neukazuje, co bych chtel. Zbytecne polozky vzdalenost,pocet km, prumer rychlost, vystup. U mne vse nula.
Dominik Hokpřed 37 dny
Zdravím, popravdě si myslím, že aplikace Stolní tenis je zbytečná, protože vám to nebude měřit nic speciálního. Osobně bych si pustil Kardio nebo Ostatní, kde to měří čas, kalorie a dají se přepínat kola. :)
Ondrapřed 34 dny, reagovat
Zdravím, koupil jsem na bazaru Fenix 7 PRO Silver. Hodinky jsou na pohled jako nové, kupované byli někdy v dubnu 2022. Mám je teď týden a mám problém s baterii, která se rychle vybíjí. Hodinky po nabití na 100% vydrží pouze 4 dny a to jsou celou dobu jen v režimu "smartwatch", bez použití jakékoliv aktivity. Jas mám snížen na 10%, používám origo. garmin ciferník, oxymetr mám vypnutý, wi-fi vypnutá, chytrá oznámení vypnutá, software mám akutální,.. Zkoušel jsem tovární nastavení, taky nepomohlo.. Tak už nevím co s tím.. Mohl bych Vás poprosit o radu? Díky moc!
Matěj Urbaczkapřed 33 dny
Zdravím, Ondro, upřímně nevím, co Vám poradit, protože pokud máte veškeré věci snížené na minimum anebo vypnuté, hodinky by měly fungovat. Je možné, že je vadná baterie a pokud je máte možnost reklamovat, tak Vám doporučím tuto možnost.
Petrpřed 33 dny, reagovat
Dobrý večer,prosím o radu jde v hodinkách Garmin Fenix 6x pro solar vypnout navigace. Když si zapnu v autě android auto a zadám trasu do navigace přes aplikaci mapy.cz tak v autě probíhá klasická navigace přes panel a hodinky na ruce se můžou zbláznit a hlásí každou odbočku a vzdálenosti k odbočce. Potřeboval bych je z tohoto kolečka vysvobodit.???? Děkuji moc za odpověď.
Matěj Urbaczkapřed 30 dny
Zdravím, Petře, zakažte v Garmin Connect notifikace z map.cz. Dá se to také udělat přes nastavení telefonu a nastavení aplikace mapy.cz.
Láďapřed 31 dny, reagovat
Poprosim, po sparovani Edge 1030 s novym iPhonem14 se zarizeni propoji, ale nedojde k synchronizaci. Neulozi jizdu automaticky na Garmin conect a tim ani do Stravy. Zkusil jsem vse mozne. Ozivit i pres PC. Dekuji ????????
Matěj Urbaczkapřed 30 dny
Zdravím, Láďo, zkuste určitě oživit i přes PC přes Garmin Express a zkontrolujte nastavení pro tuto aplikaci v nastavení v iPhone, jeslti máte povolena všechna práva, aplikace běží na pozadí telefonu a jestli máte správně nastaveny náhledy aplikací.
Pavelpřed 30 dny, reagovat
Dobrý den, u příchozího hovoru hodinky oznámí jen krátkou vibrací, jako u zprávy. Je možné nastavit u hodinek stálou vibraci po dobu vyzvánění mobilu? Mám Fenix 3 a uvažuji a novějších.... Děkuji
Matěj Urbaczkapřed 29 dny
Zdravím, Pavle, bohužel se tohle nedá nastavit ani u nejnovějších hodinek od Garminu a vibrace je vždy jen na začátku hovoru.:-(
Nervpřed 29 dny
Ja tedy nevim, ale me na Fenix 6 Pro hodinky vibruji a ukazuji prichozi hovor do doby nez jej prijmu/odmitnu nebo volajici hovor ukonci.
Markétapřed 29 dny, reagovat
Dobrý den, mám hodinky Garmin Venu sq 2 a neměří přesně uplavanou délku bazénu. Na hodinkách nastavím aktivitu plavání, nastavím délku bazénu 50 m, uplavu např. deset 50m bazénů, ale hodinky místo 500m ukáží 750m. Nevíte čím by to mohlo být? Děkuji.....
Dominik Hokpřed 29 dny
Zdravím, Markéto. Neměníte v průběhu plavání plavecký styl? Uplavané bazény počítá akcelerometr, který zaznamená uplavaný bázen na jeho konci při otočce. Pokud tedy provedete nějaký podobný pohyb, může to započítat jako jeden bazén.
