E-shop a zasílání objednávek funguje na 100%. Ostravská prodejna opět otevřena >> Naše hygienická opatření.
» Seznam všech značek

Tradiční hodinářské značky

Značky, které jsou odbornou veřejností vnímané jako tradiční. Obvykle mají dlouhou historii, podílejí se na technologických inovací, kvalita materiálů a zpracování je pro ně prioritou. Většinou vyrábějí i mechanické časomíry.

Fashion značky

Hlavně značky life-stylový firem, pro které nejsou hodinky středem jejich pozornosti. Ale také značky, které ještě nemají tak dlouhou historii, nebo úroveň zpracování jejich hodinek není na takové výši, jako u tradičních manufaktur.

Bentime - logo
Bering - logo
Boccia titanium - logo
Calvin Klein - logo
Cannibal - logo
Diesel - logo
DKNY - logo
Dřevěné hodinky Giacomo Design - logo
Esprit - logo
Festina - logo
Flik Flak - logo
Fossil - logo
Gant - logo
Guess - logo
Charles Delon - logo
Invicta - logo
Jacques Lemans - logo
JVD - logo
Lotus - logo
Michael Kors - logo
Police - logo
Prim - logo
Secco - logo
Storm - logo
Swatch - logo
Timberland - logo
Tommy Hilfiger - logo

Sportovní a chytré značky

Značky firem, které se zaměřují hlavně na produkci sportovních hodinek, chytrých hodinek, fitness náramků a sporttesterů.

Značky doplňkového sortimentu

Abecední seznam všech značek

Alpina Bentime Bering Boccia titanium Bruno Söhnle Calvin Klein Cannibal Casio Certina Citizen Designhütte Diesel DKNY Doxa Dřevěné hodinky Giacomo Design Edox Esprit Festina Fitbit Flik Flak Fossil Friedrich Lederwaren Gant Garmin Guess Hamilton Heisse & Söhne Charles Delon Invicta Jacques Lemans Junkers JVD Lorus Lotus Luminox Mido Michael Kors Orient Polar Police Prim Pulsar Řemínky a tahy Condor Řemínky a tahy Mavex Řemínky Hirsch Samsung Secco Seiko Storm Suunto Swatch Swiss Military Hanowa TCL Timberland Timex Tissot Tommy Hilfiger Traser Wenger Xiaomi Zeppelin