» Blog » Garmin

Garmin – návody a nejčastěji kladené otázky (FAQ)

Tagy: FAQ | Garmin | Chytré

Dominik Hok | 11.1.2021 | 1 MIN | 361x komentář

Základní nastavení zařízení Garmin

Doplňky, vzhledy a podpora aplikací třetích stran

Sportovní a bezpečnostní funkce

Hudební přehrávač

Bezkontaktní placení

Mapy a navigace

Líbil se vám článek?

Každou středu vám e-mailem zasíláme přehled nových článků a soutěží.

Komentáře

Milanpřed 567 dny, reagovat
Děkuji za velmi rychlou odezvu ,přesně to jsem potřeboval doufám že to zvládnu s pozdravem Milan
Milanpřed 532 dny, reagovat
Ahoj Dominiku prosím o radu jak se orientovat v kalendáři connect garmin v barvách a co udává +3.Je možné při uložení aktivity ji použít jako navigaci jako kopie stejného okruhu a možnost porovnat výsledcích předem děkuji Milan
Dominik Hokpřed 529 dny
Ahoj, Milane. Barvičky v jednotlivých dnech značí, co všechno během toho dne hodinky zaznamenaly - např. modrá jsou kroky (přerušovaná při nesplňení denního cíle, plná při splnění), růžová spánek, červená klidová tepová frekvence, zelená sportovní aktivity spuštěná vámi, šedá automaticky zaznamenaná aktivita hodinkami, světle modrá údaje o Body Battery, oranžová údaje o stresu. Pokud tam máte např. +3, tak to označuje, kolik dalších záznamů z tohoto dne hodinky mají. Pokud hodinky zaznamenaly spánek, tepovou frekvenci, kroky a stres, tak tam nebudete mít žádné číslo s plusem, jelikož zaznamenaly jen 4 údaje. Pokud však v tomto dni ještě půjdete běhat a večer ještě na procházku, tak je to celkově 6 zaznamenaných údajů. Takže budete mít v tomto konkrétním dní 4 barvičky a pod nimi ještě +2. Co se týče navigace, tak pokud máte zařízení s navigací, je možné se nechat navigovat podle příslušné aktivity (nevím, jaké máte přesně zařízení). Pro porovnání výsledků na určitém úseku doporučuji vytvořit segmet. Posílám návod, jak se to dělá. :)
Milanpřed 529 dny, reagovat
Ahoj Dominiku děkuji za velmi rychlou odpověď s vyčerpávajícím návodem Milan
Míšapřed 497 dny, reagovat
Dobrý den, prosím o radu. Mám Garminy VivoActive3 a najednou mi na hodinkách zmizelo počítání kroků, prostě tam není :) Nevíte co s tím? Když to dám do továrního nastavení, tak pak se mi tam automaticky aktivity nahrají z appky? Děkuji.
Matěj Urbaczkapřed 493 dny
Zdravím Míšo, zkusil bych se podívat, jestli jste nedopatřením jen nesmazala widget "kroky" ze základních obrazovek. Pokud by se stalo toto, tak bych přes nastavení - doplňky přidal widget kroků. Pokud zmizel úplně, tak bych provedl aktualizaci přes Garmin Express nebo dal do továrního nastavení, jak píšete. Po absolutním resetu se vám nahrají vaše výkony zpět do hodinek a o nic nepřijdete.:-)
Taťánapřed 497 dny, reagovat
Dobrý den, sdílím Garmin Connect s několika přáteli, takže můžu sledovat na přehledu jejich aktivity i denní počet kroků. Nedopatřením jsem si přehled kroků odstranila a nevím jakým způsobem toto napravit. Můžete mně prosím poradit?
Matěj Urbaczkapřed 493 dny
Zdravím Taťáno, v aplikaci Garmin Connect v telefonu stačí kliknout dole na ikonku "upravit můj den" a tam vybrat zobrazování kroků a na PC vybrat dole na obrazovce prázdný rámeček se znakem "+" uprostřed a taktéž přidat kroky.:-)
Taťánapřed 493 dny, reagovat
Zdravím Matěji, my si asi úplně nerozumíme, svoje kroky na ikoně můj den vidím, ale na ikoně přehled vidím pouze aktivity přátel a svoje, ale nevidím kroky přátel za dnešní a minulé dny, což jsem před tím viděla. Možná to špatně chápu :(
Zuzkapřed 481 dny
Dobrý den, také nevidím u svých kontaktů v přehledu kroky jen aktivity. Vyřešilo se to nějak?
Matěj Urbaczkapřed 480 dny
Zdravím Zuzko, bohužel problém je v tom, že Garmin tento přehled odstranil při jedné z aktualizací Garmin Connectu.:-(
Janapřed 478 dny, reagovat
Dobrý den,prosím o radu. Mám nové hodinky Garmin venu sq a nastavila jsem si český jazyk. Druhý den během dne jsem zjistila,že se přeply zpět do angličtiny . Chtěla jsem je přepnout zase na češtinu ,ale nabídka jazyku mi v menu zmizela a zůstala jen angličtina. Zkusila jsem je dát do tov. nastavení ,ale žádná nabídka jiných jazyků jako zprvu se tam už neukázala. Nevím jak dál postupovat Děkuji za radu.
Dominik Hokpřed 477 dny
Zdravím, Jano. Zkoušela jste nastavit jazyk v mobilní aplikaci Garmin Connect? Je tam ta možnost? Klikněte v aplikaci na obrázek hodinek vpravo nahoře → Obecné → Jazyk. Popřípadě to jde přímo v hodinkách → Otevřete Menu hodinek (delší podržení spodního tlačítka) → Systém → Jazyk.
Janapřed 477 dny, reagovat
Dobrý den Dominiku. Mobilní aplikace mi jde český,ale hodinky nejdou přepnout na češtinu . Není v nabídce žádný jiný jazyk. Znovu jsem vše dala do tov. nastavení . Uvítací hlášky a jazyk je jen v angličtině,není možný jiný výběr jazyka. Děkuji
Dominik Hokpřed 477 dny
Dobrý den, nemyslel jsem, ať si přepnete aplikaci do češtiny, ale že v mobilní aplikaci máte možnost nastavení jazyka hodinek. Podle tohoto postupu by to mělo jít. Pokud ale ani toto nepomůže, určitě doporučuji hodinky aktualizovat přes počítačový program Garmin Express. Posílám návod.
Janapřed 477 dny, reagovat
Tak problém s instalací českého jazyka je už v pořádku . Šlo to až v programu Garmin express . Moc vám děkuji za ochotu a radu. Přeji pěkný večer Jana
Renatapřed 473 dny, reagovat
Dobrý den,ráda bych si koupila Garmin fenix6S, chci aby fungovaly bez problémů pro mé potřeby, pročítám furt co které mají či nemají a nevím který typ mi bude stačit. Mám dotaz - k čemu je zapotřebí v hodinkách Wifi? Pro jaké funkce je zapotřebí? Děkuji moc za odpověď, Renata
Dominik Hokpřed 472 dny
Zdravím, Renáto. Wi-Fi je nejčastěji úzce spojena s hudebním přehrávačem, protože se hodinky prostředníctvím Wi-Fi synchronizují se streamovacími službami jako je třeba Spotify. Když si tedy chcete stáhnout své playlisty ze Spotify, je potřeba Wi-Fi.
Adélapřed 470 dny, reagovat
Děkuji za zprávu, ano, všechno, včetně oznámení mám povoleno. Ještě dodám, že mám systém iOS.
Davidpřed 467 dny, reagovat
Dobrý den, mám hodinky vivoactive 4 a vybili se mi už je nabíjím 4 hodiny a nejde s nimi nic dělat lehce tam svítí trojúhelník jinak na nic nereagují.
Dominik Hokpřed 466 dny
Zdravím, Davide. Podržte vrchní tlačítko a za 15 vteřin by se mělo objevit kontrolní menu. Držte tlačítko dále dokud obrazovka úplně nezhasne. Snad to pomůže.
Katolickypřed 229 dny
Dobrý den, prosím jak Vám dopadlo restartovat hodiny? Mám stejný problém u 6x. Moc děkuji. Vlasta Katolicky
Zuza Otáhalovápřed 459 dny, reagovat
To je pro mě už vyšší dívčí . Poradíte ? Máme iPhone SE. Zdravím, Zuzko. Podle mě bude problém v tom, že aplikace Garmin Connect neběží v pozadí telefonu. Máte v nastavení telefonu aplikace Garmin Connect nastavenou tak, aby běžela i v pozadí?
Dominik Hokpřed 459 dny
Určitě poradím. Najeďte do aplikace Garmin Connect → Klikněte vpravo dole na více → Nastavení → Oprávnění pro telefon → Spravovat oprávnění → Vše povolte (Poloha vždy a ať je vše zelené). Pokud by toto nepomohlo, určitě doporučuji aktualizovat software hodinek pomocí počítače. Posílám návod. Pokud máte připojených více telefonů k hodinkám, určitě ostatní odpojte. :)
Ivopřed 458 dny, reagovat
Dobrý den, mám dotaz ohledně přátel v Garmin connect. S kamarádkou jsme se přidali a ona vidí mé aktivity (kolo, běh atd..), ale já její nevidím. Vidím pouze celkové statistiky. Oba máme soukromí nastaveno stejně a to, že se vše zobrazí přátelům. Já toto nastavení měl už od začátku, ona ho změnila až po mém přidání mezi přátele a po její poslední aktivitě. Mlže to být tím a její aktivity uvidím až od teď, když přidá nové? Zpětně se na její aktivity kouknout nemohu? Děkuji předem za odpověď.
Dominik Hokpřed 458 dny
Zdravím, je dost možné, že to tak je. Abych řekl pravdu, osobně to nemám odzkoušené, protože používám jako sociální síť spíše Stravu. Nicméně, zkuste mrknout ne do přehledu, ale přímo na tohoto člověka tam si zobrazit jeho aktivity. Tam by to teoreticky mělo jít. Nicméně, pokud si teď kamarádka upravila nastavení soukromí, mělo by už to jít.
Jakubpřed 450 dny, reagovat
Dobrý den, na hodinkách Garmin Venu SQ mi vyskočila hláška, že je plná paměť. Zkoušel jsem hledat, co s tím, ale o moc moudřejší po přečtení pár vláken nejsem. Moc děkuji za radu, co vyzkoušet
Matěj Urbaczkapřed 449 dny
Zdravím Jakube, místo v hodinkách můžete udělat tak, že odstraníte všechny aktivity z hodinek přes menu - systém - obnovit - odstranit všechny aktivity. Ale nejdříve se ubezpečte, že máte všechny aktivity již v Garmin Connect.:-)
Jakubpřed 449 dny
Paráda, moc děkuji Matěji.
Monikapřed 438 dny, reagovat
Dobrý den, Dominiku . Koupila jsem si přes český internetový obchod Garmin venu S2 a není tam čeština, co s tím ?
Matěj Urbaczkapřed 437 dny
Zdravím Moniko, připojte hodinky ke Garmin Express v počítači a proveďte aktualizaci. Poté budou hodinky v češtině.
Monikapřed 437 dny
děkuji Matěji
Leošpřed 436 dny, reagovat
Poprvé se to stalo před půl rokem. Přenastavit . Díky za odpovědi L.
Lenkapřed 422 dny, reagovat
Dobrý den, mám 3 týdny hodinky Garmin vivoactive s4. Byla jsem s nimy 2x plavat a pokaždé špatně naměřená vzdálenost. Nastaveno mám vše správně, plavecký styl stejný, plavala jsem bez přestávky... Dnes naměřily o 400m více, než jsem uplavala. Kde může být chyba? Měla jsem párkrat podezření na započítání více kroků, to ale nemám jak zkontrolovat.
Matěj Urbaczkapřed 421 dny
Napadá mne, že byla špatně zvolená délka bazénu, ale pokud jste tohle měla dobře nastaveno, tak bych doporučil aktualizaci přes aplikaci Garmin Express a pokud by to nepomohlo, tak bych doporučil reklamovat hodinky, protože může být špatné čidlo akcelerometru.:-(
Lenkapřed 422 dny, reagovat
Zdravím, mám Forerunner 745 a od včerejška mi hodinky najednou přestali správně počítat kalorie při aktivitách, v aplikaci v mobilu se vůbec neukazuje BodyBatery, nezaznamenávají spánek atd. nějakou radu co teď?
LenkaBpřed 420 dny, reagovat
dobrý den, prosím o radu. mám GARMIN VENU SQ, občas se mi stane, že při použití nějaké funkce na telefonu, mám Xiaomi redmi note 7, se hodinky odpojí a už nespárují zpět. třeba když otevřu interntet nebo fcb a tak různě. Nevíte čím by to mohlo být? Děkuji za odpověď Lenka
Matěj Urbaczkapřed 417 dny
Zdravím Lenko, mne se to také stávalo teď na mých Forerunner 945 s telefonem Samsung. Na hodinky vyšla aktualizace při které se to zlepšilo a také jsem měl na mobilu zapnutý režim úspory baterie, který reguloval aplikaci. Také si zkontrolujte nastavení aplikace Garmin Connect v mobilu, jestli ji máte povelou na pozadí, aby mohla běžet i přes facebook atp.:-)
Lenkapřed 409 dny
děkuji Matěji, teď to ještě správně najít v telefonu
Janpřed 419 dny, reagovat
Zdravím, mám G.Forerunner 935 a chtěl bych si do hodinek před tréninkem nahrát různé odjezdy busu..tedy v kolik hodin , běhám jen s hodinkami bez mobilu, jde to a jak, prosím? Děkuji
Matěj Urbaczkapřed 417 dny
Zdravím Honzo, dá se stáhnout aplikace na Garmin Connect IQ, zvaná jako "notes", kde si uděláte poznámku přes mobil a pak si přidáte widget s touto aplikací do hodinek a tam si můžete nahrát odjezdy autobusů.