Martinpřed 29 dny, reagovat
Dobrý deň, poprosim o rádu, stiahol som si v počítači Garmin express a nechce mi nájsť hodinky Fénix 7x, ale Garmin vivoaktiv mi nájde bez problémov, neviete mi poradiť či náhodou netreba niečo nastaviť v hodinkách ďakujem za odpoveď
Dominik Hokpřed 29 dny
Zdravím, přejděte v hodinkách do nastavení → Systém → Režim USB a přepněte to na MTP. Teoreticky by to mohlo problém vyřešit.
Martinpřed 28 dny, reagovat
Dobrý deň, vyskušal som nastaviť v hodinkach režim USB a prepoj som na MTP, aj tak ma nechce sparovať s Garmin espress. Skuste mi poradiť, kde ešte by mohol v zniknuť problem. Dakujem za odpoved.
Dominik Hokpřed 28 dny
Zdravím, máte nejnovější verzi Garmin Express? Zkuste program odinstalovat a nainstalovat znova ze souboru, který stáhnete na oficiálních stránkách Garmin. Pak bych zkusil dát hodinky do továrního nastavení.
Zdeněkpřed 28 dny, reagovat
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, chystám se kupovat nové hodinky a rozhoduji se mezi GARMIN Venu 2 a Venu 2 Plus. Vzhledově se mi líbí více Venu 2, ale je to starší model. Vím, že co se týče vlastností, tak jsou si hodinky hodně podobné, ale jak to má GARMIN s aktualizacemi? Jestli vůbec nějaké vydává, popřípadě po jakou dobu a jestli je lepší z tohoto důvodu raději koupit Venu 2 Plus. Předem děkuji za odpověď.
Matěj Urbaczkapřed 27 dny
Zdravím, Zdeňku, co se aktualizací týče, tak bych se nebál, že Venu 2 bude mít méně aktualizací, než Venu 2 Plus. Hodinky jsou až na telefonování a asistenta stejné, a tak nevidím důvod, proč by měly chodit jinak aktualizace.:-))
Martinpřed 28 dny, reagovat
Dobrý deň, stiahol som verziu Garmin express zo stránky Garmin com a stále to nechce ísť, už som zúfalí, máte ešte nejaký griff, ďakujem za odpoveď
Matěj Urbaczkapřed 27 dny
Zdravím, Martine, kontroloval jste kompatibilitu s Vaším PC, jestli máte dostatečné softwarové a hardvarové požadavky?
Tondapřed 27 dny, reagovat
Zdravím Prosím o radu. Na hodinkách Garmin 7 SOLAR saphire mám problém se zpožděním oznámení hovorů na hodinkách. Na telefonu cca třikrát zazvoní a teprve pak se aktivuje oznámení na hodinkách. Jde to upravit ? Na původních hodinkách Vivo s tím problém nebyl.
Matěj Urbaczkapřed 27 dny
Zdravím, Tondo, zkusil bych provést znova párování s telefonem, kdy odpárujete hodinky, smažete z Bluetooth v telefonu a znova napárujete.
Tondapřed 27 dny, reagovat
Zdravím. Párování jsem zkoušel několikrát bez výsledku včetně restartu hodinek i telefonu.
Matěj Urbaczkapřed 26 dny
Zdravím, Tondo, používáte nějakou aplikaci anebo vzhled z Garmin Connect IQ? Pokud ano, zkuste resetovat hodinky do základního nastavení a odstranit tyto položky z Garmin Connect IQ.
Petrpřed 27 dny, reagovat
Zdravím, Petře, zakažte v Garmin Connect notifikace z map.cz. Dá se to také udělat přes nastavení telefonu a nastavení aplikace mapy.cz. Dobrý den vracím se k řešení. Nemohu najít správnou cestu k zákazu notifikace z map.cz mohl by jste mě přesněji navést? Děkuji moc za odpověď.
Matěj Urbaczkapřed 26 dny
Zdravím, Petře, Garmin Connect - nastavení - oznámení - oznámení aplikace - odebrat právo mapám.cz. To samé můžete udělat ještě v nastavení aplikace v telefonu, kde ji odeberete právo posílat oznámení. U mého Android je to hned první ikona.
Petrpřed 25 dny, reagovat
Děkuji moc za radu. Hezký víkend.
Helenapřed 25 dny, reagovat
Zdravím, lze prosím vypnout na venu2 plus hlášku zvedněte se a trošku se protáhněte? Už mě opravdu nebaví jak mě neustále zvedá z postele????. Díky.
