Pánské klasickéPánské
Dámské klasickéDámské
Chytré hodinkyChytré
Značky
Ostatní
| Obecné | |
|---|---|
| Číslo zboží | 228205 |
| Značka | Designhütte (Ostatní) |
| V prodeji od | Červen 2022 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Materiál | |
| Interiér | textil |
| Exteriér | textil |
| Technické | |
|---|---|
| Výška | 6 cm |
| Šířka | 10 cm |
| Délka | 10 cm |
| Kapacita | 1 ks |