Janpřed 417 dny, reagovat
Moc děkuji Matěji, je jich tam více, tak vyzkouším více:-)
Pavelpřed 412 dny, reagovat
Zdravim, dekuji za uzitecne rady, ale prece jen poprosim jeste o par navic, mam venu 2 a nejde mi tam nainstalovat aktivitu tenis, ze to muj typ nepodporuje. Mam si vytvorit aktivitu vlastni, nebo je nejaka univerzalni. Celkem me to prekvapilo, ze tam nic takoveho neni predinstalovane. Dale jsem se chtel zeptat, byl jsem behat se sluchatkama niceboy hive podsie 21 samozrejme pripojene pres hodinky a poslouchal stahnute mp3, behem behu se vsak zvuk sekal. Predpokladam, ze je to temi sluchatky, resp. tim jak jsem v pohybu a poskakuji nemate zkusenosti nebo tip na lepsi sluchatka. Bezdratova jsem jeste nemel a vzdy jsem behal s kabely a tel, ale ted s hodinkami uz mobil nenosim. Dekuji
Matěj Urbaczkapřed 412 dny
Zdravím, jelikož jsou Venu 2 úplně nové hodinky, tak na ně ještě není tolik aplikací uděláno, takže bych vyčkal, až bude anebo vytvořil svou přímo v hodinkách. Co se týče Vaší druhé otázky, tak to bude asi sluchátky. Já mám jedny z Aliexpressu a mám podobné zkušenosti. Se sluchátkami afteshokz však vše funguje, jak má.:-)
Lubošpřed 410 dny, reagovat
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat na hodinky Venu 2. Trochu mě u nich zlobí počasí, když mi např. nyní ukazuje 17°, i když je venku i podle telefonu 26°. Ono i hodinky po rozkliknutí počasí ukazují, že za cca hodinu bude 26° atd., ale jako hlavní ukazatel tam pořád svítí 17°. Tato hodnota se pak přepisuje i do ciferníku, hodinky jsem se snažil odpojit od tel a znovu připojit, píše, že je vše synchronizované a hodinky nechcou ani žádné aktualizace, nevíte čím by to mohlo být. Je to taková blbost :-), ale
Dominik Hokpřed 410 dny
Zdravím, Luboši. Zkontroloval bych nastavení aplikace Garmin Connect, jestli máš veškerá práva, aby běžela na pozadí. Měl byste to najít v nastavení aplikace pod "Oprávnění". Zároveň bych se také podíval do "Nastavení"→"Nastavení uživatele"→"Poloha pro počasí" a zkontroloval, jestli je vše v pořádku nastaveno. Ideální je nastavit polohu telefonu.
Lubošpřed 410 dny
Děkuji za odpověď Dominiku, všechno mám nastaveno, oprávnění pro polohu vždy i počasí mám dle polohy telefonu, nevím jestli se tam zobrazuje průměrná teplota za den, nebo proč tomu tak je. Z původních 19 to nyní stouplo na 20°, ale reálně je prostě 26°. Ale jak píšu jsou to malé věci
Dominik Hokpřed 409 dny
Zdravím, Luboši. I malé věc se můžeme pokusit vyřešit. :) Bohužel jsem ale prozatím v koncích. Vezmu si to jako domácí úkol a kdybych přišel na řešení, dám vědět. :)
Ivopřed 405 dny, reagovat
Dobrý den, mám dotaz ohledně hodinek Garmin Venu sq, konkrétně se jedná o dotaz směřující na plavání v moři. Je nějaký způsob, jak si takové plavání zaznamenat? Pokud vím, tak co se týká plavání, je možnost jen měření bazénové aktivity, nikoliv plavání venku.. Ať už v moři, rybníku nebo přehradě.. Děkuji předem za odpověď.
Matěj Urbaczkapřed 400 dny
Zdravím Ivo, možnost je ta, že budete monitorovat plavání v moři jako aktivitu "jiné" která je úplně poslední na výběr. Jediné o co přijdete je vyhodnocení stylů plavání, ale jinak budete mít záznam úplně stejný. Zkusil bych se podívat i na Garmin Connect IQ, jestli již někdo aktivitu plavání na otevřené vodě neudělal i pro hodinky Venu Sq.:-)
Tomášpřed 403 dny, reagovat
Dobrý den, omylem jsem si po nahrání aktivity z hodinek Garmin Instinct smazal v app Connect aktuální aktivitu. Lze ji zpět nějak vrátit/nahrat? Dekuji moc
Matěj Urbaczkapřed 400 dny
Zdravím, tuto aktivitu lze dohledat v počítači v kořenové složce hodinek. Po připojení rozklikněte v průzkumníku souborů vaše hodinky, přejeďte na složku garmin a v ní najdětě složku "activities". Tam už najdete GPX soubor s Vaší aktivitou. Tento soubor pak můžete ručně vložit do Garmin Connect.:-)
Zuzana Majdyšovápřed 396 dny, reagovat
Zdravím vás Matěji, manžel má hodinky Forerunner 735 XT, donedávna měl nastavený jazyk češtinu, ale, že po aktualizaci je v hodinkách jen angličtina. Když se dívám do nastavení, jiný jazyk než angličtinu nenabízí. Zkusila jsem přes aplikaci Garmin Express hodinky znovu akualizovat, ale problém přetrvává. Poradíte nám, prosím? Děkuji Zuzana
Matěj Urbaczkapřed 395 dny
Zdravím Zuzano, zkuste se podívat do nastavení v Garmin Connect, zda nenajdete češtinu tam. Jestli ne, doporučil bych provést obnovu do továrního nastavení.
Tomášpřed 379 dny, reagovat
Škoda. I tak Vám děkuji za odpověď.
Matějpřed 376 dny, reagovat
Zdravím, lze prosím někde v aplikaci Garmin Connect dohledat měsíční souhrn aktivity? Například cyklistika za měsíc červenec a tam by se vyfiltrovaly všechny dané aktivity a celkový součet km. Dohledal jsem souhrn za poslední 4 týdny, ne ale za kalendářní měsíc. Přímo v hodinkách je měsíční souhrn aktivity za kalendářní měsíc, ale v aplikaci jsem ho nedohledal :-( Děkuji za radu :-)
Dominik Hokpřed 375 dny
Zdravím, Matěji. Sám jsem se teď díval a skutečně to nejde. :/ Vyfiltrovat se to dá pouze za poslední 4 týdny.
Josefpřed 375 dny, reagovat
Dobrý den nevím jestli si mám vybrat Garmin Forerunner 55 nebo Garmin vivoactive 4 nebo jaké byste mi doporučil do 7000 Kč si koupit
Dominik Hokpřed 375 dny
Zdravím, Josefe. Tyto dva modely jsou hodně rozdílné – Forerunner 55 má více sportovních funkcí, ale zase téměř žádné chytré. Oproti tomu Vívoactive 4 je takový univerzální model, který kombinuje obě kategorie – má ty sportovní, ale zároveň má hudební přehrávač a bezkontaktní placení. Jestli jste sporťák, sáhněte po Forerunneru 55. Pokud chcete i chytré funkce, sáhněte po Vívoactive 4. Za mě jste vybral dobře. Jedině bych pak ještě doporučil Venu SQ, které je na podobné vlně jako Vívoactive 4.
Josefpřed 375 dny, reagovat
Děkuji za odpověď
Michaelapřed 374 dny, reagovat
Dobrý den, prosím o radu, koupit teď Vivoactive 4snebo počkat na novější (Vivoactive 5s)?
Dominik Hokpřed 374 dny
Zdravím, Michaelo. Těžko říct, protože datum vydání Vívoactive 5 ještě není známo. Určitě se vyplatí si koupit Venu 2, protože je novější než Vívoactive 4. Dá se předpokládat, že by Vívoactive 5 mohl vyjít ještě letos nebo na začátku tohoto roku, ale jsou to všechno předpoklady. Záleží na vás, jak moc na koupi spěcháte.
Pavlínapřed 371 dny, reagovat
Dobrý den, mám hodinky vivoactive 4S. Šlo by je spárovat/nahrát do nich aplikaci mapmyrun od UA, abych ji mohla při běhu využít? Děkuji
Dominik Hokpřed 368 dny
Zdravím, přímo při aktivitě tuto aplikaci využít nemůžete, ale můžete si propojit aplikaci Garmin Connect a MapMyRun. Tyto aplikace se pak automaticky synchronizují. Tudíž, vše, co se objeví v aplikaci Garmin Connect, se objeví také v MapMyRun.
Evžen Umlaufpřed 369 dny, reagovat
Dobrý den.Hodinky Garmin Fenix 3 HR nechtějí vyhledat signál z družice.Psal jsem do servisu,kde mi navrhli abych aktualizoval software, (verze 5.6 ?) načež uvedl hodinky do továrního natavení.Nicméně hodinky si astále vedou své a signál nechytají.Takže asi bude nutná oprava?Za případnou odpověď děkuji.
Dominik Hokpřed 368 dny
Zdravím, toto je opravdu hodně specifický problém, který takto na dálku asi nedokážu vyřešit. Proto doporučuji navštívit nějaký servis.
Vladanpřed 357 dny, reagovat
Dobrý den, Informací a odpovědí ju to požehnaně, za což velké díky. Mám otázku ohledně senzorů tepu u Fénix 6. Občas problikávají červeně. Trošku mě to znepokojuje, protože předtím jsem to nezaznamenal. Poradíte mi, prosím, zda-li je v něčem problém. Děkuji
Matěj Urbaczkapřed 354 dny
Zdravím, Vladane, zkuste mrknout do nastavení, jestli nemáte spuštěné celodenní měření pulzním oxymetrem. To by mohlo být to občasné probliknutí červeně. Pokud je to vážně jen milivteřina, tak mohu potvrdit, že se mi to stávalo na FR945 také. Po posledním updatu tento problém ale zmizel.:-)
Romanpřed 350 dny, reagovat
Dobrý den, chtěl bych Vám moc poděkovat, že tak pečlivě a okamžitě na všechny dotazy odpovídáte, také bych dva měl: 1) Chtěl bych zakoupit Garmin Fénix 6x Pro Saphirre, ale stále se nemohu rozhodnout, zda mám zakoupit i verzi Titanium, o peníze mi nejde, líbí se mi na nich o hodně nižší hmotnost, ale nemohu dohledat, jestli je odolnější "klasická" verze s ocelovou lunetou nebo je odolnější titanová verze, chtěl bych, aby mi hodinky vydrželi co nejdéle bez poškrábání. Dočetl jsem se, že obecně je méně odolný titan, ale po nějakých speciálních úpravách může být i odolnější oproti oceli. Máte s tímto zajisté hodně zkušenosti...která verze je tedy odolnější proti poškrábání atd.? 2) Mezi mé nejčastější sporty patří koloběžka s inline bruslemi, ale dočetl jsem se, že v hodinkách tyto sporty chybí, vím, že je možnost stáhnout monitoring těchto aktivit přes Connect IQ. Otázka zní: Jaký je rozdíl mezi tím, když už je nějaká aplikace na sport v hodinkách přímo od Garminu nebo když ji stáhnu od jiných vývojářů? Měření nebude tak přesné? Nebo bude nějaká "osekaná"? Docela mě mrzí, že tyto sporty Garmin do hodinek nedává přímo od něj, protože nepředpokládám, že od vývojářů z třetích stran nebude tak kvalitní... :-( Proto mě zajímá Váš názor. Předem moc děkuji za odpověď
Matěj Urbaczkapřed 350 dny
Zdravím Romane, co se týče první otázky, tak odolnější bude rozhodně ocel. Titanové Fenixy jsem sám testoval a nebylo to úplně nejlepší co se týče odolnosti proti nárazům. Nebyl jsem první tester a zub času na něm byl bohužel hodně vidět. U ocelových to je o hodně lepší. Titan je lehčí, ale bohužel i měkčí materiál. Druhá otázka se týče koloběžky a bruslí. U koloběžky bych se nebál využít aplikaci kolo, která měří rychlost, vzdálenost a tep úplně stejně, jako aplikace na koloběžku. U bruslí bych doporučil teoreticky to samé anebo vytvořit vlastní sport se svými datovými poli. U aplikace na Garmin Connect IQ, která je pro brusle placená je navíc ještě kadence, což nevím, jak moc je pro Vás důležité.:-)
Romanpřed 350 dny, reagovat
Super, ještě jednou děkuju! :-)
HONZApřed 350 dny, reagovat
Dobry den, Jiz skoro dva roky kazdy den mam minimalne 10000 kroku. Bohuzel vcera poprve jsem zapomnel a mam jen 9944 kroku. Jeste jsem hodinky forerunner 35 nesynchronizoval. Zadnou aktivitu jsem vcera nemel. Jen chuzi bez aktivity. Da se nejak upravit. FIT soubor pred synchronizaci? Jak se scitaji kroky s kroky z aktivit? Kdyz bych si nahral. FIT SOUBOR vcerejsiho data aktivity (beh ci chuzi) od nekoho jineho a pote synchronizival, bude fungovat? Nebo mam navzdy serii 10 000 kroku prerusenou. Pripadne jine možnosti? A vseobecny dotaz. Jak se tedy ty kroky scitaji normalni plus z aktivit? Protote z gps souboru nahranych od kamaradu to appka nebere v potaz. Dekuji moc za reakce. JS
Matěj Urbaczkapřed 350 dny
Zdravím Honzo, tohle má Garmin bohužel/bohudík moc dobře ošetřené, a tak pokud nahrajete jakoukoli aktivitu ručně, tak Vám kroky nebudou přičteny. Je to přesně kvůli tomu, aby nemohl někdo takto "podvádět" při různých challengích atp.:-)
HONZApřed 350 dny
Prave to nebude a nechci delat rucne. Ja tomu rozumim, a vlastne podvadet chci. Proto, kdyz ma kolega stejne hodinky a nahraji si do slozky activities jeho. FIT soubor tak by mohlo fungovat? Dokonce jsem se docetl, ze pokud mame na jedne ruce vice hodinek, garmin se se synchronizaci nevyporada, dalsi moznosti je konvertovat fit soubor do csv a tam upravit, nasledne konvertovat zpet do fit souboru a sychronizovat. Jenze to se mi taky nedari.... Takze mame asi smulu...
