» Seznam všech značek

Tradiční hodinářské značky

Značky, které jsou odbornou veřejností vnímané jako tradiční. Obvykle mají dlouhou historii, podílejí se na technologických inovací, kvalita materiálů a zpracování je pro ně prioritou. Většinou vyrábějí i mechanické časomíry.

Fashion značky

Hlavně značky life-stylový firem, pro které nejsou hodinky středem jejich pozornosti. Ale také značky, které ještě nemají tak dlouhou historii, nebo úroveň zpracování jejich hodinek není na takové výši, jako u tradičních manufaktur.

Sportovní a chytré značky

Značky firem, které se zaměřují hlavně na produkci sportovních hodinek, chytrých hodinek, fitness náramků a sporttesterů.

Amazfit - logo
Apple - logo
Carneo - logo
Coros - logo
Garmin - logo
Honor - logo
Huawei - logo
Lamax - logo
Polar - logo
Samsung - logo
Suunto - logo
TCL - logo
Xiaomi - logo

Značky doplňkového sortimentu

Abecední seznam všech značek

Amazfit Apple Ball Bentime Bering Boccia titanium Bruno Söhnle Bulova Calvin Klein Candino Carneo Casio Certina Citizen Coros Designhütte Diesel DKNY Edox Esprit Festina Flik Flak Fossil Friedrich Lederwaren Gant Garmin Girl Only Guess Hamilton Heisse & Söhne Honor Huawei Ingersoll Invicta Junghans JVD Lamax Lorus Lotus Luminox MeisterSinger Mido Michael Kors Mosh Orient Orient Star Polar Police Prim Pulsar Řemínky a tahy Mavex Řemínky Hirsch Řemínky Morellato Samsung Secco Seiko Suunto Swatch TCL Timberland Timex Tissot Tommy Hilfiger Traser Wenger Xiaomi Zeppelin