» Seznam všech značek

Tradiční hodinářské značky

Značky, které jsou odbornou veřejností vnímané jako tradiční. Obvykle mají dlouhou historii, podílejí se na technologických inovací, kvalita materiálů a zpracování je pro ně prioritou. Většinou vyrábějí i mechanické časomíry.

Fashion značky

Hlavně značky life-stylový firem, pro které nejsou hodinky středem jejich pozornosti. Ale také značky, které ještě nemají tak dlouhou historii, nebo úroveň zpracování jejich hodinek není na takové výši, jako u tradičních manufaktur.

Sportovní a chytré značky

Značky firem, které se zaměřují hlavně na produkci sportovních hodinek, chytrých hodinek, fitness náramků a sporttesterů.

Značky doplňkového sortimentu

Designhütte - logo
Friedrich Lederwaren - logo
Heisse & Söhne - logo
Hirsch - logo
Mavex - logo
Morellato - logo
Mosh - logo

Abecední seznam všech značek

Amazfit Apple Ball Bentime Bering Boccia Titanium Body ID Bruno Söhnle Bulova Calypso Candino Carneo Casio Certina Citizen Coros Designhütte Diesel Edox Festina Flik Flak Frederique Constant Friedrich Lederwaren Gant Garmin Girl Only Guess Hamilton Heisse & Söhne Hirsch Huawei Ingersoll Invicta Junghans JVD Lorus Luminox Mavex MeisterSinger Mido Michael Kors Mondaine Morellato Mosh Orient Orient Star Polar Police Prim Samsung Seiko Suunto Swatch Timex Tissot Tommy Hilfiger Traser Wenger Xiaomi Zeppelin