» Seznam všech značek

Tradiční hodinářské značky

Značky, které jsou odbornou veřejností vnímané jako tradiční. Obvykle mají dlouhou historii, podílejí se na technologických inovací, kvalita materiálů a zpracování je pro ně prioritou. Většinou vyrábějí i mechanické časomíry.

Fashion značky

Hlavně značky life-stylový firem, pro které nejsou hodinky středem jejich pozornosti. Ale také značky, které ještě nemají tak dlouhou historii, nebo úroveň zpracování jejich hodinek není na takové výši, jako u tradičních manufaktur.

Sportovní a chytré značky

Značky firem, které se zaměřují hlavně na produkci sportovních hodinek, chytrých hodinek, fitness náramků a sporttesterů.

Značky doplňkového sortimentu

Designhütte - logo
Friedrich Lederwaren - logo
Heisse & Söhne - logo
Mosh - logo
Řemínky a tahy Condor - logo
Řemínky a tahy Mavex - logo
Řemínky Hirsch - logo

Abecední seznam všech značek

Alpina Amazfit Apple Ball Bentime Bering Boccia titanium Bruno Söhnle Calvin Klein Careno Casio Certina Citizen Coros Designhütte Diesel DKNY Edox Esprit Festina Fitbit Flik Flak Fossil Friedrich Lederwaren Gant Garmin Girl Only Guess Hamilton Heisse & Söhne Honor Honor Huawei Charles Delon Invicta JVD Lorus Lotus Luminox MeisterSinger Mido Michael Kors Mosh Orient Polar Police Prim Pulsar Řemínky a tahy Condor Řemínky a tahy Mavex Řemínky Hirsch Samsung Secco Seiko Suunto Swatch Swiss Military Hanowa TCL Timberland Timex Tissot Tommy Hilfiger Traser Wenger Xiaomi Zeppelin