Matěj Urbaczkapřed 23 dny
Zdravím, Hanko, výzvu k pohybu vypnete v menu - sledování aktivity - výzva k pohybu. Stačí klepnout a už vás to nebude otravovat.:-)
Helenapřed 9 dny
Díky moc. Ale už jsem několikrát prošla nastavení connect a nikde vypnutí nemohu najít.
Matěj Urbaczkapřed 9 dny
Zdravím, Heleno, toto nastavení je přímo v hodinkách a ne v Garmin Connect.:-)
Helenapřed 9 dny
???? blondýna. Díky. Bohužel jsem ani v hodinkách nenašla. Nevím přesně kde hledat.
Matěj Urbaczkapřed 9 dny
Heleno, jak jsem již psal. Spodním tlačítkem se dostanete do menu hodinek. Poté klepnete na to ozubené kolečko, které je ve spodní části displeje. Pak prstem sjeďte až dolů, kde bude možnost "sledování aktivity". Klepněte na tuto možnost a poté hned jako druhé máte napsáno "výzva k pohybu" pokud na to klepnete, vypne se výzva k pohybu.
Tomášpřed 24 dny, reagovat
Prosím o radu. V aplikaci Garmin Connect jsem nějak odstranil kalorie z mého dne. Poradíte jak vrátit zpět?
Matěj Urbaczkapřed 23 dny
Zdravím, Tomáši, pokud myslíte Connect v telefonu, tak úplně vespod na hlavní stránce je položka "upravit můj den". Na ní klepněte a přidejte zpátky kalorie.
Mrazíkpřed 23 dny, reagovat
Hezký den, máte nějaké zkušenost se Strava RE datovým polem? Mám nastaveno podle Garmin hodinek ve Strava dat.poli i appce, ale hodnoty se výrazně liší (dané sportovní aktivity). Čtu i dost negativních vazeb. Mám počítat s tím, že to prostě nejede, nebo se to snažit nějak nastavit? Děkuji.
Dominik Hokpřed 23 dny
Zdravím, Mrazíku. Vím, že nejčastěji tento prolbém způsobuje různé nastavení tepových zón. Zkontrolujte nastavení tepových zón v aplikaci Garmin Connect, zařízení a aplikace Strava RE. Většinu času se pak už hodnoty neliší.
Mrazíkpřed 22 dny
Hezký den, na webu mám toto... Strava/garmin. Odpovídá to? Je "problém", že ve Stravě zadávám 4 čísla, zatímco v Garminu 6... Pak do toho je ta appka/datové pole - to mám: - zone 1 138 - zone 2 153 - zone 3 163 - zone 4 172 - zone 5 (maxHR) 191
Dominik Hokpřed 22 dny
Zdravím, Mrazíku. V Garminu nastavte zóny podle maximálního srdečního tepu a ve Stravě také. Maximální tep samozřejmě můsí být stejný. Pokud by to neodpovídalo, tak v Garminu nastavte podle maximálního srdečního tepu a ve Stravě pak ručně nastavte úplně stejně. Současně to máte v Garminu nastavené podle laktátového práhu.
Míšapřed 22 dny, reagovat
Dobrý den Dominiku a Matěji, mám hodinky Garmin Venu 2. Je možné na nich používat režim Multisport (a pokud ano, tak, kde jej najdu ev. existuje někdo návod, jak s ním pracovat)? Díky a také velké díky za Váš podcast, který moc ráda poslouchám, i když nejsem žádný profík ????
Dominik Hokpřed 22 dny
Zdravím, Míšo. Bohužel, aplikace Multisport je dostupná jen na sportovních modelech, Venu 2 tuto aktivitu nemá. Zároveň ani neexistuje aplikace v Connect IQ, která by to dokázala zdařile suplovat. Děkujeme, že posloucháte! :)
Stanislavpřed 22 dny, reagovat
Dobrý den, dotaz 1) mám aktivovaný běžecký plán přes trenéra garmin. V kalendáři mám naplánovanou aktivitu na dnešní. Když jsem na aktivitu vyrazil nezapnul jsem ji přes trenéra Garmin, ale jen přes aktivity. Aktuálně nemám tedy splněný plán i když mám aktivitu uloženou. Lze aktivita nějak vložit do trenéra aby ji trenér bral jako odběhnutou ? dotaz 2) lze kominovat navigaci po zvolené trase a zároveň plnit aktivitu z plánu trenéra Garmin ? Děkuji
Dominik Hokpřed 21 dny
Zdravím, Stanislave. Bojím se, že to nejde. Trenér Garmin musí mít aktivitu napárovanou na určité data a tady by data neměl. Co se týče navigace, myslím, že by to neměl být problém. Při spuštění tréninku podržte dlouze levé prostřední tlačítko a zvolte "Navigace".