Pavelpřed 339 dny, reagovat
Dobrý den, Garmin Fenix 6x Pro umožňují synchronizaci kalendáře z telefonu. Všechna oprávnění v telefonu jsou povolená, ale události v hodinkách po synchronizaci nejsou. Dále jak přiřadit tlačítku "down" jinou funkci než ovladače hudby, a jako poslední, lze v app. Garmin Connect zobrazovat Mapy.cz, např. při vytváření trasy. Děkuji za pomoc PD
Matěj Urbaczkapřed 338 dny
Zdravím Pavle, píšete, že jsou povolená v telefonu, tak tuto skutečnost zkuste zkontrolovat i přímo v Garmin Connectu u nastavení hodinek.:-) Co se týče Vašeho druhého problému tak musíte do menu - systém - zkratky a zde zvolíte kombinaci tlačítek nebo spodní tláčítko a vyberete, co chcete místo hudby. Na poslední odpověď musím napsat, že bohužel to není možné a mapy.cz nelze zobrazit na Garmin Connectu, ačkoliv bych si to moc přál.:-) Já vytvářím trasu ma mapách, pak ji vyexportuju a nahraju ručně do Garmin Connectu.
Tomáš Mrázekpřed 338 dny, reagovat
Hezký den. Hrudní pásy - četl jsem, že kvalita Garmin pásů není tak dobrá jako Polaru. Je to tak? V čem se liší, když je budu chtít používat s Garminy? Mám aktuálně Polar H7. Uvažuji (do budoucna) o H10 nebo tedy od Garminu nějaký. Lze to nějak shrnout? Výhody/nevýhody... ? Děkuji moc.
Matěj Urbaczkapřed 338 dny
Zdravím Tomáši, neřekl bych, že kvalita měření je u H10 nebo u nejlepšího pásu od Garminu rozdílná. Výhoda u H10 je rozhodně zapínání na takovou malou přesku a silikonové "tečky" po celém pásu pro lepší držení pásu. Pokud budete používat s Garminy, tak rozhodně výhodou při koupi Garmin pásu budou veškeré další metriky jako vertikální oscilace, doba kontaktu se zemí, vylepšená kadence atp. Toto bohužel Polar měřit neumí. U Garminu se mi také líbí, že má menší a implementované měřící zařízení na hrudi, a tak to tolik nevyčnívá z pod oblečení a hlavně se nemůže vycvaknout. Ale jak říkám, při testování jsem nenašel rozdíl mezi výsledky z obou pásů.:-)
Tomášpřed 336 dny
Diky. Ani treba rozdil nebude v tom, jak dlouho pas vydrzi? Jeho zivotnost... Slysel jsem, ze Garmin ma zivotnost nizsi. A ten H10 lze myslim vyuzivat bez hodinek. Zapamatuje si jednu aktivitu v sobe. Umi to Garmin? Hodilo by se treba u florbalu apod. Diky.
Matěj Urbaczkapřed 332 dny
Já mám pás zatím dva roky a drží skvěle a nevypadá, že by se měl rozpadnout nebo přestat fungovat (garmin). A jinak, nejvyšší řada pásu od Garminu, konkrétně tato: www.hodinky-365.cz/hrm-pro-snimac-tepove-frekvence-a-dynamiky-behu-s-ant-a-ble-x1208626, vydrží zaznamenat až 18 hodin aktivity.
Tomáš Mrázekpřed 332 dny
Děkuji moc za všechny odpovědi!
Matejpřed 332 dny, reagovat
Dobry den, mohli by ste mi poradit ako v aplikacii garmin connect nastavit aby sa v kalendari tyzden zacinal v pondelok a nie v nedelu.Dakujem
Matěj Urbaczkapřed 332 dny
Zdravím Matěji, toto musíte nastavit v Garmin Connect v zařízení - obecné - první den v týdnu.:-)
Matejpřed 332 dny
Ja tam mám len formát dátumu a takú možnosť že nastaviť prvy deň v týždni tam nemám
Matěj Urbaczkapřed 331 dny
Zdravím, další možností, kde to nastavit v Garmin Connect je Garmin Connect - nastavení - nastavení uživatele - první den v týdnu.:-)
Matejpřed 331 dny
Mám to. Ďakujem
Ivapřed 309 dny, reagovat
Dobrý den, mám hodinky Instinct a nechtějí se mi připojit ke Garmin Express. Mé aktivity se mi zobrazí a vše ostatní, ale ukazuje se mi že nejsem připojená a nejde stáhnout aktualizace.
Matěj Urbaczkapřed 308 dny
Zdravím, zkuste prvně překontrolovat v menu - systém - Režim USB - Velk. pam. zař. - Pokud místo posledního zmiňovaného máte režim USB - Garmin, tak přepněte a mělo by to fungovat. Pokud ne, tak bych resetoval do původního nastavení a pak znova připojil.
Monikapřed 306 dny, reagovat
Zdravím, mám Fénix 6s a před pár dny mi z ničeho nic zmizel v aplikaci Connect widget s informací o stavu tréninku (produktivní, udržování atd). Když jsem si chtěla upravit Můj den, že to tam zase přidám, nemám to ani v nabídce na přidání. Nevíte co s tím? Moc děkuji. Monika
Matěj Urbaczkapřed 305 dny
Zdravím, a není to tím, že už dlouho nezískaly data o vašem tréninku? Například, že jste dlouho neběhala?
Veronika Mindlovapřed 304 dny, reagovat
Zdravím, mohla bych taky poprosit o radu? Chtěla jsem si do hodinek vivoactive 3 nahrát trasu, kterou by mě hodinky při běhu navigovaly. Vše jsem nahrála, ale v momentě, kdy dam odeslat do zařízení, mi mobil napíše, že hodinky nepodporují trasy. Můžete mi poradit co s tím? Dekuji
Dominik Hokpřed 304 dny
Zdravím, tuto trasu si vytváříte v Mapy.cz, nebo přímo v aplikaci Garmin Connect?
Eva Mikesovapřed 304 dny, reagovat
Dobrý den, mám prosbičku. Mám garmin venu a na hodinkách se snažím vyhledat telefon....na hodinkách se ukazuje, že se vyhledává ale mobil nereaguje. Vše mám připojené i z aktualizované. děkuji moc Eva
Dominik Hokpřed 304 dny
Zdravím, Evo. Ověřte v nastavení telefonu, že aplikace Garmin Connect má oprávnění, aby běžela na pozadí. Toto by to teoreticky mělo vyřešit.
Miroslavpřed 110 dny
Dobrý den, appku Connect mám nastavenou na pozadí bez omezení a stejně mobil pri hledání "nehraje".. Nenašla jste způsob, jak povolit v telefonu nebo v appce? Mám Venu 2, ale to bude asi stejné.. Díky
Veronika Mindlovapřed 304 dny, reagovat
V mapy.cz.......
Dominik Hokpřed 304 dny
Zdravím, je možné, že Garmin Venu (tím, že mají pouze jednoduchou navigaci) nepodporují externí GPS soubory. Zkuste vytvořit trasu v aplikaci Garmin Connect, jestli se objeví stejný problém.
Veronika Mindlovapřed 304 dny, reagovat
To je bohužel to samé. Stejná chybova hlaska
Dominik Hokpřed 302 dny
Zkusil bych ještě aktualizovat software hodinek. Návod je v tomto článku. Pokud ani to nepomůže, zvážil bych se obrátit na výrobce.
Liborpřed 302 dny, reagovat
Zdravím, prosím o radu, v aplikaci Garmin Connect mám jednotky v mílích, stopách a librách. V hodinkách v metrech a kg. Po spárování se nic nezmění, v aplikaci Garmin Connect to přepočítá do stop a liber. Lze to v aplikaci Garmin Connect změnit na metry a kg? Mně se to nedaří. Děkuji za odpověď
Dominik Hokpřed 302 dny
Zdravím Libore. Zkuste otevřít menu v aplikaci → Nastavení → Nastavení uživatele → Jednotky → Metrické. :)
Liborpřed 302 dny, reagovat
Zdravím Dominiku, děkuji za radu, která mi pomohla vyřešit můj problém.
Milan Vrábelpřed 299 dny, reagovat
Dobrý den. Mám Fénix S6 a mám drobný problém s tím, že při zapnuté aktivitě mi průběžné výsledky hlásí mobil v němčině. Na hodinkách zazní oznámení třeba na údaje o kole a mobil mi to přečte německý. Všude mám nastavenou češtinu a tohle najít nedokážu. Kde mám, prosím, hledat? Děkuji.
Matěj Urbaczkapřed 298 dny
Zdravím, zkusil bych se podívat do Garmin Express do PC, jestli není ještě tam nastavený jiný jazyk, a pak zkontroloval jazyk přímo v telefonu.
Michalpřed 298 dny, reagovat
Dobrý den, Prosím o radu, mám hodinky vivoactive4 , bohužel jsem hodinky někde zapomněl, nechal. Je tady možnost nějak určit poslední polohu hodinek, nebo nějaké informace k nalezení hodinek. Děkuji
Matěj Urbaczkapřed 298 dny
Dobrý den, bohužel, hodinky nelze žádným způsobem trackovat takto nadálku.:-(
Martinpřed 298 dny, reagovat
Dobrý den, vyhrál jsem vivoactiv4. A nějak se mi nelíbí kontrast, barevnost displeje. Je to standardní? Děkuji za info.
Matěj Urbaczkapřed 298 dny
Zdravím Martine, hodinky používají transflektivní displej, který se může zdát trošku mdlý. Tento displej se vyznačuje tím, že čím více světla na něho svítí, tím je lépe kontrastnější a viditelnější.:-)
Josefpřed 297 dny, reagovat
Dobrý den, mám na cestě fenix 6 pro. Možná se ptám špatně, ale pokud vymažu z hodinek např. mapy golfových hřišť, které nepotřebuji, nahrají se továrním nastavením zpět? Obsahuje tovární nastavení vše jako, když hodinky vybalím z krabice jako je to např. u mobilů nebo je třeba nejdříve udělat zálohu, aby se hodinky nestaly jen cihlou?
Matěj Urbaczkapřed 296 dny
Zdravím Josefe, pokud je smažete přímo z kořenové složky v PC, tak se mapy znova nenahrají a hodinky napíšou chybovou hlášku, když budou znova načítat.
Petrpřed 267 dny, reagovat
Mám starší hodinky Forerunner 15. Lze natvrdo nastavit, aby se aktivita ukládala jako kolo? Střídám běh s kolem a nemám čas neustále přepisovat kolo na běh, abych v segmentech nefiguroval jako světový rekorman. Stejně tak to má vliv na osobní rekordy. Jednou za čas bych to v klidu utřídil, nechci neustále někde chybně vyčnívat. Díky...
Dominik Hokpřed 267 dny
Zdravím, bohužel, změnit to v nastavení Garmin Connect je jediné možné řešení. :/
Petrpřed 267 dny, reagovat
Díky, ale o které konkrétní nastavení jde? Kde se to dá změnit? Nenašel jsem to zatím..
Dominik Hokpřed 267 dny
Ve webovém rozhrání Garmin Connect otevřete danou aktivitu a její typ změníte na "Jízda na kole". Natvrdo se to bohužel nastavit nedá, musíte to dělat pro každou aktivu vždy zvlášť.
Petrpřed 266 dny, reagovat
Jasné, děkuji. Je to celkem chyba, že nejde nastavit preferovaná aktivita. Běžecké segmenty jsou tak zahlceny "světovými rekordy" inlajnistů a cyklistů.. :(
Evapřed 262 dny, reagovat
Dobry den. chtela jsem se zeptat zda li je mozne nejak nadalku dohledat garmin venu, bohuzel se mi hodinky odeply kvuli zkazenemu zapinani. dekuji
Dominik Hokpřed 262 dny
Zdravím, v telefonu máte funkci "Najít mé hodinky", ale ta funguje pouze tehdy, když jsou hodinky v dosahu Bluetooth. Hodinky nemají LTE, takže nejsou schopné samovolně vysílat svou polohu. Pokud jste tedy ztratila hodinky a nemáte vůbec ponětí o jejich poloze, není cesta, jak je na dálku vyhledat.
Davidpřed 259 dny, reagovat
Dobrý den, prosím ukáže někde Garmin connect celkovou vzdálenost, kterou ujdu za den, týden, měsíc a rok? Jde mi o celkovou vzdálenost jak při aktivitě, tak i při běžné chůzi nebo jízdě na kole? Mimochodem uživatelsky nepříjemnou aplikaci jako je Garmin connect aby jeden pohledal.
Dominik Hokpřed 256 dny
Zdravím, souhrn počtu kroků za za den, týden, měsíc a rok najdete hned po rozkliknutí sekce "Kroky" na hlavní straně. Pokud se chcete podívat na ujeté kilometry na kole, musíte se přesunout do Menu → Aktivity → Cyklistika. Tam najdete souhrn.
Jaroslavpřed 256 dny, reagovat
Ahoj Dominiku mám hodinky garmin fėnix 6 pro solar,mám problém se zobrazením teploty v aplikaci počasí,vůbec mi to nenačte teplotu,zobrazí se mi tam čekání na data. Přitom mám blůtu na telefonu zapnutý.Jináč mi všechno funguje.
Dominik Hokpřed 255 dny
Zdravím, podle mě nemáte mobilní aplikaci Garmin Connect spuštěnou na pozadí. Klikněte na: Nastavení → Oprávnění pro telefon → Spravovat oprávnění a tam vše povolte. Snad to problém vyřeší.
