Pánské klasickéPánské
Dámské klasickéDámské
Chytré hodinkyChytré
Značky
Ostatní
| Obecné | |
|---|---|
| Číslo zboží | 214902 |
| Značka | Friedrich Lederwaren (Ostatní) |
| V prodeji od | Srpen 2021 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Materiál | |
| Interiér | semiš |
| Exteriér | koženka |
| Technické | |
|---|---|
| Výška | 8,5 cm |
| Šířka | 7 cm |
| Délka | 9 cm |
| Kapacita | 1 ks |
| adaptér | ne |
Cestovní pouzdro na 1 hodinky, syntetická hnědá kůže prošitá světle hnědou nití, hnědý interiér, rozměr 8,5x7x9cm