» Seznam všech značek

Tradiční hodinářské značky

Značky, které jsou odbornou veřejností vnímané jako tradiční. Obvykle mají dlouhou historii, podílejí se na technologických inovací, kvalita materiálů a zpracování je pro ně prioritou. Většinou vyrábějí i mechanické časomíry.

Fashion značky

Hlavně značky life-stylový firem, pro které nejsou hodinky středem jejich pozornosti. Ale také značky, které ještě nemají tak dlouhou historii, nebo úroveň zpracování jejich hodinek není na takové výši, jako u tradičních manufaktur.

Sportovní a smartwatch značky

Značky firem, které se zaměřují hlavně na produkci sportovních hodinek, chytrých hodinek, fitness náramků a sporttesterů.

Aligator - logo
Apple - logo
Fitbit - logo
Garmin - logo
Helmer - logo
Huawei - logo
IntelioWATCH - logo
Polar - logo
Samsung - logo
Sigma - logo
Suunto - logo
TomTom - logo

Značky doplňkového sortimentu

Designhütte - logo
Friedrich Lederwaren - logo
Heisse & Söhne - logo
Řemínky a tahy Condor - logo
Řemínky a tahy Mavex - logo

Abecední seznam všech značek

Adidas Aligator Alpina Apple Bentime Bering Boccia titanium Calvin Klein Cannibal Casio Certina Citizen Daniel Wellington Designhütte Diesel DKNY Doxa Edox Esprit Festina Fitbit Flik Flak Fossil Friedrich Lederwaren Gant Garmin Guess Hamilton Heisse & Söhne Helmer Huawei Charles Delon IntelioWATCH Invicta Jacques Lemans Junkers JVD Lorus Lotus Luminox Michael Kors Orient Polar Police Prim Pulsar Puma Řemínky a tahy Condor Řemínky a tahy Mavex Samsung Secco Seiko Sigma Storm Suunto Swatch Swiss Military by Chrono Swiss Military Hanowa Timberland Timex Tissot Tommy Hilfiger TomTom Traser Victorinox Wenger Zeppelin

Kontakty

tel: 800 365 365
Volejte zdarma Po-Pá: 8-18h
info@hodinky-365.cz
Ptejte se. Rádi Vám poradíme a pomůžeme.

Naše prodejna v Ostravě

Sirotčí 10, Ostrava
Otevřeno Po-Pá 10-18h
Zobrazit klasickou verzi
FacebookInstagramYouTube

Bezpečný nákup a nadstandardní servis pro naše zákazníky

dTest
důvěrobody Spokojenost našich zákazníků ověřena! dTest certifikace obchodních podmínek. Certifikát bezpečného nákupu. Premium Service k hodinkám nad 2000 Kč zdarma. 365 dní na vrácení nepoužitého zboží. Akceptuje úhradu pomocí platební karty. Volejte ZDARMA
na 800 365 365
(Po-Pá: 8-18h)
Opravy hodinek od vyučeného hodináře. Hodinky, které jsou skladem a vy je objednáte do 13h dostanete další pracovní den.