Renatapřed 247 dny, reagovat
Dobrý den, ráda bych se zeptala na dvě věci. Mám Garmin Fenix 6S a nefunguje pulzní oxymetr. Měření se spustí, ale pak mi hodí hlášku, že měření se nedá provést. Vše jsem dělala podle návodu. Plus další problém je, že mi hodinky neměří spánek. První dva dny to dělaly a teď nic. Nevíte, kde může být zakopaný pes? Předem děkuji za odpověď.
Matěj Urbaczkapřed 247 dny
Zdravím Renato, hodinky bych zkusil uvést do základního stavu a znovu nastavil. Můžete také zkusit připojit k PC a aktualizovat pomocí Garmin Express ještě přes uvedením do továrního nastavení.
Renatapřed 247 dny
Děkuji, zkusím a uvidím.
Roman Šafaříkpřed 227 dny, reagovat
dobrý den, mám hodinky Garmin Venu 2 a v posledním týdnu se mi přestaly u aktivit zobrazovat mapy. Hodinky jsem aktualizoval, restartoval, vše jsem zkontroloval i na mobilu a vše mám nastavené. Prosím o radu, kde mám problém. Děkuji
Dominik Hokpřed 221 dny
Zdravím, použil jste k měření venkovní aktivitu? Pokud použijete indoor aktivitu, mapa se nezobrazí. Také je potřeba, aby GPS načetla ještě před zahájením aktivity (zelené slovo GPS).
Matejpřed 226 dny, reagovat
Dobry den, viete mi poradit ako sa kalibruje vyskomer na vivoactiv 4. Dakujem
Dominik Hokpřed 221 dny
Zdravím, otevřete menu (dlouhým podržením jednoho z tlačítek). Poté otevřete část "Snímače a příslušenství". Tam by měl být barometr a možnost kalibrace.
Zdeněkpřed 224 dny, reagovat
Zdravím, neporadil by mi někdo - máme s manželkou oba nové Venu 2, nevím jak se mi to mohlo podařit, asi přes Garmin express jsem si natáhl do hodinek údaje manželky. Před hardresetem sem zkoušel cvičně vynulovat počítadlo kroků a zaboha nemohu přijít jak se to dělá, třeba v průběhu dne nebo i celou historii apod. A to ani v aplikaci Garmin connect. Nějaká myšlenka? Děkuji
Dominik Hokpřed 221 dny
Zdravím, máte hodinky spárované ke stejnému účtu? Pokud ano, tak se toto bude dít pořád, protože Garmin si předává data napříč hodinkami.
Zdeněkpřed 220 dny
Děkuji za reakci, ano oboje Venu jsou na jednom účtu, ale spíš mi jde o tu možnost vynulovat kroky v průběhu dne popř. smazat celý den, jde to ?
Dominik Hokpřed 219 dny
Zdravím, bohužel, kroky vynulovat nejde.
Honza Jpřed 214 dny, reagovat
Dobrý den, dcera má garmin forerunner 45s a ikona stavu baterie zobrazuje její ubývání pouze po celých 20%, lze nějak nastavit standardní ubývání po 1 procentu? Díky a mějte se
Matěj Urbaczkapřed 213 dny
Zdravím Honzo, bohužel po aktualizaci se baterka ubírá postupně, ale nelze nastavit přesné procento baterie.:-(
Marlenpřed 210 dny, reagovat
Dobrý den, uvažuji o koupi hodinek Garmin Venu 2s. Dá se u nich vypnout celodenní měření tepu a tep si sledovat a měřit jen při tréninku? Děkuji.
Matěj Urbaczkapřed 210 dny
Zdravím Marlen, ano, měření tepové frekvence přes den lze vypnout.:-)
Pepa Jozapřed 204 dny, reagovat
Dobrý den, chtěl bych Vás požádat o radu. Mám hodinky fénix 6x pro, kdy 12.12.2021 mi hodinky přestaly ukazovat zhodnocení výkonu, dobu regenerace a vo2 max. V Garmin express, se místo zhodnocení výkonu ukazuje dechová frekvence a po každé jakkoliv náročné aktivitě doba regenerace ukazuje 9 hodin a vo2max je stále na hodnotě 49. Nevíte náhodou kde by mohl být problém. Děkuji za případnou odpověď. S pozdravem Pepa Joza.
Matěj Urbaczkapřed 203 dny
Zdravím, Josefe, zkusil bych z hodinek odstranit veškeré aktivity (po synchronizaci s Garmin Connect, abyste o ně nepřišel) a poté by měly naskočit i tyto běžecké metriky. Pokud nepomůže toto, tak bohužel bude třeba udělat reset do továrního nastavení.
Kateřinapřed 204 dny, reagovat
Zdravím, mám otázku ohledně připojení na Wi-Fi u hodinek Garmin Vívoactive 4S. Mám zadanou svou Wi-Fi ale při kontrole připojení hlásí nepřipojeno až po xxx pokusech se to podaří, hlásí ok, ale při kontrole prostřednictvím hodinek zase dlouho hledá síť a hlásí chybí připojení k internetu. Děkuji za info.
Matěj Urbaczkapřed 203 dny
Zdravím, Kateřino, zkusil bych úplně odebrat Wi-Fi z hodinek a znovu ji napárovat.
Jindra Vodehnalovápřed 203 dny, reagovat
Dobrý den, mám hodinky Garmin VivoActive 4s. Pokud se úplně vybiji, nejdou nabít klasicky přes nabíječku, ale musím je připojit přes USB port k počítači a synchronizovat přes Garmin Express. Potom se teprve hodinky začnou nabijet. Pokud nejde o úplné vybití, lze je nabít přes klasickou nabijecku v síti. Děkuji za radu. Hodinky mám cca 1 měsíc.
Dominik Hokpřed 200 dny
Zdravím, toto je upřímně tak specifický problém, že bych se spíše obrátil na Garmin. Pokud vás to bude hodně trápit, zvážil bych reklamaci.
Monikapřed 193 dny, reagovat
Dobrý deň chcem Vás poprosiť o radu Mám garmin venu 2S. V hodinkách mám nastavené jednotky na km ..aj napriek tomu mi v connecte stále ukazuje mile…prosím čo sa s tým da robiť lebo mi to maximálne ide na nervy už ..
Dominik Hokpřed 192 dny
Zdravím, v aplikace Garmin Connect postupujte takto: Nastavení → Nastavení uživatele → Jednotky měření → Metrické.
Katkapřed 185 dny, reagovat
Dobrý den, mám hodinky Garmin Venu 2S a problém se špatným počítáním pater. Nejdřív fungovaly bez problému (mám je od Vánoc), ale cca po dvou týdnech začaly ukazovat nesmysly. Denně mi ukazují tak 40-60 pater, přestože reálně jich mám odhadem tak 10-12. Zkoušela jsem kalibrovat barometr, očistit a opláchnout je kvůli senzoru, ale nic. Zkoušela jsem si více utáhnout pásek, aby se na ruce vůbec netočily, ale taky nic. Během 2km cesty do práce po rovině mi naskáče třeba 14 pater. Stojím na semaforu a ve chvíli, kdy se vůbec nehýbu mi hodinky hlásí, že jsem právě překonala limit. Není to ale každý den, někdy počítají správně, takže úplně rozbité podle mě nejsou. Netušíte, co by mohlo mít vliv na to, jak se patra počítají? Už mám opravdu chuť je vyhodit z okna... :-) Předem děkuji za reakci! Hezký den, Katka
Dominik Hokpřed 184 dny
Zdravím, z okna je nevyhazujte, to by byla škoda. :) Zkusil bych aktualizovat software hodinek, jestli třeba není problém v algoritmu. který by špatně přepočítával výškové metry na patra. Pokud by problém přetrvával, zvážil bych reklamaci. Nicméně, výpočet pater nefunguje pouze na bází skutečných pater, ale přepočítává to každé 3 výškové metry na jedno patro. Pokud tedy míříte do práce a jdete do kopce na kterém vystoupáte 30 výškových metrů, tak hodinky zaznamenají 10 pater.
Renatapřed 185 dny, reagovat
Děkuji za odpověď. Vztahuje se na to reklamace? Hodinky mam ještě v záruce. Nebo čekat, ale jak dlouho? R.
Dominik Hokpřed 184 dny
Zdravím, toto je na posouzení Garminu. Je tam spousta faktorů, které v tomto problému mohou figurovat.
Helenapřed 183 dny, reagovat
Dobrý den, mám Venu 2 plus a při vytáčení posledních volaných čísel se mi hlásí, že volané číslo neexistuje. Když najdu kontakt v seznamu, vytáčí v pohodě. A ještě u funkce vyhledání ztraceného telefonu se zobrazují pouze symboly jak daleko od telefonu jsem, ale žádný zvukový signál. Díky za radu.
Dominik Hokpřed 179 dny
Zdravím, myslím, že toto bude problém spíše čerstvého softwaru. Být vámi, zkontroloval bych aktualizace přes aplikaci Garmin Express. Pokud by žádné dostupné nebyly, tuším, že to bude nějaký problém o kterém Garmin ví a vyřeší jej v další aktualizaci.
Klárapřed 181 dny, reagovat
Dobrý den, moc prosím , u hodinek Fenix 6x pro solar -Nezobrazí stav tréninku. Při běhu mám zaplou GPS. Může být chyba v nastavení? VO2 max mám naposledy 17. ledna, od té doby nic, aktivita běh nebo chůze 3xtýdne. Děkuji za radu
Dominik Hokpřed 179 dny
Zdravím, Kláro. Tento problém nejčastěji vzniká, když jsou hodinky spojení s více účty Garmin Connect. Používáte hodinky jen vy? Jsou spárované pouze s vaším účtem?
Klárapřed 179 dny
Také zdravím Dominiku, ano, hodinky používám jen já. Dnes opět běh a nic....ještě mě napadlo, že aktivitu spouštím přes Trenéra Garmin, může to mít vliv? Pouštím aktivitu běh, ale v přehledu je běh/opakovaná chůze
Dominik Hokpřed 178 dny
Garmin Coach by na tyto metriky neměl mít vliv. Já osobně bych hodinky dal do továrního nastavení, znova spároval a aktualizoval software hodinek přes Garmin Express. Vše najdete v tomto článku. Myslím, že pak už by neměl být problém.
Martin Divínpřed 180 dny, reagovat
Dobrý den Mám od pátku nové Fenix 7X solar saphire a bohužel nemám žádná data o spánku. Hodinky nosím celý den a nic, prošel jsem nastavení hodinek, ale nic jsem nenašel. Software mám aktualizovaný. Děkuji za radu.
Dominik Hokpřed 179 dny
Zdravím, Martine. Z mých zkušeností vím, že to vždy nějakou dobu trvá než se spánek začne hodnotit. Hodinky totiž potřebují nějaký čas, aby vás "poznaly". Aby znaly hodnoty vašeho stresu, klidovou tepovou frekvenci, aj. Po pár dnech by se spánek měl začít hodnotit.
Martin Divínpřed 177 dny
Zdravím Chyba vyřešena. V profilu úspory baterie během spánku bylo vypnuto měření tepu včetně pulsní oxymetru. Bylo to vidět na grafu srdečního tepu, kdy při usnutí se vypnul a pro probuzení se zase zapnul.
Irena Macákovápřed 170 dny, reagovat
Dobrý den, omylem jsem při ukládání aktivity a přidání fotografii k ní vymazala možnost přidat fotografie. Aplikace Garmin Connect nemá přístup k fotkám. Chtěla bych přístup obnovit, hledám, ale zatím marně. Děkuji za radu. Irena Macáková.
Dominik Hokpřed 170 dny
Dobrý den, pravděpodobně bude problém v oprávněních. Mrkněte do nastavení aplikace Garmin Connect a otevřete část "Oprávnění pro telefon". Tam povolte "Fotografie".
Hynekpřed 164 dny, reagovat
Pokud vám vadí, že Strava z Garmin nestahuje název a popis aktivit, tak zkuste https://async.somee.com/Help/cz
Janapřed 160 dny, reagovat
Dobrý den, prosím o radu, kde v aplikaci Garmin Connect můžu změnit statistiky tak, aby se mi zobrazoval aktuální kalendářní rok a ne dvanáct měsíců zpět. Děkuji za info????
Matěj Urbaczkapřed 158 dny
Zdravím Jano, tohle je velice zvláštní, že se Vám zobrazují data o rok zpět. Máte správně zadané datum jak v hodinkách, tak v aplikaci?
Janapřed 158 dny
Datum mám správně. Když si zadám aktivity-běh - mám na výběr 7dní, 4týdny a 1rok - rok mi nezačíná 1.1. ale zobrazuje se mi 12měsíců zpět (např 4/21-3/22). Jde mi o tuto statistiku, zda je možno nastavit datum od 1.1.
Matěj Urbaczkapřed 157 dny
Zdravím Jano, bohužel v tomhle zobrazení se s tím nedá nic dělat. Můžete se ale podívat do kategorie "přehledy insights", kde se dá nastavit přesně za jaké období a co chcete vidět.:-)
Andrea Vodovápřed 155 dny, reagovat
Dobrý den, prosím o radu....mám Vivoactive3( naprostá spokojenost- naměřená vzdálenost zjištěna na běžeckém ovále).Manžel nové Vivoactive4... při společné uběhnuté vzdálenosti se dost lišíme- na každém kilometru má o90 m více.Hodinky reklamovány, zaktualizovány a přesto se to dnes opět stalo..Co s tím? Děkuji za odpověď.Andrea
Dominik Hokpřed 154 dny
Zdravím, Andreo. Důvodů může být více. Samozřejmě má manžel novější hodinky, tudíž pravděpodobně i lepší GPS přijímač. Máte s manželem nastaveném stejné přijímání? Třeba máte vy pouze GPS, ale manžel přijímá GPS + Galileo. Teď si nejsem jistý... Máte v hodinkách aktivitu "Běh na dráze"? Nemá ji třeba jen manžel a vy používáte klasický běh?