Petrpřed 15 dny, reagovat
Dobrý den. Měl bych dotaz ohledně aktivity běh na hodinkách garmin. Nemůžu za boha přijít na to, proč mi hodinky měří jiný čas na 1 km, při stejném tempu. Běhám v podstatě skoro pořád stejným tempem, v prvním týdnech mi hodinky měřili cca 5:30/km, ale teď mi najednou měří klidně i 8-9min/km. Nevíte čím by to mohlo být, popřípadě jak to vrátit zpátky tak, aby mi to měřilo pořád stejně, jako na začátku? Mockrát děkuji za odpověď :)
Dominik Hokpřed 15 dny
Zdravím, Petře. Takto na dálku se těžko radí, protože vlastně nevím, jestli hodinky měřily špatně předtím nebo teď. Ale nezkusil jste třeba aktualizovat software hodinek? Když vybíháte, počkáte na načtení GPS?
Petrpřed 15 dny, reagovat
Zkusím aktualizovat, snad to pomůže. Když vybíhám, nečekám na nic a na nikoho :D
Petrpřed 15 dny, reagovat
Zkoušel jsem to i na běžeckém pásu, kde při stejně nastavené rychlosti, hodinky měřili ze začátku 5:30/km a teď po nějaké době okolo 8-9min/km. Na Pásu mám uběhnuto 3 kilometry a na hodinkách necelé dva. Přitom ze začátku kilometry relativně seděly jak na pásu tak na hodinkách.
Tomášpřed 12 dny, reagovat
Ahoj, nevím, jestli to tu už někdo řešil, ale mám doraz jak smazat osobní rekordy z garmin connectu. Vím jak je odstranit z hodinek ale nevím jak se to přepíše, propise v connectu. Moc díky za případnou radu.
Matěj Urbaczkapřed 12 dny
Zdravím, já jsem tam šel přes aktivity, dole osobní rekordy a pak jsem smazal přes "upravit".:-)
Jirkapřed 3 dny, reagovat
Zdravím, prosím vás o informaci když si koupím nový telefon, přesunou se mi do něj informace z Connectu které mám do teď ve starém po přihlášení? Děkuji za odpověď. Jirka
Matěj Urbaczkapřed 2 dny
Zdravím, Jirko, jelikož je Connect internetová platforma, všechny informace jsou na síti a ne ve Vašem starém telefonu.:-) Není se tedy čeho bát a všechny informace, po přihlášení, naleznete i v novém telefonu.
Markétapřed 2 dny, reagovat
Ahoj! Prosím, dá se na hodinkách Vívoactive 4 úplně vypnout dotykový display a pro navigaci v menu apod. používat pouze tlačítka? Nebo byste spíše doporučili řadu Forerunner? Jde mi hlavně o to mít parťáka na aktivity a backpacking. Z aktivit turistika, fitness, jóga a sem tam plavání. Taky by byl fajn monitoring stresu a dýchání, ale ostatní chytré funkce jsou pro mě zbytečné, placení hodinkami nevyužiju a na “sleek” vzhled nehraju. Nakoukala jsem hodiny vašich recenzí a stejně mi to nepomohlo v rozhodování, jen jsem se dobře nasmála. ???? Moc děkuju za odpověď a fajn den!
Matěj Urbaczkapřed 2 dny
Zdravím, ahoj, na Tvé aktivity bych doporučil spíše Forerunner 255, pokud nechceš utratit majlant. Vívoactive 4 jsou opravdu městské hodinky, kde je třeba používat dotykový displej a nelze ovládat hodinky přes tlačítka.:-(
Markétapřed 2 dny, reagovat
Díky moc! :-)
Petrpřed 2 dny, reagovat
Ahoj pánové, mám nové venu 2 plus, a/ dostanu nějaké info, že se hodinky právě dobyly a b/ je někde archiv přijatých zpráv? Chlapi díky za případné reakce. Petr
Dominik Hokpřed 2 dny
Zdravím, Petře. Popravdě, o takovém upozornění nevím a na 99 % si myslím, že Garmin nic takového nemá. Co se týče přijatých zpráv, takový archiv pravděpodobně najdete jen ve widgetu "Oznámení", který si můžete nastavit na hlavní stranu hodinek.
Petrpřed 2 dny, reagovat
Díky za info Petr