» Seznam všech značek

Tradiční hodinářské značky

Značky, které jsou odbornou veřejností vnímané jako tradiční. Obvykle mají dlouhou historii, podílejí se na technologických inovací, kvalita materiálů a zpracování je pro ně prioritou. Většinou vyrábějí i mechanické časomíry.

Fashion značky

Hlavně značky life-stylový firem, pro které nejsou hodinky středem jejich pozornosti. Ale také značky, které ještě nemají tak dlouhou historii, nebo úroveň zpracování jejich hodinek není na takové výši, jako u tradičních manufaktur.

Sportovní a chytré značky

Značky firem, které se zaměřují hlavně na produkci sportovních hodinek, chytrých hodinek, fitness náramků a sporttesterů.

Značky doplňkového sortimentu

Designhütte - logo
Friedrich Lederwaren - logo
Heisse & Söhne - logo
Řemínky a tahy Condor - logo
Řemínky a tahy Mavex - logo

Abecední seznam všech značek

Alpina Bentime Bering Boccia titanium Calvin Klein Cannibal Casio Certina Citizen Designhütte Diesel DKNY Doxa Dřevěné hodinky Giacomo Design Edox Esprit Festina Fitbit Flik Flak Fossil Friedrich Lederwaren Gant Garmin Guess Hamilton Heisse & Söhne Huawei Charles Delon Invicta Jacques Lemans Junkers JVD Lorus Lotus Luminox Mido Michael Kors Orient Polar Police Prim Pulsar Řemínky a tahy Condor Řemínky a tahy Mavex Samsung Secco Seiko Storm Suunto Swatch Swiss Military Hanowa Timberland Timex Tissot Tommy Hilfiger Traser Wenger Xiaomi Zeppelin