Pavel D.před 154 dny, reagovat
Dobrý den, navazuji na dotaz, jaký měla paní Andrea. Hodinky Vivoactive3 (GPS), Fenix6x (GPS+Galileo), Fenix7S (GPS+Galileo), jak při společné chůzi, tak při jízdě na kole rozdílné vzdálenosti na všech třech hodinkách, 12km +/- 490metrů rozdíl. Začátek (načtení satelitů) i ukončení aktivity je stejný. Děkuji za odpověď. Pavel
Andrea Vodovápřed 154 dny, reagovat
Běh máme nastavený stejný, ale v GPS (mám já, manžel +Galileo?!)se lišíme....přenastavím a uvidím...Děkuji vám Dominiku, za odpověď.
Daniela Bujokovápřed 152 dny, reagovat
Dobrý den, mám hodinky fenix 6x pro, poslední tyden mám problem je ze se zobrazuji stejně hodnoty chůze (6438) kilometry (5,1) a tempo taky, zkusila jsem hodinky dat do továrního, odparovat přes aplikaci a znovu sparovat, restartovat telefon a aktualizovat všechny dostupné aktualizace přes pocitac, na hodinkách mi stale dokola vyskakuje aktualizace SNS - spustila jsem ji již i tak 5x a stale nic, nevim tedy cim to je a stalo se to tak opravdu zniceho nic, vse je zapnuto a vse je stejny jak predtim když hodinky fungovaly.
Dominik Hokpřed 150 dny
Dobrý den, jedná se o tak specifický problém, že bych asi sáhnul po reklamaci. Garmin určitě bude vědět, co s tím.
Dominikapřed 150 dny, reagovat
Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu. Mám Garmin Forerunner 745 asi 1/2 roku. Zjistila jsem, že mi po nějaké době špatně sčítají a odčítají hodnoty body battery, např. od půlnoci 14 na nabití 71 má být +60 a přes den vybití na 26 je prý -47. Pak co se týče aktivních/spálených kalorii, v dané aktivitě jsem spálila 750 kcal, ale přitom v denní statistice mám aktivních jen 550 kcal. Lze to nějak vyřešit? Tovární nastavení, aktualizace? Děkuji.
Dominik Hokpřed 150 dny
Zdravím, Dominiko. :) Mně to ukazovalo 44 a o půlnoci jsem měl 100. Přičemž mi to ukazuje +58. Pravděpodobně to započítává i jednotky, kdy jste byla bez ztráty. Já jsem se třeba na 100 držel nějakou dobu a přičetlo mi to proto 2 jednotky. Popravdě je to ale jen moje dedukce, budu se na to muset podívat podrobněji. Co se týče kalorií, tak Garmin používá trochu jiný výpočet pro celkové aktivní kalorie a pro kalorie v rámci aktivity (viz. článek od Garminu).
Václavpřed 148 dny, reagovat
Mužu se zeptat, co znamenají přesně cílové pruhy v denním kalendáři garmin. První jsou splněné kroky a poslední počet aktivit, ale ty mezi. Díky za odpověď.
Karolínapřed 148 dny
Zdravím Václave, pruhy znamenají jednotlivé denní přehledy, jako tepovka, body battery, stres, kroky atp... Pokud to rozkliknete, tak zjistíte že barevný pruh koresponduje s kategorií. Příklad, červená znamená tepovka. příkládám obrázek po rozkliknutí jednotlivého dne.
Václavpřed 148 dny, reagovat
Moc děkuji za odpověď, mrknu na to
Václavpřed 139 dny
Před pár dny jsem žádal o radu ohledně zobrazení pruhů v kalendáři. Dnes se.mi stalá jiná věc. Zobrazení kalendáře sedí až na to, že veškerý počet aktivit v každém dni se zmenšil o jednu, přičemž v přehledu ty aktivity jsou. Předem děkuji za odpověď. Samo že jsem několikrát restartoval jak telefon tak hodinky. Díky Václav. Synchronizace také proběhla
Matěj Urbaczkapřed 137 dny
Zdravím Václave, je pod těmi pruhy číslice, jako +1 nebo +2?
Gabrielapřed 141 dny, reagovat
Dobrý den, chtěla bych poradit ohledně displeje..mám Garminy Vivomove HR, pravda už asi tři roky, vše funguje, jen jakoby vyhasíná displej..už nelze nic přečíst. Notifikace chodí, nabitá baterie vydrží krásně pár dní....co s tím?
Dominik Hokpřed 141 dny
Zdravím, Gabrielo. Pravděpodobně to bude stářím, kdy se pixeyl tzv. vypálí. Podobný problém vzniká třeba u televizí. Bohužel si myslím, že s tím nic neuděláte.
Davidpřed 137 dny, reagovat
Dobrý den Dominiku, poprosil bych Vás o radu, mám garmin Fenix 7x pro solar sapphire, a nevím si rady jak vypnout vypínaní displeje během aktivit (mám na mysli úplné vypnutí, kdy hodinky vypadají jako by byly právě vypnuté, nemyslím tím dotykový displej) Nejsem si vědom toho, že bych si tohle nastavení někde aktivoval, a vůbec jsem nenašel způsob jak tuhle funkci deaktivovat. Hodinky vždy po zapnutí aktivity svítí pouze po dobu nastavenou časem podsvícení displeje tj. buď 4sec. nebo 8sec. nebo více podle nabídky v hodinkách a poté zhasnou a displej je úplně černý jako by byli vypnuté, reagují pouze na gesto, nebo zmáčknutí tlačítka. Děkuji
Matěj Urbaczkapřed 136 dny
Zdravím Davide, je to z toho důvodu, že máte zapnutý UltraTrack mód, kdy se displej vypíná. Pokud změníte jiný mód snímání GPS, problém vymizí.
Davidpřed 136 dny
Je to tak, děkuji za radu problém vyřešen, děkuji.
Gabrielapřed 137 dny, reagovat
Děkuji Dominiku, takže chápu dobře,že je to neopravitelná závada? ("vyhasínající" displej)
Matěj Urbaczkapřed 136 dny
Zdravím Gabrielo, bohužel jsem to teď řešil v několika případech a přímo Garmin psal, že je to neopravitelná závada.:-(
Jirka častapřed 136 dny, reagovat
Ahoj, jde na Garmin 5 nastavit trénink, kde se mi budou načítat patra, respektive lze nastavit nějakou funkci, kde se mi budou započítávat vybehy do schodů? Díky moc
Matěj Urbaczkapřed 136 dny
Zdravím Jirko, bohužel žádnou takovou funkci Garmin nemá.:-(
Luciepřed 122 dny
Zdravím, není na to určená aktivita Vystoupaná patra? Já takhle získala odznak za Virtuální lezení, a to jsem taky jen běhala nahoru a dolů schody :)
Gabrielapřed 136 dny, reagovat
Děkuju Matěji...ach jo????
Eliškapřed 132 dny, reagovat
Dobrý den, kamarádka má Fenix 6s pro od Vánoc a nezobrazují se jí data o spánku, od samého začátku. Nevíte, čím by to mohlo být?
Matěj Urbaczkapřed 129 dny
Zdravím Eliško, doporučím se podívat na Garmin Express, jestli nejsou dostupné nějaké aktualizace, které by mohly pomoct hodinkám anebo uveďte hodinky do základního nastavení. Také, pokud jsou stažené nějaké vzhledy či aplikace z Connect IQ navíc, smažte je a zkuste prvně hodinky bez nich.:-)
Pavelpřed 129 dny, reagovat
Ahoj. Potřeboval bych radu. Uvažuji o koupi hodinek a váhám mezi Fenix 6 Pro a Venu 2 Plus. Ze sportů zejména kolo a chůze (tj. záznam trasy, nastoupáno metrů, vzdálenost atd.), dlouhá výdrž baterie při aktivitě (jedu třeba 10 hodin), plus základní notifikace z mobilu, abych viděl co se děje. Dáte mi prosím Vaše doporučení/tip? Děkuju :-)
Matěj Urbaczkapřed 122 dny
Zdravím Pavle, omlouváme se za pozdní odpověď. Byli jsme s kolegou oba na dovolené. Jelikož jste více cyklista, doporučil bych radši Fenix 6 z důvodu odolnosti hodinek, kdybyste náhodou spadnul.:-) Jinak funkčnostně budou samozřejmě dobře sloužit i Garmin Venu 2 Plus. U Fenixu získáte větší odolnost a o něco dělší výdrž baterie a přijdete o volání přímo z hodinek.
Karel Golasovskipřed 128 dny, reagovat
Vlastním hodinky Garmin vivoactiv 4 čtrnáct dní a nějak se nezdá barevnost displeje. Barvy jsou mdlé. Na fotkách paráda, ale ve skutečnosti vybledlé. Je to normální nebo se stím dá něco dělat. Děkuji za odpověď. Viz foto, ta desítka by měla být žlutá?!.
Matěj Urbaczkapřed 122 dny
Zdravím Karle, barvy jsou úplně normální. Jedná se totiž o transflektivní displej, který se může zdát trošku mdlý. Jeho výhoda je, že čím více je displej nasvícený sluncem, tím více je displej kontrastnější a čitelnější.:-)
Jarkapřed 127 dny, reagovat
Dobrý den, prosím o radu - nejde mi na hodinkách vivo active 4 GPS signál. Hodinky jsem spojila s aplikací, jsou nabité, přesto se ani po XX minutách GPS signál neukáže. Nejde tedy žádná aktivita - běh, chůze, ... Moc děkuji za radu, co s tím.
Matěj Urbaczkapřed 122 dny
Zdravím, čekáte na signál anebo rovnou spustíte aktivitu a vyjdete/vyběhnete?
Dominikpřed 126 dny, reagovat
Dobrý den, Mám hodinky Garmin Fénix 6 a řeším problém s ukazatelem počasí. Hodinky ukazujou jinou předpověď než je v rámci počasí v IPhonu. Polohové služby jsou zapnuté, opakované zapnutí a vypnutí jsem také zkoušel. Prosím o radu a předem noc děkuji.
Matěj Urbaczkapřed 122 dny
Zdravím Dominiku, podíval bych se ještě do Garmin Connect, jestli je zde povoleno počasí z iPhone nebo z jiného zdroje.
Jarkapřed 125 dny, reagovat
Dobrý den, prosím o radu - mám hodiny Vívo 4s a nenačítá se mi GPS. Hodinky jsou nabité, s telefonem jsem je spojila a při zapnutí aktivity se nenačte. Moc děkuji za případnou odpověď.
Luciepřed 122 dny, reagovat
Ahoj kluci, jsem druhý den šťastná majitelka Fénix 7, takže si pochopitelně celou dobu hraju s nastavením a snažím se vše doladit, ať mi co nejlépe vyhovuje. Ale na jednu věc se mi nedaří přijít, třeba budete umět poradit :) Když zapínám/vypínám aktivitu, hodinky vydávají zvukový signál. Dost mi to leze na nervy. V kanceláři zkouším ukládání vlastních aktivit a když pak chci vyzkoušet, jak to vypadá při spuštěné aktivitě, pípám tady na celou kancelář :D Pokud mi dokážete poradit, jak se toho pípání zbavit, máte u mě imaginárního bludišťáka! :D Díky a hezký den :)
Matěj Urbaczkapřed 122 dny
Zdravím, běžete do menu - systém - zvuk a vibrace - tóny a upozornění - vypnuto. Toto ale vypne vekšeré tóny a upozornění, což znamená i na sms, telefon atp. Můžete si zapnout například jen vibrace.
Luciepřed 122 dny
Díky, super! A ještě dotaz. Jde nějak nastavit, aby mi při chodících upozorněních na mobil vyskočilo např. jen od koho to je? A ne text zprávy? A ten text třeba až na ruční rozkliknutí? Trochu mi vadí, že kdokoli je vedle mě může si číst mé soukromé zprávy. Díky :)
Matěj Urbaczkapřed 121 dny
Zdravím Lucko, tohle se nastavuje přímo v telefonu v závislosti na tom, jaký máte telefon. Ale měla byste hledat oznámení, a pak zakliknout stručné oznámení. Poté už se nebude zobrazovat celá zpráva ani v liště telefonu a ani na hodinkách.:-)
Michalpřed 122 dny, reagovat
Dobrý den, Podporuje app Garmin funkci, když svítí displej (je li telefon používán) nezobrazuj na hodinkách notifikace a nevibruj? Bohužel jsem tuto informaci nikde nenašel. Děkuji za odpověď
Matěj Urbaczkapřed 121 dny
Zdravím Michale, bohužel tohle Garmin neumí.:-(
Michaelapřed 121 dny, reagovat
Dobrý den, když chci najít telefon ukazuje se mi na hodinkách Fenix 6s pouze barevná signalizace. Chtěla bych i zvukovou signalizací. Dnes jsem aktualizovala software hodinek. Odebrala a pridala zařízení z aplikace. Synchronizovala. Vypla a zapla jak hodinky tak telefon a stále nic. Upozornění z telefonu na hodinky chodí v pořádku.
Matěj Urbaczkapřed 121 dny
Zdravím Michaelo, musíte nechat běžet aplikaci Garmin Connect na pozadí, aby telefon začal blikat pomocí blesku a měl i zvukovou signalizaci.
Jarkapřed 121 dny, reagovat
Dobrý den, prosím, ptala jsem se už jednou, ale odpověď jsem nedostala. Nejde mi na hodinkách Vivo activ 4s při zapnutí aktivity GPS signál, cca 15 minut mi to píše, čekejte na signál a potom se to vypne. Co s tím mohu dělat? Předem moc děkuji za odpověď.
Matěj Urbaczkapřed 120 dny
Zdravím, čekáte na signál před barákem anebo se rovnou rozejdete/rozběhnete? :-)
Jarkapřed 115 dny
Většinou zapínám cca už 2-5-10 min před aktivitou, potom startují, když vycházím z branky. Teď se ale nenačte GPS ani po 15 min, kdy jsem čekala na místě.
