» Seznam všech značek

Tradiční hodinářské značky

Značky, které jsou odbornou veřejností vnímané jako tradiční. Obvykle mají dlouhou historii, podílejí se na technologických inovací, kvalita materiálů a zpracování je pro ně prioritou. Většinou vyrábějí i mechanické časomíry.

Fashion značky

Hlavně značky life-stylový firem, pro které nejsou hodinky středem jejich pozornosti. Ale také značky, které ještě nemají tak dlouhou historii, nebo úroveň zpracování jejich hodinek není na takové výši, jako u tradičních manufaktur.

Sportovní a chytré značky

Značky firem, které se zaměřují hlavně na produkci sportovních hodinek, chytrých hodinek, fitness náramků a sporttesterů.

Značky doplňkového sortimentu

Designhütte - logo
Friedrich Lederwaren - logo
Heisse & Söhne - logo
Mosh - logo
Řemínky a tahy Mavex - logo
Řemínky Hirsch - logo
Řemínky Morellato - logo

Abecední seznam všech značek

Amazfit Apple Ball Bentime Bering Boccia titanium BodyID Bruno Söhnle Bulova Calypso Candino Carneo Casio Certina Citizen Coros Designhütte Diesel Edox Festina Flik Flak Frederique Constant Friedrich Lederwaren Gant Garmin Girl Only Guess Hamilton Heisse & Söhne Huawei Ingersoll Invicta Junghans JVD Lorus Luminox MeisterSinger Mido Michael Kors Mosh Orient Orient Star Polar Police Prim Řemínky a tahy Mavex Řemínky Hirsch Řemínky Morellato Samsung Seiko Suunto Swatch Timex Tissot Tommy Hilfiger Traser Wenger Xiaomi Zeppelin