Matěj Urbaczkapřed 109 dny
Zdravím Jarko, spouštět aktivitu takto brzy před aktivitou ještě doma je zbytečné. Doma Vám stejně družice nenajdou. Je lepší to pustit až budete venku a počkat v tu chvíli venku, než se družice načtou.
chorchepřed 120 dny, reagovat
Dobry den . mam fenix6 shapire titan-hodinky mi nemeri delku bazenu ,nastaveno 50 ,ani zabery,jinak meri tep a cas,kdyz dodam pocet delek tak to zpocita a ukaze i prumerne tempo 2:31 min/100 m .zkousel jsem restartovat ,vse nastavit na automatickou detekci zaberu a vseho ,nepomohlo.tak se chci zeptet na nejakou radu.v roce 2020 vse v poradku potom se nesmelo na bazen tak jsem zacal az tento mesic a neukazuje Dekuji za jakoukoli radu
Filip Debrecenyipřed 115 dny
Zdravím Chorche, ze zkušenosti doporučuji hodinky do vody utáhnout trochu více, než běžně nosíme. Také bych doporučil kalibraci gyroskopu, který může být přičinou neměření správných hodnot. V případě, že jste hodinky už i restartoval, mě nenapadá jiná varianta, která by mohla tento problém způsobovat.
Jan Steinbauerpřed 117 dny, reagovat
Na fenix6XPRO sapphire se nesprávně ukazuji BPM, teď jsem v IKEMu připojen na monitor kterÿ ukazuje 89 BPM a hodinky 47 BPM, co s tím Děkuji za radu
Filip Debrecenyipřed 115 dny
Zdravím Jane, je potřeba počítat s tím, že hodinky v meření nejsou tak přesné jako certifikované lékařské přístroje. Měření tepu ze zápěstí je vždy spíše orientační a není určitě tak přesné jako lékařské vybavení nebo třeba hrudní pás. Odchylka tepu, kterou zmiňujete je dosti odlišná a může to zapříčinit například nesprávné upevnění hodinek, poškození nebo znečištění snímače tepové frekvence či jiné mechanické poškození. :) Doporučuji rozhodně hodinky restartovat. S praxe sám vím, že hodinky vždy zobrazují lehce jiné hodnoty než přístroje využívané lékaři.
chorchepřed 114 dny, reagovat
Dobry den. k memu vyse popsanemu problemu fenix 6 +voda: hodinky jsem uvedl do tovarniho nastaveni ,pote synchronizace a vse nastavit znova a hodinky opet meri vsechny hodnoty vyhodnocujici plavani v bazenu.
Markétapřed 112 dny, reagovat
Dobrý den, mám takový dotaz. Již několikrát se mi stalo, že mi hodinky začaly vibrovat a hlásit že "byly zjištěn abnormální hodnoty srdečního tepu". Vždy se to stane když jsem v klidu a když se zpětně dívám na tepovou frekvenci, tak je v pořádku. Tak se chci zeptat, zda s tím máte někdo také zkušenost nebo se mám začít bát... :-) Díky
Filip Debrecenyipřed 112 dny
Zdravím Markéto, k nepřesnému měření srdečního tepu může dojít hned v několika případech. Například, když jsou hodinky špatně utaženy nebo je snímač třeba zanesený od nečistot. Druhou variantou je určitě možnost mechanického poškození, v tomto případě bych poté volil způsob reklamace či zaslání do servisu. :)
Davidpřed 112 dny, reagovat
Dobrý den, mají hodinky Garmin nějaký hlasový asistent,který do sluchátek hlásí uběhnutou vzdálenost a čas. Garmin vivoactive 4. Děkuji za odpověď
Dominik Hokpřed 112 dny
Zdravím, Davide. V aplikaci Garmin Connect otevřete menu → Zařízení Garmin → Zvolte Vívoactive 4 → Zvukové výzvy → Upozornění na okruh. Toto povolte. :)
Alešpřed 112 dny, reagovat
Dobrý den, mám hodinky Garmin Instinct 2 Solar a chtěl bych se zeptat, zda lze u nich nastavit, aby když mi někdo volá, tak aby hodinky vibrovaly stále po dobu zvonění a ne pouze jednou. Děkuji za odpověď. Aleš
Matěj Urbaczkapřed 109 dny
Zdravím Aleši, tohle bohužel nastavit nelze.:-(
Stanislav Děčínpřed 111 dny, reagovat
Dobrý den Dominiku a Maťeji, předem chci velice pochválit Váš kanál na youtube! Pecka!! a zdali by jsem Vás mohl požádat o radu. Mám Fenix 6 Pro propojený s iPhonem 13. Je možné aby hodinky při přijetí notifikace vydaly mimo vibrací i nějaký zvuk? Vibrace totiž nejsou nějak extra silné a občas je ani nezaregistruju, popřípadě kde nastavit zvuk popřípadě silnější vibrace? Děkuji moc Standa
Matěj Urbaczkapřed 109 dny
Zdravím Stanislave, děkujeme za pochvalu a k Vašemu problému. Zkuste se mrknout na nastavení. Čili v hodinkách nastavení - telefon - chytrá oznámení - vyberte jestli při aktivitě anebo mimo aktivitu - a zvolte i zvuková oznámení kromě vibrací. Také se dá nastavit v systém - zvuky - tóny upozornění.
Honzapřed 109 dny, reagovat
Zdravím, chtěl jsem se zeptat, mám nově fenix 7 a je to moje první zkušenost s Garmin. Zatím trošku bojuju se vším tím možným nastavením, ale co mi trochu vadí je slabé a krátké vibrování u notifikací. Je možné toto někde nastavit - délka případně typ vibrací? Zejména u hovorů hodinky pouze 1x slabě zavibrují a pak již jen signalizují na displeji. Děkuji za info
Dominik Hokpřed 109 dny
Dobrý den, Honzo. Vibrace bohužel není možné nijak regulovat.
Marekpřed 108 dny, reagovat
Zdravím mám vivoactive 4, ať koukám kam koukám nemůžu najít vypnutí upozornění pri rozsvíceném displeji, jde to vypnout, nebo mi budou hodinky vrnet i když rovnou odepisuji? Díky za odpověď.
Dominik Hokpřed 108 dny
Zdravím, Marku. V Garmin hodinkách takové nastavení není možné.
Stanislavpřed 106 dny, reagovat
Mohu se prosím zeptat jak udělat správně kalibraci kompasu na Fenix 6 pro? Již jsem zkoušel asi 100x a stale se nedaří. Děkuji moc
Dominik Hokpřed 105 dny
Zdravím, Stando. Pohybujete rukou ve směru osmičky? Já to udělám a vždy mám za vteřinu hotovo. Zkusil bych Garmin Express, jestli tam není nějaká aktualizace, která by to vyřešila.
Petrapřed 106 dny, reagovat
Dobry den, jde na hodinkach nastavit aby vibrovali po celou dobu co mi nekdo vola? Nyni to zavibruje jen 2x a ja s tim mam casto problem, treba pri chuzi, sportu atd. Konkretne mam Garmin venu2s. Dekuji
Dominik Hokpřed 105 dny
Zdravím, bohužel to není možné. Garmin to tak má už dlouhá léta a pravděpodobně to je z důvodu šetření baterie.
Pán s hodinkamapřed 103 dny, reagovat
Dobrý den, prosím neporadili by jste mi jak v hodinkach nastavit funkcni pocasi s aktualizaci treba po 15ti minutach, aby si bralo data treba z iPhone nebo jsem zaslechl neco o nejakem map API? Dekuji moc za Vas cas straveny nad odpovedi. Pan s hodinkama :-)
Dominik Hokpřed 102 dny
Dobrý den, vím, že velice oblíbená je aplikace AccuWeather MinuteCast. Zkusil bych tuto.
Davidpřed 102 dny, reagovat
Zdravim, mam hodinky Vivoactive 4S a nechce mi nabehnout interni GPS, aktivita nechyti GPS, dokud nesparuju s telefonem a jeho GPS, ale 4S maji mit svoji vlastni GPS, proto jsem si je poridil, abych nemusel tahat mobil, kdyz staci hodinky. Nevi nekdo, v cem je problem?
Matěj Urbaczkapřed 101 dny
Zdravím Davide, při spuštění aktivity čekáte, až se najde gps anebo se rovnou rozběhnete? Je zapotřebí při vyhledávání satelitů setrvat na jednom místě, ať hodinky mohou lokalizovat, kde jsou.
Alenapřed 92 dny
Mám stejný problém. Jedná se prý o systémovou chybu, která vznikla při aktualizaci softwaru. Přímo výrobce-Garmin mi radil smazat v PC souřadnicový soubor - EPO.bin nebo CPE.bin, a vyjít ven kvůli načtení GPS při aktivitě, kdy se může GPS načítat i několik desítek minut. Jako další možnost nápravy mi bylo nabídnuto uvedení zařízení do továrního nastavení.
Miroslav Rpřed 102 dny, reagovat
Dobrý den, mám hodinky Venu 2 a pri hledání telefonu mi pouze hodinky ukazují čárky podle toho, jak se blížím k telefonu, ale telefon nezvoni ani jinak nereaguje.. appku Connect mám nastavenou na pozadí bez omezení a stejně mobil pri hledání "nehraje".. Nemáte nápad, jak povolit v telefonu nebo v appce? Díky
Dominik Hokpřed 100 dny
Dobrý den, Miroslave. Radši bych ještě jednou zkontroloval, jestli aplikace Garmin Connect má skutečně všechna oprávnění, která jsou potřeba. Dále bych se v nastavení telefonu podíval do spořiče baterie, jestli neblokuje aktivitu aplikace Garmin Connect.
Jiřípřed 99 dny, reagovat
Zdravím, dotaz na odznaky - jiný sportovec, běžící a zaznamenající aktivitu v Čechách, vyzobal odznak Zlatý týden 2022 - patřící jen Japonsku. Nevíte, jak to mohl udělat? :-)
Matěj Urbaczkapřed 99 dny
Zdravím Jirko, omlouvám se, ale vážně nevíme.:-(
Heňopřed 88 dny, reagovat
Tento komentář byl přesunut k článku Jak resetovat hodinky Garmin (tovární nastavení)?
Jiřípřed 86 dny, reagovat
Tento komentář byl přesunut k článku Jak resetovat hodinky Garmin (tovární nastavení)?
Jiřípřed 86 dny, reagovat
Tento komentář byl přesunut k článku Jak resetovat hodinky Garmin (tovární nastavení)?
Markétapřed 86 dny, reagovat
Tento komentář byl přesunut k článku Jak resetovat hodinky Garmin (tovární nastavení)?
Stanislavpřed 79 dny, reagovat
Dobrý den, mohu Vás prosím požádat o radu? Mám Garmin Fenix 6 Pro, mohu s těmito hodinkami beze strachu do moře? A je dobré na konektoru používat takou tu gumovou zátku? Raději se hloupě zeptám, nežli takové šupy hodinky domrvit. Děkuji moc za Váš názor a odpověď.
Michalpřed 79 dny
Zdravím Stanislave, s hodinkami do moře můžete, ale doporučuji je po koupání pak omýt ve sladké vodě. Co se týče silikonové krytky na konektor, tak k moři se rozhodně hodí, ale abych se přiznal, také jsem se koupal v moři s hodinkami a neměl jsem ji.:-)
Romanpřed 72 dny, reagovat
Václavpřed 71 dny, reagovat
Mohu poprosit o stručný návod jak dospět k odznaku "štěrk"? A ještě jedna maličkost, ve skupinové výzvě se mi nezobrazují moje kroky. Obojí na Fenix6. Díky moc za odpovědi.
Dominik Hokpřed 71 dny
Zdravím, Václave. Jak dospět k odznaku "Štěrk" opravdu netuším. :) Ohledně kroků ve výzve... Mrkněte do nastavení vašeho profilu, jestli máte povolené sdílení dat o vás.
Václavpřed 71 dny, reagovat
Díky za odpověď, zítra na to mrknu
Lenka J.před 69 dny, reagovat
Tento komentář byl přesunut k článku Jak resetovat hodinky Garmin (tovární nastavení)?
Petr Novotnýpřed 68 dny, reagovat
Vlastapřed 67 dny, reagovat
Ahoj, mám dotaz dá se nějak v nastavení přičíst (nějaký přepočet) kroků z aktivity ciklistika? Mám pro příklad za den najeto 50km na kole ale jen 3000kroku.. Děkuji mam venu 2
Matěj Urbaczkapřed 66 dny
Zdravím Vlasto, tohle bohužel není možné.:-(
Vlastapřed 66 dny
Vím že jine hodinky mivaji nějaký prepocet. Vlastně je to škoda že to neni člověk je celý dwn na kole a pak ma skoro 0????
Matěj Urbaczkapřed 66 dny
Zdravím ještě jednou, prošel jsem mnoho hodinek a tento přepočet jsem neviděl nikde, protože by nedával smysl.:-) A já si nemyslím, že by byla škoda, být celý den na kole, užívat si aktivitu a pak mít zkažený den z toho, že jsem nesplnil denní limit kroků na přístroji.:-)
Stanislavpřed 51 dny
Dobrý den Romane, jak ste to prosím vyřešil? Mám stejný problém kroky i běh mi to ukazuje/nabízí ke schválení ale u plavání nic. Děkuji
Pavlínapřed 66 dny, reagovat
Tento komentář byl přesunut k článku Jak resetovat hodinky Garmin (tovární nastavení)?
Boženapřed 65 dny, reagovat
Měla bych dotaz. Hodinky garmin venus q. Jak nastavit displej, aby se hned nezhasnul. Nastavit nějakou prodlevu? Dale pak. Dala jsem si na plochu vlastní fotku. Ale pak to nabídne asi jen 5 ciferníku. Chci ciferník, kde uvid, čas digitální, datum, kroky a notifikace příchozích zpráv. Děkuji Božena
Dominik Hokpřed 64 dny
Zdravím, otevřete nastavení dlouhým podržením jednoho z tlačítek a postupujte: Systém → Podsvícení (Displej). Tam pak můžete navolit, aby byl displej vždy rozsvícený. Pokud chcete mít nastavený jako vzhled hodinek vlastní fotku, jste bohužel limitovaná omezeným množstvím zobrazení dat.
Boženapřed 64 dny
Děkuji. To je teda timeout a tam jde zadat krátké, střední, dlouhé? Vyzkouším.
Markétapřed 65 dny, reagovat
Markétapřed 64 dny, reagovat
Markétapřed 64 dny, reagovat
Super, už to mám. Díky za návod. M.
Taťánapřed 63 dny, reagovat
Tento komentář byl přesunut k článku Jak resetovat hodinky Garmin (tovární nastavení)?
Markétpřed 62 dny, reagovat
Tento komentář byl přesunut k článku Jak resetovat hodinky Garmin (tovární nastavení)?
Stanislavpřed 60 dny, reagovat
Dobry den, k cemu je prosim dobra WiFi ve Fenix 6 pro? A pokud z hodinek vymazu mapy (pokud je to tedy vubec nejak mozne) budou rychlejsi ci jiny prinos? Uprimne verzi PRO jsem si poridil pouze pro to ze maji cernou lunetu ta stribrna nevypada hezky jinak by mi bohate stacila verze bez PRO. Dekuji moc :-)
Matěj Urbaczkapřed 60 dny
Zdravím Stanislave, Wi-Fi je v hodinkách spíše pro spárování hudby. Pokud máte spárovanou Wi-Fi a nepřenášíte hudbu, tak pokaždé když uložíte aktivitu, hodinky se spárují s routerem a pošlou ji rovnou do Connectu. To samé se ale děje při spárování s Bluetooth v telefonu a připojení na data / Wi-Fi. Také slouží pro přenos aktualizací.:-)
Taťánapřed 60 dny, reagovat
Děkuji za radu, vyzkouším
Luciepřed 59 dny, reagovat
Luciepřed 59 dny, reagovat
Ondřejpřed 55 dny, reagovat
Tento komentář byl přesunut k článku Jak resetovat hodinky Garmin (tovární nastavení)?
Juraspřed 54 dny, reagovat
Martinpřed 54 dny, reagovat
Dobrý den, vlastním Garmin fenix 6x pro solar a pravděpodobně mi nefunguje solární nabíjení hodinek. Vycházím z toho, že i v těchto velmi slunných dnech graf intenzity slunečního záření neukazuje žádné hodnoty. Při vystavení na přímé slunce neukazuje nic ani stavová ikona slunce na display. V konfiguraci jsem nenašel žádnou volbu pro zapnutí/vypnutí solárního nabíjení. Pro případnou reklamaci hodinek bych potřeboval ověřit, jestli solární dobíjení funguje a nevím jak na to, poradíte někdo? Dříve to normálně fungovalo a jinak hodinky nevykazují žádný jiný problém.
Matěj Urbaczkapřed 53 dny
Zdravím Martine, bohužel, tohle je důvod k reklamaci a na Fenix 6X Solar se to bohužel stávalo.:-(
Sabinapřed 54 dny, reagovat
Zdravím, Dostala jsem hodinky garmin vivoactive 4s a po dvou dnech nošení mi začaly senzory červeně blikat. Vůbec nikde nemohu najít čím by to mohlo být. Můžete mi prosím poradit? Děkuji Sabina
Filip Debrecenyipřed 53 dny
Zdravím Sabino. Nebojte! To je u hodinek běžné, červené světlo snímačů měří vaše VO2 Max nebo-li maximální množství kyslíku v krvi. Barva pro snímání tepu je zelená, červená zase snímá výše zmíněné VO2 Max. :)
Sabinapřed 53 dny
Moc děkuji za odpověď.
Sabinpřed 51 dny
Zdravím, mám prosím ještě jeden dotaz. Omylem jsem si zrušila v hodinkách aktivitu. Dá se to ještě nějak zpátky vrátit? Moc děkuji za odpověď. Vivoactiv 4s
Filip Debrecenyipřed 50 dny
Ještě jednou zdravím, bohužel ta žádným způsobem vrátit nejde.
Jarka Kpřed 53 dny, reagovat
Lenkapřed 52 dny, reagovat
Terezapřed 50 dny, reagovat
michaelapřed 50 dny, reagovat
michaelapřed 49 dny, reagovat
michaelapřed 49 dny, reagovat
Tento komentář byl přesunut k článku Jak resetovat hodinky Garmin (tovární nastavení)?
Marcela Riečanovápřed 46 dny, reagovat
Tento komentář byl přesunut k článku Jak resetovat hodinky Garmin (tovární nastavení)?
Danielapřed 46 dny, reagovat
Tento komentář byl přesunut k článku Jak resetovat hodinky Garmin (tovární nastavení)?
Alžbětapřed 44 dny, reagovat
Dobrý den, máme od vás hodinky Carneo Gard 4g a bohužel nám WiFi stále píše problém s ověřením. Jinak na WiFi vše ostatní funguje. Hodinky nejdou připojit k žádné WiFi síti. Jak to spravit? A jak spustit na hodinkách data? To jsem taky nikde napsáno nenašla. Děkuji
Annapřed 43 dny, reagovat
Tomáš Mrázekpřed 42 dny, reagovat
Hezký den, existuje nějaké menu (v mobilu či webu) u Garminu, kde by šlo zobrazit kolik hodin/minut člověk spal za "poslední rok"? Abych viděl nějaký průměr. Našel jsem jen "den" nebo "týden". U skóre spánku se to v mobilu zobrazí i třeba za ten rok, ale délka spánku ne... Jinak - Hodinky asi nemají jak poznat, že třeba ležím, ale nespím? Vím, že sledují tep a tak, a určují,jak hluboký spánek, snění atd. mám... Ale teď v noci jsem byl tak 1-2h vzhůru jelikož kluk plakal, ale byla u něj manželka... Já ležel "jak zabitej", ale nespal. Hodinky to nepoznaly a určily "nepřetržitý spánek". Mám Garmin Forerunner 945. Případně - lze očekávat nějaké zlepšení v novém 955? :)
Matěj Urbaczkapřed 36 dny
Zdravím Tomáši, bohužel tato hodnota se nedá nijak zobrazit.:-( Co se týče toho neklidu při spánku, dá se v Garmin Connect pozuze přes statistiky zdraví - spánek, dole zobrazit kolonku bdění/neklid, kde by mělo jít vidět, jestli jste jen tak ležel anebo spal.:-)
Michaelapřed 42 dny, reagovat
Dobrý den, moc prosím o radu ohledně přidání aktivit turistika, plavání, fitness, posilování,... Mám Garmin Forerunner 45s a mám tam pouze základní aktivity jako je běh, cyklistika, chůze. Aktivity, které bych chtěla přidat nevidím ani v aplikaci Garmin connect v zobrazených aktivitách. Předem moc děkuji za odpověď
Matěj Urbaczkapřed 36 dny
Zdravím Michaelo, bohužel pro Vás nemám dobrou zprávu. Tyto hodinky dané aktivity, které popisujete bohužel neumí a nelze je nijak dohrát.:-(
Pavelpřed 41 dny, reagovat
Tento komentář byl přesunut k článku Jak nahrát do hodinek Garmin hudbu z PC?
Luciepřed 41 dny, reagovat
Dobrý den, potřebovala bych poradit. Když si dam pauzu během aktivity, naskočí mi na hodinkách automatické vypnutí,.. já ale s aktivitou ještě neskončila. Snažila jsem se to v nastavení vypnout, ale vyskakuje mi to na nich stále. Mám garmin VIVO aktiv 4S. Děkuji
Matěj Urbaczkapřed 36 dny
Zdravím Lucie, u těchto hodinek se dá aktivita pouze pozastavit a bohužel se po 25 minutách sama uloží. Toto nelze nijak ovlivnit.:-(
Barborapřed 41 dny, reagovat
Dobrý den, nemohu v aktivitách nikde v aplikaci najít turistiku. Spustila jsem si turistickou výzvu, vyrazila, spustila jako aktivitu chůzi a po skončení zjistila, že chůze se v rámci této výzvy zřejmě do aktivit nepočítá. Ale přímo turistiku aktivitu nenacházím. Jen horskou turistiku, ake nikoli normální "po rovině ". Lze ji nějak doinstalovat? Děkuji
Matěj Urbaczkapřed 36 dny
Zdravím Barboro, co máte za hodinky? Aktivita chůze se bohužel do turistické výzvy nepočítá. A Garmin má pouze aktivitu "Turistika" a ne "Horská turistika".:-)
Katerinapřed 39 dny, reagovat
Dobry den, u aktivity cyklistika (kolo) se mi nezobrazuje vzdalenost, mam stale 0 km. U jine aktivity napr. chuze se ukazuje bez problemu. Cim by to mohlo byt?dekuji
Matěj Urbaczkapřed 36 dny
Zdravím Kateřino, ukazuje se Vám načítání GPS?
Hanapřed 21 dny
také se mi ukazuje ujetý čas, ale ne km :( načítání GPS se mi zdá neukazuje
Dominik Hokpřed 21 dny
Zdravím, Kateřino. Podívejte se do nastavení aktivity, jestli máte povolené načítání GPS.
Romanpřed 37 dny, reagovat
Zdravím, koupil jsem si hodinky Vívoactive 4S. Doteď fungují relativně dobře, ale byl jsem na prodlouženém víkendu na dovolené, kde jsem poprvé vyzkoušel hodinky při turistice, zapnul jsem si aktivitu "Chůze" a zjistil, že do turistických výzev se mi nic nepřipsalo. Po konzultaci s kamarádem jsem zjistil, že existuje přímo aktivita nazvaná "Turistika", bohužel tuto aktivitu nikde nemohu přidat (nainstalovat), v seznamu aktivit není. Při porovnání seznamu aktivit jsem zjistil, že můj seznam dostupných aktivit se poměrně výrazně liší od kamaráda. Dá se nějakým způsobem aktivita "Turistika" doinstalovat? Hledal jsem i v návodech na internetu, všude jsem ale našel jen způsob instalace aktivity z dostupných aktivit, takže to mi nepomohlo. V seznamu dostupných aktivit v aplikaci v telefonu mám stejný seznam aktivit jako v hodinkách, takže tam to taky nevidím. Kontroloval jsem i aktuálnost softwaru a hodinky tvrdí, že software je aktuální. Díky.
Matěj Urbaczkapřed 36 dny
Zdravím Romane, bohužel hodinky Vívoactive 4S aktivitu "turistika" vůbec neobsahují a není možné ji doinstalovat. Jediný způsob je doinstalovat tuto aktivitu přes Garmin Connect IQ, ale do výzev se tato aktivita započítávat nebude.
Monikapřed 35 dny, reagovat
Tento komentář byl přesunut k článku Jak resetovat hodinky Garmin (tovární nastavení)?
Monikapřed 35 dny, reagovat
Zdravím. Mam jen spotify a jeden nebo dva vzhledy. Jinak nic :). Muze to mit vliv?
Matěj Urbaczkapřed 35 dny
Vzhledy mohou mít vliv jak na baterku, tak na další funkce. Zkusil bych tedy hodinky opět restartovat do základního nastavení a poté bych nedohrával vzhledy z Garmin Connect IQ.
Romanpřed 35 dny, reagovat
Zdravím, díky za odpověď, ještě bych měl druhou otázku k mým Vívoactive 4S... Využívám funkci pitného režimu, ale hodinky mi čas od času samy od sebe přidají nějaké ty tekutiny navíc, aniž bych cokoliv vypil... Kupříkladu mi chyběl poslední šálek do splnění cíle, seděl jsem v práci u počítače a pracoval a najednou mi hodinky zavibrovaly, že jsem právě splnil cíl. Dnes se mi totéž stalo při přípravě večeře. /// Edit následující den: od rána hodnoty kontroluji, najednou se mi samo přičetlo 200ml tekutin, po srovnání hodnoty to bylo cca. 2 hod. v pořádku, poté se 200ml zase samo odečetlo pryč.
Matěj Urbaczkapřed 32 dny
Zdravím Romane, dle mého to bude softwarová chyba při nějaké aktualizaci od Garminu a je třeba počkat, až tuto chybu napraví.:-(
Andreapřed 31 dny, reagovat
Dobrý den, mám hodinky vivoactiv 3, aktivity se mi bez problému nahrají do Connectu, ale nenahrají se mi už do aplikace Strava. Mělo by se to nahrát automaticky při synchro.,ale nahraje se mi vše pouze do Connectu. Ke stravě jsem připojena. Už nevím jak to poladit, aby to šlapalo a já nemusela nahrávat aktivity na stravu ručně přes PC. Nevíte jak to vyřešit? Děkuji Andrea
Dominik Hokpřed 30 dny
Zdravím, Andreo. Osobně bych se podíval přímo do aplikace Strava, jestli je i tam spárovaný Garmin Connect. Všude to kdyžtak odpojte a připojte znova.
Michalpřed 30 dny, reagovat
Tento komentář byl přesunut k článku Garmin Fenix 7 recenze – Já jsem Fenix 7 a kdo je víc?
Monikapřed 30 dny, reagovat
Tento komentář byl přesunut k článku Jak resetovat hodinky Garmin (tovární nastavení)?
Romanpřed 28 dny, reagovat
Dobrý den, tak ještě do třetice bych měl dvě otázky :) 1, Mohl by mi někdo poradit / vysvětlit, jakým způsobem funguje na hodinkách monitorování stresu? Co to vlastně je? Poslední dva roky mám velice klidnou práci a prakticky nikdy se nedostávám do stresu a ze začátku mě hodinky stále upozorňovaly na to, že jsem ve stresu a měl bych si odpočinout. Bylo to až do té míry, že jsem toto upozornění vypnul, nicméně v grafech to stále vypadá, jako že jsem poměrně dost ve stresu. Jezdím každý den do práce na kole a to poměrně svižnou jízdou a přijde mi, že tento "stres" mi hodinky ukazují vždy po cestách do práce a z práce. Ale je to jen má domněnka... Popř. dá se nějak tato funkce "seřídit"? 2, Hodinky mám stále poměrně nově, dosud jsem to nezkoušel - dá se aktivita přerušit bez uložení a poté znovu zapnout? Např. pokud pojedu na kole delší trasu, někde zastavím na oběd, tak že aktivitu pouze pozastavím na dobu obědu a pak ji znovu spustím tak, aby celá trasa byla jako jediná aktivita? Díky (Vívoactive 4S)
Matěj Urbaczkapřed 25 dny
Zdravím Romane, Stres se u Garminu měří na základě vaší variability srdcečního tepu a i tepové frekvence. Tzn. čím nižší variabilita srdečního tepu, tím vyšší stres. A tak stejně čím vyšší tepovka, tím vyšší stres.:-) Co se týče druhého dotazu tak bohužel u hodinek Vívoactive funkce "obnovit později" jako na outdorových hodinkách není.:-(
Romanpřed 25 dny
ad 1) V tom případě ty hodinky nějak úplně nechápu... Myslel jsem, že jsem tu funkci vypnul, něco jsem na hodinkách přenastavil a od té doby se stres neozval, včera jsem po delší cyklistické projížďce dorazil na oběd, po obědě jsem si sedl do křesla k televizi a začal jsem v křesle tak nějak napůl usínat a najednou mi zavibrovaly hodinky (a probraly mě), že jsem ve stresu, ať si odpočinu, tepovka byla v tu chvíli něco kolem 50. A ze začátku mi to právě taky vždycky dělalo v momentě, kdy jsem seděl a odpočíval... Ta funkce je nějaká divná. *** ad 2) Přišel jsem o víkendu na to, že když aktivitu vypnu startovacím tlačítkem, zobrazí se nabídka, jestli aktivitu uložit nebo ne. Pokud to v tomto režimu nějakou dobu nechám, tak aktivitu mohu znovu startovacím tlačítkem po nějaké době spustit (a pokračovat). Jediný problém je v tom, že po nějaké době (cca 10-15 min) hodinky zavibrují a začne se odečítat minuta do automatického uložení aktivity. V tu chvíli je potřeba automatické uložení odmítnout a znovu se to přepne do nabídky, jestli aktivitu uložit. Je to trochu krkolomné, ale funguje to.
Mariepřed 27 dny, reagovat
Dobry den, mam garmin fenix 6s pro saphire a dnes po celodennim vyletu na kole se mi uz pres pul hodinu ukladaji data. Je to normalni postup nebo se hodinky nejak sekly? Pripadne kdyz je zresetuju ted, prijdu o ta neulozena data z kola? Dekuji.
Matěj Urbaczkapřed 25 dny
Zdravím Marie, podržte horní tlačítko světla, dokud hodinky nezčernají a poté je znova zapněte.
Nikolapřed 27 dny, reagovat
Dobrý den, dá se u Vívoactive 4s nějak vypnout automatické ukládání aktivity při zastavení? Auto Pause mám u aktivit záměrně vypnutý, chci si zastavení aktivity regulovat sama, ale je otravné každých 15 minut vypínat automatické ukládání. A ještě dotaz, zda se dá někde nastavit notifikace o nových aktivitách přátel? Děkuji moc.
Matěj Urbaczkapřed 25 dny
Zdravím, automatické ukládání aktivity se bohužel nastavit nedá.:-( Toto nastavení existuje pouze na outdoorových přístrojích. K nastavení notifikací o aktivitách jděte do Garmin Connect - nastavení - oznámení - oznámení Garmin Connect.
Martin P.před 25 dny, reagovat
Tento komentář byl přesunut k článku Jak resetovat hodinky Garmin (tovární nastavení)?
Mirek Vaňharapřed 25 dny, reagovat
Tento komentář byl přesunut k článku Jak resetovat hodinky Garmin (tovární nastavení)?
Martin P.před 25 dny, reagovat
Díky, jen mě napadá. co to udělá s Garmin Pay? Nebude to potřeba vše znova nastavit? Je 100% jistota jak se to zachová? To bych radši obětoval těch 180 dní splněných kroků a 8 bodů co jsem měl dostat.
Matěj Urbaczkapřed 24 dny
Zdravím Martine, ano, Garmin Pay bude potřeba znova nastavit.:-) Pokud obětujete kroky, nechte to tak a nemusíte to alespoň řešit.:-)
Milanpřed 24 dny, reagovat
Zdravím,mám hodinky Garmin Fenix 6s,oč jde.Hodinky při přepînání třeba sportovních aktivit šli jen jedním směrem.Hodinky jsem vypnul a při následném zapnutí mi skočili do jakéhosi testovacího nastavení,režimu a neumím se dostat do původního zapnutí a vzhledu hodinek.Děkuji Milan.
Matěj Urbaczkapřed 24 dny
Zdravím Milane, dostal jsem se do testovacího režimu. Tento režim zrušíte dlouhým podržením zapínacího tlačítka. Až obrazovka zčerná, normálně pusťte hodinky a bude vše fungovat.:-)
Milanpřed 24 dny, reagovat
Dobrý den,ano hodinky takto vypnu,ale při opětovném startu mi to opět skočí do testovacího režimu.Zapínám je opět tlačítkem LIGHT.
Matěj Urbaczkapřed 23 dny
Zdravím Milane, projeďte tedy celý test. Projíždí se tlačítky nahoru dolů a tlačítkem start / stop. Pokud se zasekává spodní tlačítko, tak je zapotřebí hodinky poslat na reklamaci.
Milanpřed 24 dny, reagovat
Ještě jednou,přišel jsem na to,že se zasekává spodní tlačítko Down,proto to nešlo najet,ale problém stále přetrvává,dá se tlačítko nějakým způsobem rozhýbat,uvolnit ke své plné funkci ??
Petrapřed 24 dny, reagovat
Dobrý den, ráda bych se zeptala na hodinky vivomove HR - byly nějaký čas vybité, a když jsem je chtěla znovu nabít - svítí pouze bílý trojúhelník. Myslíte, že je nějaká šance, že se hodinky rozjedou? Nebo baterka byla příliš dlouho vybitá a už ji nenabiji? Moc děkuji za odpověď
Dominik Hokpřed 23 dny
Zdravím, Petro. Je možné, že během nečinnosti hodinek vznikl nějaký problém. Pokud by problém přetrvával, tak jedině zkusit servis.
Honzapřed 23 dny, reagovat
Janpřed 23 dny, reagovat
Dobrý den, mám dotaz ohledně hodinek Garmin Fenix 7 standart. Hodinky mají dle parametrů vydržet ve funkci chytrých hodinek 18 dní.... Jak to , že od nákupu hodinek po úplném dobití mi vydrží 15 dnů??? Mám i zašlou funkci jak dlouho mají vydržet a mám tam 15 dní... Kam se ty tři dny schovaly ?? A druhá otázka zda máte zapnutý všechny GPS lokátory ( satelity ) nebo jenom samotnou GPS Děkuji za odpověď.
Matěj Urbaczkapřed 22 dny
Zdravím, Jane, výdrž baterie velice záleží na množství spuštěných funkcí, na intenzitě podsvícení, které máte zvolené a například na režimu měřením pulzním oxymetrem po celý den. Co se týče GPS, tak je lepší mít zapnuté veškeré satelitní systémy kvůli přesnosti GPS.
Michalpřed 18 dny
Ja mám Fenix 7X pro solar sapphire titan. Bohužel recenze byly asi o 50% lepsi jak realita. Baterka je super, vydrží fakt hodně, ale zbytek bohužel celkem zklamání. Přesnost GPS, i když jsou zapnuté všechny satelity nic moc. Srovnal jsem hodinky Samsung a Garmin. Bez mobilu byly lepší Garmin cca o 20%, ale jakmile jsem měl u sebe mobil, což je tak z 95%, Garmin dost kulhá. Mohli by se zamyslel a udělat to tak, že když bude v dosahu mobil, tak to bude brát i GPS z mobilu, tohle umí i hodinky za pár tisíc... Fakt jsem čekal víc...
Ondřejpřed 22 dny, reagovat
Ondřejpřed 21 dny, reagovat
Petrpřed 21 dny, reagovat
Martinpřed 18 dny, reagovat
Andrea Ppřed 16 dny, reagovat
Tento komentář byl přesunut k článku Jak spárovat hodinky Garmin s telefonem?
Kubapřed 16 dny, reagovat
Tento komentář byl přesunut k článku Jak resetovat hodinky Garmin (tovární nastavení)?
Gabipřed 15 dny, reagovat
Tento komentář byl přesunut k článku Jak resetovat hodinky Garmin (tovární nastavení)?
Pipapřed 15 dny, reagovat
Dobrý den, měl bych dotaz manželka má GF5S Sapphire. Po aktivitě HORSKÉ KOLO, CHŮZE, BĚH se v aplikaci Connect nezobrazí mapa trasy. Já mám GF5X Plus Sapphire a mě se mapa zobrazuje.
Dominik Hokpřed 14 dny
Zdravím, Pipo. Má manželka v rámci nastavení aktivity zapnutou GPS? A má v aplikaci Garmin Connect aktivní mapový podklad?
Pipapřed 14 dny, reagovat
Dobrý den, GPS zapnutá a zelená. V aplikaci nevím kde je funkce-Zapnutí mapové podklady. Děkuji za info Pipa
Dominik Hokpřed 11 dny
Dobrý den, myslel jsem přímo v rámci dané aktivity tlačítko, kde si vybíráte jaké chcete mapové podklady. Každopádně, když máte název aktivity. Je tam napsané, kde jste vaši aktivitu provozoval? Například.. Když běžím v Ostravě, aktivita se jmenuje "Ostrava-Běh". Máte v názvu aktivity nějaké místo?
Pipapřed 11 dny, reagovat
Dobrý den, aktualizoval jsem dnes hodinky i aplikaci. Zkusil jsem aktivitu a už se mě mapa zobrazila. Každopádně dík za pomoc. Pipa
Petrpřed 10 dny, reagovat
Zdravim kluci,mam prosim vas dotaz.Mam 14 dni garmin fenix 6x pro a neukazuje mi to teplotu když jsem venku.V aplikaci na mobilu mam conect s povolenim polohy vzdy.Muj dotaz mozna hloupy zni.Musim mit po celou dobu když jsem venku mit v mobilu zapla data,bluetoth a gps..? dekuji za opoved Petr
Dominik Hokpřed 10 dny
Zdravím, Petře. Teplotu si hodinky berou s telefonu přes aplikaci Garmin Connect. Ověřte, jestli v povoleních aplikace Garmin Connect máte i to, aby běžela na pozadí.
Marekpřed 8 dny, reagovat
Dobrý den, prosím o radu. Z aplikace garmin connect mi zmizel ,,můj den'' a místo toho tam je moje zařízení (nic jsem neměnil). Hodinky jsem dal do továrního nastavení a i přesto to nejde. Díky za odpověď
Matěj Urbaczkapřed 4 dny
Zdravím, Marku, klepněte v Garmin Connect na "tři čárky" pod sebou a úplně vespod zvolte "upravit karty". Zde si klepněte na "můj den". Resetovat hodinky bohužel nebylo třeba. Jedná se pouze o aplikaci.
Radekpřed 5 dny, reagovat
Dobrý den, je možné mít jedny hodinky propojené s více účty Garmin? Děkuji za odpověď.
Dominik Hokpřed 4 dny
Zdravím, propojení s více účty sice jde, ale bude to dělat neplechu, protože hodinky nebudou vědět ke kterému účtu přidružit jednotlivé aktivity. Pokud chcete využívat jedny hodinky ve větším počtu, doporučuji hodinky vůbec nepárovat a aktivity pak do účtu Garmin Connect importovat ručně. Normálně připojíte hodinky k počítači, otevřete složku "Activity" a poslední soubor si stáhnete do počítače a pak naimportujete na connect.garmin.com.
Karelpřed 4 dny, reagovat
Dobrý den , mám hodinky vivoactive4 a stále se peru s nastavením počasí. Buď hlásí čekej na počasí , nebo ukazují teplotu , ale řekl bych z úplně jiného koutu republiky. Z jaké apky v telefonu berou data. V connectu jsem podrobnější nastavení nenašel. Děkuji za odpověď
Matěj Urbaczkapřed 3 dny
Zdravím, Karle, máte povolenou polohu na telefonu?
Marek Zacpalpřed 2 dny, reagovat
Dobrý den , v záři vyrážím na vicedenní trek na Mallorcu a zajímalo by mě, zdali jsem schopen nějakým způsobem sloučit jednotlivá data nasbiraná z více dnu do jedné aktivity(trasy). Díky
Matěj Urbaczkapřed 2 dny
Zdravím tato funkce je dostupná přímo v Garmin Connect anebo lze využít i externí softwary (např. caltopo) importovat všechny trasy a následně exportovat do GPX a a nahrát do Connectu zpět.:-)
Petra Jermanpřed 2 dny, reagovat
Dobrý den, mám Vivoactive Ss a vzhled Fusion, místo počasí se mi zobrazuje BLT? Aktivovala jsem si účet u openweathermap.org a klíč přenesla do aplikace vzhledu hodinek v Garmin Express, ale pořád to nefunguje. Nevíte proč nebo co mám udělat? Děkuji
Matěj Urbaczkavčera
Zdravím Petro, upřímně, tento vzhled z Garmin Connect IQ nepoužívám, a tak nevím, jak Vám pomoci. Pokud jste od té doby nespouštěla GPS signál, zkusil bych načíst GPS signál. Když to nepomůže zkusil bych reinstalovat vzhled.